Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

beryk
30. lis 2010

Ahoooojda holky, všem přeji pohodový večer

@zazy holka myslím na tebe ,at za týden máš malou v náruči a je vše OK

@venika86 jsem moc ráda, že ses ozvala , mám z vás velkou radost, že vše dobře dopadlo,jste oba šikulové

lola33
30. lis 2010

@valkat v pátek na tebe budu myslet a těšit se na dobré zprávičky 🙂 🙂 🙂 ,jojo odpočinek je potřeba,dobře udělala 🙂 🙂 🙂 ,já dnes zase dostala mrchu,hrůza 😝

lola33
30. lis 2010

@paja1 hezky si hlaď bříško,odpočívej a ono se jim u tebe bude líbit a klapne to,musí!!! 🙂 🙂 🙂

valkat
30. lis 2010

@lola33 Ahooj,už se taky těším na odpočinek,teď mám v práci honičku neskutečnou....a už se těším až si nazdobíme stromeček...a bude chvilku pohodička...

valkat
30. lis 2010

@paja1 Ahoj,neboj dobře to dopadne a pak to na nás přeneseš taky..... 😉 🙂 🙂

lola33
30. lis 2010

@valkat ahooj,přesně tak už ať jsou svátky 🙂 🙂 🙂 a pohááááádky 😉

valkat
30. lis 2010

@lola33 jj,ale škoda že jsou to jen tři dny.....chtělo by to aspoň týden......

lola33
30. lis 2010

@valkat jojo letos to vyšlo opravdu špatně ☹

lola33
30. lis 2010

Hezký večer mažu na telku papa 🙂 🙂 🙂

lola33
1. pro 2010

Ahoooj holky,nezapadly jste???? 🙂 U nás hrůza místo 20minut z práce cesta trvala 2 hodiny 😝 ,fuj a chumelí a chumelí 😨 😨 😨

paja1
1. pro 2010

@lola33 No tak unás taky,vločky jak kola od trakaře.Ale je to pěkné ,když se koukám z okna jak v pohádce. 😀

valkat
1. pro 2010

@lola33 Ahojky,u nás je to taky mazec,dneska nám kolabovala celá pošta,auta se nemohli nikam dostat..... ☹

lola33
1. pro 2010

@paja1 ano přesně tak jak v pohádce,ale zase to bude asi klasika,vánoce na blatě ☹
Jak se daří???Odpočíváš???
🙂 🙂 🙂

lola33
1. pro 2010

@valkat Ahojky to si dovedu představit,nám také dodavatel nic nedovezl,sníh v prosinci????Opět to všechny silničáře překvapilo..... 😀 😀 😀

paja1
1. pro 2010

@lola33 Odpočívám a i pracuji.Trochu jen at se můžeme nadechnout. Všude hrůza,ale musíme to vydržet.asi do středy.To nejhorší bourání máme za sebou.Já moc nedělám jen lehké věci.A snažím se myslet pozitivně,ale pořád mi to nejde.když vím,žejsem tam měla minule čerstvé a 4 a ted jen 2 a nanučky.Tak mě to prostě deptá.Chci myslet nej. a pozit. ale nějak to vázne.Ono je to logické.Jinak uvidíme,ale je to pěkná podívaná-z toho okna. 😀

olafka
1. pro 2010

Zlatíčka moje,zdravím Vás všechny.To sněžení a chumelení není jen u Vás,my tady v goralii máme dvakrát tolik sněhu,než jinde po republice.Já jsem dneska vezla máti do špitálu na operaci a cesta kterou jezdím 20.minut trvala 45.minut.Zpátky jsem chytla dopravní špičku,takže jsem jela zase jak posra...Zrovna sedím u telky a poslouchám zprávy na Nově a hlasí opět vydatné sněžení,tak hlavu vzhůru-zima je tady v plné síle....Jinak dneska jsem si vyzvedla na Hematologii lejstra pro pana doktora a příšti středu jedu na konzultaci k druhému IVF.Leden bude trochu klidnější v práci,lidičky nebudou mít tolik penízku po Vánocích,tak vyberu zbytek staré dovči,něco nové a hajdy do Brna.Mějte se prima a zase brzo naslyšenou...

lola33
1. pro 2010

@paja1 Pájinko,moc nepracuj a odpočívej 😉 😉 😉 ,myslím si,že tady na diskusi jsou určitě minimálně dvě těhulky z mrazáčků,třeba se ozvou a povzbudí tě 🙂 🙂 🙂 Kdy budeš testit????

lola33
1. pro 2010

@olafka ahooojky jojo má sněžit až do rána,to nechci vidět až juknu ráno z okna 😝 ,taky si dodáváme sílu na konzultaci před 2IVF,manža mě přemlouvá,ať tam zavolám na příští týden,ale nějak odolávám 🙂 ,stimulkovat chceme v lednu,taky tak, dovča letos už žádná,tak musím čekat na novou 😉 .Tak se budeme těšit na nové zprávičky od tebe 🙂

paja1
1. pro 2010

@lola33 Zlato to nevím,dnes jsem 2 den v pondělí 8?ale říkám si,že radši ani ne,je to hrozné-známe to všechny.

lola33
1. pro 2010

@paja1 Jasně,vím o čem mluvíš 🙂 🙂 🙂 ,příště se budu snažit také vydržet co nejdýl.....tak se opatruj a těšíme se na // a pak na těhu bacilky 😉

valkat
1. pro 2010

@lola33 no jasně,zase byli překvapení.....jak se říká,nejmenší lidi na světě,není je vůbec vidět......... 🙂

olafka
1. pro 2010

@lola33 Taky mě moc těší,že jsem tě poznala.Ptala jsi se 26.11.jaký jsme měli protokol,tak ti odpovídám.Protokol byl dlouhý 3.týdny,snašela jsem ho velmi dobře,ale vysledek nic moc,měli jsme 8 vajíček,5 se jich podařilo oplodnit,nechali jsme si zavést 2,a ze 3 zbylo po KET jen jedno,tak jsme jej taky po měsíci nechali rozmrazit a implantovat,ale bohužel,ani to jedno nechtělo u nás zůstat.Můžeš se šetřit,nic nedělat,odpočívat,polykat vitamíny a stejně bez výsledku.Oba jsme v naprostém pořádku,dva zcela zdraví lidé,kteří se miluji a chtěli by mít rodinku.Jenže ouhá,příroda tomu nějak nechce pomoci.Nejde nám o peníze,i když taky nám nenadbýva,ale pro mimi uděláme oba cokoliv...Rok 2011 musí být pro nás i naše rodinky ten nejštastnější,uděláme pro to maximum.Měj se faj a zase se mi ozvi.Papa Ola.

valkat
1. pro 2010

@olafka Ahojky,máš uplnou pravdu,máme kde bydlet,finančně jsme zajištění a stejně se miminku k nám nechce...a pak uvidíš cikány jak jich mají 10 a říkám si jak je ten svět nespravedlivý,ale jak říkáš,rok 2011 pro nás všechny bude uspěšný a na příští vánoce se sejdeme s bříškama a kočárkama..... 😉 🙂

lola33
1. pro 2010

@valkat 😀 😀 😀 to je krásný přirovnání,musím si ho zapamatovat 😉 😉 😉

lola33
1. pro 2010

@olafka Olafko,přesně moje slova a také náš případ,moc hezky jsi to napsala 🙂 🙂 🙂 ,to si piš v roce 2011 tu budem mamky všechny do jedné!!! 😉 😉 😉

lola33
1. pro 2010

Berušky mažu na telku,jak jsem byla po KET doma,stal se ze mě seriálový maniak,hrůza,přeji všem krásný večer a zítra na sebe dávejte moc pozor až připadne další nadílka papa 🙂 🙂 🙂

valkat
1. pro 2010

@lola33 nooo to se u nás říká...a je to pravda......a to jsem chtěla v pondělí umýt okna,asi zbytečný když jsou zapadaný.... 🙂

valkat
1. pro 2010

@lola33 Taky se měj,odpočívej a zítra opatrně...páá 😉 🙂

lola33
1. pro 2010

@valkat 😀 😀 😀 my máme skoro všude střešní okna,takže to mám vyřešený,není nic vidět 😉 ,super přirovnání,už se těším až se sejdeme a pokecáme 😉 😉 😉

elisabet
1. pro 2010

@olafka my se taky pohrnem do druhého IVF, v listopadu jsem měla první IVF, taky dlouhý protokol. vajíček 7, 5oplodněných a jen 2 na zavedení, na zmražení nic ☹ . Ms přišla přesně na den 😒 9den po ET 😖 . nejdříve jsem nechtěla o dalším pokusu nai slyšet, ale druhý den jsem se probudila a zjistila že druhý pokus chci hned jak to bude možné, peněz taky nemáme, ale nevidím důvod nač čekat. Co se má stát, stane se. Do Brna pojedem 15.12 a už pro injekce, opět dlouhý protokol, snad s lepším výsledkem, a kdyby náhodou nebyl ani tento druhý pokus úspěšný tak pak si dáme nejspíš pauzu, zkusíme našetřit na dovolenou, a možná tam příjdem na jiné myšlenky a nebude to vůbec marná dovolená 😉 ale to je ještě za dlouho. Jen ty pokusy placené pojišťovnou se zůžují....
Jinak, zdravím vás všechny a pajince-tfuj,tfuj,tfuj hodně štěstíčky a plno zaťatých palečků pro štěstí 🙂