Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

ellaaee
17. pro 2009

pavcahola, a děali ti ještě nějaké gynekologické vyšetření? A genetiku máte před ivf hotovou? Jo a budete mít i ISCI?

pavcahola
17. pro 2009

Ahoj akorát vnitřní ultrazvuk,genetiku jsme už vyřešily a budeme mít ISCI.

pavcahola
19. pro 2009

Ahoj holky,kde jste všechny,jaksi to tu upadá. 😵

ellaaee
19. pro 2009

pavcahol, ahojky ja tady jsem. Jinak myslim že spoustě holčin se treba uz zadarilo, tak se venuji svym malym pokladům a moc uz tady nechodi. Ja jsem se ted vratila z venku, byla jsem kupovat kapriky. Doufam ze pristi rok bude jen a jen stastny.. 🙂

pavcahola
20. pro 2009

Ahoj tak ještě že ty jsi tady aspon.My jsme včera zdobyly cukroví a zabalyla jsem i dárky tak ted už jen budu čekat na vánoce a nebudu nic dělat (kromě práce tam musím i ve čtvrtek) ☹

ali.cka
22. pro 2009

ahoj holky!taky jsem patřila na stránky repromedy,ale ted jsem někde jinde.nám se první IVF nepodařilo to jsem byle v červenci a hned od září jsem šla znova a podařilo se!čekáme jednovaječné dvojčátka a myslím že repromeda ja opravdu výborná.nikdy jim nepřestanu být vděčná za ten zázrak.poprvé jsem měla krátky protokol a podruhé dlouhý.jinak nám žádnou poruchu nezjistili.poprvé jsem měla jen dovolenou,ale bylo to dost stresující,tak jsem napodruhé už neváhala a zůstala doma.myslím si,že je to lepší být v klidu a hezky doma.tak se mějte hezky a všem vám moc držím palečky at to výjde i vám všem! 🙂

pavcahola
22. pro 2009

Ahoj ellaaee nechceš mi napsat svoji email adresu?

zandanem
24. pro 2009

holky krásné vánoce..... splněná přání... pusu na líčka... 🙂

gejbik
25. pro 2009

Holky prosím Vás máte taky některá takový problémy s připravením na KET??? Já už se připravuju podruhé, a sliznice mi nechce pořád růst tak už jsem bezradná a nevím co dělat dál....

pavcahola
25. pro 2009

A co je KET?

gejbik
25. pro 2009

pavcahola: kryoemryotransfer- rozmražení a zavedení embryjek

pavcahola
25. pro 2009

Aha tak to mě ještě nečeká já teprve 2.1.začnu stimulovat,ty už jdeš na druhej pokus?

gejbik
25. pro 2009

jůůů tak to na tebe budu myslet... není se vůbec čeho bát je to pohoda... I ty injekce. sama jsem se divila... Jj nám první IVF nedopadlo,ale nejvíc si za to můžu asi sama, takže z vlastní zkušenosti ti radím. Po ET jenom ležet,ležet, ležet minimálně týden...

mimka29
25. pro 2009

Ahojte,
gejbik aj ja som mala problémy so sliznicou. Na KET sa mi podarilo pripraviť až na tretí pokus. Skús piť čajík Alchemilky žltozelenej alebo u vás sa to tuším volá Kotryhel. U nás síce ani ten KET nevyšiel, ale mne ten čaj na rast sliznice pomáha. Teraz máme pauzu od IVF, ale aj tak chodím skoro každý mesiac ku gynde, aby mi pozrela sliznicu a keď som ten čaj jeden mesiac nepila, tak som mala sliznicu 17 DC iba slabých 5 mm, tak som ho na druhý mesiac pila a sliznica bola 14 DC 8 mm a to teraz neberiem žiadne lieky. Pije sa prvých 14 dní cyklu 0,5 l ráno a 0,5 l večer. Práve si dávam svoju večernú dávku 😀 Nikdy som na bylinky neverila, ale treba skúsiť všetko.

Prajem pohodové sviatky 😉

gejbik
25. pro 2009

minka: moc děkuji za tip. hned v pondělí koupím a budu pít. No v pondělí jedu na kontrolu a pokud nedoroste tak se příprava opět stopne,ale chci si dát pauzu a začít hned po svatbě. po 6.2. takže hned jak přijde další MS tak začínám s pitím. Jaká je povolená doba užívání??? je to nějak omezené?

pavcahola
26. pro 2009

Ahoj gejbik gratuluji k svatbě a třeba na svatební cestě se vám zadaří přirozeně (když na to nebudete myslet)A po ET jsi šla hned na neschopenku?

gejbik
26. pro 2009

pavcahola- děkují, no já ti nevím na takový zázraky nevěřím. ona chyba není u mě tak možná proto jsem taková skeptická... No uvidíme.. ale klidně bych si zopakovala celý IVF cyklus znovu.... 😀

mimka29
26. pro 2009

gejbik nikde som sa nedočítala, že akú dobu sa to má piť. Ja ho užívam už asi pol roka a aj mi chutí, tak ho budem piť aj naďalej. Tak ty sa budeš vydávať 😵 😵 😵 My už sme s manželom svoji 5 rokov.
A pavcahola má pravdu, že sa vám môže zadariť aj prirodzene, hlavne keď ty si v poriadku. Spermie sa môžu trošku polepšiť dobrou životosprávou a vitamínami. Zrovna v tejto témičke sa nedávno dvom kočkám zadarilo prirodzene a to im lekári nedávali žiadnu šancu. Tak hlavu hore 😉

gejbik
26. pro 2009

minka,ale spermijky jsou v pořádku,jen ta tekutina(tuším ejakulát) ve které jsou je moc hustá a nemají šanci se přes ni dostat... což mi nepřidává na optimismu.. zkusily jsme už všechno možný, od vitamínků pro mě i pro partnera až po umělko... ale možné je všechno tak to by mě hooodně překvapilo... třeba to přijde po svatbičce... 😀

pavcahola
26. pro 2009

Takže jestli to dobře chápu,ty jsi po IVF ten nevyšel a na další se zatím nechystáš?

mimka29
27. pro 2009

pavcahola ak bola tá otázka pre mňa, tak ja som už po 4 IVF. Posledné bolo v septembri v Repromede a teraz máme pauzu. Musíme trošku našetriť peniažky, aby sme sa mohli pustiť do ďalšieho boja. Teraz aj málo chodím na koníka, aby som ľahšie zvládala to čakanie, ale vám všetkým držím palce 😉

pavcahola
27. pro 2009

TAk to mě mrzí že vám to nevyšlo a proč k tomu neuspěchu došlo nevíš?

mimka29
27. pro 2009

prvé tri pokusy nedošlo ani k transferu, lebo mi vždy zlyhali vaječníky a nevyprodukovali žiadne vajíčka, tak 4x sme mali darkyňu a konečne po dvoch rokoch trápenia, bol aj transfer, ale drobci sa neujali a nemali sme viac embryjok, iba na jeden pokus ☹ . Ale teraz budeme mať tiež darkyňu a cítim, že tento krát to už vyjde. Musí, lebo ak nie, tak to je naša konečná, lebo je to dosť drahé a zadĺžovať sa nechceme. Tak dúfam, že rok 2010 bude ten pravý a všetky tu budeme spolu krásne tehulkovať.

Pekný večer 😉

zandanem
28. pro 2009

ahojky slunička...
zdravim majenko... 😵 strašně moc ti přeju aby tento novy rok 2010 byl pro tebe ten nejštastnější...

teda přeji to všem snažilkám....aby byli těhulky a těšili se na miminko.... nebo miminka...

gejblik... ano ano, jak psala majenka... ja jsem jedna z těch které se zazrak stal...4% živych ale poškozenych spermii.. no a pak těm doktorum věř.. a ještě když jsem byla na prohlidce u Fišera že mam zpožděni tak mi řekl že prostě s takovym speriem přirozeně neotěhotnime... no a ja už byla tyden těhotna.. na testu to poznat nebylo a na utz taky ne... nebo aspon on tam pry nic neviděl... zažily jsme teda krušné šoky.. nasadil mi noretisteron.. no a miminko se udrželo, je to bojovniček... takže hlavu vzhůru a neházet flintu do žita... i zazraky se stávaji... a když budete oba v naprosté pohodě tak třeba nebudete ivf potřebovat.. 🙂

hezky den...

minka051
28. pro 2009

Ahojte zdravím Tak ja som doma máme dovolenku synovia odišli na chatu lyžovať prídu až na Nový rok tak mám klud . Len stle čakám kedy zavolajú lebo beriem už tretie baleni HAK a je mi už všelijako.

mimka29
28. pro 2009

minka tak to verím, musíš mať poriadne nafúknuté bruško, keď si už toľko nemala mrchu.

zdravím zandy 🙂 aj ostatné babulky

gejbik
30. pro 2009

Ahojte holky, u nás druhý přípravný pokus na KET nedopadl, sliznice nedorostla tak jsme to snaženíčko na měsíc stoply a začneme zase po svatbě. Koupila jsem nám s přítelem vitamínky Maca tabs. tak uvidíme.. třeba se i nám poštěstí a stane se zázrak. Holky hodně si začínám myslet že Repromeda má IVF jako byznys.. Prstě pořád mi nabízejí různé možnosti,ale za nekřesťanský peníze... Čert je vem,ale kdybych od nich viděla nějakou snahu pomoci nám co nejrychleji otěhotnět když ví jak se tím trápíme... To néééé... ☹ ach jo omlouvám se za takovej SLOH ale musela jsem...
Zandi: tak to Vám moc gratuluji... ať jen prospíváte a těhulkování je bezproblémové...

mimka29
30. pro 2009

Dobré ránko,
gejbik to mi jeľúto. Viem ako sa cítiš u nás sa podarilo pripraviť sliznicu až na tretí krát. Ale ty máš teraz pred sebou svadbu, tak sa venuj jej naplno a vypusť Repromedu z hlavy. Napísala som ti do IP

gejbik
30. pro 2009

Mimka: jsi zlatá moc děkuji.. Už jsem ti odepsala.... 🙂 jo jo snad mi svatba pomůže se odreagovat..

mimka29
30. pro 2009

Svadbu si už, každú minútu toho dňa. Ja si tu moju pamätám ako keby to bolo včera. Kedy to presne máte, nech si to poznačím do kalendára 😉