Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
1. zář 2010

@esther03 Ahoj,..ty jsi na Unice, ne??? Pokud se teda pamatuju dobře 🙂 Přeju hodně štěstí,..ikdyž nevím na copak že to zítra jedeš.... 😀 😀 😀

esther03
1. zář 2010

@mufinka0 nie zmenila som klinicku, som v reprofite, unica ma moc sklamala. Zajtra idem na uzv. Rozhodli sme sa pre uplny nativ, takze sa modlim za jedno vajko 😉
natula, no uvidime po zajtrajsku, ci budeme mat vajko 😠

natulaaa
1. zář 2010

@mufinka0 čaukýýýýýýý,hej já jsem taká trubka 🙄 🙄 ,mi se ty moje folíky zdaji menší 😠 ,už mi psala i Vodní,že to je v poho,ale kurník co vím,tak skoro všichni měli větší 😕 😕 ,tak o2mm bych byla spokojena 😖 😖 😀 😀 ,kurník takové dávky a ty potvory jsou líne 😠 😠 ,jestli mi daji další dávku v sobotu,tak si to hodím,ta už bude za plnou cenu 😠 😠 😀 ,asi pujdu fáákt žebrat 😀 😀 .joo a ještě jeden dot 😀 az,do soboty mám puregon a když mi naplánují punkci až na pondělí,tak už píchat nebudu,ale porostou ještě i bez puregonu,nebo už néé?chápeš mě? 😀 😀 😀 😀

natulaaa
1. zář 2010

@esther03 budeš mit vajco,y máš krásné gafy,ovulješ pokaždé néé,minulý graf byl ukázkový 😵

mufinka0
1. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 Tebe a chápat??? To nejde!!!! 😝 😀 😀 😀 😀
No,..pokud ti naplánují OPU v pondělí, tak bys už neměla píchat Puregon v neděli. Jen v tu sobotu! Hej,..ono když si píchneš Pregnyl, v neděli večer, nebo v sobotu večer, tak ony ti dozrají. To už nebude potřeba aby rostly, ale aby dozrály!!! 😉 Do soboty ti dorostou do potřebné velikosti neboj!

mufinka0
1. zář 2010

@esther03 🙂 Budu na tebe moc myslet 🙂 Unica po tobě chtěla celé IVF, že?? Tak přeji aby to vyšlo!! Moc a moc!!! 😉

esther03
1. zář 2010

@natulaaa dik, no ved ti zajtra napisem, ci vajko mame 😉
mufinka dakujem si zlata 🙂 No mne zvrzali v unice soft ivf ked mi vlozilu embryjko do 6mm sliznice a bez mihnuzia oka ma hnali na klasicke ivf ☹

natulaaa
1. zář 2010

@mufinka0 Jáák mě nejde chápat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,počkej až ty budeš sedět na vejcích 😀 😀 ,jak budeš kvočet 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beryk
1. zář 2010

Ahojda holky,

@natulaaa super , 10 folikulů je nádhera, jj já jsem taky furt lítala na záchod a bříško mě taky bolelo, pak jsem se nemohla dočkat OPU, bříško jsem měla pěkně nafouklý

@venika86 paráda, že kontrola dopadla OK,dej vědět jak dnes na konzultaci v nemocnici

Frozi jsem mooooc ráda, že u vás vše v pořádku,ukaž se častěji

@esther03 budu ti držet pěstičky

Zazy jak pak se máš?

Já jsem si ted slupla poslední antibiotika, ráno jdu k dr, tak doufám, že už to bude dobrý

natulaaa
2. zář 2010

@beryk děkujii,jj na jeden vaječník je to myslím ok 😵 😵 ,jen aby rostly 😵 .A co ty,už se cítíš líp?

natulaaa
2. zář 2010

@beryk děkujii,jj na jeden vaječník je to myslím ok 😵 😵 ,jen aby rostly 😵 .A co ty,už se cítíš líp?

natulaaa
2. zář 2010

@beryk děkujii,jj na jeden vaječník je to myslím ok 😵 😵 ,jen aby rostly 😵 .A co ty,už se cítíš líp?

natulaaa
2. zář 2010

Tak dneska zase nic,břicho nebolí 😠 je splasklé 😠 😠 ,už mě fáákt serou 😠 😠 ty moje vajca 😠 😠 ,jediné co mě bolí je moje rozpíchané břicho,já už to nemám kde píchat,nemám špek a roličku si udělám jen pod pupkem a tam už není kde 😕 😕 ,už mě to břicho bolí na dotek 😅 😅 .

beryk
2. zář 2010

@natulaaa hezky si pohlad bříško a promluv k nim at hezky rostou 😉 , neboj to bude v poho, máš to krásný, já ze dvouch vaječníků vyprodukovala jen 6 vajuch.

já jsem ted přilítla od dr. a konečně na průduškách žádný nález ,je to čistý,vše OK, mám velililililikanánskou radost! 😎 😎 😎

natulaaa
2. zář 2010

@beryk gratulujuuuuuuuuuuuuuto je uleva že 😉 😉 😉 🙂 .
Joo já jim jen nadávám,že jsou línééééé 😀 😀 😀 asi v tom bude ten problém 😀 😀 ,já vímže je to asi v poho,ale já jsem fuuurt nespokojená 😠 😠 😀 😀 ,

Jinak chtěla jsem se tě zeptat,jak to tam probíhá u OPU?manža asi nemuže za tebou pak na pokoj že? 😒 😒 ,co bude bobek dělat 😒 😒 😀 asi si tam sedne na sedačku a bude čučet na tv 😀

venika86
2. zář 2010

Ahojda, tak konečně doma. Lítala jsem tam jak pako od jedněch dveří k druhým.
Jinak tedy máme prý s operací počítat pár dní po porodu. Není to nic urgentního, takže až nám bude fajn, půjdeme do dětské. Ještě po porodu budou muset udělat malýmu MR mozku, ta se dělá bohužel taky pod narkózou 😒 Jinak to prej není nic kritickýho. Hlavně, že se o tom ví a bude se to řešit. Pokud na MR neobjeví nic dalšího, tak by měl být vývoj naprosto normální. V což doufáme. V pondělí jdeme opět ke svému doktorovi a asi se začneme domlouvat na tom porodu.

natulaaa
2. zář 2010

@venika86 budu držet moc moc palce 😉 😉 😉 dobře to dopadne,uvidíš 😉 😉 ,holky my nemáme nic jen tak fáákt 😔 ,ted mi volala kámoška asi 5 let se pokoušeli o mimi ,dvě ivf a nic ,nakonec se podařilo přirozeněcelé těhu ležela ,porod císařem,protože malý byl otočený a ted 7 týdnu po porodu moc zlou cytologii z čípku,tak plakala a já s níí,že jak je to všechno nespravedlivé,někdo ani neví,jak k tomu přišel a někdo si vyžere všechno 😠 😠

janca72
2. zář 2010

ahoj. všechny zdravím)

janca72
2. zář 2010

@natulaaa ahoj. jsem ráda, že u Tebe vše probíhá v pořádku. alespoň mně to tak připadne)

janca72
2. zář 2010

Jedna známá mi povídala, že k dobrému otěhotnění a vůbec cekovému průběhu těhotenství velice prospěje jíst takové věci, které nezpůsobí překyselní těla...tzn. žádné zrající potraviny (tzn, sýry, tvaroh, jogurty)..kyselé věci ( okurky, a jiné streril. potraviny)...ráno jíst nejlépe "suché" - třeba toust s medem. Mléko pít, ale až odpoledne...co si o tom myslíte? Nemáte s tím některá zkušenost?

janca72
2. zář 2010

@natulaaa já jsem měla také čípek špatný ( byla jsem na zmrazení) a chodila jsem každého půl roku na kontrolu..ale v současné době je to už v pořádku..pomohlo mi, že jsem chodila na imunologii..pokud to není až ta nejhorší varianta ( ale i ta je v dnešní době velice úspěšně léčena)..tak doufám, že vše bude brzy OK....a člověk nikdy neví, co mu život přichystá...když je mi někdy ovej..tak si říkám..je mnohem více lidí, kteří jsou na tom mnohem hůře než jsem já..tak si nestěžuj a nebuď nevděčná..ale někdy to cedím hodně přes zuby 🙂 ...držím pěsti..

natulaaa
2. zář 2010

@janca72 no jasné,jsou lidi co jsou na tom zle 😔 😔 ,to máš bohužel pravdu 😔 ,ale víš člověk řeší co momentálně prožívá 😵 😵 a to jsou u mě moje vajucha 😀 😀 😀 .
Dneska jsem uplně KO 😕 manža volal,že je taky unavený ,tak jsme se domluvili,že až příjde domu,tak se zachmuchláme do deky a dáme dvacet 😵 😵

janca72
2. zář 2010

@natulaaa s tím zachumláním máte velice dobrý nápad 🙂 ...také bych to brala..ale když já toho dnes ještě hodně před sebou...ale blíží se víkend 🙂 🙂

frozinka
2. zář 2010

Ahoj holky, je to pravda, někdo otěhotní, ani neví jak, pak děcko týrá, nebo zabije a my co se tak snažíme si k tomu ještě vyžerem všechno špatný, je to fakt nespravedlnost a nejhorší je, že člověk nic nezmůže. Tak snad nám aspoň všem vyjde jedno či dvě zdravá dítka. Moc nám všem držím pěsti 🙂

Natula: na pokoj s tebou manža fakt nemůže, asi vás tam bude víc, ale je to fofr, ani ho tam nebudeš potřebovat. Moc dlouho jsme tam nebyly, já teda dýl, protože jsem měla po výkonu velký bolesti a bylo mi zle, tak jsem dostala ještě kapačku.
Jinak buďte rády, že stimulku dobře snášíte, já měla hyperstimulační syndrom a fakt není o co stát. Takže hodně hodně pijte a odpočívejte.

Veni, uvidíš, že to bude dobré, držím ti pěsti, za chvilku z tebe bude mamča, to ani není možný, jak to uteklo, že? 🙂

natulaaa
2. zář 2010

@frozinka hmmmm tobě bylo zle 😲 😲 ,tak tos neměla říkat předemnou 😲 😀 😀 😀 a z čehoo?já jsem ukázkový hypochondr 😀 😀 😀.jinak já skoro nepiju kruci 🙄 🙄 ,nějak to do mě nejde 😠 ,ale u mě asi nehrozíí,to by se musel ten muj vaječník jinak točit 😠 😠 a né si furt žádat 300j,kdo to má furt platit 😠 ,si myslí,že kradu nebo co 😠 😠 😀 😀 😀 .Ježiš at už je to nOPU za mnou 🤐 🤐 .no a tak jak dlouho aaasi tam ležíš,mi totiž zle nebude 😀 😀

natulaaa
2. zář 2010

@frozinka joooooo a ještě ty pokoje a sály jsou tam za těma dveřma,kde je ta mistnost na spermoše,tak hned zatím?

janca72
2. zář 2010

@natulaaa a kolik ta naše radost vlastně stojí? čtu vaše odpovědi a věty a zkouším počítat a nějak se nemůžu dopočítat)

natulaaa
2. zář 2010

@janca72 s tím jidlem nevím teda,já jim všechno 😒 😒 ,ale od doby co stimuluju nemužu vidět sladkéé,já jinak denně jedla čokolády a tak a ted mi je z toho blbě,to jsem měla i v těhu,tak jde vidět,že chutě na sladké jsou ovlivněné hormony asi 😀 😀 ,ted si něco dodávám v injekcích,tak to nepotřebuju baštit 😵 😵

natulaaa
2. zář 2010

@janca72 než začneš číst,tak si sedni 😀 😀 😀 😀 😀 ,takže 18 700, stojí ICSI,PK, a ty služby co si počitají za pobyt a tak a ,mě stály injekce do soboty,co mi dali navíc 9100kč nafta zatím přes 3000 plus dálniční známka 😀 a ted už nevím,co budou chtít za y injekce co davaji na udžení těhu a tak 😒 😒 ,

janca72
2. zář 2010

@natulaaa tak to mi prasátko asi stačit nebude 😀 😀

natulaaa
2. zář 2010

@janca72 no záleží,čím ho máš vycpané 😀 ,jestli něčím lehčím,nebo těžším kovem 😀 😀 😀

beryk
2. zář 2010

@venika86 moc držím pěstičky at je vše OK, už se to blíží a za chvíli budeš mít miláčka v náruči

@natulaaa jak psala Frozinka ,chlap tam se mnou taky nemohl být, byla jsem na pokoji s holčinou

@frozinka jak se máš, kdy jdeš na další kontrolu?