Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

annina
18. dub 2009

Mimka my na tebe nezapomeneme 😉 Napíšeš,když bude něco nové. Četla jsem tě na darovaném vajíčku. Taky bych ti dvojičky moc přála,ale díky bohu i za jedno! 😵 Já se od včerejška cítím dobře,opravdu odpočívám,vím,že sem si to s tím špiněním posr... sama 😠 Zvedala sem jedno dítě od zákaznice do židle a vzápětí na to sme museli pomoct vytlačit auto z příkopy a bylo mi blbé říct,že nemůžu ,takže tak,špinění se dostavilo okamžitě. Už si dám opravdu pozor!!! Krásný víkend berušky 😀

annina
18. dub 2009

Já myslím Jani,že nic extra. Možná doplní některá vyšetření,záleží v čem je problém! Ale nad tím bych teď nepřemýšlela,když máte mrazáčky!! V Repromedě mrazí opravdu jen kvalitní kousky 😉 ,mě taky zaváděli tři a vyšlo to! Teď to neřeš,musíš myslet pozitivně 😉

jelinkova81
18. dub 2009

Děkuji Anninko, já na Ostravské gyncentrum taky slyšela jen ztížnosti, proto na doporučení dojíždíme až tam k vám. Moc se nám v Brně líbí. 😎 Taky uvažujeme o stěhování. Držím sobě i vám všem všechny palečky.
Zkusím to do středy vydržet. Pa, pa Jaja

baruska2
18. dub 2009

Ahoj holky 🙂 ,
Anni, musíš na sebe dávat pozor, já vím, že je to těžké nic nedělat, ale mě pořád někdo z rodiny hlídal, tak že jsem nic dělat nemohla. Ještě že tak 🙂 .
Jani, já jsem se taky bála udělat si test. Dělala jsem si ho 13 den odpoledne 😀 . Ta zvědavost byla silnější. Ale co si tak pročítám diskuze, tak si holky dělají testy i hodně dřív 10, 9 i 8 den. Dej vědět, jak ti to dopadlo, držím palečky, aby tam byly dvě čárky 😀.
Mimka, zeptej se na co potřebuješ, budeš klidnější. Já jsem si to musela vždycky napsat, protože kdyz jsem tam byla, tak jsem na všechno nevzpomněla. A všichni doktoři nám trpělivě odpovídali na otázky, myslím si, že si na dobrém přístupu k pacienům zakládají. Držím palečky, aby vám taky pomohli A TO PLATI PRO VSECHNY. Monajsku, drž se. 🙂
přeju pěkný den

misicka455
18. dub 2009

Ahojyk holky, chtěla jsme se zeptat zda do Repromedy nás musí poslat moje gynekoložka a nebo se tam můžu obědnat na vyšetření sama 🙂

baruska2
18. dub 2009

Ahoj Misicko, nemusí, objednej se klidně sama. Pěkný den 🙂 .

misicka455
18. dub 2009

Díky 🙂

jelinkova81
18. dub 2009

Ahoj Mišičko, budu ti držet palce, aby jsi byla s přístupem spokojená, tak jako já a hlavně, aby se ti to povedlo. Pa, Jaja 🙂

misicka455
18. dub 2009

No uvidíme, snad to bude vše OK 😉

jelinkova81
18. dub 2009

Musíš tomu věřit, já už taky nic jiného nedělám.

misicka455
18. dub 2009

A ty tam chodíš jak dlouho?

jelinkova81
18. dub 2009

Já už mám po transferu 11 den.
Celkem to trvalo asi 2 měsíce. Nejhorší je čekání. Nejprve 14 dní na genetiku, pak čekat na ms, pak si píchat injekce. No myslím, že by mne ani ve snu nenapadlo, že zrovna já budu muset podstupovat takové věci. No hold se ten život se mnou nemazlí. Ale jak se říká: všechno špatné je pro něco dobré.

lenajsek
18. dub 2009

Zdravím, chci jen napsat Mišičce, že jsem jí písla do IP.... 😉

misicka455
19. dub 2009

Leňi díky za info 🙂

monajs
20. dub 2009

Ahoj holky,
díky za podporu 🙂 už je líp.
Do Brna jedeme příští týden a budeme se domlouvat na KETU.Tak snad 🙂

Jelinkova - tak držím palce.Klidně si test udělej,ale pokud máš silnou vůli,tak počkej i do té středy 😉 😉

misicko-tak dej vědět,jak si v Repro dopadla.

Mimka-neboj,my na tebe pořád myslíme 😉

Baruš,máš změněný pas 😀 šikulka
Tak vy dvě těhulky s dvojčátkama - tak pošlete nějaké bacílky,jo? 😀

mimka29
20. dub 2009

Ahoj monajs - tak hurá do ďalšieho ketu. Koľko máte zmrzliniek? Tento sa musí podariť, ja ti budem posielať pozitívnu energiu a keď pôjdem ja do toho, tak ty už budeš veselo tehulkovať a posielať tehulkovské vírusiky.

katy81
20. dub 2009

Ahoj holky,jsem se párkrát dívala do Vaší diskuze,tak jen jestli se mohu trochu připojit.
Spíš mám dotaz na jetelinkova81,mám takový pocit že jsme spolu byly na OPU v Repromedě,8.4. a pak jsme se ři ET potkaly u recepce,ale ty jsi už odcházela-teda pokud se nepletu.
Držím palce aby byly //,já už mám po dnešku potvrzeno těhotenství z krve 🙂 ,na UTZ ještě nic vidět nebylo.

Jinak všem moc držím palce,ať se dočkají vytouženého miminka.

Mimka jsem slyšela že co se týká darovaných vajíček,jsou na tom v Repromedě velmi dobře,tak držím palce 😉

Monajs,tak ať to vyjde a Annina ať dvojčátka pěkně rostou-docela obdiuju,takhle s puberťákama ještě dvojčátka 🙂

jelinkova81
20. dub 2009

Ahoj Kety, ano máš pravdu, to jsem já. Já zatím nevím, začala jsem dost krvácet. Test si udělám až ve středu. Možná, že vypadlo jenom jedno, ale nevím. Nepoznám to. Za jak dlouho po testu jsi šla na krev?
Ovšem tobě blahopřeji. 🙂 Jana Jelínková

katy81
20. dub 2009

Ahojky Jani,tak to jsem ráda že jsi to ty 😉 jejda,ale co to čtu 😕 😕 ,to krvácení nemusí nic znamenat,třeba opravdu jen jedno se pouští,ještě že máš dvě 😉
Já testla poprvé včera ráno,a dneska ráno zas a tak jsem volala do caru a tak mi řekli že můžu dojet hned.
jo a ta 81,to je taky ročník narození???

jelinkova81
20. dub 2009

Jo, to jsem stará, viď? Já teda testnu ve středu a pok hned zavolám, tak počítám, že v pátek pojedem.

katy81
20. dub 2009

Né jsme mladý,mladý krásný ročnice 81 😀 jakýpak starý 😉
Teedaa tak to obdivuju že vydržíš,já bych to nedala,ale pak pisni jak si dopadla.Budu držet palce 😉 😉

annina
21. dub 2009

Ahoj holky, KATY vítej mezi nás. Co to tady čtu o těch letech 😨 Tak já jsem 75atý 😠 aby ste věděly 😀 Katy moc blahopřeji! 😵 Jani a Mimka držím pěsti!! Monajsku ten Ketík musíš dát. Víš co sme si psaly,že tu loňskou smůlu letos porazíme! 😉 No Katy a co se týká toho,že si ke dvoum puberťákům pořidíme další várku 🙂 Mám noveho muže, ten vlastní děti nemá a moc by si je přál. Tak po třech letech snažení sme šli do IVF,mám PCO a tělu už se prostě nechtělo 😖 Ale snad to i tak dotáhneme s pomocí Boží do zdárného konce 😵 A doufám,že vy všechny tady taky!!!

katy81
21. dub 2009

Ahoj Annina,děkuji za přivítání 😉 manža je 76,takže tak stará nejsi 😀 😀 a uvidíš že to dotáhnete do zdárného konce,já teda taky doufám že i já-doufám že bude vše ok

mimka29
21. dub 2009

Baby, že ste staré to nehovorte ani zo srandy. Ja so 80 a manžel 73.

monajs
22. dub 2009

Ahoj holky,
Katy-gratuluju a držím palečky. 🙂
Anni,já říkám pořád,že 75 je nejlepší.Já jsem 75 a manža 77. 😀

Jelinku,tak co,jak to vypadá?moc na tebe myslím

katy81
22. dub 2009

Mimka,jasn že jsme dělaly srandu 😉

Monajs děkuji,snad to bude vše ok,ale myslím pozitivně 🙂

Taky myslím na Janču,tak co holka??

capenka
22. dub 2009

holky přidávám se k vámm přesedlávám do Repromedy že dělají PGD ,mám za sebou opakované potraty nic se nezjistilo už nám řekli v OL,že se máme na ně obratit ale mám strach že i to nevyjde na IVFjsem nebyla ještě nemám problém otěhotnět ale donosit vždy v 5 týdnu potrat,a tak chci se zeptat jak dlouho trvá objednání a celkově jak to trvá než dojde na IVF

monajs
22. dub 2009

Ahoj capenka. 🙂
Objednání asi týden,konzultace a než přijdou výsledky imunologie atd tak to trvá asi 6 týdnů a hned od další MS trvá stimulka asi 14 dní a pak je odběr vajíček.Třetí nebo Čtvrtý den jdou embryjka na PGD a hned druhý den ti volají výsledky a řeknou kdy a v kolik máš jít na transfer pro embryjka.
Nám se taky nedaři - mám to popsané v albu.Když jsem se objednávala poprvé do Repromedy,tak 3.3.08 jsme měli první konzultaci a 5.5.08 jsem měla první transfer embryjek 🙂

Tak ti držím moc palce,aby ti to vše vyšlo.My teď měli PGD na 10 embryjek a 7 jich bylo genet.O.K. 🙂 Minule jsme jich měli dobrých z 10 jen 5.Tak držím palce a dej vědět jak pokračuješ.
Nechceš nám o sobě něco písnout?Nemusíš,pokud se ti nechce.ahoj

capenka
22. dub 2009

mo já jsem začla chodit do OL FN Olomouc,na vyšetření proč potrácím vyšetření spousta nic se nezjistilo,dokonce jsem taková borka že v životě se mi nezpozdila mrška až ted o 14 dní test pozitivní tak já honem tam naklusala a doktor mi řekl vy ale nejste těhotná už si test nekoupím dnes jsem dostala agolutin a čekám a večer budu přemlouvat chlapa at do toho jdem jiná zřejmě není možnost v Olmiku nám pořád říkájí to musíte zkoušet a já jsem jim říkala že mám panický strach z potratu,hele můžu se zeptat kolik si mám nachystat kulatých peněz hlavně na PGD, a co jsem četla bohužel u tebe to nevyšlo opravdu zase mě to srazilo dolů

capenka
22. dub 2009

monajs koukala jsem na tvůj příběh slzy mě vyhrkli jak jsi silná jdeš z odhodláním do toho a ono zase nic to už jsi měla 3 placené k tomu od pojištovny cykli takže už vyčerpané já nejsem o moc lepší jsem ročník 71 tak jsem taky v pr....