Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

xmerssy
2. srp 2008

Ahoj Madli to je mi moc lito......... ☹ kolikaty jsi dnes den po ET?

kay
autor
2. srp 2008

madli, takto mě taky moc mrzí.. hlavněsi teď odpočiň psychicky, a uvidíš co bude dál.. doufám, že Tě partner podržel a prožívá to sTebou, abys na to nebyla sama.. Teda samozřejmě s náma.. 😨

madla28
2. srp 2008

Dnes jsem patnáctý den po ketu. Mám přijet v pondělí na krev a léky zatím vysazovat nemám. Přítel se zachoval suprově a chce to zkusit ještě jednou, prý peníze sežene on, ale to já nechci.

kay
autor
2. srp 2008

madli, no nevím jak to mátes financema, ale kdyby je sehnal, tak jepřece jedno, kdoz vás to udělá ne? vždyť kdyby to vyšlo, tak byste měli spolu miminko, tak už je to pak fifty fifty.. a uvidíš v pondělí, ještě je naděje..

madla28
2. srp 2008

No kdyby se to podruhé povedlo, tak bych peníze neřešila, čí jsou. Ale jinak je mě to blbý aby to platil on, když je to moje chyba.

kay
autor
2. srp 2008

ježišarja, tak to vůbec přece neber!! Madli, takhle to nemůžeš brát.. není to ničí chyba. Dyť seš rozumná ženská..

madla28
2. srp 2008

Tak to teda nevím, kdybych byla rozumná, tak bych si nic nezačínala s o 12 let mladším klukem.

kay
autor
2. srp 2008

prosím Tě, to jepřecejedno, kolik mu je.. Může být o deset let starší a můžeto být o hov.. 🙂 mám mezi kamarádama docela dost párů co jsou od sebe o hodně, jedniměli nedávno svatbu, poznali se když jí bylo 25 a jemu 20, je to sice jen 5 let ale v tom věku je to hodně.. a teď mají dvouletou holčičku, jí je 32 a jemu 27.. faktto není přece o věku..

kay
autor
2. srp 2008

já žila 5 let s o 7 let staršíma byl to takový idiot, žejsem ráda, že to skončilo..

madla28
2. srp 2008

Tak v pondělí dám vědět, jak jsem dopadla, ale moc šancí tomu nedávám. Zatím ahoj.

kay
autor
4. srp 2008

ahoj holky, madli tak co? hele neviděly jsme se náhodou v R.? já tam byla ráno taky na injkeci 🙂

jinak hlásím, že dneska jsem dostala injekci dipherelinu. Byla tam moc hodná sestřička, tak sjem se jí v klidu na všechno vyptala, bo ten mlj doktor mi skoro nic neřekl, tak byla trpělivá a vše mi řekla. A pak jsemse nechala přehlásit kté Hromadové takže pokud bude vše v pořádku, 25. 8. jdu pro protokol a injekce a začínám píchat ještě teda uzv.

madla28
4. srp 2008

Ahoj Kay, tak to vůbec nevím, jestli jsem tě potkala. Trochu dost mi pracovali nervičky.
Byla jsem tam před osmou hodinou. Zdržela jsem se tam jenom chvilku.
A jinak já mám krev negativní, takže končím. Ve čtvrtek mažu do práce, ale vyptala jsem se tam, kdybych chtěla vajíčka od dárkyně, co by to obnášelo. Byla by daleko větší šance na oplodnění a víc kvalitních vajíček, ale přišlo by to na 120000. Tak si zjistím, kolik by to stálo jinde a asi do toho půjdu, ale určitě ne v Repromedě. Včera jsem tady na netu našla, ale už nevím kde, ale myslím, že to byl Reprofit a tam by to vyšlo na 80000. Ale ještě budu chvilku hledat.

lululum
4. srp 2008

Ahoj Madlo, přečetla jsem si náhodu tvůj přípsěvěk. Vím přesně co prožíváš.Nám se splnil sen po dlouhých 16 letech 10.7.se nám narodila Lucinka a pomohli nám k tomu právě v Repromedě a díky darovaným vajíčkům.Prošli jsme předtím celkem 7 cykly IVF v prvním kole na Obilňáku a druhé kolo v Unice. Po delším váhání jsme šly do darovaných vajíček, protože normální cyklus už mi nikdo nedoporučil, vzdhledem k předchozím komplikacím - hyperstimulační syndrom, před 2 roky se mi vytvořilo na plícíh 10 litrů vodu a málem jsem jim zůstala na stole,takže už jsme nedoufali,že bysme kdy ještě mohli mít vlastního mrňouska a vyšlo to po darovaných vajíčkách hned na poprvé. Je sice pravda, že to stálo 150000, ale vůbec toho nelituju. Tak se dej do pohody po psychický stránce a neboj se toho. 🙂

madla28
4. srp 2008

Já se toho nebojím, ale peníze chybí. Teď mě stálo IVF sto tisíc a musím se z toho trošku vzpamatovat. Právě jsem napsala do Reprofitu, kolik by to stálo u nich, tak uvidím. Ještě to chci zkusit na Obilňáku.

lululum
4. srp 2008

To znám, pokud bych to mělo spočítat, kolik nás to stálo, tak to bude hodně před půl milionu. Ještě štěstí, že manžel podniká a já taky docela slušně vydělávám. Ono se všude píše jak to hradí pojišťovnu a kolik to stojí, ale nikde nepíšou co všechno si navíc doplácíš. Hlavně,že feťákům a alkoholikům platí léčení.

madla28
4. srp 2008

To máš pravdu, pořád serou peníze tam kam nemají. Já třeba 24 let odvádím daně a když bych něco potřebovala, tak si to musím zaplatit. Nechápu, proč musí mít zrovna hranici 38 let.

kay
autor
4. srp 2008

madli, no já tam byla právě taky před osmou.. a měla jsem takové tušení.. jak vypadáš?

budu moc držetpěsti, aby seto povedlo s těmidarovanými vajíčky.. Reprofit mi kamarádka chválila.

madla28
4. srp 2008

Malá, teď tlustá, 72 kg, krátký tmavý vlasy, teď bez barvy(nechtěla jsem se barvit, aby to neškodilo embryjkám, ale dneska se obarvím) Hnědý kapsáče a modrou halenku.

kay
autor
4. srp 2008

hm, já jsem malá tlustá, 72 kg 🙂 viděla jsem tamvycházet odté sestřičky takovou jednu ženskou, skrátkýma tmavýma vlasama, oblečení nevím, ale právějsem si fakt myslela že jsi to Ty.. Já jsem seděla na tom gauči jediná v čekárně, měla jsem bleděmodrou polokošili a khaki dlouhou sukni.. 😅

madla28
4. srp 2008

No já jsem moc nekoukala a hned jsem odešla a už jsem se tam nezdržovala. To je škoda, že jsme se nepotkali.

madla28
4. srp 2008

Tak a mám vygruntováno, to byl bordel, já dva týdny vůbec nic nedělala. Teď ještě obarvím tu palici. Žehlení už nechám asi na zítra. Vstávala jsem ve čtyři a celý dopoledne se potulovala v Brně a čekala na výsledky a mám toho dost.

madla28
4. srp 2008

Jo a nechala jsem se poslat do práce až ve čtvrtek, abych si v klidu všechno udělala. Dva dny na rozjezd stačí.
A v sobotu jdu na hasickou soutěž, stejně měli holky problém složit družstvo, když jsou dovolený. A zítra jdu na pivo.

kay
autor
4. srp 2008

madli, no stejně bysme se asi nepoznaly a já tea bych asi nepřišla a nezeptala se, hele nejste náhodou z koníka? 😀 😀 Dej si pořádně do nosu a pěkně se pobav, ať se trochu oklepeš. a určit to stojí za další pokus..

madla28
5. srp 2008

Včera jsem probírala s přítelem to dárcovsví, ale jemu se to moc nezdá, že by nebyli moje. Musím ho to nechat chvilku strávit.

madla28
5. srp 2008

Já bych tě asi poznala, kdybych tě viděla. Třeba kdyby jsme tam obě seděli v čekárně. Máš tady fotku.

kay
autor
5. srp 2008

no nevím podle téhle fotky bych se nepoznala ani já 🙂 to neva..
je jasné, žedárcovství nejdezvládnout hned, i pro Tebe to musí být zvláštní a podle mě to musíšnějakou dobu řešit, než se pro to rozhodneš. Dej mu čas. Nebo nedá se to zkusit třeb apůl napůl dárcovské a půl Tvoje?

madla28
5. srp 2008

To by asi bylo finančně náročný, kdyby nás stimulovali obě dvě a já mám hodně velkou spotřebu léků v mém věku.

madla28
5. srp 2008

Nechám to na nich, co mi doporučí, třeba půjdu i do svých. V Reprofitu by to mohlo být o dost levnější.

lululum
5. srp 2008

Ahoj Madlo, taky jsem prožívala stejný pocity celý těhotenství,že to nebude moje, ale když mi malou ukázali všechno bylo pryč a těď o tom vůbec neuvažuju, prostě je naše. Malá je naštěstí celý táta, alespoň to všichni říkají (nikdo to neví,jak to bylo, necháváme sei to manžou pro sebe). Jen se musím smát,když někdo náhodou říká,že je celá po mě, a z toho jsem měla nejvěští obavy,že to neustojím. Nevím,jak jinde, ale ¨tady v Repromedě se snažili najít dárkyni se stejnou krevní skupinou jako já a taky vzhledouvě podobnou.

madla28
5. srp 2008

Zjistila jsem, že v Reprofitu je to taky tak a je to tam o moc levnější. Možná půjdu ještě jednou do svých vajíček, uvidím co mi tam řeknou. IVF je tam za polovinu než v Repromedě.
Kdybych ty peníze měla, tak by to bylo jedno, ale jsem jen obyčejná prodavačka a přítel dělá ve fabrice, takže taky nic moc.