Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

yes79
3. lis 2010

@marty154 držím palce 🙂

bublenudle
3. lis 2010

@marty154 tak na tebe budu myslet at je vše ok...ne ne,netestila ,dnes je to 8den a ja chci testit až ten 14den..slibila jsem to mimuškám,že počkam... 😵 😵

valkat
3. lis 2010

@yes79 pro miminko obětuju cokoliv a co je dneska zadarmo,tohle není žádná sranda,je to náročná věc.......

yes79
3. lis 2010

@valkat my jsme počítali i s tím, že kdyby to nevyšlo, tak si jdem vzít úvěr, taky by jsme dali cokoliv 🙂 za to to stojí

valkat
3. lis 2010

@yes79 a nějaký pokus platí pojišt. nabo nee?

yes79
3. lis 2010

@valkat to nevím, jen co vím, tak že na tři pokusy do 39 let věku ženy pojišťovna přispívá na léky, jak překročíš nějaký dávky, tak si to platíš sama a samozřejmě si platíš různý procedury navíc, až pak ty další pokusy a nebo když je ženská starší tak si to platí komplet celý, což může vyjít i jeden pokus minimálně na 100 tisíc

marty154
3. lis 2010

@yes79 děkuji jseš hodná,malá je krásňoučká 🙂

@bublenudle taky děkuji,budeš šikulka,když to vydržíš,já vydržela předtím 9.dní.Je fakt,že je lepší vydržet.Tak pěkně mimísky opatruj a něco hezkého jim povídej. 😉

yes79
3. lis 2010

@marty154 děkuji, taky budeš mít krásňoučký miminko 🙂

valkat
3. lis 2010

@yes79 no uvidím snad mi budou uspory stačit...... 🙂 ale jak říkáš klidně si půjčím hlavně že bude mimi..... 😉

yes79
3. lis 2010

@valkat přesně tak, my totiž vůbec nepočítali, že to na poprvé vyjde, proto jsme se smiřovali s tím, že se zadlužíme 🙂

yes79
3. lis 2010

tam mám dojem, že se mi vrací z procházky, tak se loučím 🙂

marty154
3. lis 2010

Holky nevíte prosím,jak je to ze zamrazením zbylých embyjek,jaká je cena?? 🙂

bublenudle
3. lis 2010

@marty154 Já měla 2 zmrazeny a platila 2500kc... 🙂

mamba555
3. lis 2010

zdravííím holkyyyyyyy

valkat
3. lis 2010

....dneska jsem celý den proseděla na netu a pročítala co se dalo abych věděla co mě čeká,teď už jen ty testy a čekat 14 dní na výsledky a pak se uvidí,zatím budu pilně pracovat a šetřit na moje miminko.....Holky už se začínám orientovat v těch zkratkách,ale co je to ET??

mufinka0
3. lis 2010

@valkat Ahojky 🙂 ET je embryotransfer 🙂 Takže to nejkrásnější na celém IVF, kdy Ti embryjka dávají do dělohy 😉

mufinka0
3. lis 2010

@bublenudle Ahoj!!! Drž se holka!!! Jsi šikulka, když to vydržíš!!! MOC na Tebe myslím!!! 😵 😵

valkat
3. lis 2010

@mufinka0 aha,už jsem zase chytřejší,děkuju..... 🙂

paja1
3. lis 2010

@bublenudle Jsi dobrá já už jsem to pohnojila a testla a nic.A tak nervy v háji.Je to lí´to.Drž se. 😖

nelatorka
3. lis 2010

@lola33 Ahojky to mi je teda fakt strašně líto 😔 ☹ ach jo a tak jsem ti to strašně přála. Ale je dobře,že jsi tak silná holka to tě fakt obdivuji. V lednu už to určitě vyjde třebas se potkáme ? taky mi to vychází na leden budeme bojovat spolu 🙂 🙂 a doufám že už tentokrát úspěšně 🙂

bublenudle
3. lis 2010

@mufinka0 seš brouček,děkuji moc.... 😉 jsi hodná...jj,vydržím,vždyt jsem to slibila mimuškam,že až 14den 🙂 🙂
a co ty??? máš nějaké novinky???

lola33
3. lis 2010

@nelatorka děkuji moc jsi zlatíčko 🙂 🙂 🙂 ,jasně že to nevzdáme a budeme bojovat spolu ve dvou se to lépe táhne 😉

bublenudle
3. lis 2010

@paja1 No,musím to vydržet..a co ty ted??? už je to definitivní že nic??? 🙂

nelatorka
3. lis 2010

@zazy Ahojky je dobře, že jste holky vpořádku. Držím palečky ať vše dobře dopadne 🙂 už to máš za pár 🙂

lola33
3. lis 2010

@valkat Ahojky vítám Tě mezi námi,také chodím do Repromedy,v lednu se chystáme na 2IVF a rozhodně bych nikam jinam nešla,jsem moc spokojená 🙂 🙂 🙂 ,všichni jsou tam úžasní 🙂 🙂 🙂 ,určitě jsi se svěřila do těch nejlepších rukou!!!

lola33
3. lis 2010

@marty154 Ahoky,držím moc moc palečky 🙂 🙂 🙂 a ve finále // 🙂 🙂 🙂

lola33
3. lis 2010

@paja1 Určitě se ještě vyloupnou ty zatracený //,držím palečky!!! 🙂 🙂 🙂

lola33
3. lis 2010

@nelatorka Koukám,že na leden jsme tu už asi čtyři????Budem super bandička 😉 ,těším se,že na to nebudu sama!!! 🙂 🙂 🙂

bublenudle
3. lis 2010

@paja1 Zlati,ale vždyt ty jsi dnes teprve v pulce???? to je jasný,že tam nic není 😉 nebooooj,budem mamky 😵 a ty máš ještě ke všemu 4mimušáčky,tak to nemuže nevyjít...moooc na tebe taky myslím..drž se a nenervuj se...budem OK 🙂 😉

nelatorka
3. lis 2010

@paja1 kolikátý den jsi testovala ?