Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

netanel
13. srp 2015

@haninka712 tak já mám KET už v úterý a začala jsem být poprvý z toho všeho nervózní, bojím se víc než před OPU, musím se uklidnit do tý doby.🙂

aidule
24. srp 2015

Tak berušky, jak to s váma všema vypadá? Doufá, že už se nervičky uklidnily a jdete do boje s klidnou a čistou hlavou 😉 🙂 !!! Jste tady určitě v nejlepších rukách, tak není čeho se bát....leda snad nepřízně osudu, ale s tím už se hpld nic nedá dělat 😒 . Držím všem palečky, ať jsou na testíkách brzy samé dálnice 😀 !

netanel
24. srp 2015

@aidule ahoj, se mnou zatím nijak, šestý den po KETu. Jen mi do toho všeho začala růst osmička, tak trpím bez prášků.

aidule
24. srp 2015

@netanel Au, au, au 😢 ....tak ať se rychle prořeže a dá pokoj, mrška jedna 😉 !

netanel
24. srp 2015

@aidule ona roste křivo, takže půjde ven, nevejde se mi do pusy😀 Ale díky za povzbuzení

larunnka
24. srp 2015

Ahoj holky. Taky čekám teď na KET v repromedě. Kolikatý den Vám ho dělali? Jsem teď 3DC a 10 mám jít na UZ. Už se moc tesim.

haninka712
24. srp 2015

@larunnka nam puvodne planovali 16.den, ale ket pak byl 14.den, vse uz bylo dobre pripravene tak ho posunuli .

larunnka
25. srp 2015

@haninka712 díky moc za odpověď. O to víc se budu teď těšit. Někdo píše že až třeba 19.den a to mě přijde za dlouho- kvůli mému těšení 🙂 . Hrozně moc těšíme s manželem.

netanel
25. srp 2015

@larunnka ahoj, já byla 16. den

larunnka
26. srp 2015

@netanel moc děkuji za odpověď v pondělí jdu na UZ 10dc tak uvidíme. Jsem nedočkavá

larunnka
29. srp 2015

Holky chtějí ještě nějaké peníze za rozmrazení a KET když při IVF nedošlo k ET. Nemáme to totiž napsané v té kalkulaci. Museli jsme mrazit kvuli PGD. Díky

aidule
31. srp 2015

@larunnka Zdravím! Pokud vím, tak první KET z tohoto důvodu bývá zdarma 😉 . Hodně štěstí!

netanel
31. srp 2015

@larunnka ahoj, první KET se neplatí. Já jsem po něm dnes 13. den a mám zatím pozitivní testy, tak držím pěsti, ať se ti embryjko taky chytne. 😉

larunnka
31. srp 2015

@netanel
@aidule holky moc děkuji za zprávu. Dnes jsem byla na UZ a sliznice je prý ukázková. Neřekla teda přesně, ale já se spokojila a touto informací. Ve čtvrtek znovu UZ a rovnou že mi dá inj na ovulaci a KET asi v úterý nebo středa.

larunnka
31. srp 2015

@netanel
Gratuluji. Jen tak dál. 🙂

aidule
2. zář 2015

Děvčata, gratuluji a držím, co se dá, ať to klapne 😉 🙂 !!!

lenejewel89
2. zář 2015

Holky, v utery 08/09 jedeme s manzelem poprve do Repromedy...manzel jde na spermiogram a ja na prohlidku a celkovou konzultaci, co dal...mam z toho strach, jsem uz uplne v nervech a bojim se, co nam reknou:( Jedno ditko doma mame (2 a pul roku), slo nam krasne, ale druhe se nedari...mam endometriozu, prodelala jsem laparoskopii, hysteroskopii a jeste vyriznuti v podkozi bricha endometriozniho loziska...mela jsem pul roku lecbu s hormonama Visanne, aby se endometrioza zastavila...pote jsem mela injekce na podporu ovulace Pregnyl...pote jsem dostala injekce na zvyseni delozni sliznice, jelikoz ji mam moc nizkou a mimisek by se neudrzel...ale vse marne...delozni sliznice je porad hrozne nizoucka a miminko se nedari. Myslim, ze manzel bude v poradku, ale ja na tom moc dobre nejsem. Je mi 26 let, vim, ze mam cas, ale miminko si moc prejeme. Bojim se hlavne toho, ze mi reknou, ze nemuzeme mit dite vubec prirozenou cestou a hned nam daji cenik IVF:-/ Ne ze bychom penizky nemeli, ale, abychom davali 10 tisic a vic, to budeme muset nejdrive nasetrit☹ Tak mam z toho strach...

lenejewel89
2. zář 2015

Zadny potrat jsem nemela ani mimodelozni, coz je moje +, ale nevim, bojim se, co mi v te Repromede reknou...nechci, aby rekli, dejte 15.000,-Kc a mi Vam miminko hned udelame. Chci se zeptat, jestli se opravdu plati tak moc? Co kdyz bude manzeluv spermiogram v poradku, tak, co oni musi udelat vsechno za ukony, aby se nam miminko podarilo. Achjoo...dekuji za rady🙂

netanel
3. zář 2015

@lenejewel89 prvně vám udělají testy, než budou všechny hotové, zabere to několik měsíců. Pokud ale bude IVF nutné, průměrná cena je spíš kolem 25 tisíc než 15. To tě nechci strašit, jenom abys věděla.

aidule
7. zář 2015

lenejewel89 @ Myslím, že nám to testování netrvalo tak moc dlouho, většinou kolem 1 měsíce. Ale s tou cenou souhlasím, záleží opravdu na více faktorech, to se nedá nějak paušalizovat. Každá jsme jiná 😉 . Tady se o vás s manželem moc hezky postarají a pokud vy sami nebudete chtít, určo vás do ničeho nikdo nutit nebude 😉. Na druhou stranu, když se mrknete do ceníků jiných center, ten finanční rozdíl není zase tak výrazný. Zaplatit se musí všude. Pro nás bylo nejdůležitější, co nabízí centrum navíc pro to, aby zjistili příčinu a udělali vše pro naše mimi a navíc jsem si vysledovávala i výsledky. A to v Repromedě mají procent. úspěšnost velmi, velmi slušnou 😉 🙂!!! Držím palce 😉 .

lenejewel89
7. zář 2015

Dekuji moc za odpoved...zitra tam jedeme, tak uz myslim jen na to...manzel jde na spermiogram ve 12:00hod. a potom v 17:00hod. mam ja prohlidku a konzultaci, jak to s nami vidi dal, uz budeme vedet i vysledky ze spermiogramu, tak jsem rada, alespon nebudeme muset cekat...no jsem zvedava, jak dopadneme a hlavne, jak to s nami vidi dal...Penizku na rozdavani nemame, ale nasetrime pokud bude potreba...

akashka
8. zář 2015

ahoj holky, mam dotaz ohledně casovani transferu. mame v repromede zamrazena emrya, 1 ket probehl před dvěma lety 17 den cyklu a byl uspesny, v srpnu jsme šli na druhý ktery bohužel nevyšel, byl proveden 19 den cyklu, ted jsem 4 den po dalším pokusu a ket probehl 18 den cyklu.. je normální že to takhle sazej pokazdy jinak? embrya jsou všechna stejně stará, stejne kvality a ovulace byla vždy 14 den cyklu... jakou máte zkušenost vy?

haninka712
8. zář 2015

@akashka ja jsem byla na KETu 14. den cyklu- sliznice uz byla pripravena, a jelikoz ovu prirozene nemivam, cyklus se ridil praskama, tak jsme do toho mohli jit...

lenejewel89
9. zář 2015

Ahoj holky, tak to mame za sebou, alespon vstupni konzultaci a manzel spermiogram, vzali nam krev na geneticke testy a mam si zavolat 2 nebo 3 den od zacatku meho cyklu a prijedu zase na krev na udelani hormonalniho profilu a stitne zlazy...jakmile budou vsechny testy hotove, domluvime se na dalsi konzultaci a prohlidce moji s ultrazvukem a uvidime, jak na tom jsme a co se da delat. Jinak manzel spermiogram dobry, ale ma snizenou pohyblivost, tak nevim, zda je to hodne spatne ci ne. Ale co me od Vas zajima je, ze pani doktorka byla strasne spatna z nasi pojistovny!!! MAME MV 211 a rikala, ze je to nejhorsi pojistovna, co se tyce proplaceni veci na IVF a ze by bylo dobre se prehlasit. Co si myslite vy? A JAKOU VY MATE POJISTOVNU? A A JAKA JE NEJLEPSI NA TO? Dekuji Vam za odpovedi🙂

evik87
9. zář 2015

@lenejewel89 Ahoj, my máme 111 všeobecnou a bylo vše v pořádku 🙂

aidule
10. zář 2015

@lenejewel89 Zdravím! Pokud vím, tak může být samozřejmě jakákoliv pojišťovna, jen s tou 211 je problém v tom, že nehradí PGS. Nejdříve se pošle individuální žádost o schválení a to pak samo chvilku čeká, než oni se vyjádří a než snad zaplatí 😒 ☹ . Proto je to lepší u kterékoliv jiné, neboť nedochází k průtahům. Myslím, že to čekání už samo o sobě šponuje nervičky, tak když to u někoho jiného jde rychleji a snadněji, je líp volit tak 😉 . Hodně zdaru!

aidule
24. zář 2015

Tak jak se daří snažilkám? Jsou už nějaké výsledky 😉 ?

haninka712
24. zář 2015

@aidule ahoj 🙂 nam se zadarilo napoprve - vlozili jsme jedno embryjko, ktere se rozdelilo a cekame dvojcatka 🙂

lenejewel89
24. zář 2015

Ahojííí, ja ted cekam na menzes, abych pote jela 2. - 3. den zase do Repromedy na krev na hormonalni profil a na stitnou zlazu...no...jsem z toho celkem na nervy, mela jsem dostat menzes v pondeli a porad nic...testiky negativni, tak nevim, kde je chyba...predtim jsem mela menzes 28. potom 25. a ted porad nic.

aidule
24. zář 2015

@lenejewel89 Tak hlavně, pokud možno, klid. Stres a nervy ničemu nepřidají 😉. Ono to nějak dopadne, buď samo nebo s pomocí, na tom už nezáleží, hlavní bude výsledek 🙂! Držím pěsti!