Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
25. čer 2009

finelka my sme tu samé repromeďáčky, ale možno niektorá má skúsenosť aj s Heliosom. O čo potrebuješ okrem bežného IVF (ak nechceš nemusíš odpovedať), možno by sme ti vedeli poradiť 😉

annina
25. čer 2009

Ahój brebentilky 😉 Monajsku,mrzí mě to,ale všechno zlé má být k nečemu dobré,tak snad tam nějaký důvod je a výsledek bude suprový!!! Mimko držím pěsti,ať se to nepos.... alespoň u tebe. 4 embrýsci není teda úplně výhra,ale zase když budou kvalitní tak na dětičky to stačí 😉 Soklinko ať si dá hyperstimulák už pohov a Raduš to bude vajíček jak na Velikonoce 😀 a posílám vám nějaké těhotenské bacilky!! Dvě kamarádky už jsem nakazila a ani jedna to neměla v plánu!!! 😀 Já byla dnes taky na kontrole a pan doktor nás moc nepochválil! Hned poznal,že jsem neležela 😒 tvrdne mi bříško. Tak zákaz všeho a ležet! Příští týden jedeme na dovolenou tak se moc nerozšoupnu. Budu popocházet a polehávat. Prcek dělal dva dny kotrmelce a teď je zase dva dny klid, jen sem tam ťuk,ale malinko,asi už se vydováděl,ale mohl klidně pokračovat 😀 Držte se hvězdičky ( viď Raduš 😵 )

finelka
25. čer 2009

ahoj mimka 🙂

dakujem 😉 ano, ja viem, ze je to tu len repromeda 🙂 , len ma napadlo, ked som nenasla aktivnu diskusiu o heliose a repromeda je tiez v Brne, ci naaaahodou nejaka kocka nechodila predtym k nim...
Ja "potrebujem" PGD - toto sa u nas nerobi, resp. na SLovensku sa nerobi pre cysticku fibrozu - co je nas problem.

lentilah
25. čer 2009

Ahojky frajerky 😀 ,
to se ale dějí věci,že?Koukala jsem na zprávy s otevřenou pusou.Chudáci lidi.Naši bydlí taky v záplavové zoně,naštěstí se nic moc neděje.

Soklinko,já se narodila v Třinci..je to sice pár km od Ostravy,ale Tyra a tam ta část tam je krásná,mám tam tetu.Domeček,jsi odvážná..já bych na to moc neměla,jsem totiž děsně rozmzlená 😅,vyrustala jsem na vesnici a moc ráda se tam taky vracím,ta příroda a ten klid..ale dala bych raději přednost řešení Mimušky 😀.sejít se tam tak s přáteli a dělání ruzných akcí i s mrňaty 🙂,nádherná představa.

Besinko,sem si pobrečela...kéž by jsme měly všechny taky tak obrovské štěstí.Přeju Ti moc moc štěstí,ať to jde všechno tak moc pěkně jako doteď.A podělíš se s jménama? 😀

Mimuško,chlap se dá neuvěřitelně lehce rozmazlit...až budeš mít u sebe mimátka,bude žárlit 😀 ,a to si teprve užiješ 😉 .

Rady,kurňa nemáš někde na čele napsané:"mám hromadu peněz,stačí si říct",takový prachy..teda ženská,jak říkáš nedá se nic dělat.Hlavně to vydrž.Jo jo,sem tam se objeví nějakej ten vtipálek.Na svatbě se mě ptali,kdy mám termín...sem se prostě jen trochu najedla 😅 .Jinak prázdniny znamenají oslíčku otřes se 😉,aspoň u moji sestry 😉

Jinak milé kočky,já mám vyžehleno 😀 .Dneska jsem převlékala peřiny,byla jsem pěkně zmordovaná 😀 .Takže na pračku už prádlo sice mám ale jsem líná,tak bych do té pračky určo padla i s tím prádlem,tak na to dneska prdím.

Pa pa

annina
25. čer 2009

Finelko někde tu téma Helios Brno je,psala jsem do něho,ale nepotěším tě!!!!!!!!!!!!!!! Vesměs negativní názory a zkušenosti. Podivné praktiky,nezájem,tahání peněz atd. Na slovenský jsem četla chválu,ale na brněnský nejhorší zkušenosti ze všech místních CAR. Buď opatrná a ať se podaří!

finelka
25. čer 2009

Annina dakujem 🙂 no to si ma naozaj nepotesila ☹ . Ja v podstate od nich potrebujem len to PGD, inak nemam problem s otehotnenim, ale aj tak som teraz na vazkach 😒

ob.soklina
25. čer 2009

Holky teda vy jste ukecané 😀 já se stihla jen najíst umýt nádobí a podelat věci v kuchyni a nestíhám číst.

Rady já tam dneska byla v 8 a čekala jsem asi do půl 9 než mě pan Dr. vezme. Dneska jsem tam zase byla sama já a řeknu ti nebylo mi to moc příjemný. Přišly tam dva páry a tak divně se na mě dívaly. Nevím proč???!!! Ale i z mého pohledu ve dvojko je to lepší. No ten hyperstimulák, mám nafouknuté břicho, je to něco jiného než při stimulce, hrozně to táhne, nemůžu se zhluboka nadechnout a bolí to jako prase, hlavně večer. Vidíš dneska když jsem tam šla jsem si říkala, že se cítím líp tak to bude lepší a houby, Dr. řekl že to je horší než minule. tak jsem si už asi zvykla 😒 A k domečku - já jsem taky z paneláku a manža taky,ale tak nějak po zkušenostech co máme u kamarádů, tak ti co mají domeček to mají takové klidnější a pohodovější. At prší neprší drobek může být venku, mamina jen kukne z okna atd. celkově ta kamarádka s barákem je taková odpočinější. No nevím možná si to jen tak vysvětlujeme. Protože jsme taky prvně přemýšleli nad větším bytem s terasou, ale vyhrála zahrada. Stejně to není rozhodnuto, ale díky za nabídku, kdyby dám vědět 🙂

Anninko téééda ty neodpočíváš tak šupem do postýlky nohy na horu a odpočívat, nebo si tě najdeme a budeme tě hlídat 😅 Jo jo drobeček asi vyhrál fotbalovej zápas, tak ted musí odpočívat, se nediv 🙂

Finelko já moc nemůžu poradit, na první pokus jsem šla do Repromedy a jsem tam moc spokojená. Co se týká Heliosu, slyšela jsem jak dobré, ale více špatných referencí, ale to najdeš i na Repromedu, Unicu atd. My s holkama prozatím můžeme doporučit Repromedu 😅

Lenthi nemysli si, nevím nevím jak to budu dávat jestli ten baráček bude. Marta má představu že budeme mít 3 děti tak plánuje dům 7plus kk nebo tak něco. No zbláznil se mi. Musím ho ted nechat v tom nebi polítat a pak ho sešupnout aspon do 4 patra 😀 Jo jo Třinec vím. já mám Moravskoslezský kraj moc ráda. A jak ty ses vůbec dostala z Třince pryč??? A nebo ses tam jen narodila a rodiče se pak přestěhovali?? Jsem zvědavá co?? 🙂

Mimuška zítra už to tak v práci nepřeháněj, taky bys na sebe měla dávat apson trochu pozor. Jo a o tom rozmazlování chlapů mi an nemluv. Já si toho svého tak rozmazlila, že si občas říkám jak to vrátit 🙂 ale zase na druhou stranu dělám to z lásky tak s tím asi nic neudělám.

Tak zatím pá pá

mimka29
25. čer 2009

finelka PGD robí aj Repromeda v Brne radpraj to bude mať a teraz stimuluje.

Baby ja už normálne krvácam, myslíte, že má zmysel si dávať zajtra utrogestan, alebo už nie? Prosím odpíšte mi, strašne depkarčim ☹

ob.soklina
25. čer 2009

Mimuško ty mráčku změň to na úsměv. Neboj neboj a jediné co můžu poradit zavolej hned ráno do Repromedy. Opravdu nic nerozhoduj sama, mají se o nás starat, tak at se snaží. Neboj budeme na tebe všechny moc myslet a držet pěstičky. 😉 Běž se přitulit k manžílkovi a nech se rozmazlovat jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimka29
25. čer 2009

V našej veľkej rodine sa už roznieslo, že mám depku, tak mi ide sestra na pomoc.

sokli už som poslala koordinátorke e-mail, tak čakám na odpoveď. Ona vie odpovedať aj takto večer.

ob.soklina
25. čer 2009

Mimuška tak to jsem moc ráda, že máš za sebou tak velikou oporu. Sestra je zlato na zavolání, taky to relativně znám 🙂 Tak se nech sestrou pěkně rozebrat a šup at je depka pryč - kšááá kšáááá
Holky přeji Vám krásný večer snad už bez tolika vody. A zítra jen s dobrou náladou a dobrýma zprávama. pa

mimka29
25. čer 2009

Pa soklinka 🙂

lentilah
25. čer 2009

Berušky,Mimuško,není to lehký..kdo ví co nás ještě čeká..snad už jen porod 😀 ..uvidíš co Ti řeknou v Repromedě..v tomto stavu bych si taky jinak nevěděla rady a volala bych si tam,jenže ze Slovenska by to byla páka,tak schudnější bude jak píšeš ten meil.
Sokli uvidíme jaké zprávy zítřek přinese.Kouknu na vás zítra až tak kolem 7 večer.Ráno krev a v pul 12 jdu na ultrazvuk,tak snad to bude dobrý.

Krásnou dobrou noc a opatrujte se

mimka29
25. čer 2009

lenti ja im volám stále, dnes napríklad až 2x 😀 Trošku sa to odrazilo na účtoch ale to neva.

radpraj
25. čer 2009

naposled dnes ahooooj a depresivní můůůůry pryč!!!!!!

holky,to dáme a vydržíme....nejsme žádné srágory!
Takže Maji,určitě ti poradí dobře a v té nejhorší variantě se mimoušci zamrazí a trošku na tebe počkají .....
no-ale stejně se přiznej, že jsi povolala MS, aby jsi mohla na nás ostatní počkat 😉 😉 😉 To vyjde, nebojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Tak holčiny, krásný zbytek večera...já si jdu pozobat pilule a za chvilku se opíchat......
nechám si zdát krásné sny(bo mě ta abstinence už pěkně štve ☹ ....ale co všechno se ještě může pro mimi obětovat,že???? Ne,že dětičky chtějí oběti za svůj celý život, oni je chtějí když jsou ještě na houbách (v našem případě v petriho misce či v mrazáku...u nás ještě ve hvězdách.....)

tak PA- běžte se přitulit k drahým polovičkám a kráááááásné miminkovské sny 🙂

radpraj
26. čer 2009

Annina-Anna- 33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test pozitivní,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7.

LentilaH- Lenka- 28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci, (mmj.zubař: 22.6.(čištění od zubního kamene),další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)

Mimka-Majka- 29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 29.06.09

Radpraj-Radka- 39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox, Od 9.6.09-krátký protokol, stimulace od 19.6.Godal F (předpkl.odběr 29.6.) a následně IVF (ICSI+PK+PGD)

Soklinka-Lucka- 27- let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 25.6. , HSS

Monajs- Monika-33 let,
10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET-kontr.UTZ 22.6. - stopnutý KET - špatná/škaredá struktura sliznice

monajs
26. čer 2009

Ahoj děvčice,

Finelka: nepmlouvej se,to je jasné že hledáš názory,Ale já Ti bohužel nepomůžu.Ale i tak Ti moc držím palce abys to dotáhla ke šťastnému konci

Holky,jdu uklidit,vyžehlit,nakoupit,navařit a pak zase přifrčím...
Těhulky tak co,honem pište přehánějte a hlavně plivejte ty bacílky 😀

ob.soklina
26. čer 2009

Annina-Anna- 33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test pozitivní,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7.

LentilaH- Lenka- 28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci, (mmj.zubař: 22.6.(čištění od zubního kamene),další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)

Mimka-Majka- 29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 29.06.09

Radpraj-Radka- 39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox, Od 9.6.09-krátký protokol, stimulace od 19.6.Godal F (předpkl.odběr 29.6.) a následně IVF (ICSI+PK+PGD)

Soklinka-Lucka- 27- let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS

Monajs- Monika-33 let,
10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET-kontr.UTZ 22.6. - stopnutý KET - špatná/škaredá struktura sliznice

ob.soklina
26. čer 2009

Hojte babuly,

tak jsem si dneska skočila na chvilku do práce - nebojte nebojte mám ji pěšky z domu asi 5 minut. Musím tu něco udělat a aspon mi ten dej trochu rychleji uteče. Jinak břicho stále zlobí, ale už jsem si na to asi zvykla 🙂
No zítra budu volat Fišerovi chce mě slyšet 😀 Jinak nového nic. A jak se máte vy??? Taky je u vás tak hrozné dusno??? Já vyšla ven a malém jsem sebou mlátla - to počasí je mazec.

Monajsku nepřeháněj to tak 🙂 já dala dneska jen další pračku a nevím nevím jeslti ještě něco udělám 😅 možná tak budu jíst 😀

Nic musím to jít udělat at můžu vypadnout domů. tam je mi přece jen pohodlněji papa

radpraj
26. čer 2009

ahoooj 🙂 🙂
posílám krásný sluníčkový pozdrav z jihu....venku je krásně-slunečno,mírně pofukuje. Doteď jsme seděli na terásce-kamoška přijela s 10měs.Ondráškem....no,už jsem zapomněla,co to všechno obnáší...no není chvilka klidu....všechno narve do pusinky,pořád někam leze po zemi-pak je jak čuně......no-nevím,jak tohle budu (na stará kolena) zvládat....Když mi bylo 20,tak jsem to asi vůbec neřešila.....a teď se budu muset naučit to taky neřešit...
Jinak já se cítím stejně(asi bych byla raděj,aby mě šíleně bolelo břicho-vaječníky,abych poznala,že se tam něco děje.
Ale mně opravdu není vůbec nic!!!! Jenom piju,piju a cpu se bílkovinou. Už mě v jeden moment napadlo,jestli si ty hormony tím pitím nevyplavuju z těla ven- a pak to málo zabírá....Možná už myslím "až za roh"....
No uvidím zítra,ale fakt bych hrozně ráda šla už v pondělí na odběr.... Zase zítra pojedu sama ☹ ☹ ☹ Ale dobrovolně...bo jsem strašně hodná manželka a slíbila mužíkovi,že to zvládnu,že tam se mnou nemusí a může jít na volejbalový turnaj (a to si ještě na zítra po turnaji pozval všechny volejbalisty-protože u nás ještě nebyli,tak to bude v rámci kolaudace)...Takže jim na zítra vařím z několika kg gulášek...a ráno než pojedu ještě hodím do pekárny upéct chlebík-aby byl čerstvý..... Takovou ženušku ještě svět neviděl 😀 😀 😀(přesně jako tu jitrnici)
Tak jdu ještě upéct "míšův řez"...poprosil o něj synátor.....ale za tak krásné výzo si ho zaslouží (5 dvojek-6.A) a to byla jedna nečekaná z výtvarky ☹Nevím,co to mají za kozu-sorry všem učitelům....

Takže se holčinky opatrujte...je tady víkend 😅 (nebo jede snad některá z vás taky zítra do caru?)

A jde se s napětím očekávat věcí příštích(snad +)
ahoj-rad

monajs
26. čer 2009

Ahoj prdelky 😀

tak přeju krásný a hlavně pohodový víkend! K pc se dostanu až asi v pondělí,tak na sebe dávejte pozor a nezlobte. 😀

papa

mimka29
26. čer 2009

Ahojte baby,
prípravu na et mi prerušili. Dnes doobeda mi volali, že keď normálne krvácam, tak to nemá zmysel, že mám vysadiť všetky lieky a 7. júla idem na kontrolu, či tam zase nie je cysta. Ak nie, tak začneme prípravu od ďalšej menštruácie. Inak môj menštruačný cyklus je 15 až 25 dňový (tušim prvý krát som rada, že je taký krátky), takže zachvíľu znovu začínam. Ešte dnes predobedom boli všetky 4 embryjka, tak dúfam, že to do pondelka ani jeden z tých bojovníkov nevzdá.

radpraj - držím palce a daj zajtra vedieť kedy pôjdeš na vec
všetky tehuľky - prajem vám pekný víkend s vašími pokladíkmi
monajs - ty si budeš asi niekde užívať, keď budeš mimo PC 😉

lentilah
26. čer 2009

Annina-Anna- 33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test pozitivní,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7.

LentilaH- Lenka- 28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.(čištění od zubního kamene),další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb))
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV)

Mimka-Majka- 29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 29.06.09

Radpraj-Radka- 39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox, Od 9.6.09-krátký protokol, stimulace od 19.6.Godal F (předpkl.odběr 29.6.) a následně IVF (ICSI+PK+PGD)

Soklinka-Lucka- 27- let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS

Monajs- Monika-33 let,
10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET-kontr.UTZ 22.6. - stopnutý KET - špatná/škaredá struktura sliznice

lentilah
26. čer 2009

Pokud možno krásný večer srdíčka,
jsem utahaná jak kotě,takže do sebe vtlačím další talíř polévky a jdu chrápat 😉 .Ultrazvuk,cestu z Brna domu jsem probrečela.Štěstím,samozřejmě.Paní dokt. Hromadová mi potvrdila,že jsem natuti těhotná a čekáme jedno miminko...Obrečela jsem i to druhý,ale teď budu žít jen pro toho bojovníka či bojovnici 😀 .

Nebude dlouho trvat a uvidíte,že sem budete psát uplně to samé,nebo aspoň podobné..že místo jednoho budou dvě 😉 .Soklinka čeká určitě dvojčátka,nevím jak to vím 😀 ,ale je to tak!

Mimuško,Tvoje tělíčko volalo o pomoc,takže teď mu dáš oddech a pujde se na věc.A žádné kdyby prostě neexistuje!!!!!!!!!!!!!!!

Rady,ten muj chlap chodí na akce jménem kriglistika 😀 .. no ale naštěstí tomu moc nedá.

Moni,ani nevíš,jak ráda bych se někam zašila a dlouho se neukazovala.

Krááásnou dobrou noc,užasný odpočinový víkend a papa

ob.soklina
26. čer 2009

Krásný dobrý večer,

Mimuška moc mě to mruí, ale jak píše Lenthilka mělo to tak asi být a tělíčko vědělo proč to udělalo. tak ted si počkáš a za pár dnů hurá do toho a trochu odpočinku u toho!!!!! Uvidíš že to dobře dopadne a přesně tak žádné kdyby neexistuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lenthi moooc gratuluji !!! Úžasná zprávička že bojovníček je, ten druhý mě mrzí ale uvidíš že ti ten jeden nebo jedna vydá za dva. 🙂 Tak hlavně na sebe dávej pozor, zdravě bašti a já asi ani vlastně nevím 😀 No já si s těma dvojčátkama moc jistá nejsem, budu moc moc ráda, když tam bude jeden bojovníček, kterému budu moci ukázat a dát život.

Všem ostatním přeji krásný páteční večer, já ted čekám na manžu odskočil si s bráchou na motokáry, tak jsem zvědavá s jakou přijdou 😉 papa

mimka29
26. čer 2009

lenti gratulujem a teraz vážne úplný kľu a ja sľubujem, že začnem už spomaľovať tempo od teraz.
Inak baby odľahlo mi, keď sa to takto samo vyriešilo a nebudem celý víken v napätí, či budem krvácať, alebo nie. Lepšie je počkať a dať babatka do pripraveného prostredia.

Mám vás veľmi rada, pekný večer

mimka29
26. čer 2009

Annina-Anna- 33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test pozitivní,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7.

LentilaH- Lenka- 28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.(čištění od zubního kamene),další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb))
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV)

Mimka-Majka- 29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou stopnutý ET, kontrola 07.07.

Radpraj-Radka- 39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox, Od 9.6.09-krátký protokol, stimulace od 19.6.Godal F (předpkl.odběr 29.6.) a následně IVF (ICSI+PK+PGD)

Soklinka-Lucka- 27- let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS

Monajs- Monika-33 let,
10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET-kontr.UTZ 22.6. - stopnutý KET - špatná/škaredá struktura sliznice

lentilah
26. čer 2009

Vy jste moje zlatíčka,mám Vás moc ráda.Děkuju Vám moc a tak se mi líbíte (plné odhodlání a víry),přesně tak:hlavu vzhuru! 😀 Jste užasný.Pa a krásný večer.

radpraj
27. čer 2009

ahojky babule.....
tak Vás opět zdravím z Olympie....už jsem tady jako doma....
Ráno jsem byla na krvičce...za hodinku mám UZV....tak mi držte všechny palečky co máte...a to jich s těma našema těhulinkama bude.....Už to přece musí být dobré-a nachystané na odběr....
Zlatíčka-jak jsem si přečetla Leňulu (a taky Aninku a ostatní), začíná mi vrtat červík, jestli si raděj nemáme nechat zavést embryjka 2...Původní záměr byl rozhodně jedno, ale teď když to tak sleduju, ve většině případů tam stejně zůstane jeden bojovníček...Ale zase na druhou stranu, když by se dvě u nás zrovínka moc nehodili....určo se chytnou obě...a to už je na nás fakt hodně(nejen,že už máme děti 3, ale taky můj věk není zrovna ukázkový na víc dětí...a taky ty finance: no dát výbavu pěti dětem je vážně záhul...
Tak baby raďte!!!!!!ps,ps,ps,ps
No mám toho plnou hlavu- a hlavně rozhodnout se budu muset snad už za pár dní)....
Tak to je co mě teď trápí...manžův názor - předpokládaný- no rozhodni se sama-ty tomu rozumíš....no-k nezaplacení.
Tak si tady popíjím kafíčko.....a pozoruju lidičky kolem...je to sranda,protože dřív na to jaksi člověk neměl čas, jenom tak několik hodin sedět v kavárně a čučet na lidi......Zase něco jiného......

Takže : Leninko: mooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Májenko: klídeček,pohodička a hlavně vydrž- to bude co by dup
Lucinko: OHSS ať je pryč!!!!!! a ať se miminku(kům) daří a pěkně se zavrtávají do měkkého a teplého...
Moninko: všechno teď hoď za hlavu, nechej tělíčko odpočívat...pokus se o nějaký detox: čistící
čajíčky,velkou dávku vitamínků apod(znám to za toho půl roku)
Aninko: fotbalistu(ku) si pěkně opečovávej a hlavně přísný klidový režim (na všechno zapoj puboše a
chlapa) a bez diskuzí
a všechny ostatní co jsem opomněla....buďte v poho.....a krásný víkend.
Kdyžtak se pak ještě ozvu-jak dopadli ty mojí folísci......
PA-PA...a držte se

mimka29
27. čer 2009

Ahojte zlatíčka 🙂
radpraj - viem si ťa živo predstaviť ako sedíš v tej kaviarni a pozoruješ ľudí okolo seba 😀 Čo sa týka počtu embryjok, ktoré ti budú vkladať, tak môj názor ja dať si dve. Ja pochádzam z piatich detí a je to paráda nikdy by som ani nechcela aby nás bolo menej. Nás rodičia vychovávali ešte za starej éry, tak to mali určite ľahšie, ale určite sa to dá zvládnuť aj teraz. Chalanov už máte veľkých a ani sa nenazdáš a rozutekajú sa vám z domu, tak potom vám ostanú ešte dve radosti a každý môže rozmaznávať jedného 😉

Môj muž skoro každé rozhodnutie necháva na mňa, ale v tomto má jasno. On chcel vždy dvojičky a o jednom nikdy ani nehovorí. Aj minule sme ležali včer v posteli (asi pred rokom sme si kúpili novú velikánsku manželskú postel) a on sa tak posunul ku svojmu kraju a ukazoval mi, že obaja malinký sa medzi nás zmestia a že on ich nenechá zo začiatku spávať v postieľkách, ale že budú pekne medzi nami.