Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

ob.soklina
2. črc 2009

Paneško - Leni děkuji. Jo jo říkala jsem si že to vyřeším taky tak to. lékárna to jistí. No uvidíme.
Jinak ty jsi teda diblík 🙂 Co se týká té podpory sliznice, tak co vím tak jak já tak Lenthilka máme Crinone - doufám že se u Lenthilky nepletu. Ale já mám Crinone. A nemůžu říct jak to je u dlouhého protokolu - já měla krátký a přiznám se že ani tak si nepamatuji, kdy jsme ho začala brát. 😅
Nooo poradila jsem ti určitě hodně co 😀

mimka29
2. črc 2009

Aha a ešte pijem čajík na podporu sliznice Alchemilku žltozelenú 05 l ráno a večer. A užívam kyselinu listovú. A počas prípravy na ET (KET) mi predpísali prednysom a anopyrin.
Toť všo 🙂

paneska
2. črc 2009

Jj, prednison ráno, anopyrin večer + synarel do nosu, to bych měla začít užívat v pondělí, pokud budou zítra výsledky v pořádku.

Já při 1IVF měla taky krátkej protokol, zatím vidím rozdíl jen v tom, že si budu šplíchat synarel do nosu a ještě užívat anopyrin (ten jsem při krátkém neměla), tak od druhého dne MS je to pak asi stejný, už si taky nepamatuju, kdy jsem začala brát léky na sliznici, se uvidí, hlavně, abych v pondělí mohla začít 😉

Mimuš o těch čajíčkách asi taky popřemýšlím, díky za tip ...

Holčiny, jdu dodělat oběd, mladej je ještě doma, v sobotu jede na tábor, tak bude 14 dní klídek, pohoda, tabáček, hezkej den všem

Rady písní, jak to s mimuškama vypadá

radpraj
2. črc 2009

hooojky,
tak jsem zase v chládku doma...byla jsem dnes u Dr-gyn pro lístek na penízky a pak na PAM v práci...aby prachule doraziily... Venku je fakt na chcípnutí a ještě po těch všech hormonech se člověk potí i tak...natož teď...S dobrým úmyslem jsem ještě vlezla do obchodu,že si udělám nějkou radost..a koupím nějaké bavlněné trenky nbt. Ale nemohla jsem tam vůbec být,lilo ze mě..až se mě baba ptala,jestli mi není špatně...tak to jsem teda fakt musela vypadat 😝 nakonec jsem nekoupila nic a doma zase navlíkla starou šatovku...No-a to jsem si myslela když jsem odcházela..jak mi to dnes slušííííí 😀 😀

Jinak z embryologie nevolali,tudíž naši bubušáci přeili všech 6.(byli jsme tak domluvení,že pokud se nic nezmění,volat už nebudou a pošlou je na genetiku....tak jeli drobci na výlet 🙂 (no,to je vlastně celkem hezký výlet za 40táců...to mohli být i na Canárech 😀 Tak hlavně aby se všechny vrátili živé a zdravé.....

Co se týká panesko té sliznice, tak tady většinou máme crinone-gel. Já to dostala po OPU,začala jsem 2.den a budu dle Dr.dávat dloooouho ještě v těhu. Vyfásla jsem 2 krabice. A ani se moc neplatí. Tak myslím,že i holky to tak mají.
A jinak na lepší sliznici piju kontryhelový čaj...prý je na to výborný. Tak doufám,že té babušse tímto chystám pěknou peřinku.

Jo- a ještě jsem si vzpomněla,jak jsi tady psala o těch odběrech partnera: manžovi brali krev celkem 3x. ze začátku na nějaké hormony...a pak v den oplodnění teď nově (od 1.6.) znova na pohl.choroby. Je to dle nového zákona,pokud jde biolog.materiál na mražení,musí to být v ten den.Mně to platí pojišťovna, manžovi to stálo 1500,-..což teda moc nechápu, snad je oplodnění záležitost obou rodičů???? Záhada....

Jinak Luci... na pálení žáhy je dobré Reny-pastilky.Ty můžou být i v těhu.Pak jsou ještě nějaké cucací bonbony...oni Ti v lékárně poradí. Mně pálila v těhu žáha šíleně u mladšího.Ale až tak od 7měsíce,kdy začně děloha vytlačovat žaludek nahoru...Ležet v polosedě,žádný pásek,nebo utažené kalhoty... Tohle je v těhu jiné...jinak pálení žáhy způsobuje to,že nedovírá svěrač mezi jícnem a žaludkem(kardie)a tudíž se obsah žaludku včetně š´táv vrací zpět do jícnu. Při dlouhodobých neléčených potížích se tam může vytvořit vřed až nádor,protože sliznice jícnu si nedokáže s žaludeč.kyselinami poradit.....ty,jo...to jsem se rozjela,už jsem jak v práci.Tohle je zrovna můj obor a tudíž to na amb.meleme denně pořád dokola. Asi už mně ta dlouhodobá neschopenka leze na mozek......

Takže Luci...pokud se nudíž, zajdi do knihovny...a napučuj si spoustu knížek.A mně byla v těhu doporučená červená knihovna.Musí to být prý pohodové čtení,aby bylo miminko pak hodné.A určitě to funguje,protože já přečetla těchto slaďáků kamion...a Mareček byl to nejhodnější miminko na světě. V noci jsem nevstala ani jednou a slyšela jsem ho pořádně plakat až když mu lezly zuby......Takže knížky,kde se mají všichni rádi..a kde všechno vždycky dobře dopadne 🙂
Bachaaaááá: začíná se tady rodit nová J.K.Rowlingová 🙂 🙂

Kočenky...pěkné odpoledne.....a těhulky užívejte si 1.trimestru....bude hůř 😀
A my čekatelky....klídek a pohodičku..ať nám ty nervičky nepřinesou problém....
A kdepak máme monajska????on už se snáma nekamarádí????Moni-kde jsi? patříš přece do našeho klubu,tak se ukaž....
Babuše-pa

radpraj
2. črc 2009

jinak já mám krátký protokol, Synarel jsem nakonec neměla(bo mám chron.zánět PND-vedl.nosních dutin),tak Dr.usoudila,že by to nebylo dobré...ještě mám ráno Prednison 5mg,Ac.folikum(listovka)1mg, večer anopyrin, baby-plan a Laktobacily. Jo a ráno ten Crinone-gel. Tak to je asi všechno... Jo a před OPU Rosalgin-nálevy. Celkem injekčně: GonalF 3600 UI (4x900per:300-300-300-450-450-450-450-450-450), Cetrotide 0,25mg(4x), Ovitrelle 2x. No,toho ale je? Ani si to člověk neuvědomí.....

radpraj
2. črc 2009

jéééééééééééé, tak jsem teď kukla na Májenčinu Alchemilku žltozelenů....a ono to je v češtině KONTRYHEL 🙂
Májenko,jsme to ale dvojka...jak se pěkně doplńujeme......

mimka29
2. črc 2009

radpraj aj som už na to došla, že je to rovnaký čaj 😀 Baby ja neberiem nikdy žiadny gel o ktorom sa tu stále bavíte, ale zato si zavádzam utrogestan, ale to bude asi to isté. Začínam si ho zavádzať 3 dni pred transferom.

lentilah
2. črc 2009

Ahojky fešandy...venku je zdechnutíííííííí,hnus...
Doktroka obvodní má dovolenou...ta co ji zastupuje už tam nebyla...v nemocnici má endokrinologie dovolenou..na poliklinice mají zase do 2....prostě dneska nic.Takže zítra nanovo!Volala jsem si do Repromedy a tam mi doporučili se mrknout k obvodní,ta mě pošle na vyšetření štítné žlázy.Četla jsem na netu,že se to v prvním trimestru stává,při neléčení se muže stát,že i potratíte ☹ ...je to prostě v řiti!

Tak frajerky,krááááááááááááásný upocený utahaný den. 😉

paneska
2. črc 2009

Lenti - nestraš, zítra skákneš k dr. něco ti naordinují a bude to dobrý, se ty neboj nic 😉

lentilah
2. črc 2009

Táááák,depak jste princezny?
Dneska byl ale otravnej den,že?Myslím horko..jinak zlatíčka musím se pochlubit,je mi lííííp.Nechci to zakřiknout,ale o proti včerejšku je to jak oheň a voda..včera touto dobou jsem uvažovala nad tím,že si snad zavolám sanitu..Ale zítra si tam zajdu,nebudu riskovat strátu mojeho drobečka.

Mimuško,mooooc Ti to sluší 😉 .

Rady,nikdy nevíš kdy se takové info bude hodit.Něčemu se přiučíme a pak mužeme machrovat 😀 ..když jsem ještě studovala,tak jsem na tom byla.Měla jsem děsný bolesti břicha a pálela mě často žáha.Měla jsem ten sval,tu klapku ochablou...párkrát nějaký ten lék a mám pokoj.Bylo to taky z děsných nervu.Já v době studiu prolezla všechno možný,kardiologie nepočítaje,neboť jsem měla od mala vysoký cholesterol a šelest na srdci...pak mě pořád bolela hlava,na ct mi zjistili,že mám ve vnitřní straně lebky dva výrustky....a tím to haslo...časem to samo přešlo.Sranda,když si na to všechno vzpomenu 😀 ,protože teď je mi skvěle.

Lucinko,jak je Ti?

Moni,tak teda máme o Tebe fakt strach...už aby jsi nám napsala ať jsme klidnější.

radpraj
2. črc 2009

hoj-hoj 🙂
Máji,fakt koc 😀
Jinak jsem zase přišla za Váma...a vidím,že tady v klábosení vedu...tak mi taky pište nějaký ten drb..ať mám co číst... Já jsem odpo zase byla za miminkem(Timea-2,5měs).je to hned vedle,tak to je fajn...jsem vždycky v sedmém nebi...bo je fakt zlatá...pochovuškám,přebalím,poňuhňám.....asi jsem už z těch hormonů vážně pako... 😔

Jinak Leni,to zítra dáš a nenech se odbít...kdyžtak začni s tím,že si budeš ztěžovat-to celkem zabírá(teda to Ti fakt radím-co?fuj,fuj. Přece neohrozíš mimouska....
Jo-Máji, ten gel, to je ten Crinone.Je to v takových zaváděcích tubičkách...Četla jsem na netu,že je dobrý.Tak snad sliznička bude jako lusk...
Jinak nám budou zítra volat,jak dopadli naši bubášci: kolik jich prošlo genetikou a kolik by jich bylo vhodných k ET...jestli teda bude vůbec nějaký....a doufám,že se tam aspoň jedna princezna najde a hlavně se mě bude držet!
Začínám být trochu nerves.... Tak se na to pěkně nacpu.... Mým chlapům jsem udělala k večeři smažený květáček,tak si se salátkem taky dám...ať jsou mé nervičky v klídku....U mě to je totiž takhle:když jsem nerves,tak se cpu...no,někdo to má úplně opačně(což je asi lepší) bo mně to dá pak strašnou práci to zase shazovat dolů.....
No musím já mít vždycky něco extra.....

No tady na jihu trochu sprchlo,tak se mírnně ochladilo...ale nic moc...
Tak se mějte a krásný večer 😉

paneska
2. črc 2009

Hola, hola

Raduš - určitě se minimálně jedna princezna najde a když ne princezna, tak aspoň princ, držím všechny palečky, co mám, zítra podej hlášení 😉 Stejně je to neuvěřitelné, že z těch malých buněk už jde zjistil, jestli je to princezna, nebo princ, že 🙂 Budeš zavádět jedno, nebo víc, pokud jich bude víc dobrejch?

Leníku, to jsem ráda, že je ti už lépe a radostněji, zítra taky podej hlášení, jak jsi dopadla u dr 😉

I v Medlánkách sprchlo, mladej jede v sobotu na tábor k Lipnici, tak mám strach, aby tam neplavali, ale všichni mě uklidňují, že tam povodně nebývají, tak doufám....

Raduš, na mě dneska taky padly nervíky, zítra volám Hromadové, jak dopadl HP a jestli můžu v pondělí začít šplíchat synarel, papat prednison a anopyrin, tak doufám, že to bude v pořádku a vše klapne podle plánu
😕

ob.soklina
2. črc 2009

Hojky zlata moje,

Rady tobě nikdo konkurovat nemůžu 🙂 ale moc děkuji za popsání mého problému. Ráno jsem se pořádně napila, snědla tvaroh a pak to nějak odeznělo. tak asi to nebylo nic horlivého. Takže odpověd i pro Lenulku, je mi dneska super. Jen bříško se někdy ozve, ale OHSS je už snad úplně mimo. Jen bříško zůstalo nějak vytahané 😅
Jinak Rady moc moc držím pěstičky aby mezi bojovníčkama byla jedna šikovná holčička a splnila Vám váš sen 🙂
S těma knížkama čtu ráda, ted jsem zrovna dočetla jednu 300 stránkovou a mám tu další. Jen se k ní nějak nemůžu donut. No jsem prostě lemra líná. fakt se mi nechce vůbec do ničeho.
Před chvilkou jsme se byli s manžou projít, bylo to moc přijemný. tady sice za celý den nespadl ani jedna kapička, ale šlo cítit že někde jo tak bylo příjemně. Koupila jsem si 15 dkg pochoutkového salátu a už jsem ho i snědla. No a to jsou začátky 🙂 Takže Rady pak za sebou budeme běhat abysme to shodily 😀 a nebo víš co domluvíme se někde na půl cesty a dáme si do nosu - třeba nějakej pohár. 😀 Tak zítra dej určitě vědět co a jak, budu na tebe moc myslet. Tfuj tfuj pro štěstí

Lenuli zítra si to určitě oběhej at máš klid a hlavně neohrozíš jak sebe tak drobečka - nebo drobečku 😉 Jinak vidím že sis ve svých letech taky užila zdravotních problémů. Ale důležité je, jak píšeš že se už cítíš dobře. Takže taky informuj a nenech se odbít a hlavně to zvládni. Zítra má být to počasí taky na nic. Dusno bouřky, takže to bude jak houpačka ☹

Mimuška a jak ty se cítíš??? Doufám, že ti to dneska v práci rychle uteklo a těšíš se na zítřek - už máš pátek. A jak se jinak cítíš a co mrcha????

Paneško ten Crinon je vpoho co se týká zavádění i snášenlivosti. Jen dělá hrudky tak toho jsme se ze začátku lekly. tím že Lenthilka byla první, věděly jsme co čekat. takže poradím si určitě nachystat slipové vložky a po večer se připrav že si budeš muset občas od těch hrudek pomoct. Omlouvám, se že ti to tak píšu ale at víš.

Přeji Vám krásný večer asi už krásnou dobrou noc a zítra se těším na zprávičky. papa 😉

radpraj
2. črc 2009

zlatíčka, díky,že na mě...vlastně na nás tak myslíte....vždycky mě to dostane 🙂 🙂

Panesce odpověď: určitě si po dlouhatánském a pečlivém uvážení necháme dát pouze jedno....
Možná to nebude úplně dobrá volba,ale pokud by se ujali drobci oba,tak to už by bylo na nás vážně hodně(já mám 2 kluky, manža 1 kluka a společné naše 4.bude až-až. Ne,že bych to nezvládla(jsem dětská sestra,takže klidně i trojky).....ale už máme fakt věk tak na hraně a taky financovat 5 dětí by bylo vážně moc.
Ale pokud budou dobré na mrazáček,tak půjdou zbylé tam....a necháme je pro ev. další pokus. Ale pouze na KET. Do dalšího ivf už nejdu.Už by se ta 4O přehoupla a to jsem odmítla. Takže asi tak....Při nezdaru si budu muset počkat na vnoučátko 🙂 No,ne že bych tam synátora chtěla vidět,ale stát se může cokoliv...a rozhodně bych mladé nepřemlouvala k INT,kdybych se měla starat já..... Nooooo,to je zase úvaha-takhle na noc......
kšá-kšá.....žádné vnouče......náš brouček to bude!!!!!
Tak se opatrujte: to je rozkaz! Zítra podám raport,jen jak nějaké info ke mně dorazí.....
Dobrou noc a sladké sny 😝

paneska
2. črc 2009

Soklinko díky moc za radu, asi bych se lekla, páč já Crinone nebrala a si myslím, že mi ho Hromadová po OPU taky naordinuje. Dělá hrudky, ok, budu si pamatovat, takže se nelekat, je to normoš 😉 , slipovky nakoupím, pro mimuš vše, třeba hrudky ....

Mimuš, na kdy zhruba ti vyhází transfér, kdy si pro zmrzlý drobečky půjdeš, kolik jich máte v mrazáčku a kolik jich zavedeš? Mrzí mě, že jsi nemohla jít do ET, ale příroda asi víc, co dělá.

Mám kámošku, která byla na IVF 4x, po každé v jiném CAR a mimča se jí neuchytila, poslední IVF už vylo taky s darovanýmí vajíčky, ale bohužel nic, děti nemá, je stejně stará, jako já. Zažádala o adopci a od února má chlapečka a je šťastná, i když nejsou biologičtí rodičové. Ty miminko nebo miminka odnosíš, budeš cítit, jak v bříšku roste, kope, přivedš ho na svět - je to super, že jsou na světě holky, které tak pomáhají. Já jsem si říkala, že kdybych měla hodně dobrejch vajíček , že bych je taky takhle poskytla, ale z toho mého jednoho vajuchu jich moc nedám ☹ A té kámošce jsem říkala, víš, příroda asi hold nechtěla, abys měla vlastní děti, proto, že tenhle malej Tomášek se narodil pro vás, i když ne Vám 😉 , narodil se, aby našel milující domov, mámu, která mu dá lásku a vyzbrojí ho do světa...., prostě se snažím brát vše tak, jak je, protože to má svůj dovod, i když někdy je to těžké pochopit ....

Hezkej večer holenky a zítr a podat hlášení 😉

mimka29
2. črc 2009

Ahojte,
babuľky aj keď vám nepíšem, tak na vás myslím o tom dúfam nepochybujete.
sokli - mrcha ma ešte stále otravuje, ale keď to musí byť 😒 Inak teraz sa vážne začínam obávať, že mi do utorka (kontroly) neskončí.
radpraj - tak drobci išli na pekne drahú dovolenku a pekne krátku 😀 Ty ideš v sobotu na ET, že?
lenti - mne v Repromede robili vyšetrenie štítnej žlazy, vám to nerobili ani jednej?

Babuľky idem k telke, lebo mám rozpozeraný film, aj keď už od únavy ani nevidím 😀 Teraz mám v robote také zaberáky, ale počkajte keď budem na PN, tak si to poriadne užijem.
Vidím, že ste mi schválili novú fotku 😉 tam ma je lepšie vidieť, aby ste videli s kým mate dočinenia 😀 😀

mimka29
2. črc 2009

paneska - neviem kedy bude presne ET. Teraz to mám také rozhádzané, že ťažko povedať, ale od budúcich krámov ideme na to, len ešte mi neskončila ani táto ☹
Inak ja mám tri sestri a zrovna zajtra jedna z nich ide do jedného centra u nás na Slovensku ako darkyňa. Teraz bude musieť podstúpiť množstvo vyšetrení, ale oni to všetko hrozne so mnou prežívajú, tak sa rozhodli pomáhať nie len mne, ale aj druhým babám s podobným osudom.

mimka29
2. črc 2009

Som ešte zabudla - máme iba dvoch mrazáčkov a dáme si ich oboch naraz.

radpraj
2. črc 2009

bo jsem opakovací osel......tak jsem si taky změnila fotooooo
ať je změna
🙂

mimka29
2. črc 2009

pekná cica 😉

Dobrú nocku, zajtra je piatok huráááá

mimka29
3. črc 2009

Ahojte kočenky,
hlásim, že mrcha už ustupuje.
Konečne je piatok a dnes budem v robote iba tak do 12.30 hod, tak to nejak vydržím.

Prajem vám všetkým krásny deň 🙂

mimka29
3. črc 2009

A ešte som chcela: vy naše tehulky sokli a lenti trošku viac odpočívajte a von ani veľmi nechoďte keď nemusíte, lebo je to neznesiteľné (to teplo) aj pre nás budúce tehuľky a nie to ešte pre vás. Lenti neboj dnes už sú lieky skoro na všetko, tak určite ti nejak pomôžu.

radpraj
3. črc 2009

ahojky zlatíčka....
no dneska to u nás nevypadá na takový hic...je pod mrakem a příjemně...tak by to mohlo vydržet...
Dneska jsem si dala za úkol,že budu aspoň trochu pracovat...po OPU už je pár dní, pupek nebolí vůbec a zítra ET,tak pak zase budu lenošit,aby měl bubášek klídek na vrtání do peřinky...
Takže tak-s chutí do toho a půl je hotovo....
Jinak Májenko, v práci to pěkně vydrž...dle všeho děláš někde v kanclu-že? Už to máš za chvilku a pak je víkend. Vidíš,začíná se to všechno vyjasňovat, mrcha ti spláchla tu nepodařenou sliznici,aby měli mimísci pěkně nové zboží....žádný sekend-hand... Já tomu věřím,že teďkom to vyjde a vy budete mít dvojčátka 🙂 Vždyť už si to koooonečně zasloužíte a snaha bude odměněná....
Já čekám na telefonát z embryologie...zatím nic.Tak jsem jako na trní.....Raděj se musím něčím zabavit-tak jdu sundat prádlo ze sušáku, mladému nachystám pěkně vysavač....a něco bych měla uvařit-vůbec teda nevím co....všechen květák včera zbodli 😢 Tak jdu kuknout do mrazáku-třeba mě něco napadne.....no včera tady padl nápad na meruňkové guliváry(ovocné kynuté knedlíky)...ale to teda není jen taková rychlovka....uvidíme

Tak PA-PA........těhulinky držte se, Leňuli přeju hodně štěstí u Dr. a hlavně ať se to raděj řeší,
Lucinka už určitě čte-čte-čte...bo chce mít hodné mimča............... Aninka si užívá na dov,tak doufám,že tam ty její mlaďochy pěkně zaměstnává a ona sama lenoší.....
Paneska určo balí synátora na tábor...(no mě to čeká za 2týdny...ještě mu chybí spousta věcí.... 😢 )
A kde je Monča vůbec nevím....ani se neukáže??? Moniiiiiiii!!!!kde jsi,vždyť patříš k nám do klubu,tak hoď aspoň 😉

zatím PA....jakmile se něco dozvím,písnu

monajs
3. črc 2009

Ahoj holky,tak jsem tady 😀
Normálně jsem po včerejší směně spala do 9.Ostuda. 😅
Včera byl za mnou šéf a chtěl abych šla i v sobotu na odpolední - tak teda jo - pak přišel,že je sice v pondělí svátek ,ale potřebuje,abych šla.Tak teda taky jo.A POTOM zase,že i v neděli na ráno.No magor 😲 Tak nakonec jdu dnes naposledy na odpo a v neděli na ráno a od pondělka normálně taky ranní.Fuj záhul jako prase 😝

Jinak moc vám to na fotkách sluší holky 😀

Sice jsem si všechno přečetla,ale už mám guláš,co jste která psala. 😅

Tak se mi neuvařte v tom pařáku.Počítám,že tady bude kolem ruhé zase chcanec jako každý den.Pěkně odpočívejte a hlaďte bříška - a to všechny! Myslím Vaše bříška - né že budete hladit každému na potkání břuch! 😀

lentilah
3. črc 2009

Ahojte kočeny...
tak teda Vám povím,že je to všechno nahovno!Pardoon 😅 ..
Dopadlo to tak,že na endokrinologii má DNES dovolenou,obvodní mi řekla,že si musím počkat na odběry na uterý..volala jsem si tedy na gyndu,tam mi dktor řekl,že obvodní mám nahovno a a díky svátku by se krevní vzorky znehodnotili,tak že mám určitě přijít v uterý a on mi krev vezme..Takže to rovnou pujdu k té své obvoďačce na krev a hned potom na endokrin...to je děs.Od obvoď. která vlastně zastupuje moji obvodní jsem dostala čípky Torecan proti dávení..(asi si myslí,že se dávím prdelí 😀 ),no to nebylo moc vtipné...

Naštěstí je mi daleko líp než v tu středu,tak se mrknu na net,jestli mužu zatím něco dělat,prý když máte sníženou funkci,tak jod v tabletách a nebo rybu a máte to trošku leší,tak mrknu co mužu v mém případě dělat.

Jinak holky,teda jste fakt KÓÓÓČE,sluší Vám to,moc!

Moni,ani nevíš jak jsem ráda,že jsi se ozvala!Paráda!Prosím Tě,dneska jsem měla děsnou averzi proti svým spoluobčanum...hlavně duchodcum.Ale s tou prací to Tvuj šéfík docela přeháí.ne?Není on padlej na hlavu?Koukám,že on patří mezi ty,co zneužívají financ.krize a tak z každýho ždíme co jen se dá...vrchol 😠
Holky nevěřily by jste jak někteří důchodci smrdííí,ale strašně 😠 ,hnus!Nejsem nějaká citivka,ale v tom dusnu a narvaným autobusu důchodcu..to se prostě nedalo.

Teda Rady,jsem tak nervozní..už se Ti to blíží!Už aby to bylo,stejně tak i s Mimuškou!Samo,že i Paneskou a Moničkou!

Rady dala jsi mi na dnešek tip,udělám květák,smaženej a bramborama...mňam!!!!!!!!!!!!!!
Pa

radpraj
3. črc 2009

čau-čau.....jen jsem mezi úklidem mrkla....zatím nemám žádné zprávy. Tak nevím,kdy budou volat.....snad se to neposune-nebo tak....začínám být nerves....vždyť když je PK,tak se ty mimousi přece musí už transferovat,ne?
Tak jakmile bude změna-písnu..................pa

Jo,Leni Torecan je v inj. nebo v čípkách:je to emetikum-potlačuje urputné zvracení.....a bývá po tom motání hlavy....já osobně bych to vydržela bez.....je to paták a nemyslím,že urputně zvracíš? Ale nechci Ti nic vnucovat, nejsem Doky....jen co bych já..... 🙂

ob.soklina
3. črc 2009

Ahojte holčiny,

jéééé ahoj Monajsku, konečně jsi se za náma přišla kouknout. Už jsi nám tu chyběla. Teda ty tak makáš??? To ti šéf dává pěkně zabrat. A jinak se ti daří jak??? Jinak bříška hladíme, teda apson já jo a jak svoje tak manžílkovo 🙂
Rady jo jo čtu, sice to není červená knihovna, ale ta knížka má 400 stránek tak snad mě to na chvilku zabaví. Jmenuje se Děvčátko. Začala jsem ráno a začetla jsem se tak, že to vypadá že budu muset shánět brzo asi další knihu. Takže už jsi rozhodnuta - pro jednoho drobečka??? Na jednu stranu tě chápu. Vysvětlila jsi to pěkně, takže to chápu. Určitě pak dej vědět až budeš něco vědět jsem napnutá jak kšandy. JO chtěla jsem se tě zeptat ty bydlíš v Břeclavi odjakživa???? Všimla jsem si že často používáš slovo BO a to je typické pro severní Moravu??!!! 🙂

Mimuška jsi stále fešanda, stejně jak jsem tě viděla v Repro. Že bych taky změnila foto, abych Vás trochu polekala 🙂 Jinak jsem moc ráda že mrcha pomalu ustupuje, už to bylo potřeba. Tak doufám, že do úterka že opustí úplně at kontrola proběhne ok. Je teda pravda, že já jsem při první konzultaci u Dr. Veselého byla v době, kdy jsem měla mrchu a on si mě klidně vzal na kozu. Neměla jsem to silné, ale přiznám se že mi to bylo dost nepříjemný. On v tom neviděl žádný problém. Tak si myslím, že i když tu mrchu budeš mít trošku tak tě prohlídnou a ještě ke všemu když jdeš k Dr. Veselému.

Lenthi - doufám, že dneska pochodíš líp než včera. Večer kuknu na zprávičky.

Paneško tobě přeji at se balení a shánění věcí daří.

Prozatím přeji všem krásný pátek - tady konečně aspon trochu sprchlo, tady té části kde bydlím se to furt vyhýbalo. Tak apson trochu příjemný vzduch. Tak papa já si jdu dát kuřátko s bramborem. pa

radpraj
3. črc 2009

Luci...."BO" se mi prostě jen líbí, myslím,že jsem to chytla od manži(a ten je rodilý hodoňák), já jsem domorodka z jihu 🙂 No a ani jsem si nevšimla,že to používám tak často.....měla bych si to po sobě asi vždycky přečíst,jj

ob.soklina
3. črc 2009

Rady mě to nevadí, jen mě to zaujalo. 🙂 Tím že jsem žila 5 let v Ostravě tak tam se slovíčko BO používalo jako dobé ránko. Tak proto se ptám. Nemusíš si to kontrolovat 🙂 Tak ty uklízíš jo??? Nechceš se stavit i k nám, když jsi v tom??? 😀

radpraj
3. črc 2009

no....."v tom" ještě nejsem...ale doufám,že budu 🙂
Hlásím raport: právě volali z genetiky: ještě teď se mi klepou ruce..... takže včera nakonec jelo 5 embrýsků a genetikou prošli 2 (!) bubušáci. Je to holčička a chlapeček. Takže 3 z 5 nebyli dobří,ještě nevím proč,zítra nám Dr. poví. Takže jsem z toho nějaká hotová, jak mi to řekla,začala jsem slzet....ani nevím jestli tím,že jsou aspoň dva dobří, nebo z toho,že jsou jenom dva dobří..... Tak holčiny, zítra v 8.45hod se pokusíme usadit holčičku, a doufám,že bude ten chlapeček vhodný na mražáček,kdyby to nějak nevyšlo.... Ale popravdě,myslela jsem si,že sítem genetiky jich projde víc..... No,nechci ani domyslet,kdyby jsme PGD nedělali. Teď jsem poprvé nezalitovala těch 40tis. Já vím,že ještě rozhodně vyhráno nemáme,ale další krůček k vytouženému mimi je za náma....
Tak pa-pa
Jsem tak nervozní-a vůbec nechápu proč...... 😖

Večer se chystáme na Chinaski (jsou u nás na letišti), tak doufám,že nebude pršet.... Ale dlouho se nezdržíme...abych byla ráno fit,když je to tak brzo.....
Takže všechny členky klubu zítra držet palečky.....to je snad i rozkaz 😝