Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
11. únor 2011

@nelatorka Hip hip hurááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Moc Ti gratuluju!!!! Dávám si Tě za vzor a půjdu ve Tvých stopách 🙂 Potom budem spolu vozit kočárky po Brně, jo?? 😉 Už teď se těším.

lola33
11. únor 2011

@nelatorka Tak to je super zprávička 🙂 🙂 ,držím moc palečky,ať krásně rostete a vše je tak jak má 🙂 ,opatruj se 😉

mufinka0
11. únor 2011

@mamba555 Ahojky Eny,...a jak jsi na tom tedy Ty???

lola33
11. únor 2011

Úplně se na KET těším,Nelatorka mě přesvědčila,že tentokrát to vyjde a vše bude O.K. akorát si dáme kapku pauzu,aby si tělíčko odpočinulo od hormonů 😉 😉 😉

nelatorka
11. únor 2011

Holky děkuji moc 😵 😵 jsem ráda, že Vás to tak povzbudilo. 😵 😵
Moc Vám to všem přeji určitě to příště všem vyjde!!!!!!! Vím to 🙂 🙂 🙂
No já mám taky před sebou ještě dlouhou cestu a doufám, že už to konečně dotáhnu až dokonce 😖 🙂

@mufinka0 no to doufám 😀 😀 😀 už se těším 😀

valkat
11. únor 2011

@lola33 taky už jsem se začínala bát jak dopadneme,ale když jsem přečetla tohle,vím že se to povede...... 🙂

valkat
11. únor 2011

@nelatorka jsi teď takový náš vzor..... 🙂 🙂

lola33
11. únor 2011

😉 @nelatorka jasně půjdeme v tvých stopách 😉

mufinka0
11. únor 2011

@nelatorka To víš že jo 🙂 Já budu v pondělí volat do Repromedy a objednám se na první pol. března,..abych si mohla zajít pro stimulační protokol a začátkem dubna (tak to vychází) jdem do toho 😝 😝 Uff,..už te´d jsem nervózní. Bože, jsem fakt hysterka.. 😀 😀

nelatorka
11. únor 2011

@mufinka0 no ani si nedokážeš představit co jsem dnes prožívala. V noci jsem skoro vůbec nespala a ráno jsme jeli na krev a potom čekali až bude jedenáct, abychom jeli na UTZ. Bylo mi blbě, sdce mi bušilo, že jsem myslela, že mi vyskočí z hrudi no děs prostě. 😨 Potom jsem si tak hrozně oddechla, když jsem to malinký cosi tam viděla i se srdíčkem no a stejně jsem teť na tom stejně, jak předtím. Mám strach aby se zase něco neposr...!!! 😖
No a kdo je tady hysterka???

mufinka0
11. únor 2011

@nelatorka 😀 😀 Jsme obě... 😉 Ale nic si z toho nedělej, je to úplně normální. Měla jsi všechny testy v pořádku a stejně kluci chtěli ven o hodně dřív, než by měli... To si asi nevybereš. Je uplně přirozený, že ted budeš mít strach v podstatě z čehokoliv! Rozumím Ti 🙂 Ale zase to nesmíme přehánět,..ono to je v rukou osudu a stejně v tom nic nezměníme. Co se má stát, tak se prostě stane, takže víš co z toho plyne?? 🙂 🙂 Teď bud v klidu a raduj se z miminka 🙂 Stresování v ničem nepomůže. Vím, lehce se to říká a těžko dělá, ale za pokus to stojí 😵 😵

mamba555
12. únor 2011

@mufinka0 ahoj nado tak umna toa si nevijde bohužial na ultrazvuku neni nič vidiet tak asi nič a musim si dat vyšetrit prečo sa to už po druhy krát nevyvinulo takže tak ale tebe aj všetkym tu držim palce aby vám to vyšlo najhoršie je to že vieš že si tehotná a musiš to porste dat preč

valkat
12. únor 2011

Holky,krásný víkend a uživejte sluníčka...... 😉

mufinka0
12. únor 2011

@mamba555 😔 Eny,....je mi to moc líto. Taky mám po 2 IVF za sebou několik vyšetření, ale v podstatě mi nic zásadního nenašli. Takže jsme zase na začátku. Možná proto mám z toho KETu takový strach 😖 Je to jen sázka do loterie a já se toho bílého testu, který doposud byl, strašně bojím,..nevím nevím jak bych to zase zvládala. 😔
Uvidíš, oni Tě vyšetří a pokud na něco přijdou, budou tě léčit a další KET už vyjde 🙂 Pokud nemáš v děloze plod, tak Tě jen trochu vyčistí, ne?? Nebude to nijak velký zásah do těla... Ikdyž do dušičky ano,.. 😢 Myslím na Tebe a kdybys potřebovala, jsme tady všechny pro Tebe! Drž se!

paja1
12. únor 2011

Ahoj holky jen Vás chci pozdravit,došla jsem ted z práce,mám po 12,a zítra taky celý den.Takže asi půjdu hajat.

mamba555--Zlatíčko je mi to líto,ale uvidíš,až zjistí čím to je tak u tebe asi nebude problém se to uchytit.Musí akorát zjistit proč se to dál nevyvíjí,Pochopila jsem to dobře,že? Pak už to bude.je to hrozně smutné,ale upřímně raději ted než později to by bylo krutější.Moc ti držím pěsti at na příjdou. 🙂

Holky zítra kuknu,jsem kaput. 😀 😎

gabulenka
13. únor 2011

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Začali jsme chodit do Repromedy, já zatím na krev (zjistili pravděpodobně PCO) a manžel na spermiogram (ten byl v pořádku, ale ještě nejsou kompletní výsledky). Vůbec nevíme co a jak, k paní doktorce na "rozbor" jdeme až 7.3. Jsem hrozně nervózní, protože nevím, co nás čeká... ☹

mufinka0
13. únor 2011

@gabulenka 🙂 Ahoj, vítej mezi námi. 🙂 Nebuď nervózní, v Repromedě Tě pořádně vyšetří a pak Ti všechno pěkně vysvětlí 😉 Myslím, že v dnešní době ani PCO není vůbec žádná překážka a tady ty CARy si s tím lehce poradí, neboj. 🙂

Já jsem v Repromedě spokojená, na 1 IVF jsem byla na Obilňáku v Brně a na 2 IVF v Repromedě a výsledky se nedají absolutně srovnat! A přístup taky ne. 😉 Sice nám nevyšlo ani 2IVF, ale máme ještě v Repromedě 4 mrazáčky, tak snad to přijde z nich.. Já jsem měla na 1 IVF "jen" 7 vajíček a zbyla mi 1 blastocysta na zavedení a při 2 IVF v Repro. jsem měla 17 vajíček !!!! A z toho 6 hodně kvalitních embryí, ze kterých mi 2 zavedli a 4 právě zamrazili. A navíc mi právě tady zjistili, že mi funguje jen jeden vaječník 😒 Což jsem doposud nevěděla... Nemám vejcovody, takže jinak otěhotnět nemůžu. Někdo říká (a říkám to i já), že Repromeda je dražší, než jiná centra (než OBI a Unica), ale já si za takovou péči ráda připlatím. Ničeho nelituju 🙂

Tak doufám, že jsem Tě aspoň trošku uklidnila a nakopla 🙂 Kdybys cokoliv chtěla vědět, napiš nám, rády Ti poradíme 🙂 😉 😉 Chodíš taky k dr. Hromadové?

valkat
13. únor 2011

@gabulenka ahojky,vůbec se neboj,všichni jsme tady byli nováčci...ale oni ti tam fakt pomůžou,jsou tam strašně hodní a to dělá strašně moc,protože ty tam jdeš s nervama v uzlíčku a ten přístup je fakt důležitý.....já jsem se taky všechno naučila až tady.... 🙂 🙂

lola33
13. únor 2011

@gabulenka Ahojky vítej mezi námi,také můžu jen souhlasit,že v Repromedě jsou opravdu skvělý,všichni hodní,usměvavý a dokroři výborní 🙂 🙂 Já mám za sebou 2IVF a ještě mám na dvakrát sněhuláčky a rozhodně bych CAR neměnila a i do 3IVF bych šla opět tam 🙂

lola33
13. únor 2011

@mufinka0 Takže super zprávičky,vy KET v dubnu a my za Vámi v závěsu v květnu 😉 😉 😉 a to by bylo aby nebylo 😵

valkat
13. únor 2011

@lola33 to by bylo aby to už nebylo..... 🙂 🙂

mufinka0
13. únor 2011

@lola33 čauky 🙂 Nooo,..já doufám že v dubnu. Uvidíme jak bude vypadat UTZ,..prý nejdřív musí být všechno o.k. tam,..a já občas měla cystu, která ale sama zmizela, tak uvidíme no 😉 Kdyžtak s Tebou v květnu 😅 😀 😀 Taky ještě trošku řeším něco jinýho teď, ale vypadá to, že se "to" umoudří, tak snad... V těhotenství bych to už řešit nemohla.

Představ si, že nakonec beru antibiotika... 🙄 Nemám chřipku, ale doktorovi se nelíbí to moje neustálý zahlenění v krku...asi nějakej bacil či co, tak beru penicilin. 😖 Je dobře, že nemusím zůstávat doma, nemám teplotu, kašel,..nic... 🙂

Na ten srazík to vypadá, že bych dojela, jenže,..asi o trochu později :-/ nevím jak budu všechno stíhat 😝 To máte v plánu někam zajít na kafe?? 🙂

mufinka0
13. únor 2011

@valkat 😀 😀 to jo,..to by bylo teda.... 😝

valkat
13. únor 2011

@mufinka0 že jo,vezmeme to pěkně popořadě a v květnu už budeme hledat kočárky na netu.......no já asi na srazík nedorazím,protože budu mít čerstvě po ET...... ☹

mufinka0
13. únor 2011

@valkat ááha,..to je jasný. 🙂 To chápu 😉 Nebylo by dobrý chodit moc mezi lidi, aby jsi nechytila ještě nějaký bacil.. No,..v květnu už kočárky?? 😝 😝 😝 To nééé,..já začnu až po 12 týdnu,..do tý doby o ničem nebudu ani přemýšlet, ani hledat,..radši,...Jsem hrozná pesimistka, víš.. 😅 Já doufám, že tentokrát už to vyjde! musí!!! 🙂

valkat
13. únor 2011

@mufinka0 to já taky....ale už na to budeme mít těhu myšlenky.... 🙂

mufinka0
13. únor 2011

@valkat No snad jo... 🙂 Teď jsem objevila na jiné diskuzi další //,...to je super!! Už se těším, až budeme následovat 😉 😉 😉

mamba555
13. únor 2011

@mufinka0
@paja1 ahojte všetci dakujem pekne za uspokojenie snád to bude ok začala som krvácat tak neviem či budem musiet na kiretáž možno že už ani nie joj je to tažke ale život ide dalej dakujem všetkym a držte sa taky ahojjj

valkat
13. únor 2011

@mamba555 beruško drž se..... 😉

valkat
13. únor 2011

@mufinka0 to je super,to nám moc pomáhá na psychiku......taky se dočkáme.... 🙂