Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
14. zář 2010

@beryk Jé, děkuju. Dnes už si mám volat,...tak už se nemůžu dočkat... 🙂

frozinka
14. zář 2010

@natulaaa: taky jsem měla všechny příznaky, jako bych to měla dostat. Mám to pořád, každý měsíc, kdy bych měla mít MS, tak mně pobolívá vaječník, víc se potím atd. Prý je to normální. Na to nedej!! Držím pěstičky!!!
@mufinka0: myslím na tebe, ať je pěkná úrodička, pak dej vědět 😉

frozinka
14. zář 2010

@beryk: přibrala jsem asi 6 kg, ale všechno jen na prsa a břicho, spíš mi zhubl zadek a nohy, manžel je ze mně hotový, prej jsem nikdy nebyla víc sexy, ha ha ha, takový vorvaň 😀 Budu asi celý život těhotná, když je tak spokojenej 😀 😀 😀
Držím pěsti na tu cukrovku, měla jsem z toho hrozný strach, je to hnus, ale dá se to vydržet 😉
@zazy: jak to dopadlo, určitě jsi to zvádla!!!

mufinka0
14. zář 2010

@frozinka děkujííí, určitě napíšu co a jak..🙂

mufinka0
14. zář 2010

Holky,..tákže 🙂 🙂 🙂 Z 10ti ICSI mám 9 embroušů a z 5 IVF mám 2. Celkem tedy 11 😵 😵 😵 Možná jsme si mohli zaplatit ICSI u všech, ale teď už nic nenadělám. I takhle jsem spokojená a šťastná jak blecha! 😀 😀 Jen mě zaskočilo že už nemám volat, až prý v pátek na domluvu hodiny transferu😕 😕 U prvního IVF jsem volala každý den...

bublenudle
14. zář 2010

@mufinka0 Ahojky...moooc gratuluji k takové urodě 🙂 a držim pěsti at se drží..já jdu zítra k paní doktorce a uvidíme co se dá dál dělat..snad pujde ten KET brzo..nebo se asi zblázním..paaa pěkný den všem 😉

bublenudle
14. zář 2010

@venika86 Ahojky..děkuji moc..jsem opravdu neštastná..myslela jsem že to tentokrát opravdu vyjde..jak dlouho se stimuluje na KET ??? děkuji ti předem za odpověd...měj se krásně a hodně štěstíčka..paaa

bublenudle
14. zář 2010

Ahojky holky...mám dotaz,,když vám dělali ET,udělali vám ultrazvuk a ukazali kde mimuška jsou,nebo případně foto ultrazvuku?? mně totíž ne,a piše tady hodně holek ,že jim to doktor ukazal..děkuji předem za odpověd..pěkný den..

mufinka0
14. zář 2010

@bublenudle Ahoj,..ne myslím že v Repromedě to nedělají,..nedělají to ani v Unice, ani na Obilňáku. Věřím že jsi nešťastná,..vydrž, zítra se dozvíš všechno potřebné k KET. 🙂 Můžu se zeptat co máte za problém, že jsi na IVF?

bublenudle
14. zář 2010

@mufinka0 Ahojky..já mám nepruchodnej vaječník jeden a neuzravaji mi vajíčka...takže IVF..ale vzhledem k tomu,že mi bude v řijnu 38 tak mám hruzu ,že to nevyjde zase..děti nemám..paaa

mufinka0
14. zář 2010

@bublenudle Chceš asi říct neprůchodný vejcovod, viď?? Kolik jsi měla poprvý a podruhý vajíček??? Hele,..nevzdávej to!!! Vím že je to těžký, ale trpělivost nese ovoce 🙂

bublenudle
14. zář 2010

hahaha,ano..vejcovod..sorry..poprve 7vajiček,6 ok ale zustali jen 2 dobré na ET..a podruhé 8 vajiček,6ok..pak 2 na ET a 2 mrazačky...je to peklo,nikdy jsem těh.nebyla a nikdy ani prášek antikoncepce...tak fakt už nevím...snad KET pujde udělat brzo..ty jdeš poprvé na IVF ?? 🙂

beryk
14. zář 2010

Ahojda hoky, všem přeji pohodový den 😉

@bublenudle zítra at dobře pořídíte u dr, dej vědět

@mufinka0 gratuluji 11 embrouškům,krásné číslo, tak at už je pátek a mají pro tebe dobrou zprávu

@frozinka těhotenství ti krásně svědčí

Naty jak se cítíš?

Zazy jak test na cukr?

zazy
14. zář 2010

Ahojky děvčata
Natulko,tak jak píše aes na příznaky nedej,nepozoruj se,dělej,jak kdyby se nic nedělo,taky jsem to tak brala,ono je to těžký vid.
Mufi,tak to jsi měla parádní úrodičku,to bude sněhuláčků 😀
Veni,jéééé to už máš za pár,to tady bude po dlouhé době už mamina.Budu na tebe myslet a držet snad vše co mám.
Na jednu stranu ti závidím,že už budeš mít malého u sebe.
Frozi ono je lepší,když budete pod kontrolou,aspon budeš vědět,že je vše ok.A jak je jinak??
Bery a jak je tobě.Té cukrovky se neboj.Ten drink teda nebyl nic moc,musela jsem ho vypít na ex,tedy pila jsem ho na dvakrát,jinak bych ho asi do sebe nedostala.
Jinak dneska jsem si volala na výsledky,tak těhu cukrovku nemám,ale něco v moči,takže možná antibiotika na přeléčení,ale to se dozvím zítra.Jinak mám bílkovinu v moči trochu a pořád mi hapluje tlak,tkže ted budu chodit po14 dnech na kontrolu.
Děvčata chtěla jsem se zeptat,budete všechny chodit nebo chodíte do předporodních kurzů????

mufinka0
14. zář 2010

@bublenudle a nevíš v jakém stadiu ti je zaváděli a mrazili?? Jestli to byly blastocysty... Noo, já mám už 2 IVF teď. Na prvním jsem byla na obilňáku v Brně,..a teď jsem si vybrala Repromedu. 🙂 Uvažovalas o návštěvě jiného CARu? Jen tak podívat se, konzultovat atd... 😉

mufinka0
14. zář 2010

@zazy DĚKUJI,..no snad něco na zamražení zbude 🙂

mufinka0
14. zář 2010

@bublenudle To jo, je to nespravedlivé...Uvidíš ale že to jednou přijde 🙂 Ať už přirozeně nebo uměle...

bublenudle
14. zář 2010

@beryk děkuji moc..určitě dám vědět..měj se krásně..paa

bublenudle
14. zář 2010

@mufinka0 ano,blastocysty..teda poprve jedna mormula..nebo jak se to jmenuje..ty mražačky nechali o den déle v labce a pak je zmrazili..ale to nevim co to bylo..ale myslim taky blastocysty..nebo aspon doufám...no,uvidím co mi zítra řekne...

mufinka0
14. zář 2010

@bublenudle jejda tak to je škoda teda!!! Taková pěkná stádia....Přeju aby zítra všechno dopadlo dobře a ať tě paní doktorka potěší super zprávičkama a pak KET ať vyjde konečně pozitivně!!!!!! 😉 🙂 Budu na tebe myslet a dej pak vědět co a jak... 🙂

janca72
14. zář 2010

ahoj 🙂 . Nějakou dobu jsem tady nebyla, ale četla jsem Vás a moc, moc držím pěsti 🙂 ..my jsme dnes byli s manželem v Repromedě a mám z dnešní návštěvy příjemný pocit. Už máme za sebou i vyšetření a vše je v pořádku. Čekám na mst. a začínám s injekcemi ( tedy až mne sestřičky zaučí)) ..jsem mile překvapena z rychlosti 🙂 ..jen aby mens. dorazila přirozeně a nemusela jsem chodit na vyvolávačky...to by zase protáhlo a já jsem už tak moc natěšená 🙂 🙂 🙂

venika86
14. zář 2010

@bublenudle já to chápu, taky jsem počítala s tím, že se hned zadaří a nechápala jsem proč ne.
Jejda přesně si to nepamatuju, lepila jsem 4 náplasti a prala anopirin a zaváděla utrogestan. Záleží asi, jaká bude sliznice. Už je to docela dlouho 😅

janca72
14. zář 2010

Chtěla jsem se ještě zeptat..nechala jste si některá dělat preimplantační genetickou diagnostiku aneuploidiií? ( tak na sepsání toho jsem musela použít pomůcku)))

mufinka0
14. zář 2010

@janca72 Ahoj....myslím že preimplatační genetiku tady nedělala žádná z nás... Říkali ti kolik to stojí??? Jsou to desítky tisíc.. 😕 😕 Plus pak ještě tak 30tisíc za IVF. To je fajn, že můžeš hnedle začít...a hormony máš v pořádku?? 🙂 U koho jste byli??

janca72
14. zář 2010

@mufinka0 říkali a půjdeme do toho..vzhledem k našemu věku atd.....hormony mám v pořádku..asi je to vážně věc psychiky 🙂 🙂...tak teď jen aby mne hormony nezradily 🙂 🙂 . Byli jsme u Mudr. Veselého.

mufinka0
14. zář 2010

@janca72 Fakt?? Takže přímo u vedení.... Je moc milej, že?? 🙂 Tak ať všechno dobře dopadne!!!! 😉

janca72
14. zář 2010

@mufinka0 Ano je opravdu moc milý a trpělivý..protože můj manžílek měl asi tisíc dotazů 🙂 . A děkuji za přání 🙂 . .ale teď jak napotvoru dostávám rýmu..neměla jsem ji už několi let..a teď, když potřebuji být zdravá ☹ ..četla jsem si, jak jste byli úspěšní..moc držím pěsti...a jak se cítíš? to byl také jeden z dotazů manžela..a jak to bude snášet má žena..nemůže jí to nějak ublížit.. 🙂 🙂 .bylo to od něho milé..)

mufinka0
15. zář 2010

@janca72 Ahoj, promiň včera už jsem byla unavená a šla spát... Nooo jak se cítím,..po prvním pokusu to bylo naprosto super, trochu bolelo břicho, ale na druhý den už v pohodě,...ale teď to moc v pohodě není.. 😒 😒 Ale celé je to způsobeno tím, že poprvé jsem měla jen 7 vajíček na jednom vaječníku a teď jich bylo 16. Taky na jednom...Mě prostě reaguje jen jeden vaječník, ale to je tím, že ten druhý je poškozený po operaci cysty. 😒 Ono to dost bolí a tlačí a je mi i kapku zle, ale dnes už je to trochu lepší,..snad už se to bude zlepšovat. 🙂 16 vajíček z jednoho vaječníku je prý strašně moc, takže on chudák asi prostě musí bolet... 🙄 Jinak ale i přesto tady všechno musím říct, že ničeho nelituju a za miminko to stojí!!! 😉 😉 😉 Hele ale byla semnou na pokoji paní a ta vůbec nevěděla že jí něco dělali..Takže je to strašně individuální. 😉 Pokud jsi byla někdy na laparoskopii, tak to je myslím tak 3x horší než tady ten odběr vajíček 🙂 Neboj se ničeho, v Repromedě se o tebe postarají. 🙂 🙂 Já byla totiž včera ještě na neplánované kontrole u dr. Veselého a byl úžasnej!!! Měla jsem pak hned lepší pocit. 😵 😵 😵

mufinka0
15. zář 2010

@janca72 Jinak k té rýmě,....Neboj se,...než se nastimuluješ, tak ta rýma přejde!!!! U stimulky ničemu nevadí,..dokonce ikdybys brala antibiotika, tak Puregonu to nevadí. Hlavně v klidu a přeju ať "to" brzy dostaneš!!!!! A můžes se s náma vrhnout do boje.. 😵 😵 😵

janca72
15. zář 2010

@mufinka0 Ahoj. A hezký den přeji. Doufám, že je Ti už zase o něco lépe. 16 vajíček ..tak to jsi opravdu musela cítit..ale tak jak říkáš..pro miminko všechno 🙂 . Já snad ani tak z bolesti strach nemám..jedině ze zklamání a na to raději nemyslím...a máš pravdu..doktor Veselý na mne působil velice pozitivně i na manžela... 🙂
A děkuji za uklidnění ohledně mého nachlazení..dnes jsem si naordinovala klid na lůžku 😀 😀 ..ale docela trpím, protože přes den ležet pro mě není nic příjemného..ale říkám si, že to nedělám jen tak 🙂 🙂
Nejhorší ze všeho je teď pro mne to čekání...))