Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zazy
6. črc 2011

Ahojky bubli
Jo jo jde to,Verunka krásně roste,začíná slintat,tak asi za chvíli polezou zoubky.To je dobře už je budeš mít hotové a půjdeš do dalšího boje.Budu na tebe moc myslet,už aby to bylo a ty jsi hlásila krásnou dálnici,už to prostě vyjít musí a výjde,já to vím,tento rok má být plodný,tak proč ne i u tebe,co
🙂

nelatorka
6. črc 2011

Ahoj veni moc moc gratuluji to je krásná zprávička, držím vše ať je vše tak jak má 🙂) je to opravdu dar i když to možná bude trochu náročnější 🙂
Já už jsem začala 3 trimestr už se na prcka moc těšíme. Strašně to utíká 🙂)

venika86
6. črc 2011

@nelatorka @zazy holky děkuju moc! Náročný to každopádně bude, to vím. Ale nedá se svítit, musíme to zvládnout. Pak napíšu co a jak nového 🙂 Neli taky se ti to krátí, teď to musí být docela náročný v těch vedrech, já si to taky zažila. Už se těším na vašeho raubíře.

nelatorka
6. črc 2011

@venika86 díky no ty vedra nejsou nic moc, to je tak naložit se do vody a byt tam celej den 😀 no krátí se to krátí už se moc ani dobře nevyspím, dokud ještě můžu 🙂 🙂

bublenudle
6. črc 2011

@zazy Seš brouček,diky...jasný,plně tomu ted věřim,že budou // 😵 😵 měj se krásně,v patek budu hlasit...

venika86
6. črc 2011

@bublenudle díky moc! Budu drže pěsti, aby všechno šlo podle plánu a konečně jsi byla máma 😵

bublenudle
6. črc 2011

@venika86 Děkuji....všechny budeme mamky a tlačit kočarek s našema vysněnýma miláčkama 😵 😵

venika86
6. črc 2011

@bublenudle Tak tak. Důležité je nepřestat věřit! Jsem důkazem, že se to vyplatí 😉

bublenudle
7. črc 2011

@venika86 Ano,po mem mimideloznim těhu ,ktere bylo přir.cestou aspon vim,že muzu otěhotnět..a to je pro mě moooc duležite..sice to bylo moc smutne a mela pak jeste do nedavna deprese z toho ukonceni tehu,ale vim že to ted vyjde... 😵

bublenudle
7. črc 2011

Holky,kolikaty den cyklu se zacina pichat Gonal ?????? ja už v tom mam gulaš po tom vsem??, hned prvni den?? při dlouhem protokolu...diky moooc

valkat
7. črc 2011

Ahoj holky,tak dneska jsme byli na kontrole,miminka mají asi 1,5cm,srdíčka nám bijou a máme dvojvaječné,takže šance že by to byl páreček tam je.Jinak už nás z caru pustili k naší Mudr.že už pro nás víc udělat nemůžou.....fotku dodám dodatečně,manžel ji má v mobilu,protože jim nefungovala tiskárna.... 😒

gabulenka
7. črc 2011

@valkat tak to je super, moc gratuluju k srdíčkám 😉 mám velkou radost 😉 koukám, že máte termín na sv.Valentýna, to je krásný 🙂

bublenudle
7. črc 2011

@valkat Ahoj zlati,to je nádhera..moooc gratuluji.... 😵 😵

valkat
7. črc 2011

@bublenudle
@gabulenka děkuju berušky moje....dávají mi teda ale pořádně zabrat,nevolnosti 20 hodin denně ,to je mazec....asi tak pořád flámujou nebo co...... 😀 😀

valkat
7. črc 2011

naše miminka.... 😉

gabulenka
7. črc 2011

@valkat to je nááááádherná fotečka 😉 sem zavolala i manžílka, aby se šel juknout 😉 a podle čeho poznají, že jsou dvojvaječná? Já myslela, že když se jedno rozdělí na dvě, tak že jsou jednovaječná 🙂 no ale já tomu nerozumím 😀 😀 😀 přemýšlím, jak se pak rozhodneme my, jestli zavést jedno, nebo dvě 🙂 máme na to tak měsíc si to promyslet 🙂 Snad tě ty nevolnosti brzy přejdou, ale co bysme pro ty miminka nevytrpěly, že 😉 asi chtějí, aby sis to užila se vším všudy 😀

zazy
7. črc 2011

Ahojky holky
Valkat no to je moc nádherný obrázek,dokonce to jedno už ted vypadá jak embryjdo samo i to druhé,fakt moc hezké,jsem tak ráda,že ti to konečně vyšlo.Ty nevolnosti jsou nepříjemné,ale ono to za chvíli přejde,vydrž ještě zhruba měsíc,pak to přejde zničeho nic,uvidíš,ale stojí to za to,když je pak držíš v náručí.Neli tobě to taky pěkně naskakuje ty týdenky,bude to ciby dup a budeš nám tu dávat fotečky
Gabu a co ty ,jak je?

gabulenka
7. črc 2011

@zazy ahojky, já se tak nějak sama v sobě "smiřuju" s tím, že jiná možnost než IVF není. Ale jsem ráda, že nějaká možnost je 😉 I když jsem tele a občas to obrečím 🙂 Snažím se dostat do pohody. Jako učitelka mám teď volno, což je super i kvůli tomu IVF. Za 14dní jdu na ultrazvuk a začínám píchat injekce. Toho se kapku bojím. Paní doktorka Hromadová říkala, že když to dobře půjde, tak před polovinou srpna transfer a koncem srpna bysme dělali těhu testík 🙂 a co ty, jak se daří?
Holky, prosím Vás, nemůžete mi některá doporučit nějakou dobrou gynekoložku nebo gynekologa v Brně? Měla jsem doporučeného MUDr.Krahulce, ale tam to nevyšlo a nerada bych se po IVF vracela ke svojí doktorce... Díky 😉

valkat
7. črc 2011

@gabulenka když jsou dvojvaječné tak mají každý svou placentu a podle toho to pozná,jak mají mezi sebou tu stěnu,to je prýý moc dobře,protože kdyby se tomu jednomu něco stalo,to druhé to ustojí,když to když je jednovaječné tak to mají společné a umřeli by obě......

valkat
7. črc 2011

@gabulenka já chodím na orlí,je tam gynekologická klinika a asi 7 gynekologů a dobrý,mrkni na net...... 😉

zazy
7. črc 2011

Gabu,i já jsem byla ráda,že to takhle šlo,protože já jinou možnost nemá,ale neboj zadaří se,v repromedě jsou moc šikovní a paní doktorka Hromadová je super,tak yjsme u ní byli,já neměla moc dobré vyhlídky díky endošce a podívej už má malá dneska sedm měsíců.Hodím sem nějakou fotečku.S gynekoložkou ti neporadím páč nejsem z Brna,ale z moravy jo

mamba555
7. črc 2011

@valkat ahoj jaj tak to je vyborná správa ja som na teba dneska mislela tak gratulujem a držim pevne palceee

gabulenka
8. črc 2011

@zazy díky, no nádherná fotečka, máš krásnou princeznu 😉
@valkat aha, tak už vím 😉 tak to je opravdu dobře, že jsou dvojvaječná 😉 díky za tip, kouknu na net, o té Orlí jsem už slyšela 😉

valkat
8. črc 2011

@mamba555 a jak si na tom ty,kolikátý týden vůbec???

mufinka0
8. črc 2011

@gabulenka Ahojky, promiň já nějak nestíhám 😝 😝 Stěhujeme se, víš,..takže se na koníka častokrát nedostanu 😝
Chápu Tvoje pocity,..určitě jsou na místě, neboj. I ty slzičky,..ty taky potřebují z těla ven 🙂 Tak se důkladně pročistíš 😉 Ale zase nesmějí být moc často a ve veliké míře,.. 😔
IVF není zase takové neštěstí,..my alespoň nějakou šanci na početí a donošení máme,..ale co teprve holky, co nemají jak dělohu, tak vaječníky,..ty jsou potom úplně mimo hru ! 😔 Podle některých jsou naše problémy docela banální, ale chápu, že tato útěcha někdy není dost plnohodnotná 😒 😒 🙄 Na druhou stranu jsi v jednom z nejlepších CARů v ČR, tak si pěkně užij dovolenou, "vypusť páru" a pak uvidíš, jak krásně budeš těhotnět 😉
Ty peníze byly taky docela problém i u nás... Je to spousta peněz,..stálo nás to i se zamražením 30 tisíc. Je to hrozný, když si člověk uvědomí, že za to nemůžeme a musíme platit takový nehorázný částky. Já jsem byla na 1 IVF jinde,..tam to sice stálo cca o 8 tisíc míň, ale....výsledky se nedají srovnat.
Tak držím pěsti a užívej volna paní učitelko 😉

mufinka0
8. črc 2011

@valkat Božééé, to je nádhera,..trošku mě sžírá závist ☹ ☹ Čemuž se u mě docela divím,..ale i tak Ti to moooc přeju !!!! Dávej na sebe a na prcky veliký pozor 🙂 🙂

mufinka0
8. črc 2011

@bublenudle Ahojky,..já taky byla hodně smutná z mimoděložního, které u mě bylo taky přírodní cestou,..ale taky tak jako ty, jsem byla ráda, že aspoň vím, že otěhotnět můžu 🙂 Teď nám to vyjde,.. Rok 2011 bude plodný i pro nás !!! Pokud by mi to nevyšlo (KET) hned napoprvé, tak prubnu asi další měsíc hned další,..ale on vyjde,..takže o čem tady přemýšlím 😝 😀 😀 😀 Držím pěsti, ať výsledky dopadnou dobře !!!!!!

bublenudle
8. črc 2011

@mufinka0 Ahojky.....jasný,tento Rok je prostě nás všech...vím to...nechávame si dělat ICSI,PICSI a PGD..vic už udělat nejde...takže to určitě vyjde na na jaře tlačime kočarky....už se nemužu dočkat,až začnu zase stimulovat... 😵 😵
měj se krásně a děkuji....pa

mamba555
8. črc 2011

@valkat ahoj tak ja som teraz v 27tt tak to už pomaly uteká ale aj tak sa bojim od všetkého ja som taky bojkoš haha už vieš ako som dopadla prvy krát takže asi preto.bola som na tech testech na tehotensku cukrovku tak moj gynekolog povedal že dopadlo to vyborne tak sme boli radi snád už to bude dobré drž sa a ozvi sa pa zatial

valkat
8. črc 2011

@mamba555 já mám taky někdy depku,že to nezvládnu,že budu špatná máma,že to nebudu stíhat ....a teď když je mi tak špatně,tak jsem z toho hotová,už aby to přešlo....... 😒