Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
16. dub 2011

@bublenudle Jsi zlatíčko,v úterý dej vědět,ale určitě to budou jen samé dobré zprávy 🙂 🙂 🙂 ,přeji krásnou sobotu,u nás je nádherně,sluníčko svítí 🙂

gabulenka
16. dub 2011

@olafka moc a moc gratuluji k dvojčátkům, to je krásný, moc Vám to přeju 🙂 🙂 🙂

valkat
16. dub 2011

@bublenudle tak to já samo že taky,jinou variantu ani neberu...a taky abysme stihli ty pupky na vánoce...a konečně se sešli....... 🙂

valkat
16. dub 2011

@olafka moc gratuluju,je to užasné....a skvělá motivace pro nás další...... 😉 🙂

bublenudle
17. dub 2011

@valkat jasny,Vanoce to jisti a Olympie taky 😵 😵

valkat
18. dub 2011

Ahoj holky,takže krev je v pořádku ani nemusím žádný léky....takže za 12 dnů start...... 🙂

lola33
18. dub 2011

@valkat tak to jsou krásné zprávy,držela jsem palečky 🙂 🙂 🙂 co se dalo 😉

valkat
18. dub 2011

@lola33 si zlatíčko 🙂 🙂

lola33
18. dub 2011

@valkat však ty taky 😉 a máš zlatí ještě na píchání ten štípavej Decapeptyl,nebo už máš Synarel nosní sprej???

bublenudle
18. dub 2011

@valkat Tak to je parada......moooc sem na tebe myslela.... 😉

valkat
18. dub 2011

@lola33 mám ten decapeptyl...... 🙂

valkat
18. dub 2011

@bublenudle jsem se fakt bála....se mi ulevilo.....teď už jen aby to vyšlo...... 🙂 a kašlu na to,beru si na 14 dnů neschopenku....

bublenudle
19. dub 2011

@valkat dobře dělaš zlati....ja jdu dnes k primaři na kontrolu,po tom potratu a laparce,tak doufam,že ušliším jen dobre zpravy,a že mě brzo pusti na dalsi IVF... 😵 😵

valkat
19. dub 2011

@bublenudle určitě budou....a hurá do boje.....

lola33
19. dub 2011

@valkat takže dvě včeličky denně 😝 ,budeš ďobat sama,nebo manžílek??? 😉 ty jo to uteklo,už je to za pár 🙂 🙂 🙂

lola33
19. dub 2011

@bublenudleberuško tak jaká???Samé dobré zprávy čekáme 🙂 🙂 🙂

bublenudle
19. dub 2011

Ahoooooj drahoušci...tak nesu moooc dobré zpravičky...takže vše je pěkně zahojeno,to jsem moooc rada a za 2 měsice mužu jit na IVF 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jupíííííííí...jsem moooc rada...už jsem si udělala terminek do Repromedy na 3.5 odpo,jelikož se musi dodělat nějaké testiky...tak at je to hotove než začnu se stimulkou....
Děkuji Vám moc berušky,že jste na mě myslely,jsem ráda,že Vás máááám... 😉

elisabet
19. dub 2011

@bublenudle 😵 super zprávičky!

valkat
19. dub 2011

@lola33 nene jen jednu...to víš že bude ,už se těší.... 😉

valkat
19. dub 2011

@bublenudle tak to je supééééér.....

bublenudle
19. dub 2011

Děěěkuji zlatička,jsem štáááástná zase.....prej se mi opět konečně směji oči,hahahah 😵

valkat
19. dub 2011

@bublenudle jj je to hned poznat,když člověk nemá trápení..... 😉

lola33
19. dub 2011

@bublenudle jééé zlatí,to je krása,jen tak dál,uteče to jako voda uvidíš,tentokrát to klapne!!! 🙂 🙂 🙂

lola33
19. dub 2011

@valkat tak to je statečnej,u mě manžílek machroval,že bude ďobat a pak začal omdlívat a vše jsem si píchala sama a on jen pořád opakoval,"ty jsi tak statečná,to já bych nedal!!!" 😀 😀 😀
to pak beruško ještě budeš přidávat injekce v peru Puregon nebo ten druhý sakra nevím jak se jmenuje a budeš je píchat zároveň s Decapeptylem,ty jsi už také vyfásla nebo Vás teprve budou zacvičovat v aplikaci???

gabulenka
19. dub 2011

@bublenudle super zprávičky, mám radost 🙂
@valkat jsem moc ráda, že je vše v pořádku, tak hurááá do bojééé 😉 moc držím pěstičky 😉

valkat
19. dub 2011

@lola33 tak ten asi teprve dostanu......tak to bude pícháničko,už se mooc těším.....ale obětujeme cokoliv,že?

lola33
19. dub 2011

@valkat 🙂 🙂 🙂 TO JO,ALE TEN VÝSLEDEK ZA TO ROZHODNĚ STOJÍ!!!! 😉 😉

valkat
19. dub 2011

@lola33 jj už se zase moc těším....škoda že nejdeme spolu.....už to máš za pár.......

lola33
19. dub 2011

@valkat beruško,aby jsme se náhodou nepotkaly ☹ ,však víš při naší smůle....

lola33
19. dub 2011

@valkat my máme ještě dva Kety a pokud se nezadaří tak 3IVF se odkládá hooodně na neurčito 😝