Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

cechulda
9. led 2013

Koukám, že se zde rozjela pořádná diskuze. K nám se v Repromedě chovali vždy hezky a příjemně, to nemůžu říct, ikdyž je pravda, že nás strašně rychle šoupli do skupiny "beznadějný případ na spontální přirozené početí", ale nelituju vůbec že jsme tam šli, zase nás to posunulo a psychicky jsem se srovnala a přestala pořád myslet na to, že když máme s manželem hezkou chvilku, tak že se musím soustředit na to, aby se nám povedlo miminko 😉 Takhle jsem se smířila s tím, že holt mimi bude uměle a už jsem na to vůbec nemyslela a ono se zadařilo 😀 😀 😀 Tady je náš malinký důkaz 😀

aidule
9. led 2013

@cechulda ˇUžasná fazolinka!!! To je opravdu ten nejkrásnější a nejpádnější důkaz toho, že i téměř beznadějný případ má naději na šťastný konec s miminkem v náručí 🙂 🙂 🙂 !!! Ať je i nadále vše v pořádku a rostete do krásy a zdraví 😀 !

cechulda
11. led 2013

@aidule Děkuji moc, doufám že bude 🙂

riki22
11. led 2013

@sofiemull jestli reakce o redeni spermatu patrila mne, tak jsem psala o darcovskem spermatu, takove se redi ve vsech centrech, ale ne na milion a min, protoze z toho se inseminaci otehotnet neda, na oplodneni pri ivf to staci. Navic v jinych centrech ti daji automaticky zpravu o tom, kolik bylo v davce spermii, v repromede mi doktor rekl, ze mi to spravne nesmi rict, ze to maji zakazane.

irennn
11. led 2013

Holky, já hlasuji jednoznačně pro Repromedu..dnes jsme 17.den po 1.IVF a mrkněte na obrázek... 🙂 ,je tam zatím jen gestační váček,ale je tam.

Paní Dr.Hromadová je skvělá, velmi citlivý přístup,nebere naději,pomáhá a paní Dr. Irina Tokareva je ta nejlepší lékařka, kterou jsme kdy s manželem poznali.

aidule
11. led 2013

@irennn Úžasný začátek nového života, velká gratulace 😉 🙂 !!! Jo,jo, v Repromedě to umí, ať si říká kdo chce, co chce 😀 😀 😀 . Ať miminko roste a sílí a je všechno v pořádku! 🙂

evickav
12. led 2013

malý dôkaz toho, že v Repromede robia zázraky takmer na počkanie 😵

aidule
12. led 2013

@evickav To je sladký andílek, je fakt úžasný, moc se vám povedl 🙂 🙂 😉 !!! V Repromedě to zkrátka umí, o tom žádná 😀 😀 😀 !!! Takže takhle nějak vypadá ten nejkrásnější dárek po stromeček, ale doslovně? Byli jste už na Štědrý den doma nebo až po? Ještě jednou velká gratulace a do života hodně zdraví, lásky a Božího požehnání 🙂 !

cechulda
12. led 2013

@evickav No ten je nádherný 🙂 🙂 🙂 Moc gratuluji, hlavně ať je moc a moc zdravý 🙂

soniela
12. led 2013

@cechulda Krásný brouček malinkatý! Hlavně ať tak krásně rostete a jste zdraví až do zdárného porodu! 😉
@irennn Jůůů, moc držím pěstičky ať je vše tak jak má být a pěkně rostete!!! 🙂
@evickav Nádherný chlapeček! Moc gratuluji!!!!!!!! Hodně zdravíčka přeju! 😵
Holky předvedli jste ukázkový vzor, jak pracuje Repromeda!!! Děkuji vám za to! Hned je to pro mě jako snažilku Repromeďačku veselejší! Dodáváte mi další síly do boje!

irennn
12. led 2013

@evickav Nádhera........moc moc gratuluji, i já doufám, že se nám drobeček narodí v pořádku 🙂

evickav
12. led 2013

@aidule
@cechulda
@soniela
@irennn
ďakujeme vám dievčatá 🙂
z pôrodnice sme šli až 27.12.2012, lebo som rodila cisárskym a malinký mal pod jazýčkom cystičku, tak sme museli ísť na ORL ambul.,,, ale doma sa mu to našťastie prasklo, lebo by musel ísť inak v troch mesiacoch na operáciu s tým,,,

za nás obrovská vďaka Repromede 😵 že nám pomohli naplniť našu roky nenaplnenú túžbu po miminku 😵 😵 😵

terez80
13. led 2013

@evickav Ahoj, moc jsme netrpělivě čekala až napíšeš, máš nádherného chlapečka, jsem moc ráda, že jste oba v pořádku ať ti krásně roste a jste zdraví. Moc jsem na tebe myslela a vždy jsi vzpomenu, jak jsme na těchot stránkách si spolu psaly jako snažilky, těhulky měj se krásně
@soniela To je dobře, že ti to dodává sílu taky mě to moc pomohlo, proto když budu moct na stránky zavítám a podpořím, měj se
@cechulda krásný obrázek zlatíčka, měj se krásně

terez80
13. led 2013

@irennn Moc velká gratulace ať se vám daří

pavice
14. led 2013

Ahoj děvčata,chci se zeptat,zdali vám některé nezůstal doma Gonal F.Koupím jakékoliv množství.Jdu do 4 IVF a jsem samoplátce,díky Vám.Petra.
maulerka@seznam.cz

evickav
14. led 2013

@terez80 ano písali ako snažilky, tehuľky a teraz ako mamuľky 😵 😀 vy sa máte ako? pekne to uteká,,, malinký už má vyše mesiaca 😉 a to sme pred pár dňami ešte len písali o pozitívnych tehu testoch 😀

dúfam že sa zorganizuje to stretko, čo navrhovala @aidule, aby sme sa spoznali osobne a mohli sa popýšiť našimi repromeďáckymi zázrakmi 😉

pavice
15. led 2013

Ahoj holky,potřebuji Gonal jakoukoliv velikost,pokud máte doma,prosím ozvěte se na email" maulerka@seznam.cz
Předem moc děkuji
Petra

aidule
22. led 2013

@soniela Zdravím bojovnici! Jak se daří? Už jste se někam poposunuli 😕 😕 ? Moc na vás myslím a přeji brzy samé radostné zprávičky!!! 🙂

aidule
22. led 2013

@evickav Tak co, mamino, jak to jde? Malý je pořád andílkem nebo už vystrkuje růžky jako čertík? 😀 🙂

aidule
22. led 2013

O víkendu jsme vyrazili celá rodinka se známýma na dětský karneval. Tak posílám pár foteček s naší malou velkou čarodějkou Markétkou a sladkou beruškou Natálkou... 🙂 😉

evickav
22. led 2013

@aidule tak toto sú úplne úžasné fotečky 😀 😀 😀
náš Filipko je stále dobručký 🙂 len občas sa jeduje pri papaní,,, nechce sa nám ťahať z prska, tak odstriekavam a dávam z fľaše,,, aj prikladám, ale nechcelo sa nám už v pôrodnici, tak chudol,,, ja ho trápiť nebudem, veď má moje mliečko,,, mám fakt moc veľké prsia, tak sa mu to asi drobcovi zle pije,,, práve rozmýšľam nad elektrickou odsávačkou,,, z ručnej už mám vymačkané ruky 😕 nemáš náhodou skúsenosť s tým?
čo to stretko? dáme v lete nejaké?

soniela
22. led 2013

@aidule Ahoj!!!!! Holčičky jsou nádherné berunky!!!! 🙂
No, my pokročily docela dost. Včera jsem byla na ET a mám v bříšku dva malé bojovníčky 😵 😵

aidule
22. led 2013

@evickav Dík za pochvalu našich berušek 😉 ! S oběma holčinkama jsem prožívala u kojení to, co ty. Maky jsem týden po porodu kojit nemohla kvůli antibiotikům. Pak už si dost zvykla na komfort pití z flašky a prsa byla jen tak, aby se neřeklo. Dřina, vztekání, stres....tak jsem to vydržela do 2.měsíce. Malá byla z mého mlíčka stejně hladová, takže pak už jsem přešla na plně umělou stravu. Sice jsem si to šíleně vyčítala, ale doktorka mě uklidňovala, že mlíčko z flašky podané s láskou a v klidu je mnohem lepší než kojení-nekojení. Tak mě to uklidnilo a už bylo dobře na všech frontách 😀 😉 . S Natálkou bylo kojení sice od začátku, ale mlíčka bylo málo, tak se stejně musela přikrmovat a nakonec jsem jen odstříkavala a krmila ji z flašky, protože prsa nechtěla. Jenže po 2 týdnech bylo mléka i z odstřiků tak žalostně málo, že nastoupila opět plná umělá výživa. Malá byla v poho, spokojená, klidná...a já už tentokrát taky. Kojení je určitě fajn, ale není všemcné a jedié. Nejdůležitější je prospívající a spokojený kojeneček i maminka 😉 🙂 🙂 🙂 !!!!! Tak hodně zdaru a hlavně pohody, ať už budete papkat jakkoliv 😀 . Srazík určo dáme. Mám v plánu na jaře dát nějaká 2-3 data a pak se vybere, které bude nejvíce všem vyhovovat a rozjedeme to. Bylo by fajn, ukázat se i u Repromedy nebo přímo v ní, záleží, kolik se nás sejde 😀. Aspoň poděkování, společné foto a pak už bychom je nechali pomáhat na miminkách a my bychom se přesunuli jinam 😉 .

aidule
22. led 2013

@soniela Uau, tak ty jsi tajemná, jako hrad v Karpatech 😀 😀 😀 !!! Jenže já měla takové nějaké tušení, že se ti musím ozvat a poptat se...no a vidíš, intuice nezklamala. Takže další tušení bude......... 😀 😀 😉 🙂 🙂 ?????? Moc držím, co se dá a čekám na info z "bojiště". Opatrujte se všichni, posílám moc posilujících pozdravů 😉 🙂 !!!

terez80
22. led 2013

@pavice Ahoj bohužel Gonal nemám, ale nehradí něco i v 4 cyklu poj. Vím, že kámoška měla IUI s píchacím gonalem a pak tam toho bylo moc tak ji z toho udělaly IVF, nevím jestli máš IUI léky vybrané.

terez80
22. led 2013

@evickav Ahoj jéé konečně jsi napsala, moc na tebe myslím, jak se máte máš nádherného chlapečka. Je to záběr s mimčem, ale je to krása, naštěstí mě pomáhá manžel a maminky.

terez80
22. led 2013

@aidule nádherné berušky
@soniela Moc držím pěsti tobě a tvým statečným bojovníčkům, držte se

evickav
22. led 2013

@aidule no ja uvidím ako nám to pôjde a do kedy,,, ale ako hovoríš, stresovať sa nebudem,,,
na ten srazík sa už teraz teším 😉

evickav
22. led 2013

@soniela malým bojovníčkom držíme palčeky 😉

evickav
22. led 2013

@terez80 u nás bola moja maminka asi týždeň po príchode z pôrodnice,,, tiež mi to moc pomohlo,,, aj keď som si dá sa povedať zvládala skoro všetko sama porobiť,,, aj mm bol ešte dosť dlho potom doma, lebo natsupoval do práce až 7.1., tak tiež pomáhal a pomáha stále 😉
tak si to snažíme užívať 😵 keď si pomyslím, že ešte len včera sme šli 1x do Repromedy a dnes už mám mesačné miminko 😲 😀 😵
aj sem dáš nejaké foto?