Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

evickav
27. čer 2012

dievčatá, píšem dobré správičky 🙂 všetko máme v poriadku,,, aj to naše srdiečko, čoho som sa obávala,,, zodpovedáme 12+1 tt a máme 5,5 cm 🙂 a už vieme, že to bude chlapček, máme pipíka 😀

aidule
28. čer 2012

@evickav No to je nááádherná zprávička!!! Tak to posílám jeden velikáááánský pozdrav na Slovensko 😀 😀 😀 😉 !! Ať se klučíkovi daří, krásně a správně roste a ty si užívej nádherné chvíle těhu 😉 🙂 !

evickav
28. čer 2012

@aidule ďakujeme 🙂
až teraz už konečne budem v kľude, lebo som sa toho bála,,, malinký je dobre živený, nič mu nechýba a spokojne si tam pri sone spinkal 🙂 dr. mi poskakovala so sonom po brušku, aby ho zobudila,,, potom pomerala úplne všetko a aj to srdiečko a dutú žilu,,, videli sme prúdiť krvičku cez srdiečko a aj sme to počuli,,, nádherný zážitok 😵
už sa moc teším na 20 tt, keď tam pôjdeme zase 😉

olafka
29. čer 2012

Ahojda všem,posílám pár foteček klučíku.Největší štěstíčka v naších životech a to jen a jen díky REPROMEDE.Už tady moc nepřispívám,ale pravidelně těm které mám v přátelích se objevují zprávičky a nejnovější informace na fotoblogu.věřte,že vám všem držím palce a spolehejte na Repromedu,umí zázraky-je to potvrzené.Papa Olina.

evickav
30. čer 2012

@olafka sú nádherní 🙂 v repromede robia veľké zázraky 😉

perrolina
30. čer 2012

@olafka prostě nádera jsou moc krásní a moc Vám to sluší 🙂 🙂

aidule
2. črc 2012

@olafka Klučíci jsou krásní, tak jen ať jsou i nadále zdraví a jsou z nich prima rošťáci pro radost 😀 😉 🙂 !!!

luciasek1982
2. črc 2012

@terez80
@evickav
@aidule Tak jsem byla na kontrole a polyp potvrzen, takže mi paní doktorka vypsala žádanku a musím se objednat. Jsem teda zvědavá jaký dostanu termín, doufám že né za dva měsíce! 😅

evickav
2. črc 2012

@luciasek1982 je lepšie, keď sa na to prišlo teraz,,, síce sa ti posunie termín v repromede, ale aspoň budeš vedieť, že si v poriadku,,, držím palce na termín 🙂

luciasek1982
3. črc 2012

@evickav Tak jsem to vzala docela hopem 🙂 Termín hysteroskopie je středa 11.7. Jsem ráda, že nemusím nějak moc dlouho čekat! Tak už ať je to za mnou a můžeme se připravovat na prcka 😉

evickav
3. črc 2012

@luciasek1982 to je super 🙂 to je fakt bleskovka,,, to asi mesiac po zákroku bude pauza a potom šup pre drobčeka 😉 držím palce, nech to máš šikovne za sebou

luciasek1982
3. črc 2012

@evickav Paní doktorka říkala, že jí pak mám poslat zprávu a podle toho, jak moc velký zásah tam bude, tak buď začneme hned další cyklus a nebo budem měsíc čekat! Tak uvidíme, jak to dopadne 😉
Jo jo, bleskovka to je, a já jsem za to ráda! To čekání vždycky nesnáším 😀

evickav
3. črc 2012

@luciasek1982 ja som tiež tak dostala termín na hysteroskopiu,,, vraj sa musí robiť v určitý deň cyklu a ja som prišla k dr. akurát dva dni pred tým dňom,,, na druhý deň už som aj bola prijatá, porobili predoperačné a šup ďalší deň už aj bolo po zákroku,,, to som nestihla ani zaregistrovať a už som bola doma 🙂
hlavne že je všetko na dobrej ceste 😉

aidule
3. črc 2012

@luciasek1982 Tak aspoň víš, na čem jsi. Odstraní poslední překážku a pak už ti Repromeda pomůže k zázraku jménem miminko 😀 😉 🙂 !!! I kdyby se jednalo o větší zákrok a musela jsi měsíc čekat, neva, aspoň se tělo po tom všem líp připraví na mimi 😉 At je vše jak má být, hlavně se pak šetři 😀 🙂 .

luciasek1982
3. črc 2012

@aidule Jo jo, máš pravdu! Jinak ve středu a čtvrtek bych měla mít noční, ale asi si vezmu volno, alespoň v tu středu! Uvidím.... 😉

perrolina
5. črc 2012

ahojky: tak na UTZ na jedné stráně jsou 3 folikulky největší má velikost 13a naté druhé straně jsou 2 v sobotu další UTZ a v pondělí asi odběr zatím se to rýsuje dobře 🙂 🙂

evickav
6. črc 2012

@perrolina tak to je super 🙂 už len nech pekne dozrejú 😉

aidule
6. črc 2012

@perrolina Bezva, držím palce, ať to v pondělí klapne 😉 !

perrolina
7. črc 2012

@evickav
@aidule tak kontr.UTZ mám 5 folíků,3 na jedné strně vel.17,18,19,a na druhé2 o velik.11,a9, sliznice je taky pěkná 10,1dnes píchnu Ovitrilek a v pondělí jdu na to, modlím se ať je vše v pořádku a Vám děkuji moc za podporu ještě jí budu moc potřebovat. 😔 😔

evickav
7. črc 2012

@perrolina tá sliznica je nádherná 😵 ja som mala len 6 mm,,, musela som užívať estrofem,,, a vajká akurát do pondelka dozrejú, len po pichnutí už fakt nič nerob,,, iba polihuj,,, ani prudké pohyby nerob,,, mne sa pri prvej stimulácii popraskali do rána pred odberom,,, a pri druhej nám to vyšlo 🙂
teším sa s tebou z takej úrodičky 🙂

aidule
7. črc 2012

@perrolina Dostaneš podpory kolik bude třeba a kolik uneseš 😀 🙂 😀 !!! V pondělí na tebe budu myslet 😉 !

perrolina
7. črc 2012

@evickav sliznici jsem měla vždy pěknou proto jsem skusila te n klostík,a není to taková šíléná cena.Teť se budu snažit odpočívát 🙂 😉 minule mi taky popraskali byla jsem z toho špátná ☹ ale teť nové kolo vová šance 🙂 🙂

perrolina
7. črc 2012

@aidule Děkuji moc jste zlaté holky 🙂 🙂

jana2707
8. črc 2012

Jana 72 Dobrý den,také bych chtěla přispět do této diskuze,i když z úplně jiného soudku.Mám velice dobré zkušenosti s homeopatickou léčbou,mám další tři známé,kterým lékaři řekli,že už děti mít nebudou,z toho dvě budou rodit tento měsíc a třetí koncem října....po cca čtyřměsíční homeo. léčbě.Vím,že se tato léčba netěší mezi lidmi velké důvěře,ale já s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti.Jinak všem v diskuzi přeji pevné nervy,štěstí a kupu zdravých dětí.... 😵

aidule
9. črc 2012

@jana2707 Zdravím, myslím, že na cestě za splněním snu jménem MIMINKO je dovoleno úplně vše a cokoliv, co pomůže ať je s velkou úctou a pokorou oslaveno-ať už se to týká lékařů, CARu či zvolené léčebné metody 🙂 😉 !!! Kamarádkám i jejich miminků jen to nejlepší 🙂 !

borufkam
9. črc 2012

@raaad Ahoj, mohla bych Tě poprosit o kontakt na alt. medicínu? Snažíme se 2 roky a dospěli jsme k tomu, že jsem schopná otěhotnět i bez pomoci doma, ale v 5 - 6tt se mimi přestane vyvíjet. Dle testů a vyšetření je vše ok. HSK taky. Jinak 1 IVF, 2 KET, 1 ET, 1 IUI. Naposled spontánní těhotenství. 2x revize, 2x neg. Díky.
@raaad

perrolina
10. črc 2012

tak holky hlásím ze 4 vajuch máme oplodněné 3 zatím prvojadra zítra budu volat jak se mají k světu naše miminka a ve čtvrtek si proně pojedu 😀 😀 nebo sobotu 🙂 🙂

evickav
10. črc 2012

@perrolina jéééj, to je krása 😵 tfuj tfuj tfuj nech sa pekne delia 🙂

jana2707
10. črc 2012

@borufkam Ahoj,napiš mi na e-mail homeopatie72@seznam.cz a domluvíme se na homeopatické léčbě,pokud budeš chtít.jana2707

perrolina
11. črc 2012

@evickav tak dnes jsem volala a jsuo moc pěkné 2 jsou už 4,buňkové a 1, tříbuňkové zítra bude transférek v 9.oo tak si na mě vzpomeňte 🙂 😉