Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

frozinka
17. zář 2010

@mufinka0: To asi ne a člověk je v tu chvíli moc rád, že má ještě nějaké sněhuláčky...Kdyby bylo po mém, tak bych si aspoň dvě nechala a do těch 4 let to zkusila, ale manžel moc nechce, tak uvidíme...Ale darovat je nebudeme, těžko bych žila s pocitem, že mi někde po světě běhá dítko...

mufinka0
17. zář 2010

@frozinka Aha,..tak to jo. 🙂 Jéé, ty jsi odvážná,..ještě další díťátka by jsi chtěla?? 🙂 Myslím si ale že ti ty dvě až budou růst dají docela zabrat 🙂 Já bych taky docela ráda dvojčátka,...moc bych si přála mít 2 děti, ale v tom co nás už všechno potkalo budu ráda za 1 miminko 🙂 Kdyby se chytlo jen jedno, tak bych zkusila v případě KET, pokud nám ale nic nezbyde, nevím jestli bych šla do další stimulky.. ☹ Asi bychom si druhé mimčo adoptovali. 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 nešla bys do další stimulky? tak přece jen to asi není žádná legrace, že? 😕

frozinka
17. zář 2010

Já bych chtěla ještě jednoho prcka, ale shodli jsme se s manželem, že až tak v době, kdy by byli dvojčata tak ve druhé třídě...Chceme se jim fakt pověnovat a v ničem je neošidit (nemyslím jen materiálně) když jsou tak vymodlení, takže uvidíme, to je fakt hudba budoucnosti a navíc, co si člověk v dnešní době krizí a já nevím čeho, naplánuje.... ☹

frozinka
17. zář 2010

@janca72: Taky by se mi moc do další stimulky nechtělo, nejen k vůli prachům, je to fakt záběr, ale co by se dalo dělat, kdyby se zase nedařilo a chtěli bysme ještě jedno dítko....

janca72
17. zář 2010

@frozinka mne to poprvé teprve čeká...je to záběr? fyzicky nebo psychicky?

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 🙂 néé neboj!!!! Já už mám za sebou 2 stimulku v minimální pauze,...a možná tak mluvím teď,ale za rok by to bylo jiné...nevím.. Já mám strach z něčeho jiného, né ze stimulky samotné, víš.. Mě bylo teď trochu hůř než poprvé, ale zase mi uzrálo o 100% víc vajíček 🙂 Vydržet se dá všechno. Trochu to po OPU bolí, nic víc. 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 a taky finance nejsou... co si budem povídat ☹ Záběr je to ze začátku fyzický,...po transferu emryjek už zase psychický. 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@frozinka No právě,..v dnešní době jsou 2 děti tak akorát.... Ale tak třebas se vám zadaří přirozeně 🙂 Až budou ty dvojčata ve druhé třídě 😉 😉

Nebo teď nevím,..jestli ty jsi na tom jako já,..bez vejcovodů... ☹

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 jsem na sebe zvědavá...a nemůžu se dočkat..

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 a co se po transeferu doporučuje..to budu muset doma ležet, nic nedělat..atd?

zazy
17. zář 2010

Ahojky děvčata
tak mě dopadla cukrovka dobře,tlak je pořád kolísavý,naštěstí ty antibiotika nebyly třeba tak jsem moc ráda,že se snimi nemusím cpát.Celou tu dobu jsem to vydržela bez jakéhokoliv prášku.
Ted mě poslední dobou pálí dost žáha.
A co ty Frozi.Já najednu stranu chtěla taky dvojčata,teda chtěla jsem je vždycky,ale ted budu ráda,že zvládneme jedno,jak psychicky tak finančně.Ještě mám jeden pokus od pojištovny,tak ho určitě využijeme,ale asi tak až za dva roky.Nám mražáčci nebyly.Výhodu mají děvčata,které mohou otěhotnět přirozeně,u mě to bohužel už nejde.
Jinak Jančo neboj se toho zvládneš to.No po transféru jsem já odpočívala asi tak dva ,tři dny a pak takové ty lehčí práce.Ono pokud se to má udržet,tak se to udrží
Mufi na tebe budu moc moc myslet zítra,držet vše co mám a pošlu ti zítra kilo těhu bacilků
Naty,jak je???
A co vy ostatní??

jinak dala jsem si do fotobloku všechny fotky z utz,co mám,tak můžete kouknout.Možná Vás to hodí na straánky koník sk.,tak se nelekněte,protože jsem se omylem zaregistrovala na slovenském koníku.

elisabet
17. zář 2010

@janca72 ahoj, no doporučili mi jedno vajíčko, a já jsem tak zvažovala že pokud budu mít na zamražení, jakože mrazáčky a nebo jak tomu říká manžílek-eskymáčky, tak jsem uvažovala o tom jednom a kdyby to nevyšlo tak budu mít snad eskymáčky, ale kdybych dopadla jako Natula že nemá eskymáčky tak pokud budou mimisci dobří tak půjdu taky do dvou.

elisabet
17. zář 2010

@mufinka0 taky,, budu zítra na tebe myslet a držet pěstičky, ať vše dopadne co nejlépe a brzy nám tu hodíš fotečku s //, hned po Natuli 😀 😀 😀

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Jejda promiň,..nějak mi diskuze spadla a já u toho čekání usnula.. 😀 😀 😀

Když jsem byla na IVF poprvé tak mi doporučovali určitě klidnější režim min. týden,...ale néé že bys musela celý den ležet. Jakože třeba nic netahat, odpočívat, nedělat prudké pohyby atd.. Pak ten další týden i na procházky a tak,...ale...nebyla jsem v Repromedě, takže nevím jaké chování po transferu mi doporučí oni. 🙂 Sestřenka která už má 2 děti po IVF z Jihlavy mi zase klade na srdce ať celých 14 dnů do testování ležím. Jen jít na záchod, najíst se a ležet. ..... Těžko říct,...napíšu ti zítra, co mi řekli 🙂

Je dobře že se těšíš 🙂 Na pokoji po OPU semnou byla paní, bylo jí 35let a měla 25 vajíček....a hlavně jí vůbec nic nebolelo!!! 🙂 Každá to hold vnímáme jinak,..já byla vždycky silná,..zlomila mě až kolonoskopie bez jakéhokoliv "oblbnutí" a od té doby se třepu u každýho doktora. Nějak se mi práh bolesti posunul hodně dopředu. 😢 😢 Určitě budeš mít všechno v pořádku 🙂 Moc ti to přeju!!!!!

mufinka0
17. zář 2010

@elisabet Děkuji ti 🙂 Já už bych ty // potřebovala,....jsem ze všech těch nezdarů už vyčerpaná... 😒 Ale....myslím pozitivně!!! To půjde... 😉 😉 😉

mufinka0
17. zář 2010

@zazy anooo určitě!!!! Jen abys na mě ale nezapomněla,..já si ty bacilky dojdu vyzvednout tak někdy odpoledne, ju??? Tak jsme domluvené, díky moc!!! 😅 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 Děkuji. Jsi moc hodná 🙂 . Také Ti moooc přeji! 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 🙂 Já budu mít za 14 dní //,..teda nejdřív Natulaa, ta inspiruje mě,..já pak tebe a ty další....souhlasíš?? 😀

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 Jasně. Toto beru 🙂 . A Natulau jsem tady už dlouho neviděla. Jsem na ni myslela...

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Natulaa je na prodlouženém víkendu víš.. 🙂 Užívá si někde s manžílkem na dovolence.. 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 Jak si popisovala klidový režim..jsme si vzpomněla a jsem i samu sebe rozesmála..jak jsme si přivolali Klárku..dle babské rady...jsem udělala stojku a nejméně dvacet minut jsem měla nohy nahoře...tak jsem si představila, jak v Repromedě se dožaduji nějaké stěny o opření 😀 😀

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 Tak to je moc fajn, alespoň si trošku odpočine..myslím psychicky..protože to čekání musí být opravdu velký tlak...já jsem říkala manželovi, že bychom měli také nějak příjemně strávit víkend před...abychom načerpali energii... 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 nooo světe div se,..já jsem dělala stojky taky... 😀 😀 😀 Ale prý to fakt pomáhá,...ale né na zahnízdění embrya ale aby spermie se dostaly co nejdál.....to už v Repromedě nebudeš potřebovat 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 🙂 jj,..ona to potřebovala jako sůl 🙂 Čekání je náročné to jo,....

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 to máš pravdu...nevím, jestli to opravdu pomáhá..ale fakt je ten, že se Klárka podařila..jestli to bylo díky tomu?? 🙂 ...a také jsem užívala bylinky..ale bohužel jsem si teď nedokázala vzpomenou jaké..byly v sirupu a já jsem si složení přečetla snad jen jednou... 😒

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 čekání je náročné..a to já jsem od vás hodně krok dozadu a už se musím dávat do klidu a cíleně si říkat, abych na to stále nemyslela..

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Já užívala Femigard,...Kontryhel, ...jejda nesčetně bylinek, ale jak máš hold poškozené vejcovody tak ti nepomůže ani svěcená, jak se říká... To jsem bohužel nevěděla...Ale co je dobré na očištění organismu tak to je čaj Lapacho červené. V těhu se asi nemůže, ale mám v plánu "pak" ho pít a celá se pročistit. Hodně jsem ho pila a cítila jsem se fakt líp 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 😀Neboj,..uteče to jako voda,..jen těch 14 čekacích dnů trvá celou věčnoost... 😀

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 tak to v očistě jsme na tom podobně 🙂 ..také piji čaje..teď ještě aloe..a psala jsem tady názor jedné kamarádky, která se zabývá ajurvédou..tam mi povídala, že je důležité nemít překyselný organismus..a když budeme dostávat silné dávky hormonů, tak naše tělo bude velmi překyselené...tak dodržuji její rady..není to nic nepříjemného, tak proč to nedodržovat...ještě k ní budu chodit na masáže...říkala, že všechny ženy, kterým toto poradila otěhotněly...ale fakt je ten, že nebyly nějak nemocné..jen nemohly otěhotnět...