• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

7. prosince 2016 
@renda12 super výsledek! já jsme to měla podobné :wink: a to máš teda náročnou práci :fearful: já myslela, že ženské nemůžou tahat tak těžké věci? :confused: u tebe je teda neschopenka fakt na místě.
25. dub 2014 ve 13:00  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 ahoj,moc ti gratuluju,že ti to vyšlo!!!:slight_smile:nene,mě už nic nebolí,už nervuju před transferem:.)
25. dub 2014 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12
My jezdíme od Uh. Brodu, takže půl hoďky cesty - v pohodě.
Jinak krásný výsledek - tak ať jsou folíky plné kvalitních vajíček :slight_smile:
25. dub 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7
Tak to je krása, gratuluju .... jen tak dál :slight_smile:. Kdy máš další kontrolu a co bylo vidět na UZ?
Já jdu v pondělí ... dnes jsem radši ještě jednou testovala a čára je krásně silná ... hlavně, že neslábne :slight_smile:.
25. dub 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagin jj tak to máte kousínek taky docela.už aby to vysátí bylo zamnou :slight_smile:
25. dub 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petpeta7 jj právě minule jsem to odchodila celé a pak to nevyšlo a člověk si to vyčítá tak tentokrát jsem řekla ne budu doma a zatím je vše ok takže se to zatím vyplácí :slight_smile: peníze nejsou vše
25. dub 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejdete některá v úterý 29.4.na vysátí vajíček ???
25. dub 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 moc gratuluju a měla jsi jen jedno emb. nebo na dvojčátka??:slight_smile:
25. dub 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagin ..taky jezdíme z Uh.Brodu:slight_smile:,resp.z Bánova: :slight_smile:
25. dub 2014 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adyss to jsem ráda, že tě to už nebolí :slight_smile: nemáš důvod se teď nervovat :fearful: je jasné, že v den ET budeš nervózní, protože si budeš moc přát, aby bylo vše v pořádku a vyšlo to :confused: Dr. z labiny ti vybere to nejlepší embryjko a pak už tě čekají samé pozitivní zprávy a jistoty :grinning:
25. dub 2014 v 19:49  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dagin díky, jsi hodná! další kontrolu mám zase v pátek - asi budu takhle pokračovat, dokud mě doktor neodešle k mé gynekoložce :dizzy_face: na UZ byl vidět gestační a žloutková váček v děloze :slight_smile: Dr. říkal, že je tam už i náznak ťukajícího srdíčka, takže příště už by mělo být krásně vidět - budu se na to celý týden těšit :wink: já už jsem si nakonec doma test nedělala, ale takhle máš alespoň klid před víkendem, že? :wink:
25. dub 2014 v 19:54  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 díky moc! no já šla právě na tu neschopenku zrovna, ať mě to pak neštvalo :confounded: nechávala jsem si zavést jen jedno embryjko, protože bylo superkvalitní - teda říkala to Dr. z labiny a asi měla pravdu, když se pak doopravdy chytlo :slight_smile: no jo, už to mají v oku :grinning:
25. dub 2014 v 19:57  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
anna34 ja jsem byla na první IVF a ted už vím že jsem v tom ,byla jsem u dr. Chovance je to špičkový doktor k jinému bych nešla
26. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajulka11 moc ti gratuluji! nám taky vyšlo hned 1. IVF! :slight_smile: Já chodím k Dr. Křenkovi a nemůžu si ho vynachválit, ale věřím, že i Dr. Chovanec je super :wink: a kolikátou kontrolu po ET máš za sebou?
27. dub 2014 v 19:59  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 tak na kontrole jsem byla akorát na krev na zjištění těhotenství a ted jdu v úterý na první ultrazvuk.
dr. Křenek mi zaváděl embryjka není špatný ale na dr.Chovance nedám dopustit je super. ale každý má jinou zkušenost
27. dub 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já holky chodím ke Kovalčikovi ten je boží minule mi nabídl brigádu dávání injekcí že mi to tak jde.vždy se nasměje

m v úterý v 8 jdu na odsátí ke Slovákove ještě jsem u ní nebyla a bude dělat i vracení tak uvidím
27. dub 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...mám za sebou transfer 1 embryjka 5ti denní blastocysty kvality 1,a před sebou nekonečných 14 dní čekání...tuším,že to vůbec nebude utíkat...
28. dub 2014 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adyss neboj uteče to rychle těch 14dní ja si dělala testíky od sedmého dne po tom co mi kamarádky řekli že mám změněný obličej a vyšlo to. :slight_smile:
28. dub 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 já jsem byla minulý pátek už na té druhé kontrole s UZ :slight_smile: Je to super, když můžeš na vlastní oči vidět v přímém přenosu to svoje miminko na obrazovce :sweat_smile: tak ti přeji na zítřek pěkný obraz a dej pak vědět, jak jsi dopadla :wink:
28. dub 2014 v 15:42  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 já jsem byla u Slovákové 1x na UZ při stimulaci a přišla mi v pohodě :slight_smile: vím, že některé holky, co k ní chodí pravidelně říkaly, že je pečlivá, takže budeš v dobrých rukách :sunglasses: dej si dobrou večeři, ať nemáš ráno hlad jak vlk :zipper_mouth: držím moc pěstičky! :wink:
28. dub 2014 v 15:47  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adyss to zní moc dobře, já to měla přesně tak, jak ty a vyšlo nám to, takže s tebou počítám do klubu těhotných! :grinning: ten první týden po ET mi přijde, že se celkem vleče, ale pak už se to dá :dizzy_face: máš v plánu dělat něco zábavného? třeba něco kreslit nebo vyrábět? nebo sadit kytičky :wink:
28. dub 2014 v 15:51  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petpeta7 můžeš prosimtě poradit co si vaříš za jídla nebo co vlastně můžu a nemůžu jsem stoho zmatená každý říká něco jiného a nevim co si vybrat. díky :slight_smile:
28. dub 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 dělám gelové nehty jako koníček,a furt je co se učit,takže mám aspoň čas na trénování.jinak telka,přítel,mamča,kamarádka,ségra...takže klábosení:slight_smile:
28. dub 2014 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adyss tak to je super, gratuluju ... a uteče to :slight_smile:
28. dub 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 můžeš úplně všechno - jen ne třeba tatarák a hermelín - kvůli listrerii. PAk mornální, vyvážená a plnohodnotná strava :slight_smile:
28. dub 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagin no před hodkou jsem si dala chleba ze syrem a ty křeče nevěděla jsem co mam dělat hnus :frowning2:
28. dub 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem byla na UZ a viděla jsem to taky v reálu. Máme tam 1 jistý váček a 1 nejistý - asi se chytila obě embrya a to druhé to hůře zvládá, spíš to asi nezvládne ... uvidíme.
Dnes jdem tedy 5+5tt. HCG je nižší, ale roste tak, jak má - dnes 3200, před 6ti dny 575.
Další kontrolu máme až příští středu. V pondělí je Dr. Křenek ráno na sále a já chci chodit jen na ráno - abych mohla co nejrychleji přejet do UH a pokračovat ve výuce. V úterý zas nemůžu já - slíbila jsem kolegyni, že jí zasupluji hodiny. Takže až ve středu na 7:30 krev a pak UZ. Budeme 7+0tt a mělo by být vidět i srdíčko, tak se moc těším :slight_smile:.
Holky opatrujte se, ať se těm vašim embryjků u vás líbí :wink:
28. dub 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 hlavně,aby to klaplo...embryjko bylo kvalitní tak uvidíme...
28. dub 2014 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka11 mornální sýr by neměl vadit - vadí jen plísňové. Jinak poslouchej tělo - ono si řekne, na co má chuť. Já zatím nevolností netrpím ... ale to ještě může přijít, ještě je brzo.
A to tě bolí střeva nebo podbřišek? Plynatost k počátkům patří ... taky se nafukuju, mám křeče. Mně teda dost pobolívá i pobřišek - jako bych měla každou chvíli dostat MS - ale to je taky běžné, jak se roztahuje děloha.
28. dub 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagin měla jsem normální smetanito afakt hnus kroutila jsem se jak žížala. Já nemám zatím žadné chutě ale vubec na nic a blbě mi nebývá zatím vubec.řekla bych že mě spíš pobolívá břicho někdy spíš v noci mě pichá v podbřišku,tak nafouklá jsem díky tomu že beru asi ještě hormony do normálního oblečení jako jsou ryfle nebo sukně se nevlezu díky bříšku.
28. dub 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek