Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

akashka
7. čer 2013

@evickav no panejo, tak to jste pěkně daleko 😀 spaní mi moc nejde, usnu tak v jednu a v šest ráno už sem na nohách a přes den taky nezaberu, chci zkusit medunkovy čaj, mužu ho?

evickav
10. čer 2013

@akashka s tym cajom ti moc neporadim, ja som pila vela cistej vody,,, a ovocne caje,,, ale v lekarni ti urcite povedia,,,
Nevies ci dr. Koukal ordinuje kazdy den? Alebo dr. Hromadova,,,

akashka
11. čer 2013

@evickav uz jsem to vyřešila čajem pro těhotné z lékarny, je v něm i meduňka 🙂 ale samotnou meduňku prý nee 🙂 Jinak nevím kdo je tam kdy vůbec, nemám přehled bohužel ;)

evickav
11. čer 2013

@akashka ja som tam uz volala a aj nas objednala na konzultaciu,,, a uz zase sa zo mna stava snazilka 🙂

aidule
13. čer 2013

@evickav No supeeeer, nač otálet, že jo???? 😀 😀 🙂 Moc držím palce, ať to vyjde! Však už to tady znáš, zde jsi na dobré adrese na cestu k miminku 😉 🙂 .

akashka
17. čer 2013

Holky tak dnes se s námi v repromede rozloučili 😉 jsme 6+1 a máme krásné srdicko, takže odted už budu chodit ke své gyn... Já jsem z toho úplně paf, ani o obrázek sem si neřekla jak jsem byla mimo 😀 je to nádhera.

soniela
17. čer 2013

@akashka Ahoj!!! Tak to ti strašně moc gratuluji!!! To je parádní zprávička. Tak odpočívej a vychutnávej si to vymodlené těhotenství 😵 😵 😵

Jinak my končíme se snažením. Ta studie v Praze nám neklapla. Zdá se, že nám miminko není souzeno, tak to už dál nebudeme lámat přes koleno. Už nemáme vůbec síly a chuť bojovat ☹

akashka
18. čer 2013

@soniela děkuju moc 🙂 zatím si "vychutnávám" hlavně ty šílené nevolnosti 🙂 Je mi moc líto, že Vám to nevyšlo :(

aidule
20. čer 2013

@soniela Zdravím, beruko, mrzí mě,že to nevyšlo ☹ ! Dej si čas na "vyventilování", ono je to potřeba...v medicíně jde výzkum rychle vpřed, třeba se časem ještě nějaká jiskřička zažehne i pro vás 😉 . Opatrujte se! 🙂

aidule
20. čer 2013

@akashka Gratuluji k srdíčku a přeji, ať nevolnosti brzy ustoupí a začneš si užívat tu příjemnější stránku těhotenství 😉!

terez80
21. čer 2013

Ahoj holky, dlouho jsem zde nebyla a koukám na new zprávy
@soniela pořád jsem na tebe myslela,je mi to líto, že ti to neklaplo, věřím, že ze všeho snažení je člověk šíleně unavený a nema chuť něco dál řešit. Neboj nabereš dech a třeba se stane zázrak a otěhotníte sami, já měla kamarádku co se snažila s manželem roky byly na 4 IVf i s dárcem ona měla hyperstimulák chvíli byla těhotná a potratila a na vše se pak vykašlala. Adoptovali si miminko a za pár měsíců po adopci otěhotněla. Tak držím pěsti na šťastný konec i tobě.
@akashka gratuluju
@evickav Ahoj no ty jsi dobrá, že jdeš na druhé mimčo. Asi máš zlatíčko. To já si na to ještě netroufám.

cechulda
25. čer 2013

@soniela Ahoj jsem tu po dlouhé době, to mě moc mrzí, budu na Vás myslet ať se Vám přece jen zadaří, člověk když to nejmíň čeká a přestane se k tomu upínat tak to třeba zrovna přijde 🙂 Drž se a užijte si krásné léto 🙂

cechulda
25. čer 2013

Ahoj všem, posílám ještě jeden asi poslední pozdrav ode mě z bříška 😉 🙂 🙂 Termín se nezadržitelně blíží, možná to bude i dřív, poslíčky mám už celý týden tak uvidíme 🙂 Všechny moc zdravím, těhulkám gratuluju a snažilkám přeju moc štěstí a sil do boje o miminko 🙂 Krásné léto a držte mi prosím pěsti, už trošku stresuju, ale koupila jsem si balonek Epino, tak doufám, že mi to pomůže s porodem 😉 🙂

evickav
25. čer 2013

@terez80 Ahoj,,, maly je celkom dobry a viem, ze to zrovna lahke nebude ak by sme mali hned druhe babo, ale ak chcem este pre Filipka surodenca, tak musim otehu do pol roka,,, potom uz budem muset zacat brat liecbu na toho sjogrena co mam a uz by som druhe babo nemohla mat, lebo mam uz moc rokov a malo vajicok a uz by som to nestihala,,, to som sa tak dohodla s reumatologom,,, zatial stale odmietam liecbu, ale stav sa mi zhorsuje, tak musim cim skor poriesit druhe tehu,,,
do Repromedy ideme teraz vo stvrtok, tak som zvedava co nam povedia a ponuknu,,,
a vy ako? uz budete pomaly aj bezkat, ze?
papa

terez80
26. čer 2013

@cechulda Ahoj no to je paráda, tak bezproblémový porod. A co je ten balonek Elpino zač?
@evickav Ahoj, tak to jo na tvém místě bych určitě také neotálela, možná se do toho také vrhneme, no uvidíme haha. Budu ti moc držet pěsti, určitě napiš co na konzultaci a drž se. Náš malý je andílek, je to poklad jsem šťastná, že ho máme a všem co si přejí děťátko to hrozně moc přeji je to krása.
Holky snažilky tak se držte a bojujete ať Repromeďátek přibývá.

aidule
26. čer 2013

@cechulda Tééééda, to tak uteklo! Já to vidím, jako dnes, když jsi psala, že máš pozitivní těhu test 😀 a už pomalu valíš na porodní sál. Přeji vám oběma, ať to jde přiměřeně rychle a hlavně bez komplikací! Už se těším na fotečku další repromeďácké princezny 😉 🙂 . Holky, tfuj, tfuj!!!

aidule
26. čer 2013

@evickav Přeji šťastnou cestu i pořízení v Brně! Mrzí mě, že ten srazík nějak nevyšel, ale byla jsem tak nějak z určitých důvodů "nucena"posunout termín státnic na dřívější dobu, tak jsem se učila a už jsem pak kromě rodiny nestíhala nic organizovat a vymýšlet. Naštěstí jsem teď v úterý státnice úspěšně zvládla, tak si můžu začít užívat volna a na podzim se do toho srazíku zkusím obout 😀 😉 .
Kéž vám to těhu klapne co nejdříve! Myslím na vás, s Repromedou to určo opět zmáknete na jedničku 😉 🙂 !!!

aidule
26. čer 2013

...a ještě posílám aktuální fotečku naší 22 měsíční culíkaté repromeďácké princezny Natálky....všem krásné léto a houšť nových miminek 🙂 🙂 🙂 !!!

evickav
26. čer 2013

@aidule gratulka ku statniciam 🙂 to sa bude teraz odpocivat 🙂
malinka je hotova modelecka, maminka ma byt na co pysna 🙂

valkat
3. črc 2013

Ahoj holky,dlouho jsem vás nepřišla pozdravit,jen pro motivaci,to jsou naše dvojčata,které máme díky Repromedě...hezké léto,všem... 🙂 🙂

perrolina
3. črc 2013

@valkat zdrávím a smekám nádera krásné děti 😵 🙂 😉

akashka
4. črc 2013

To jsou krasné děti 🙂 Tak já se du taky pochlubit 🙂 Dnes 8+4 🙂

terez80
4. črc 2013

Jejda ahoj holky no to je smršť krásných dětiček a nový přírůstek moc gratuluju. Škoda, že nejsem technický tip a neumím dávat fotky někdy poprosím manžela a taky se pochlubíme našim raráškem.
Všem přeji krásné léto a všem snažilkám načerpejte sílu a vzhůru do repro, slyšela jsem od kámošky, že tam mají nějakou letní akci

aidule
7. črc 2013

@valkat Moc zdravím! Krásně nám ti repromeďáčtí rarášci rostou, co 😀 🙂 ??!! Uzijte si všichni krásné a poodové léto!

terez80
7. črc 2013

@hanicinka ahoj koukám, že jsi mě skvěle doplnila. Má známa jde právě do repro na tuto akci, ty taky?
@aidule Ahoj, jak se máte s holkama?

aidule
8. črc 2013

@terez80 Zdravím! Dívala jsem se na ten odkaz k akci v Repromedě a je to pajáda, jak se starají o klientky, že jo?!!! Kdybych už 2 děti neměla, tak bych neváhala....my už jsme si svou "společenskou" splnili, tak to necháme jiným snažilkám 😀 😀 🙂...
Jinak se máme fajn. Starší dcerka je právě na táboře u koní u Zlína, je naprosto nadšená, což jsem moc ráda!!! Mladší je andílek, ale už začíná vystrkovat první vzdorovité růžky 😀 😀 😠 ☹. V práci mám pár služeb, takže si užívám léta a klidu, kdy nemusíme žít podle rozvrhu a kroužků 😀 😀 😀. Počasí mě osobně maximálně vyhovuje, příjemné teplo a žádné tropy!!! Měj se taky moc hezky a krásné léto 🙂!

zandanem
8. črc 2013

@soniela ahoj Soni, náhodou jsem narazila na tuto diskuzi... a vidím známou tvář i když se vlastně moc neznáme... pamatuješ si na naši sestavu tady z Repro...? nic nevzdávej... Mája ze slovenska byla podle dr. neplodná a její manžel taky... v září ji darovaly vajíčko které se teda neujalo a v prosinci přirozeně otěhotněla... no Nelce budou 3 roky a ted se jim narodilo druhé mimi a taky přirozeně a než podruhé otěhotněla tak měla zdravotní problémy a dr.ji řekla at s druhým mimi nepočítá a ejhle dr. se zmílila... takže hlavu vzhůru 🙂 i když dr. tvrdí že to nejde.. i zázraky se dějí... a Mája je důkaz.... podle dr. to byl neplodný pár a mají dvě krásné holčičky 🙂 a přirozeně 🙂 přeji hezké dny 🙂 a s úsměvem 🙂

hanicinka
8. črc 2013

@terez80 Ahoj, já to mám daleko k nim, ale náhodou jsem na to natrefila, tak jsem to jsem zkopírovala, kdyby někdo to chtěl u nich zkusit, tak každá ušetřená kačka je dobrá.
Všem přeji hodně štěstí. 🙂

terez80
11. črc 2013

@aidule Ahoj to je fajn, že se máte dobře užívej sluníčka a volna
@hanicinka aha tak to jsi moc hodná určo to tady někomu pomůže
Krásné léto všem