Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lentilah
1. črc 2009

Tak to je fakt síla!!!Není to teda nic příjemnýho..já je měla normálně,no a pokaždý,když měl manža chuť (to snad pokaždý když jsem je měla a tak proč jsem asi neotěhotněla 😀) na sex,tak jsem je právě měla a on na to pokaždé:"Už zase?!!!!!!!!!".Tak Si dokážu představit,co prožíváš.No a boest hlavy?Nooooooo,hnus.A k tomu být tak dlouho v práci..
Drž se a moc pěkný den

lentilah
1. črc 2009

Holky jsem z5..utahaná jak dlouho ne...Venku vedro jak v...no ale co,tak jsem si udělala radost a koupila jsem si zavináč,celý jsem zbouchala a teď si pujdu schrupnout.Všichni co chodí do práce obdivuji,lituji a všechno k tomu,protože v tomto děsným počasí,je to pěknej záhul,zase hřmí tak se bude spát luxusně.
Princezny,krásný den a opatrujte se

mimka29
1. črc 2009

lenti ty provokatérka 😀

ob.soklina
1. črc 2009

Hojky ahojky,

Rady škoda škoda, hned bych toho využila. Fakt na to sama nemám a to se přiznám, že jsem se snažila a nic. No uvidíme třeba se do toho stádia dostanu někdy a píchnu si to. Ráno to bylo taky ok. Dr. byla moc šikovná vůbec to nebolelo. No a jak se jinak dneska daří,kdepak jsou zprávičky???? Moc na tebe a tvé bojovníčky myslím tak dej vědět. A doufám, že už je lépe s bříškem???

Lethi a Mimuška s tou menstruací Vás chápu obě, já to jednou měla jak tak tak občas že jsem to měla moc často. Dělalo si to co chtělo. Jinak s těma snama, já je měla hned na začátku ated nic, ale jak už jsem psala manža má jiné potřeby 😀 takže se musím občas snažit 😀
Mimuška at tě mrcha přestane zlobit a neboj do toho 7 to bude dobrý, vidíš na kolikátkou tam jdeš???
Lenthi já dnes volala na gyndu a sestřička mi řekla, že mám přijít až mě z Repromedy propustí že to ted nebudeme míchat at nemusím tolik cestovat. Ta je uvědomnělá co ???? 🙂
No jinak u mě nic nového, bříško povoluje čím dál tím víc, takže se cítím léppe a lépe tak jsem ráda.

Tak prozatím všem přeji krásný den a těším se na další příspěvky 🙂

mimka29
1. črc 2009

Ahoj soklinka ja idem do Repromedy až na 14.30 hod, lebo chcem aby ma pozrel Dr. Veselý. To je super, že bruško už povoluje a už si budeš iba užbať tehuľkovanie. Inak ja som môjmu povedala, že nech sa kľudne v sprch zdrží 😀

mimka29
1. črc 2009

radpraj od rána tá moja bolavá hlava na vás myslí, tak sa ozvi zlatino. Keď ti nevolali, tak im kľudne zavolaj. Ja som im vždy zavolala, nevydržala som čakať.

ob.soklina
1. črc 2009

Mimuška já tam jdu 7.7 na 11 hodinu tak uvidím kdo mě vezme, ale jak jsem pochopila byla jsem vepsaná nějak mimo harmonogram k Dr. Hromadové. K Dr. Veselému se mi moc nechtělo 😕 tím že mě viděl jen na konzultaci tak jsem si řekla že jinak vše se mnou prožívala bud Dr. Hromadová nebo Dr. Fišer - i když je popleta.

Leni tak ty jsi tam nakonec jela??? Klobou dolů, je fakt hrozné počasí, strašné dusno. Trošku ti tu bouřku závidím, tady u nás vidím jen černé mraky párkrát to tu bouchne a ani kapka. Takže je ještě hůř. No nic jdu pověsit prádlo a umýt nádobí a uvidíme už asi od 1 se přemlouvám, že bych mohla něco vyžehlt ale vidím to špatně 😅 Jud s podívat do ledničky jestli tam není něco dobrého 😕 papa

radpraj
1. črc 2009

soooorrrry 😝 😝 😝
moc se omlouvám,ale teď jsem přijela.....byla jsem na pletkách u sestřenky už od 10hod(i s Márou)....tak jsme tam pěkně i poobědvali.....aposvačili...
Takže raport: volali mi fakt už dopoledne,přímo vedoucí embryologie: naši bubášci jsou všichni 🙂 tj.6. Prý vypadají moc pěkně a všechny se krásně dělí. A na dnešní 2.den kdy mají embr.norm. 2 buňky, tak naše mají 4 !😀 😀 Tak snad se nic nestane a vydrží všechny. Tak jsem odmávla PGD s tím,že se na ně ještě zítra ráno mrknou a pokud bude aspoň 5, pojedou na výlet: poputují na genetiku...a už mi nebudou volat. Tak snad to bude v poho.....V pátek pak upřesní jen čas ET na sobotu a řeknou případné vady či nevady, a jestli bude nějaké vhodné....

A Vám všem moooooc děkuju,že tak krásně na ně myslíte.Určitě to pomohlo....

Jinak pupek už je celkem v poho,ale nesmím ho moc krčit.Klidový režim dodržuju skvěle,nedělám vůůůůbec nic. jenom jsem udělala dnes mísu zeleninového salátu a poskládala prádlo.Takže se opravdu nepředřu. Ale slíbila jsem manžovi,že až doseká tu trávu na zahradě,půjdeme na pivko....No,u mě to bude asi sranda,protože jsem právě sprášila misku meruněk...tak to zácpa nebude ani omylem...
Jinak ten Clost.gel snáším celkem bez problémů, Dr. říkala,že toho tam mám nechat co nejvíc a co nejdýl . Výplach až to bude nepříjemné. takže zatím žádný problém...no uvidíme.
Takže babule,snad začíná svítat na lepší časy....tak snad nám ten miminkovský srazík na jaře vyjde všem v našem klubu!!!!!!!
Holky jste skvělé,tak se moc držte: Majenko,už toho pracování nech...ještě hodinku to tam proflákej,nebo nám něco pěkného napiš.....Těhulinky Leni a Luci pěkně pozdravujte mimísky.....
Kde se nám Monička zatoulala nevím a Aninku omlouvám, je v Třeboni na dovolené.Psala mi na IP.
A všechny ostatní členky klubu samozřejmě taky zdravím,abych na nikoho nezapomněla....
Tak pa-pa 🙂
V Bv.je taky na omdlení- ven ani nepáchnu:terasa-neterasa. Doma máme chládek(pokud ráno všechno zavřeme),je tady krásných 21 stupňů,takže si někdy dávám i ponožky....No-je to celkem fajn-ten nízkonerget.dům.Ani nemusí být ta škodlivá klimatizace..... Tak čauky...a doufám,že mi ta dobrá nálada vydrží až do //

mimka29
1. črc 2009

Ahoj radpraj si nás nechala čakať, ale oplatilo sa. Bože ja to tak s každou hrozne prežívam. V Blave je úplne neznesiteľne a to ešte v budove nemáme klímu, tak som hodná do sprchy.
Jéééj ešte necelú pol hoďku a pádim domov.

paneska
1. črc 2009

Ahojky holčinky,

před chvílí jsem se vrátila s kámoškou a dětmi z koupáku, páč to hrozné vedro se už fakt nedalo 😨

Radpraj - mooooc drřím palečky , ať se 6 mimušek dál dobře vyvíjí. Jsem se chtěla tě ještě optat, nejsi ty už samoplátce na IVF ? Kdesi jsem četla, že pojišťovna příspívá na 3 pokusu do 38+1rok, tož nevím, jak to myslí, jestli ten 39 ještě celej? Obilňák má ceny trochu jiný, Repromeda bude asi o něco dražší, s tím počítám, ale 21.000 jen za injedkce se mi nezdá na pojišťovnu, nebo jako fakt jooooo? Já měla injekce za 5.300, ale je pravda, že jsem píchala jen 225 j, puregon, 13 dní , teď mi ho Hromadová zvedla na 300, tak se to asi taky prodraží.

Soklinko - taky držím všechny palce co mám, aby bylo vše v pořádku, jak dlouho budeš píchat injekce na ředění krve?

Mimka, to tě ta mrcha schválně trápí, páč ví, že už je poslední 😉 Pak budeš mít přes rok od ní pokoj, tak to holka naše slovenská nějak přežij, ať v červenci můžeme těhotnět spolu 😉 Pozdravuj v Bratislavě mojí sestřenici, kdybys jí potkala, hi,hi,hi, dělá kdesi redatkorku, ale netuším ti ani kde, vím, že píše do jakéhosi slovenského časáku.

Jináč já zítra volám na hormonální profil a se uvidí....

Holenky, co se ještě týče toho sexu, tak já jsem se po laparce, kdy mi vzali oba vejcovody a vaječník, 2 roky zpátky, stala totálně frigidní ( a to jsem za mlada bývala erotomanka, jak sviňa 🙂 Nevím, asi prostě ten pocit, že nejsi celá ženská, těžko říct, podle mě psychika, protože sex má být pro potěšení, ne jen na plodění dětí. Při 1IVF taky nic nehrozilo, ani při stimulaci. Holky, ale teď, skoromanža se nestačí divit, dřív byl u nás sexík tak 1 za měsíc, možná dvakrát a od minulé středy už 3x, si představte! Jsme se včera smáli, že jestli se zase překolíkuju k nechtění sexovat, skáknu do CAR pro nějaké hormony a hned bude chuť 😅

radpraj
1. črc 2009

Panesko,díky za ty palečky.....A co se týká těch peněz, samoplátce nejsem,protože se počítá věk 39+365dní,ale pouze u VZP.Jiné pojišťovny to mají míň,některé dokonce do 38. Takže my to máme ještě hrazené a podstupuju první IVF a taky poslední. Škoda,že se nejde s pojišťovnou domluvit na tom,aby nám přispěli za cenu všech 3.pokusů,když do dalších nepůjdeme 😢 Ale nejde to. Jinak co se týká toho GonaluF.Patří mezi nejdražší preparáty(ale prý nejlepší),pojišťovna přispívá pouze na 2200UI.Všechny jednotky co jsou nad limit jsem si už musela platit celé.Zprvu jsem měla 300UI a pak mi to zvedli na 450UI.Takže jedno pero900) jsem měla na 2 dny a to vyšlo přes 9tis. Takže ke konci už na mě šly mrákoty.Stimulovala jsem 9dní (ještěže).Takže ostatní platby jsou za ICSI a PK(to má repromeda tak zhruba stejně jako ostatní CARy).Zase mají zdarma AH. Největší položkou u nás je PGD a to je 39tis. To mají v repromedě opravdu nejdražší a celkem nechápu proč až ak moc. Na Obilňáku je to za 10tis a vyšetřují taky 8 anepluoidií. No,ale snad to bude kvlitní.Posílají to na veterinární genetiku,což jsem se dozvěděla dnes )
No,ale už to neřeším,bo bych se musela z těch peněz zcvoknout.... Ale fůru holek tady v tématech zaplatily mnohem víc, vybraly všechny ivf a platí dárce apod....takže to tak prostě je. Já měla 2 děti úplně zadarmo,hned a bez jediného problému.Tak jsem si asi měla podle hvězd taky něco takového zažít.... Když si vezmu Máju(mimku),ta už je jako samoplátce a ještě jiný stát,tak to má mnohem dražší než my.... Takže hold se naše ostatní dětičky trošku uskrovní a fasáda a zámková dlažba na dvoře bude později. Tohle je pro mě teď mnohem důležitější,protože už nemám moc času na odložení....
Takže pokud nám po PGD vyjde zdravá krásná holčička, budeme nejšťastnější a na ty peníze už si ani nevzpomeneme.....(😉 )
Takže tak...... všem posílám krásný večerní pozdrav a našim buboškům hodně energie,ať to zvládnou....
Tak se mějte.................čauky
A co se týká toho sexování,taky už moc nevím,kdy to bylo naposled....asi před začátkem stimulky,poněvadž s ochranou mi to nic-moc neříká a taky jsem měla pěkně nafouklé břicho...a aby folíky nepopraskali...a teďkom zase nelze bez,abych náhodou neotěhotněla spolu s ET....a pak se zase budeme bát,aby se dobře uchytili....no,tak nevím kdy-teda bude ten vhodný okamžik....protože v těhu se pak zase nemá komplet, sperma prýýýý může vyvolat potrat.... Tak bych to viděla na očekávání ukončení šestinedělí....................no páni 😉
No,tak nám nezbude nic jiného,než kráááásné sexuální sny...

paneska
1. črc 2009

Raduš - no je to mazec, ale se ti nedivím, že to tak bereš, máš úplnou pravdu, že pro mimuš vše a samoplátci to mají mnohem dražší, zvlášt ještě od dárkyně, ani nechci domyslet, kolit to mimku bude stát. Kdyby člověk měl aspoň jistotu, že se to povede, tak čert vem třeba mega kvůli mimi. Já počítám, že se snad do 30.000 vlezeme, nevím, jestli s tím mým jedním vajuchem budou mrazáčky, bylo by dobré, a musím věřit, že genetika bude v pohodě, protože to bysme už fakt nedali, to je 70.000 (22.000 už jsme do toho vrazili), takže jsme skoro na 100.000 a to si už nemůžeme bohužel dovolit, máme půjčky kvůli bytu a ne malé, ach jo, proč se musí vydělávat na cizým neštěstí 😢 Tobě moc držím palečky, všechny, co mám, ať holčička vyjde. Repromeda má dobrá procenta úspěšnosti, mám pocit, že je tam víc těhu, než nětěhu, tak snad se od nich nakazíme, je to boj, ale na tragický život jsou ženský pes 😉

Ty injekce jsou i na Obilňáku do určitých UI, protože mě dávali zbytky od holek, s tím, že na víc už pojišťovna nepřispívá, proto mi taky asi dali dávku 225, ale nikdo mi neřekl, že si víc můžu příplatit, snažili se mi pomoct s tím, co mají, ono už do OPU byly tuším dva dny. Čert ví, proč je Obilňák levnější, podle mě proto, že je státní, ale nám se tam nezadařilo, i když jsme byli se všemi spokojení. CAR jsem změnila jenom proto, že mi bylo divné, že mému skoromanžovi nikdo nevzali krev, nedělali žádná vyšetření, jen spermio....

radpraj
1. črc 2009

no víš.mně to bylo celkem jedno,kam by jsme šli...Původně jsme chtěli do Bohunic k dr.gerychové. Ale nebyla jsem si jistá tím pgd a nakonec mi repromedu doporučil můj gynekolog. Prý s nimi spolupracuje a má s nimi dobré zkušenosti....A taky jsem si nebyla jistá,jestli je možné si vlastně jine vybrat po pgd i pohlaví.Když už se to platí,tak mi to přišlo jako bonus...teda pokud je samozřejmě zrovna to žádané pohlaví v dobré kvalitě. Pokud by nám ali vybrat,že třeba klučík má lepší výsledky než holčina,tak samozřejmě bereme i chlapečka....i když bude už náš 4. !!!!
Ale i když pgd nezajistí 100%zdravé mimčo,přece jenom vyloučí ty nejčastější vývojové vady(kde má hlavní podíl věk nad 30let) No,takže tak. možná ta finanční stránka připadá někomu zanedbatelná a připadá tato diskuze směšná,ale my k nim zrovna nepatříme.....
A ty jsi panes přímo z Brna? něco o sobě písni...ať jsme trošku v obraze 😉
Tak pa...............a kde máme zbylé členky klubu?????

paneska
1. črc 2009

Raduš, jj, z Brna, z Medlánek. Mladá, krásná, 35 let a voním, hi,hi,hi .....Ne vážně, právě, že taky točím 4-té gumy, tak mám z toho PGD strach, snad to bude dobré. A vy jste měli genetiku v pořádku, PGD děláš na vlastní žádost?

Já jsem rozvedená, mám 11-letého syna. Se skoromanžou jsme 5 let, jenže, než jsme se pustili do mimi (on žádné nemá, je o 4 roky mladší než já a našel si ho vlastně můj syn 😉 , ale mě se zamlouval, to zase jo, jinak bych s nimi do toho nešla), tak mi před dvěmi lety museli vzít vejcovody a vaječník, měla jsem srůsty a hrozné bolesti, bylo to úplně zabetonované. Pak jsme se zase nemohli rozhoupat k IVF, protože jsem měla dobrou práci, pěkné penízky, super kolektiv, já kravka, jsem se na tohle všechno měla vyprdnou, no ale pozdě bicha honiti. V lednu jsem přišla o práci, tak jsme si asi někdy v březnu řekli, že to zkusíme (skoromanža nemá dobrej spermio - my jsme se hledali, až jsme se našli - asi). 1IVF se kvůli zvýšenému hormonu vaječníku o měsíc posunulo, museli mi dát antikoncepci. Rozhodli jsme se pro Obilňák, rodila jsem tam kluka a od té doby jsem tam celkem často byla furt s nějakým problémem, byla jsem tam vždycky spokojená. Z jednoho vaječníku se získalo 5 vajíček, z toho se ICSI oplodnila jen dvě, která přežila zkumavkové období a byla mi začátkem června transferovaná, ale se jim u mě nelíbilo 😢

2IVF mi bylo na Obilňáku doporučeno za měsíc, jsme začali přemýšlet, jestli zůstanem věrní, nebo půjdeme zkusit štěstí jinam. Jak tak čteš holky na rodince a tady tak sbíráš zkušenosti jiných, rady a tak, znáš to. Všechny se divily, že chlapovi nikdo nevzal krev, snad by se automaticky měly dělat i pohlavní choroby, než se jde do IVF, nevím, nejsem doktror, asi to má každej CAR jinak, pravda je, když jsem do Repromedy donesla hormonální profil, stimulaci z Obilňáku, Hromadové pár věcí chybělo, krev vzali skoromanžovi hned i genetiku, těžko soudit. Nechci zanevřít na Obilňák, určitě ne, ale jsem ráda, že jsme věrní nezůstali, z Repromedy mám pocit, že jsem v dobrých rukách a tak nějak si asi i vnitřně začínám myslet, že tím, že je soukromá, snaží se mít dobrá procenta úspěšnost, přece jen na Obilňáku to jde do státní kapsy... a hlavně celej výzkum IVF tam zadotoval stát, takže tak a jedna Dr, která tam je strašně super to prostě nevytrhne. Taky jsem slyšela, že snad hodně Dr. odešlo do Bohunic, že se mají s Obilňákem slučovat, respektivě Obilňák se do Bohunic přestěhovat. Jsem ani nevěděla, že v Bohunicích se taky dělá IVF. Já v Brně znám jen Helios, Unicu, Repromedu, Reprofit a Obiňák.

Jo a ještě máme 3 yorkšíry :O)

radpraj
1. črc 2009

No...pěkně jsi to napsala...tak si tady dopisujem......aspoň budou mít "kamošky" z klubu co číst....
Takže to máme trochu podobné.....
-no taky vrtím tyhle gumy(a ještě je mám o několik sezon starší)
-taky syn (plus ještě jeden-takže 19 a 13)
-taky pes(labradorka)
-taky rozvedená(teda teď už ne)
-trošku změna:znovuvdaná: vánoce08
O společné mimi jsme se pokusili v říjnu08,těhu hned,v lednu MA-výsledek VVV(Edwards.sy). Takže to nás jenom utvrdilo v PGD. Mohla to být náhoda(3-5%),ale přece.....
Genetiku dělám z vlastní iniciativy a pak po konzultaci s Doky(genetičkou i gynd) na doporučení.

a co se týká těch odchodů Dr.z obilňáku,myslím,že Dr. gerychová právě přešla do bohunic(byla jsem u ní právě na odběru chor.klků a pak mi udělala i revizi)Znala jsem jí,předtím pracovala v nem.břeclav(moje pracoviště)....
Takže tak...pro holky jsem to zvopákla...ale aspoň to nemusíš hledat....
Tak-tak 😉

radpraj
1. črc 2009

jooooooooooooooo a ještě : mladá, krásná...a taky voním (aspoň občas 😎

mimka29
1. črc 2009

čaute spisovateľky 😀

radpraj
1. črc 2009

ahojkyyyyyyyyyyyyy, tak jak je Maji? Doufám,že se pěkně regeneruješ (šalvěj a čistící čaje atd...) aby jsi byla pěkně nachystaná na ty dva babušáky....
jo...a stím spisováním trénuju na další díly Harryho Pottera.....bo bych potřebovala ty penízky,jako má samotná autorka.....taky byla původně chudá-nejchudší...a te´d je z ní multimilionářka......

mimka29
1. črc 2009

Ako vieš, že čajíčkujem, to je náhoda. Akurát teraz pijem na dobrú noc alchemilku žltozelenú. Aj ja keď budem veľká chcem byť bohatá a mať veľa detí. Inak si zober to, aké je to nespravodlivé. Keby sme mali veľa peňazí, tak by som sa vôbec tak hrozne nebála, že čo keď to teraz nevyjde. Povedala by som si, že keď to nevyjde teraz, tak pôjdeme do toho hneď znovu. Ale my kým našetríme 5.000,- eur na ďalší pokus, tak to bude celá večnosť 😢

lentilah
1. črc 2009

Zlatíčka moje,
Raduško,paní dokt. Hromadová mi při poslední kontrole řekla,že už nechráněný sex být muže...taky jsme to zkusili,ale jak už jsem psala,nic moc mi to neříká..zajímavý a tím to asi hasne.Ale taky jsem slyšela,že toto spermie dělají.Ale spíš to,že podporují pak k porodu,víš jak to myslím...sestřence doktor řekl,ať spolu spí co nejčastěji,tak jí aspoň nemusí porod vyvolávat...jinak kdybych to jenom tušila,tak se mě manža ani nedotkne.

Panesko,moc si vážím,že jsi se nám tak otevřela 😉 .Taky sis toho dost prožila!

Ženský,zítra musím k doktorce,obvodní..mám problémy s krkem,jak jsem Vám psala,že se mi navaluje,tak to není tím,že mi je zle od žaludku ale jako by pod ohryzkem jsem něco měla,v krku mi to vadí i při polikání.Dráždí mi to ten dávivej reflex...jde o to,že se to zhoršuje.Myslela jsem si,že ranní nevolnosti jsou jiný,že jde o žaludek a né tak o krk..Takže každá máme tak nějak tu bolístku navíc..

Pokud se zítra neozvu,tak to se mnou někde šlahlo.Životní příběhy nás všech jsou vyjimečné a někdy šokující..toto všechno chce jen neskonalý obdiv jak se s tím pereme.

Děvčátka opatrujte se a krásnou dobrou noc.

lentilah
1. črc 2009

Teda kočky,než já to tady nadatluju a pošlu,tak tady je hromadu příspěvku a připadám si jak hrozný trdlo 😀 ..no nic frajerky papa a kráááááááásný sny,mužou být i sexulání 😀 ..jen doufám,že mě se to vyhne 😅

mimka29
1. črc 2009

lenti a nemáš problém so štítnou žlazou?

radpraj
1. črc 2009

tak Leni...pěkně se nechej proklepnout...to aspoň bude jen za 30ká...tak aspoň to 🙂

a o tom vyvolávání porodu to znám z vlastní zkušenosti...když už jsem přenášela,tak mi drgyn poradil,ať taťka pomáhá...a ať už jedu..tak taťka pomáhal...a pomáhal...a pomáhal...a nakonec jsem přenášela 9 dní a porod mi vyvolávali v nem.a rodila jsem 4(!)dny.....tak u nás to fakt nefungovalo...ale je možné,že jsem s mýma 80cm přes boky rodila mimčo 4250g...tak to bylo asi jiné......
no a u druhého porodu to bylo stejné....taky po termínu...taky taťka pomáhal...a nakonec jsem přenášela 7dní...a mimčo 4050g...takže tak 🙂 🙂

Máji...vůbec nevím,že piješ čajíky...jenom jsem si to tak myslela.Protože já jsem je pila,abych byla fit na mimčo) celé 4 měsíce..a min 2litry denně. teď nemůžu šalvěj ani vidět..Ale když to doporučila Doky,tak jsem byla poslušná pacoška......

radpraj
1. črc 2009

ale taky mě napadla u lenči ta štítnice.....kam vůbec jdeš?rovnou na ORL? to by bylo asi nejlepší,protože tě obvodák stejně asi pošle....Tak ať toho chození nemáš moc,protože má být zítra zace hnusný hic a dusno.....a to se mimčům nemůže líbit...

radpraj
1. črc 2009

tak zlatíčka...pro dnešek to balííím...a jdu hajíííííííííííííííííí a všem dobrou 🙂 🙂

lentilah
1. črc 2009

Moc děkuju za pomoc holky.Já mívala,teda když jsem se tam dostala,tak první co bylo tak krev a ultrazvuk špatnej..dostala jsem léky,ty mi dělaly strašně zle,tak jsem se na to vybodla,ovšem po konzultaci..pak jsem tam chodila další 3 roky a už po druhý návštěvě koukala,že jak krev,tak i ultrazvuk jsou perfektní a tak to bylo celý 3 roky.Vubec nic se nezhoršilo...prostě paráda..Až teď,po dva,tři dny se mi to tak nechutně blbne..taky předpokládám,že je to štítná žláza...jenže já tady obvodní a gyndařku a teď i zubaře,to jsou jedin co známí..takže i tak k ní musím aby mi poradila kam jít a k tomu ona je tam až odpoledne..to je pech!

COŽE?Teda,ženská..takový macci!Páni,s tak uzounkými boky!Neuvěřitelný!

ob.soklina
2. črc 2009

Hojky holčiny, no téda vy jste se tu včera pěkně rozjely - já čtu a čtu a čtu.

Vidím, žekaždá se potýkáme s něčím. Přesně jak říká Lenthilka ty lidské osudy a příběhy jsou mazec.
Holky nějak tak ani nevím co na ty Vaše příspěvky napsat, asi k tomu bylo vše řečeno a já toho za sebou zatím tolik nemám. Jen se přiznám, že si to moc ráda čtu. 😅

Holky jak se pozná pálení žáhy?? Dneska ráno jsem se vzbudila a myslela jsem si, že mě bolí v krku a to není to. Je to takovej nepřájemnej pocit. Nikdy jsem to neměla tak se ptám a jak se toho zbavím????

Jinak co vy jste tady včera klábosily, já byla na papu - zase jsem se pěkně přežrala a tak pozdě večer. No já se nechci vidět třeba tak ve 4 měsíci.

Leni at ti dobře dopadne s asi s tou štítnou žlázou.

JInak všem přeji krásný den plný sluníčka 😅 a já se jdu asi kouknout do práce na chvilku. Co se tam děje. Nějak nevím co doma dělat a ven nebo do města se mi v tom parnu taky moc nechce. Tak fakt nevím, asi začnu vyšívat. 😀 Tak zatím papa

paneska
2. črc 2009

Holenky ten pařák a dusno jsou už k nevydržení 😕

Soklinko, pálení žáhy je takovej hnusnej pocit, jakoby v trubici od krku dolu, nevím, jak to popsat, není to bolest, já na tom netrpím, měla jsem asi 2x. Jsou na to léky, zajdi si do lékárny, páč nevím, co v těhu můžeš :o)

Lenti - držím palečky, ať ti vyšetření dobře dopadne.

Rady, teda mazec, takový cvalíky, poridila jsi je normálně? Mladej měl 3250 g a jsem to nezvládla, rodila jsem císařem, ve finále mě museli uspat, byla jsem přecitlivělá a cítila, jak mě řízli a pak, jak oddělávali od sebe bříško, brrr. Já jsem malej drobek, takže není divu, že jsem ho neporodila, měřím tak 158, no a teď po stimulce jsem trochu přibrala, takže asi 52-53 kg, pánev úzká.

Jo, jinak jsem křestním Lenka, jsem vám sem včera ještě nepísla :o)

paneska
2. črc 2009

Holky, co jste dostali v Repromedě na podporu sliznice, v předešlém car jsem měla duphaston, ale holenky na rodince říkaly, že ten se snad už v některých carech ani nepoužívá, že jsou lepší utrogestan nebo crinone a od kdy se u dlouhého protokolu začínají brát?

Čajíčky taky nepiju, nikdo neříkal, jen baštím calibru babyplan ...

mimka29
2. črc 2009

Ahojte babule,
paneska - ja som mala náplaste Estrehexal, keď mi nechcela narásť sliznica, tak mi od 12 dňa pridali tablety Estrofem