Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 ahojky,asi ti nepomůžu mě je trhaly v sedmi letech,ale určo to bude v poho,je to jen ambulantní.takže myslím že půjdeš hned domů.... 😉

aidule
24. únor 2011

@olafka Zdravím a moc gratuluji ke krásné naději. Letos to vyjde určitě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držím palečky všem! Já jsem díky Repromedě taky otěhotněla, IVF sice nevyšlo, ale ta dávka hormonů z něj mě nakopla, pak už stačily jen 2 cykly s Clostilbegytem a vyšlo nám to spontánně. Teď jsem ve 14.týdnu, tak snad už bude vše v pořádku! Budu čekat na další pozitivní zprávičky od ostatních maminek 😉 . Myslím na vás, držte se a věřte, vyjde to ! 🙂

agatice
24. únor 2011

ahoj valkat a ostatní 🙂
tak jsem dnes volala jak to vypadá s ET jdu zítra ráno na 9.hod. Všech 12 embryý se zatím pořád vyvíjí huráááááááá, tak jsem ráda,ale víc mi neřekli kolik mají buněk atd. To prý až v den transferu. Jsem z toho trochu neklidná, v HK jsem hned věděla kolik zamrazili a jaké kvalitiy jsou ,ale tady mi to řeknou až v ten transferu. Ono se nic neděje, jen doufám, že to budou konečně ty pravý bojovíci 😔 😔 😔 .

agatice
24. únor 2011

Připlatíme si ještě za to lepidlo gloom, ale jinak teda nevím kolik po mne budou chtět ještě peněz. Minule jsme tam zaplatili před OPU ( prý zálohu) 22 700 kč.Doufám, že už nic platit nebudem 😔 😔 😔 .

mamba555
24. únor 2011

ahoj dievčata tak nakoniec som na to čištenie nemusela ist lebo sa naposlednu chvilu plod na ultrazvuku ukázal som v 8tyždni tehotenstva srdiečko bije už ma predali k mojmu gynekologovi,ale ja sa aj tak ešte velmi bojim aby som zase nedopadla tak ako minule tak snád už toto vyjde ináč každej z vás držim pevne palce aby s avám to podarilo

lola33
24. únor 2011

@valkat ahojky,tak jak jsi to dnes zvládla,byla si na Vás opatrná??? 🙂

lola33
24. únor 2011

@olafka Zlatíčko,tak to jsou super zprávičky,držím moc palečky a tentokrát to prostě vyjde,rok 2011 je náš!!!

lola33
24. únor 2011

@mufinka0 Mufinko,drž se,dělá se to ambulantně,půjdeš ještě ten den domů,jinak mě je trhaly také už v první třídě....a manželovi ve 30 krční a ty jsou o dost horší,nosní jsou lepší i tělo to lépe snáší,neboj,třeba se potkáme v květnu 😉 😉 😉

lola33
24. únor 2011

@aidule Velká gratulace!!! Je super si tu přečíst takovou pozitivní zprávičku,děkujeme a džíme palečky až do zdárného konce 🙂 🙂

lola33
24. únor 2011

@agatice Ahojky,držím palečky,tak to máte krásnou úrodičku jako my,také se nám takto krásně vyvíjeli,v den ET nám tam dvě šuply/bohužel se nezadařilo/ a další 4 nám zamrazily,prý jedničkové kvality jiné nemá cenu zamrazovat/jen blastocysty/,lepidlo jsme si také dávali,stálo 900,-,myslím si,že ještě budete něco doplácet za to zamražení a to bylo 2500 za pejetu/ta je po 2 embryjkách/ papa a tfuj tfuj tfuj na ET 😉 😉

lola33
24. únor 2011

@mamba555 mambičko,tak to je krásný,úžasný,prostě bomba 🙂 ,moc Ti to přeju,opravdu hříčka přírody,ale že tě to natrápilo,dávej na sebe pozor papa 😉 😉

mamba555
24. únor 2011

@lola33 lola dakujem ti velmi pekne si velmi mila al eja sa velmi bojim joj snád to už teraz dopadne dobre a bojim sa že ked visadim lieky a ž eked mi už nebudu pichat agolutin tak sa to prestane vivijat a doapadnem ako ty s dvojčátkama lola joooj

lola33
24. únor 2011

@mamba555 neboj,hlavně žádné černé myšlenky a myslet pozitivně,ju???? 🙂 🙂

valkat
24. únor 2011

@lola33 ahojky,jj zvládla jsem to,dojeli jsme teď a jsem unavená ale to se dalo čelo čekat po těch dnech v posteli... 😉

valkat
24. únor 2011

@mamba555 jéééé to je skvělá zpráva.....

lola33
24. únor 2011

@valkat tak super,tak spršku a honem odpočívat 😉

valkat
24. únor 2011

@agatice ahojky,tak to je super,tak na tebe budu moc myslet,my máme za sebou 5 dní a ještě 9 před sebou,zítra jdu do práce,ale pokud budou holky nemocný tak jdu na neschopenku,nebudu riskovat žádný bacily..... 😉 🙂

valkat
24. únor 2011

@lola33 dám si teplou polívečku a ordinace,to je jasný...... 🙂

lola33
24. únor 2011

@valkat jasně nejlepší kombinace 😉 ,já jsem vygruntovala celý byt a jsem úplně grogy.....

elisabet
24. únor 2011

@mamba555 no to je suprová zprávička, to snad není ani možný, to tě ale potrápili, holka, ja jsem tak ráda že se to nakonec obrátilo v dobré, až toto budeš jednou vykládat tomu děťátku jak si s vámi hrálo na schovku!!! Super, držím ti moc pěstičky ať je všechno v pořádku!

valkat
24. únor 2011

@lola33 to bych taky potřebovala,je tu hroznej borčus...... 🙂

lola33
24. únor 2011

@valkat to počká,mimi je důležitější!!! 😉

mufinka0
24. únor 2011

@lola33 Ahojky 🙂 Ne ne, ambulatně ne. Budu v nemocnici 4 dny...v neděli nástup a ve středu domů. 😒 Ale tak to nic není...To přežiju 😝 😀 😀

mufinka0
24. únor 2011

@mamba555 cože???????????? 😲 😲

Já nemůžu uvěřit tomu, co tady čtu!! To je super zpráva!! Neuvěřitelné!!! Moc Ti gratuluju!!! Vidíš, i zázraky se dějí!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Buď na sebe moc opatrná!!!

lola33
24. únor 2011

@mufinka0 aha,a kdy nastupuješ,budu držet palečky 😉

lola33
24. únor 2011

@mufinka0 Už tuto neděli???

mufinka0
24. únor 2011

@lola33 nene,..nastupuju 20.3. Chtěli mi dát termín na 13.3, ale máme zaplacené vstupenky na koncert, tak nechci aby propadly...snad se nic o ten týden později nestane.. Ale mám asi nějakej zánět,..jsem furt nachlazená 😒 Spíš je to nedoléčený. 😝

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 to je fakt na dlouho...ale budeme na tebe myslet.. 🙂

mufinka0
24. únor 2011

@valkat hmm, řekli mi že v neděli nástup, v pondělí zákrok, v úterý mě pohlídají a ve středu domů.. 😵

mufinka0
24. únor 2011

@valkat Vím, že na mě budete myslet 🙂 A jak se cítíš ty??