Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kay
autor
17. črc 2008

no já o tom silně uvažuji, jen mi je to blůbé z ničeho nic říct, že chci chodit k ní, když vlastně !nemám důvod" a osobně ji neznám.. no myslím,že tak moc po sobě ne, já mám mít stimulaci až 3 týdny po tom dipherelinu..takže až koncem srpna.. ale měsíc sem měsíc tam 🙂 můžu se zeptat, kolik ti je a s čím jste do CARu přišli?

ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kay
autor
17. črc 2008

jak připravená? psychicky? fyzicky?no nemám problém znamená žádný objektivní problém.. Jen je mi tenprimář takový nesympatický, nic moc mi neřekne, nemůžu to s ním probat.. jen si říkám jestli to nepřekousnu aspoň ten jedenpokus, když jsme u něj od začátku.. možná si to jen kreslím.

madla28
17. črc 2008

Ahoj, byla jsem na chatě, tak jsem se neozývala. Ještě bych tam byla, ale v zítra v deset mám ket. Vůbec nic nevím, kolik mám emryí atd, tak uvidím zítra. Petro já už mám transfer zaplacený ale budu ještě platit prodlouženou
dělá to 7700 a to už je v pohodě.
Kay, tak to zatím nech jak to je a třeba se k Hromadový dostaneš a pak už si to s ní domluvíš. Já lítala od jednoho k druhému, ono záleží na tom kdo tam zrovna je, protože třeba odběr si vybrat nemůžeš podle toho, kdo zrovna slouží.

kay
autor
17. črc 2008

no já si říkám, že to jednou vydržím a pak už to nebude potřeba 😀 😀 a nebo že se k ní dostanu "přirozeně" a žese paks ní domluvím.. Tak to je dobře že sis odpočinula a zítratfuj tfuj.. dej pakvědět, jak toproběhlo a kolik máš embryjek. a zase odpočívat..

madla28
17. črc 2008

Jasně, určitě dám vědět. Ahoj.

ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
madla28
18. črc 2008

Ahoj, tak mám v sobě tři embryjka. Měla jsem čtyri, ale prý na zamražení to není, tak jsem si nechala dát čtyři.
Emo budeš chodit každý čtvrtý den na krev a ultrazvuk. Špatný je, že na krev ráno v sedm a ultrazvuk kolem poledne.

ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
madla28
18. črc 2008

Nic to není, jen trošku tlaku v podbřišku a pak deset minut ležet na pokoji.

madla28
18. črc 2008

Já se tam spletla, mám zavedený jen tři.

kay
autor
18. črc 2008

ahoj madli, tak šup odpočívat? kdy máš testovat/jít na krev?

emi,já ještě nevímjaké to je, bo jsem ještě nestimulovala 🙂 4. 8. jdu na injekci apak za 21 dní začnu teprve stimulovat..

ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kay
autor
18. črc 2008

emi,hlavně buď v pohoděpsychicky.. moc se na to neupínej ale taky tomu aspoň trochu věř,že to dopadne.. nějaké bylinky a třeba cvičení a uděláš myslím dostpro to aby to dopadlo dobře..

ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
madla28
18. črc 2008

Neschopenku mám, dali mi jí v Brně. Testovat mám za dva týdny, test mi taky dali, ale já to zkusím na svůj test 29, to mám svátek, tak třeba budu mít hezký dárek. Jestli teda nezačnu dřív krvácet.

ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ema
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
madla28
18. črc 2008

Já byla u všech, ale nejvíc u Veselého.

madla28
20. črc 2008

Ahoj Petro, tak jak jsi na tom? Vůbec se tady neukážeš. Chtěla bych se tě zeptat, na kolik dní po transferu máš ještě náplasti a utroš? A jak ti je? Mě trochu pobolívá břicho, tebe taky?

petradubai
20. črc 2008

Ahoj Madli,
jak je tobě? Kolik dnů už jsi po transferu?...já no...ještě do středy ráno, to chci dělat test. Příznaky jako tak,bych snad mohla mít,ale to není nikdy jisté. Jinak to pobolívání břicha je normální. Mně to taky ty první dny sem tam dělalo. Jinak utroš se zavádí pořád a pokud otěhotníš, tak až tak do 12tt.Náplasti myslím zrovna tak. A ten prednison myslím tak do 9-10tt. Ten anopyrin už si nepamatuji.
Nevím,zda jsi psala,kolik embryí ti transferovali a kolikadenní? Podle toho se dá odhadnout,kdy by se měli zhruba tak implantovat.

madla28
20. črc 2008

Tak já mám těch náplastí asi málo, mám už jenom na dvě dávky, tak tam asi napíšu, jestli si je mám sehnat tady.
Zavedli mi tři embryjka. Měla jsem čtyři, ale prý na zamražení nebyli, tak jsem si mohla vybrat jestli dvě nebo tři. Snad se uchytíaspoň jedno. Na transferu jsem byla v pátek. Test si chci dělat asi až příští úterý, když nepřijde MS.
Embryjka byli asi pětidenní a osmibuněčný. Kolika buněčný jsi měla ty?

kay
autor
20. črc 2008

holky moc vás zdravím ajsem zvědavá na testíky a samozřejmě moc držím pěsti 🙂

petradubai
20. črc 2008

Madli, pětidenní jsou většinou už blastocyty, ale ty jsou myslím nejméně 30ti buněčné a víc. Ale mrkni se do té zprávy,co ti dali.Tam to máš napsané, v jakém stadiu ti transferovali embrya. Např já tam měla 2 expandované blastocyty. Jinak se divím,že ti to neřekla s těma náplastěma.Protože v tom papíru se píše, nepřestávat brát léky do testu. Tak si tam zavolej a oni ti napíšou recept. A stále si lepíš 3 nebo už jenom 2? Jinak ms ti určo nepříjde,protože ty náplasti ji blokují. A co jinak provádíš? Jak si krátíš to čekání?

Kay, díky za držení pěstí. Ty už za 2 týdny začneš,co?

kay
autor
20. črc 2008

peti, no já za 14 začínám tu první injekci a pak zase 3týdny nic.. ☹ ale to už uběhne hned.. jen se modlím abych neonemocněla.. ☹

madla28
21. črc 2008

No ve zprávě mám: zavedena dvě embrya ve stadiu osmibuněčném, ale jak byly starý to nevím.
S těma náplastěma : ve zprávě co mi dali sebou mám napsaný dvě, ale já volala Veselýmu, že jsem brala tři o on mi řekl brát tři a tak jich asi budu mít málo. Já ještě počkám a pak tam zavolám. A nebo si krabičku seženu, mám známou v lékárně a tak to nebude problém. Puregon mi taky sehnala, když jsem se bála, že mi nevyjde.
Jinak čumím jenom na bednu a nic moc nedělám, jen tak něco k jídlu. Včera jsem si byla chvilku sednout ven do parku.

kay
autor
21. črc 2008

madli to děláš dobře 🙂 moc ti držím pěsti.. a myslím že veselý je tam v pondělí až od půl druhé.. teda jestli to nějak nepřehazujou, minulý týden mi to takhle na recepci říkali..

madla28
21. črc 2008

Já s tím ještě počkám, zatím mám ještě dvě dávky a tady mi to sežene do druhého dne.