Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

janca72
20. říj 2010

@mufinka0 Jsi moooooc milá a děkuji. Já facebook ještě nemám, nějak jsem neměla potřebu, ale dcera mne přemlouvá, abych si ho udělala...tak hned jak si ho udělám, dám Ti vědět. 🙂 🙂
Dnes byl celkem pěkný den i sluníčko se na chvíli ukázalo a šla jsem s Mickym ven...a také kamarádky zjistily, že jsem doma a tak i přes týden mám návštěvy, tak ještě vydržet týden do testování 😒 😀
To je dobře, že se cítíš lépe a uvidíš za týden, jak Ti bude zase o velký kus líp 😵 😵 A ano, myslela jsem, až budeš těhulková doma....a strach neměj, na ten je vždy času dost, až je důvod....a popíjíš nějaké dobré čajíky pro dobrou náladu? Mňam a s medem 🙂 🙂
Já na Tebe také myslím a vím, že bude dobře 😵 😵

janca72
20. říj 2010

@yes79 Děkujííííí 🙂

mamba555
21. říj 2010

hm halo někdo? 🙂

venika86
21. říj 2010

Ahojky holky. Tak Adámek se narodil 14.10.2010 v 18:18 hod. Měřil 49cm a vážil 3480gramů, takže macíček. Je naprosto dokonalej a hrozně šikovnej. Usmálo se na nás štěstí a komory se začali sami zmenšovat. Teď jsou obě na 14mm, což je paráda oproti 9. měsíci, kdy byly 25mm. S malým už jsme doma a snažíme se sžít. Fotečky dám co nejdřív.

janca72
21. říj 2010

@venika86 Veliká gratulace 😵 😵

mufinka0
21. říj 2010

@venika86 Jééé, gratulace veliká!!!!! Musí to být nádhera!!! 🙂 Tak teď už jen přeju, aby rostl jako z vody a byl silnej!!!!

mufinka0
21. říj 2010

@janca72 Ahoj 🙂 máš IP 🙂
No,..čajíky...snažím se. Piju na noc aspoň mlíčko s medem, dobře se mi po tom usíná 🙂 Ty procházky Ti strašně závidím, už zase mi leze to prosezení celého dne v kanclíku bez oken na nervy! Je to šílený! Navíc čekám o víkendu MS, tak mám asi pobouřený hormony,...mám závratě, jsem protivná sama sobě,..natož tak okolí.. ☹ Ale to bude dobrý,..přece jen to je první menstr. po stimulce. Ta byla i minule bouřlivá.. 😀 Ještě že už je zítra pátek 😝 😝 😝
Je faj, že Tě chodí navštěvovat kamarádky!! Ono to aspoň rychleji uteče!!! Vydržíš do oficiálního dne testování?? Nebo to zkusíš dřív?? 🙂 Blíží se to, tak se ptám... 😅 Byla bys opravdu statečná!!!! 🙂

mamba555
22. říj 2010

ahoj holky je tu neěkdo?chtela bych se na něco zeptat

mamba555
22. říj 2010

tak se ozvěte budu ráda 🙂

janca72
22. říj 2010

@mamba555 Ahoj 🙂

janca72
22. říj 2010

@mufinka0 Nevydržím 😀 . Měla bych testovat 28.10., ale zkusím první testík v neděli...tak uvidím...našla jsem si Tě na facebooku 🙂 ..tak Tě budu čekat tam 🙂

venika86
22. říj 2010

Děkuju všem. Akorát máme trošku problém s kojením, takže budu muset odsávat, ale to je detail. Jinak Je Adámek zlatíčko 😵

venika86
22. říj 2010

Fotečky jsou v albumu 🙂

inach
22. říj 2010

@venika86 Ahoj veni,mooooooooooooooc blahopřeji,malej je nádhernej,zavidím ti,že už ho máš doma.Tomu našemu se nějak nechce ven,už to mělo být ve středu a pořád nic.Tak se měj a užívej si mateřství.

venika86
22. říj 2010

@inach Ahojky, děkuju. Taky jsem moc ráda, že jsem doma. Dáváte si teda na čas. Ale neboj, taky to brzo příjde 😉

mamba555
23. říj 2010

ahoj holky ja jenom dotaz taky jsem chodila do repromedi a udelala jsem si test a byla jsem tehotná jenomže pak nejak se to přestalo vyvijet tak jsem si to musela dat pryč mislite že jse mi to přište podaři?a že budu ješte moc mit miminko?diky moc zatim paa

pavcahola
23. říj 2010

@venika86 Ahoj gratuluji k tak krásnému chlapečkovi,a chci se zeptat to jste mohly mít v nemocnici cumel?

venika86
23. říj 2010

@inach děkujem moc, však se taky dočkáš neboj. Bude to coby dup 😉
@pavcahola My byli na jipce a tam mu ho sami dali. Taky jsem čučela. Já ho v porodce vůbec neměla a když mi ho pak přivezli, tak ho měl vraženej v pusině. Ale stejně ho moc nechce, dáváme mu ho jen na uklidnění.

elisabet
23. říj 2010

@venika86 malý je moc krásný, gratuluji, na fotkách vypadá jako velké miminko a přitom je takový akorát, že? 😉 jste šikulky, hlavně ať je zdravý a ať se vám daří kojit, 🙂

pavcahola
23. říj 2010

@venika86 mě taky moc nechtějí dudel a co kojení?Nám to vůbec nešlo a hlavně ten malej se vůbec nechtěl přisát tak ted už oba pijí z flašky a jak jim to jde. 🙂

vaculik
23. říj 2010

ahoj holky, po přečtení pár příspěvků tady jsme se nakonec rozhodli pro Repromedu a jsem moc ráda. Nejen že se nás ujala mladá a strašně hodná sestčička, i paní dokrotka byla moc fajn. Všechno nám vysvětlili a už máme i po odběru na genetiku. Teď čekáme. Ten přístup je opravdu super, tak snad to bude i dál tak fajn.

venika86
23. říj 2010

@elisabet myslím, že je akorát. Ono to na těch fotkách možná trošku zkresluje 🙂
@pavcahola s kojením se rozjíždíme. Zatím vypije tak 50ml co dvě, tři hodinky, tak snad se to bude jen zlepšovat a mlíčko bude hostnout. Koupila jsem i odsavačku na nastartování a případný dokrmení z lahvičky, protože u toho pořád spí 🙂

zazy
23. říj 2010

Ahojky děvčata,Jani tak doufám,že jsi chytala pořádně ty těhu bacilky.
Inach neboj za chviličku už budeš mít mimi taky u sebe.
Už i já se těším až budu mít malou u sebe,nemůžu už se pořádně hejbat,všechno mě tlačí,ten konec není moc příjemnej.
VENI MOC MOC MOC gratuluji,krásný miminko
Vaculík zdravím tě a vítám v diskuzy,myslím si,že jsi se dobře rozhodla

bublenudle
23. říj 2010

Ahoj holky...tak zdravím po delsí době...tak už v uterý jdu na svuj vytoužený KET...tak se nemužu dočkat ,až si pujdu pro svoje mimuška 😵 😵 😵

zazy
23. říj 2010

Buble je ahojky,po delší době.Tak to ti budu moc moc držet pěstičky,ted už to určitě výjde a já ti pošlu tunu těhu bacilků

frozinka
23. říj 2010

@venika86: gratuluju ke krásnému chlapečkovi, moc se vám povedl a je to velký bojovník, doufám, že se komůrky vrátí úplně do normálu. a jak se jinak cítíš mamino? a neboj, kojení se určitě upraví, chce to svůj čas, hlavně to nevzdávej!!
@bublenudle: v úterý hodně štěstí!!!
@janca72: držím pěsti na testování, dej vědět, jak to dopadlo 😉
@beryk a @zazy: jak se máte holky, pomalu se nám to krátí, vytoužený 30. týden se mi konečně přehoupl, takže už se mi to krátí, počítám tak 4-6 týdnů, pokud vydržíme a je to tu 🙂 už se těším, mám toho už plné kecky, žáha,kyčle i únava jsou čím dál horší ☹ jak vám je?

vaculik
24. říj 2010

zazy moc děkuji, jsi milá. 🙂 V jednom Caru už jsme byli, na Unice, ale ten přístup byl strašnej ☹ , sestra co byla na sále si léčila vlastní problémy na pacientkách a jak došel mažel, úplně obrátila. Prostě otřesnej zážitek. Takže na další pokus už jsme tam zůstat nechtěli. I ta komunikace pro nás hraje velkou roli. Připadala jsem si tam jen jako další kus a navíc, že tam pokaždé otravujeme.

bublenudle
24. říj 2010

@zazy Děkuji moc,jsem rada,že je tše ok a v uterý mužu konečně jit..a co ty??jak ti to utíká 🙂

bublenudle
24. říj 2010

@frozinka ahoj,děkuji moc....už se nemužu dočkat až soi pro ty moje broučky pujdu....a co ty??? vše ok?? 🙂

marty154
24. říj 2010

Ahoj holky,můžu se k Vám přidat??
Taky chodím do Repromedy a nyní se připravujeme na 2.IVF 🙂
Jinak všem,co se to už povedlo přeji až mimuška pěkně rostou a těm co čekají přeji hodně štěstí. 😉