Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lentilah
16. srp 2009

Lucíí,super fotečky!

annina
16. srp 2009

Ahoj Babulky, Lenil vitáj 😉 a Tobě i Soklince blahopřeji k dobrým výsledkům 😵

Děvušky my byly minulý čtvrtek na 3/4D utrazvuku a prcínek se rozhodl.že se prostě neukáže jinak než z profilu a ještě nám tam zavazela placenta 😒 a taky máme malého ospalečka,Dr.mě furt píchala do břicha,pak sem i skákala a naše zlato na to reagovalo kroucením ručičky jako indická tanečnice 😀 Jinak nás rozbolela hlava jak sme se snažili něco vykoukat,ale ono nebylo moc co ☹ Doma sme se s dcerou snažily nafotit něco z DVD, ale ještě se nám to nepodařilo stáhnout do PC tak snad se povede a fotečky uvidíte 😉
Kvůli cukrovce sem byla v nemocnici v pátek,ale zbytečná cesta! Lidí jak much,tak sem sestřičce řekla,že mi je špatně (což bylo) a jedu znovu ve čtvrtek. Zítra mám poradnu,brouček už celkem slušně kope,když má náladu a docela pobolívá podbříšek,po stranách-prý nějaké úpony na děloze.

No a jinak sme v ten čtvrtek definitivně vybrali a zamluvili kočárek,autosedačku a pár drobností. Dokud můžu chodit 😝 po obchodech. Byli sme ve třech v Brně a vybrali sme v Čáryfuku a jinak moc ochotná a vstřícná paní prodavačka,která dovedla poradit a celkově sme byli spokojeni! Jinak sem ale měla vše potřebné samozřejmě nastudované z internetu,tak sem věděla co chci 😉

Berušky přeji vám krásný zbytek neděle a super týden bez nervů,bez zvracení...prostě pohoda 😵 Pa Anni1

raaad
17. srp 2009

Ahojky berušky:
Aninko, to se krásně čte, jak jste vybírali kočárek. A co je to za značka? Je to ten modrý, co máš v albíčku?
Takže vy vlastně máte pohlaví jako překvápko (a nebo jenom mlžíš 😉 ..Celkem bych to chápala. Já jsem si původně taky myslela,že to NIKOMU neřekneme...aby bylo pro okolí trochu překvápko...Ale skutek-utek. Jakmile se někdo zeptá , tak manža ani nečeká a už hlásí: my budeme mít holčičku!!!! Takže překvapení můžeme jedině udělat se jménem. Budeme mlžit Deniskou a nakonec vymyslíme něco spešl 😀 😀 A Ani, na tom 3-4/D jste byli u vás,nebo v Brně?A kolik stojí to DVD. Mně říkala káma,že po ní chtěli za fotku s Dvd +tisíc.Tak to mi přišlo teda dost 😖
A s tím diabetem Ani nevadí, když se to tak protahuje? Myslela jsem,že když Ti bylo zle, vezmou tě přednostně (a ještě jako těhu). Aspoň my to tak běžně děláme: těhulinky, či maminy s malýma prckama bereme hned.A ještě jim někdy ty dětičky hlídáme 😉 Ale je fakt, že důchodci vždycky totálně zuří. Oni se v té čekárně dokážou tak šíleně hádat, kdo je první a kdo na řadě... Náš doky pak vlítne do čekárny, velmi ostře 😉 se jich každého konkrétně zeptá, co mají tak důležitého na vyřizování...všichni samo zmlknou a je klid. Nakonec jim oznámí, že by stejně doma seděli sami na zadku a tady si aspoň můžou pokecat-a přitom taky sedí na zadku......No-už se těším, až budu stará a protivná 😝 Ale nejlepší jsou ty stařenečky devadesátileté: ty jsou hodné, neremcají, v klidu sedí a ještě se usmívají, pěkně pozdraví a ještě poděkují)po tak hnusném vyšetření) a nakonec řeknou, že to vůbec nic nebylo, oproti tomu, co si v životě zažily.... Ty jsou fakt super....Ale ani tak bych se devadesáti dožít nechtěla.....
Ježiši....spisovatelka se probrala 😝

Jinak Lenti!!!!!!!!ty vopice jedna!!!!!!!!!!! (a ten hovor měla Pavla-ne já!)
a neboj, své povolání mám ráda a nedokázala bych pracovat bez lidí a sedět někde sama zavřená v kanclu..Aspoň se pořád něco děje. A to víš, že ty pacochy musíme brát s rezervou.... 😝
Jinak já jdu za chvilku taky do poradny...tak pak dám raport.... A holky je sranda, že tam jedu s holčinou mého nejstaršího synátora. Dobrý co? Včera jsme náhodně o poradně mluvili a ona říkala,že jede se svou těhuségrou do poradny do BV(jsou z Hodonína) a na čas těsně přede mnou(ke stejnému gyn). Tak mě doma naberou cestou...
Místo toho, abych já staroba šla na těhu-kontrolu s nevěstou...nakonec to máme opačně 😀Nevěsta jde se mnou 😀
Lucinko, tak vidím,že všechno zlé už je zažehnáno a teď už jenom spokojené a klidné těhulínkování. Určo si to zasloužíš. Dívala jsem se na tvoje uzv- a jak tam bylo mimi pěkně nacpané. dutinka žádná- to je suprovní....
Co se týká NT+,tak já se mám objednat na první týden v září. Dneska se domluvím s Doky, jestli opravdu máme valit k Vlašínovi, nebo bude stačit Bv.Dělají to tady taky-a myslím,že za stejné love.Tak si nechám poradit. Ale myslím, že mu bude spíš doporučovat Bv. Většinou totiž Doky doporučuje známého a jsou na tom i domluvení. Tak je možné, že repro doporučuje Vlašína....nebo-že by byl opravdu nejlepší v oboru? 😉
Jo a PANY...o tom,že při blití budu šlank nemůže být ani řeči. Já se vyzvracím a okamžitě musím něco do žaludku dostat, protože když je žaludek prázný, je to mnohem horší. Takže budu pěkn koule i se zvracením. No-co, nechci to nějak řešit. Až bude čas, nastanou mi krušné hubnoucí chvilky..... nechápu tady ty mladé holčiny, které se rozhodují o Ivf, přirozeně otěhotnět nemůžou a nejdůležitější je pro ně to, že se při tolika lécích přibere... nejraděj bych jim nakopala 😉 Asi ještě nedospěli k tomu, že pro dítě se musí něco objetovat...a vlastně jak se narodí, tak pak už celý život 🙂

Jinak berunky............VŠECHNY se opatrujte a užívejte krásného a pohodového dne....R.

raaad
17. srp 2009

obětovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no Raduno, styď se ☹

lentilah
17. srp 2009

Ahooooj fešandy 😀 ,

Radýýýýýý 😀 ,no však já vím,jen jsi tam mám dojem přidala svuj zážitek s pacošama.každoppádně Tě obdivuju,není to rozhodně jednoduchý...s některýma.Stačí mi třeba co říkala mamka,byla si tady v Třebiči domlouvat duchod...no byla tm docela dlouho,protože měla mamka dost zaměstnání (4 jak skrz děti tak i skrz stěhování)...no a jedna ženská jím tam vlítla,doslova prý rozrazila dveře a začala na ně jačet co tam jako tak dlouho dělají a pod.Tak jí ta paní úřednice slušně poslala na chodbu...no zajímavý.Držím pěsti v poradně.A doufám,že doplníš fotečky třeba i o bříško. 😉 😀

Slovensko je krásná země,ale doma je doma.Jelikož jsem nemohla běhat po vrcholcích,přece jen jsem vylezla prťavý kopeček s pocitem absolutního vítězství.Byli jsme tam 3 páry...mám pocit,že když se takto sejdou zadaní mužský,tak jsou jak utržení z řetězu,takže se tam člověk nenudil.

Krásný den všem

pavka111
17. srp 2009

Ahojky banulenky...

Leníku vítám tě doma z dovči!!!!A dívala jsem se na tvoje miminečko a je moc krásný a malinký není!!!!!Všechno to dožene až bude venku u tebe neboj se 😉 😉 Leni ty jsi byla u které dr.na tom screeningu?

Jinak se přidávám k vám holenky,kterým něco je,já mám od včerejška křeče v břiše jak blázen a nevím čím to je.... 😠 😠 Je to jako kdyby mě tam někdo něco rval,mimi se na mě asi zlobí nebo já nevím......co by to mohlo být????

Rady broučku ty to s tím zvracením nemáš vůbec lehký a že už ti ani ty čípky nezabírají!!!Chudinko malá je mě tě tak líto... ☹ A co se týče toho screeningu tak je pravda,že Vlašína vyhlašují za super třídu,ale já kdyby jsem byla na tvém místě tak by jsem šla asi taky do Bv.Já jsem taky měla jít k Vlašínovi a nakonec jsem šla k dr.Drábkové a myslím,že byla taky dobrá...

Luci den ti napíšu.Jinak jsem se dívala taky na tvoje mimuško a taky je to moc krásná babulenka a já bych tě tipla na holčičku,ale určitě se spletu,ale co když ne že??? 😀

Aninko já se divím,že tě nevzali přednostně,kórt když ti nebylo dobře.... 😨 Jinak babulko pohlaví miminka máte jako překvapení a nebo nám to prozradíš???? 🙂 🙂

Holenky přeji vám krásný sluníčkový den,tady je zase pařák na padnutí.....chjo.... 😖

lentilah
17. srp 2009

Ahoj Pavlí,jj já ji měla taky a byla jsem s ní spokojená.Byla rázná,to se musí nechat.Taky mi tu velikost plodu vysvětlila ALE,znáš to sama...člověk má pořád pocit,že není něco uplně v pořádku...Proto se těším na středu,moje doktorka na gyn. je suprová,že se nemusím bát se zeptat.Myslím třeba i na tu prkotinu..

lentilah
17. srp 2009

A ty křeče....mívám je jen když třeba rychle stoupnu a nebo když ležím na zádech a neplánovaně chytnu záchvat smíchu(za to muže manža nebo kocour) 😀

mimka29
17. srp 2009

Ahojte zlatíčka,
nebola som tu celý víkend, ale mali sme stále nejakú návštevu, alebo sme boli preč.
Babule máte krásne nové fotečky v albumoch.

Tak sa vám aj ja trošku posťažujem. Ten utrogestan je pekné svinstvo, som z neho ako lenra a dnes ráno, keď muž odišiel do práce, tak som na záchode skoro odpadla. Chytila ma taká závrať, že som sa zvalila na studené obkladčky a všetko bolo rozmazané, za sekundu som bola spotená a chvíľu trvalo kým to prešlo. No des, hrozne som sa zľakla, dúfam, že sa to už nebude opakovať.

Prajem vám pekný začiatok týždňa 😉

lentilah
17. srp 2009

Týýý jo Máji,moc tě zdravím.
Chudino to je strašný,mohla jsi se zranit,takové omdlívání není rozhodně dobrý....to musí být záhul na tlak,tedy srdíčko!Jdeš teď někdy k doktorovi?No i kdyby se to neopakovalo,nebo jen malinko,tak rozhodně by to měl doktor vědět.Možná dělám z komára velblouda,ale ...raději bych byla opatrná.

zandanem
17. srp 2009

ahojky sluníčka.... 🙂
lenuli... tak dovča byla pohodova... super.. 🙂 ja mám slovensko moc rada, nejen tim že tam mam nahradni rodinu, ale hlavně mala fatra, nizké a vysoké tatry.. nádherná krajina... oblast terchova, chopok a tatranská lomnice... 😵 .... maš krásné fotečky v albu... je to taková malá fazolka... 😵
a lucinka.... taky malá fazolka... 😵 když to je tak hrozně milé... jáá chci uuužž taky... 😵 tu malou fazolku 😵

jinak ještě hoduju...dnes mame klid... a zitra to bude perné... jdu v kroji za ženaté... tak to bude asi narocné.. 🙂 ale těším se... a ve středu valíme do repro... 😵

mimka29
17. srp 2009

lenti ja som teraz na PN-ke, tak by som mohla zájsť k obvoďáčke, nech mi zmerá tlak, ale myslím si, že tú slabosť spôsobil utrogestan. Keby sa to ešte zopakovalo, tak ju určite navštívim. Tak sa ti na Slovensku páčilo? A aj počasie vám nakoniec vyšlo dobré.

zandy už v stredu do Repromedy. S vami ten čas vážne rýchlo letí. Ani sa nenazdáme a budeme tu už všetky tehulky.

pavka111
17. srp 2009

No mimuško to musel být hrozný pocit,já to znám...jeden rok jsem tyhle závratě měla skoro pořád,tak do roku jsem 5krát omdlela,tak vím co to je,ale ty to budeš mít určitě z toho utrogestanu....asi kdyby se to opakovalo tak by jsem zašla za doky...co kdyby jsi omdlela,manžel není doma a ty by jsi tam chudinko ležela jak dlouho.... ☹ ☹

Lenulinko je rázná,ale myslím si,že dobrá,my jsme s ní s manžou byli taky spokojeni 🙂 Ona my sama řekla a to ještě neměla výdledky,že mě chce za 14 dní vidět,že mám silnější tu břišní stěnu a že si chce bý jistá.No a co se týče těch výsledků tak já je mám podobné jako ty,píšou že čím menší škvírka toho projasnění je,tím je to lepší a má to být do 2,5-3mm a ty ju máš 1,6mm a já 1,8mm,takže já si myslím,že to mám v pořádku,jen ta krev nám vyšla vyšší čísílko nějakého hormonu tak proto nás tam zvou,myslím si že to byli stejně ještě ty prášky....no uvidíme.

Zandi ahojky...Taky budeš mít zachvilku fazolku 🙂 🙂no a třeba 2 fazolky....Zandi vy máte hody v týdnu?????

zandanem
17. srp 2009

aninko... ten 3/4D musi byt super... škoda že se maličké schovávalo...
raduš... to je usměvné že jdeš s nevěstou k doky... hold osud nas směruje do různých uliček a někdy jsou hodne usměvné.. ale je fajn pokud mate ,,takovy,, kamaradsky vztah... ono je to duležité, kvuli důvěře... ja si takovych vztahu moc cenim.. je to super..
pavli... snad ti bude dnes lip... i když to vedro je příšerné a to moc k tomu lepšímu nepřidá ☹
majenko... 😲 to je strašné.... davej na sebe pozor... nepomohlo by kdybys hodne pila.... nemůže to byt třeba tlak v tomto vedru? teda ve spojeni s tema lekama? ach jo.... ale teda vytrpiš si dost.. ☹

slunička ..tak se hezky opatrujte.... přeji klidný a pohodovy den.. posilam pusky na lička a plna bříška.... 🙂 papa

zandanem
17. srp 2009

hody mame .. neděle, pondeli , utery a v soboru mame hodky... to je dodělaná hodů
letos v ¨nedělu.. teda včera nám šlo asi 49 párů a dětí odhaduju 70 🙂 jinak asi budou fotky na našich vebovkach... w.velkepavlovice.cz

zandanem
17. srp 2009

ha .. tak jsem se sekla.... párů 51 ! teda to u nas jeste nebylo... a fotky tam jsou... na webovkach..
ja když začinala v roce 95 tak nas bylo 10 paru..

pavka111
17. srp 2009

To musí být paráda....u nás taky bývaly hody,ale když jsme byli malý a pak je zrušily...taky bych se oblíkla do kroju,ale z mou postavou bych se v něm nepohla 😀 😀 😀 😀 😀 bych byla jak tank....

annaka
17. srp 2009

Ahoj holenky.
Tak mám pozitivní zprávičky.Dělala jsem si test a koukaly na mě dvě //.Ve čtvrtek jdu na gyndu na krev a pak dám vědět.Ale v pátek odjíždím na dovolenou, takže dám vědět jak se vrátíme..Ale jsem s manželem stráááášně šťastná...... 🙂 😅

zandanem
17. srp 2009

aničko.... vééklá gratulace.... 😵 dovolenou si užijte 🙂
pavli.. víš když on ten kroj nelip sedi prave na holkach které jsou prostorově výraznější.. ty hubené mají problem s oblékánim aby to sedělo.... ty korpulentni to na sebe nahážou a jdou.. 🙂

dnes mam volny den a neda mi to... a porad sem cumim.... 😅 .. ale už jdu neco delat... 😀

pavka111
17. srp 2009

No zandi tak to by mě určitě sedlo 😀 😀 😀 ...ale stejně se mě to víc líbí na hubených holčinách.....bych šla hned do průvodu...

Aninko2 tak moc velká gratulace to jsou super zprávičky 🙂 🙂 a na dovolený jen odpočívej......a pěkne si ju užijte 🙂

annina
17. srp 2009

Ahoj mamulenky (všechny i ty budoucí 😉 ) hlásím návrat od Dr. a kadeřníka. Pan doktor opět spokojený nebyl 😒 sice jsem dostala pochvalu,že nepřibírám (zatím fakt ani kilo 😕 ) to doženu 😀 ,ale bříško tvrdne a tvrdne. Já to tak ani necítím,jen mě bolí po stranách i když ležím,ale pan doktor říkal,že to pracuje až moc a ležet,ležet jenže to se taky pořád nedá ani časových důvodů,furt je toho pořád moc i když mimi je samozřejmě na 1.místě,ale toho ježdění po doktorech mám taky dost ☹ a vyřídit to musím. Kontrola za týden. Ta cukrovka mně fakt naštvala, i když konec světa to v žádném případě není,jen už sem chtěla mít klid a sestřička byla moc milá,ale předběhnout sem opravdu nikoho nechtěla a navíc mi řekla,že je to prý pohovor na 1,5-2h ! než mi vysvětlí dietu a měření cukru glukometrem. Dr.mě dnes důrazně upozornil ať to nepodceňuji,že je dobře,že se to dnes tak hlídá,že pak se rodí 4,5kg děti,které se chovají jako nedonošené atd. Je šance,že po šestinedělí bude vše OK,i když s mou životosprávou teda nevím,tak dobře mi tak ☹

Rady,Pavli tak jó,trochu mlžíme,ale opravdu to není na 100% !!! Měli sme mezi nožičkami pupečník a miminko se stydělo 😉 ale vypadá to........chvíle napětí 😀 ...................na................uknelubab 😵 Tak to jen exlusivně pro vás,protože jste skvělé holky,které se tu držíte navzájem!!! Jinak to říkat nebudeme!,ale jméno si nechám jako překvapení i pro vás nebo prozradím až později........................zatím se fakt ještě bojím! Tak se na mně nezlobte 😔

Raduš na 3/4D jsme byli v Brně v Heliosu,sami sme se objednali bez doporučení,tady to nikde nedělají! Měli teda dost plno,tak doporučuji pár týdnů předem!!! Minimálně 4 týdny a opravdu ti tvá kamarádka dala přesné informace ohledně ceny 1000,- Kč. 😖 Ale co,kdy zase něco podobného zažiju! Vyšetření trvá až půl hodiny a natočí ho celé na DVD. Fotku sme dostali jednu,ale na blbém papíře a jak už sem psala výše nic moc. DVD nám to vynahradilo. Na počítači sme to viděli líp než v ordinaci!

Kočárek sme nakonec vybrali X-lander červeno-černý,ale bez hluboké korby,protože ta je u tohohle kočárku celkem malá a my navíc hluboký kočárek máme od sestry. JERRY světle a tmavě fialový-používaný sotva půl roku přes zimu,takže jako nový-pěkný a praktický. Teď budeme hlavně potřebovat podvozek+autosedačku a sporťák máme až na léto,ale jsem ráda,že už to pak nebudu muset řešit 😎 Manža se teda prvně zamiloval do světle zeleného,ale to jsem nechtěla na léto kvůli hmyzu-prý to ty jásavé barvičky víc přitahují,různé mušky a my bydlíme na vesnici,velká zahrada-za barákem pole. Takže z toho důvodu sme vyloučili i oranžovou,šedá a černá NE na mně moc konzervativní a černou na léto raději taky ne,i když se dá doplňky pěkně rozzářit,ale aby sme mimi neupekli 😅 ! Bobeš byl tak šťastný,že by mi v tu chvíli prošla i růžová(byla krásná),ale chudáček případný chlapeček!-to by lidi tady asi nerozdýchali,tak sem zapojila mozek, 😀 modrou barvu moc nemusím,i když byla pěkná,klidně i na holku, takže zůstala červená-ta je podle mně neutrální (Ferrari taky není Barbie auto 😉 ) a i když sem s ní ze začátku nadšená nebyla...,ale chlap věděl,že by sme tam přešlapovali ještě teď tak rozhodl - objednal a dobře udělal !!! Kompromis a jsem spokojená,hlavně doufám,že teda budu i s kočárkem 😀

Anni2 taky velká gratulace, Mimuško doufám,že bude líp! Vám všem berušky přeji ať je vám dobře i vašim pokladům!!!

paneska
17. srp 2009

Ahoj ženy 😉 ,

hned veliká gratulace Anuli 2 //, super zprávička, svezla jsi se s těhu vlnou 😉 a na dovolené fakt opatrně.

Mimuško, co to tady čtu, panenko milá, takhle se ti zamotat hlava, ty jo. No, kdyby ještě náhodou, tak utíkej k doktorce změřit tlak ju...

Rady, už nebleee, stačilo, ne ? 😒

Pavlíku, to ti teda nevím z čeho můžeš mít křeče, tak snad to bylo jen chvilkový...

Leníku, výtej z dovolené, no máš pravdu, je to kurva drát a ještě bych připsala - zasranej, pardon ☹

Zandi, přeji hezké hody...

Já mám posunutou konzultaci k Hromadové na příští týden - středa, páč ti blbci v kurzu nám kromě zítřka dali samý odpolední od 13-18 nebo od 13-18.30, to máme samo v pátek, že . A z dnešního prvního dopoledne mám pocit, že se snad nám snažili nalít do hlavy všechno a já ničehož nic nevím, no to neva, aspoň se něco děje, večer k tomu musím sednout :o)

ali.cka
17. srp 2009

ahoj holky!!!gratuluju anninko2 opravdu moc.musi to byt krasny pocit videt ty dve čárečky!!nemužete mi poradit nějakej čajík??k fišerovi na kontrolu jdu sice až 2.9.ale říkal,že když bude vše v pořádku mužem hned začít znova.tak jestli má některá z vás nějkou radu,budu moc ráda. mimuško přesně vím jak ti bylo.mě se to stalo 5den po ET.zničeho nic kola před očima a už jsem byla na zemi.opravdu nic příjemného,tak na sebe davej pozor,neni to asi jen tak!

mimka29
17. srp 2009

Babulky, dnes som iba polehávala, pozerala DVD a je mi už dobre. Len ma chytil hrozný hlad a jasné že som nič nevarila, takže asi pôjdeme na večeru von.
Ste zlatíčka, ale nerobte si o mňa starosti. A pozerala som (aj keď viem, že sa to nemá) príbalový leták Utrogestanu a sú tam počas užívania aj závrate 😒

annaka to mi je ľúto, ale super, že chceš ísť do toho hneď znova. Aj ja som sa teraz rozhodla ísť bez prestávky.

anninka pozerala som album, tak už dávaš do hromady peknú výbavičku 😉

mimka29
17. srp 2009

Ozaj monajs mala ísť dnes na kontrolu sliznice, tak dúfam, že dá vedieť.

pavka111
17. srp 2009

Aničko tak to je pěknýýý tak vy budete mít babulenku,no to je krásný... 😎 ale i kdyby to nakonec byl klučík tak by vám to stejně nevadilo že???Nám je to jedno,je to naše první a jsme rádi,že nám to vyšlo....
A o tý cukrovce jsem nevěděla,že to tak dlouho trvá 😕 😕 A co se týče toho tvýho bříška,že ti tvrdne ti neřekl dr.proč to tak je??No je pravda,že ležet se pořád nedá kórt,když máš nějaké běhání po doktorech.Taky to nemáš jednoduchý babulko,ale vy to s mimiškem určitě zvládnete 🙂 🙂
No a výbavičku už máš pěkňoučkou a co se týče těch barev tak mě se líbí podobné jako máš ty...Já zatím ještě nic nevybírám,ale manža ten je nadrženej a nejradši by už zkoupil celý obchod 😀 😀

Mimuško tak to má být,musíš taky odpočívat a chystat tělíčko pro miminka.... 🙂

annina
17. srp 2009

Pavli,určitě nevadilo!!! Já jsem s chlapečkem na 100% počítala!,takže to byl spíše šok...i když krásný,ale pohlaví pro nás nebylo absolutně rozhodující! Mám kluka i holka a kdyby se nezeptal manža,tak já bych se na to ani neptala,bo mi to bylo fuk! Jen sem se modlila aby bylo zdravé a i tak raději počítám s oběma variantama 😉 Víš co,znám paní které 3x řekli holčička a byl to kluk jako buk 😀 takže tak!!
Děvušky tak sem trochu aktualizovala albíčko,ale mimi ještě nemám tak strpení,nejsem zrovna tech.typ 😝

Mimuško raději buď opatrná ať sebou někde netřískneš!,každý na léky reaguje jinak,mně utroš nedělal vubec nic a zase se osypu po čípkách, teda Dr.to dnes tvrdil,že to bylo z toho,že jsem alergická na Gyno-Pevaryl a nikde se mi nic podobného nestalo.

Dobrou berušky a pěkné sny vedle vašich broučků 😵

raaad
18. srp 2009

ahoj berušky.................

Tak hlásím raport: fotečku musí manža naskenovat v práci(doma nemáme),takže bude později, všechno vypadá dobře, velikost sedí dle plánu, jenom je tam pořád ten "hnusný" hematom(hajzlík jeden),tak proto nadále trvá klidový režim a taky je od toho to špinění.Ale aspoň je prý na celkem dobré straně(míň rizikové)...Prý má ze mě Doky radost:+)....tak my máme taky 🙂 Jo-a taky máme těhu-průkazku.Kdyby jste viděli, jak v ní manža listuje-jakoby tam bylo napsané kdoví-co....no sranda... No-jen ta váha se mi opravdu nelíbí 😖 ,nemůžu si na to zvyknout(víc než 80....brrr) i když vysoká........ale nic s tím nenadělám...pak bude teda boj 😖
Na NT+ se mám objednat tady v Bv.Doky říkal, že dr.Knápek je superspecialista,který dělá uzv víc než 20let a monitor má stejný jako na veveří...Tak půjdeme tady.Dnes se musím objednat, mají tam prý dlouhé lhůty...
Včera byl teda odporný hic a dusno.Jen jsem se na chvilku stavila za holkama v práci(ale měli toho hodně) a představa,že půjdu momaličku pěšky domů(jak jsem si původně naplánovala) by byla moje smrt....tak jsem se raděj svezla sanitkou až k baráku. tak to bylo mnohem lepší.Obětovala jsem i čarování po obchodech(a dokonce ráda)...Doma začalo o5 blujno-hnus....tak jsem ležela(ještěže přišla káma s Tímou na pokec).Jinak z toho vážně zcvoknu. Ale i když mi je hnusně nevolno, po jídle se to vždycky trochu zlepší. Sice jím bez chuti,ale jím...Tak to budu vážně jako koule...a nakonec se dohrabu taky k tomu diabetu....Ale pořád doufám,že to za 2-3 týdny přejde 😉

Jinak Ani, to je krásné podíváníčko....a on je X-lander i růžový? Nevěděla jsem.....A o princezně-super zpráva.Vím,že Ti to bylo jedno,ale víš,že já jsem na holky ulítlá...a připadá mi,že ty holčičky jsou prostě nějaké hezčí miminka.... 😀
A ten kojící polštář máš vyplněný čím? nějakou pohankou,nebo co jsou to za semínka? Ten já bych už ráda koupila taky už teď, protože je výborný na spaní a ležení pro těhuliny.Krásně se tím podloží pupek i záda...Káma říkala,že by se bez něj v těhu ani nevyspala...Když jsem u ní, už se po něm válím teď.....
Takže Májenko..........k tomu utrošu jenom minimálně, spíš bych to přičetla tomu dusnu a málo tekutin. Klidně, pokud budeš mít pocit na omdlení, dej si silnější kafe nebo pohárek červeného vína. Ten zvyšuje tlak. Mně to doporučoval Doky, když jsem mívala nízky tlak ještě na střední(vyrostla jsem 22cm za půl roku). To víno je fakt dobré...klidně i studený střik.Ale hodně-hodně pít.....ať si někde o vanu neroztřískáš hlavu ☹

Takže holčičky milované....přeju krásný pohodový den(právě jsem sprášila rohlík s paštikou-a blujno trochu přešlo....jen nechápu, proč mám pořád chuť na paštiku-je to nezdravé a normálně ji vůbec nejím....ale těhu-chutě jsou asi nevyspitatelné....)

tak papapa.........R.

annina
18. srp 2009

Krásné dopoledne žabky 🙂

Rady tak polštář jsem si objednala duté vlákno,protože ségra říkala,že ty kuličky šustí a to bych se asi moc nevyspala! Jinak v pelíšku pro miminko je máme a opravdu šustí 😀 ,ale zase si je mužeš sesypat,dosypat jak potřebuješ,tak záleží na tobě. Jestli můžu doporučit tak kukni na ČENDULKA.cz 😉
A X-lander opravdu růžový je a ve skutečnosti je opravdu krásný (teda v mých očích 😉 ) a kdybych na Stopro věděla,že budeme mít jen jednu nebo třeba časem dvě princezny 😵 jdu do něho! I chlapovi se líbil,ale z praktických důvodů,sem ho teda z těžkým srdcem vyloučila 😀 Ty barvy chce opravdu vidět na vlastní oči! U všech kočárků! Jinak fakt krásné barvy a dobře vypadal kočár BOLDER Implast tří nebo čtyřkolka,ale tím,že sme neřešili hlubokou korbu (ta byla u tohohle velká!) tak sme šli rovnou do sporťáku+adaptéry a autosedačka. Však až ti bude líp,můžeš brouzdat dni na internetu a shánět info jako já 😎 Super se tím zabíjí čas 😝

Jinak blahopřeji k těhu průkajdě 😉 ať se ten hnusný hemouš rychle vstřebá a uvidíš,že nevolnosti najednou odezní ze dne na den a váhu fakt neřeš,však to s kočárkem vyběháme! Hlavně piškotkům ať nic neschází!
Tak pište,pište ať máme čo čítať 😅 Pa pa

P.S. Břicho už mně bolí i v noci a o frekvenci nočního čůrání ani nemluvím! Tak zjišťuji,že nějaké pohodové části těhu už se asi ani nedočkám 😨

ob.soklina
18. srp 2009

Krásnýb den holky,

Leni vítám tě zpět z dovči, jsem moc ráda, že sis to užila a taky jsem ráda za zprávičky z vyšetření. Jen jsem překvapená že máte přístup k výsledkům. Já jsem je nedostala, jen jsem si měla zavolat. No uvidíme jestli mi to řeknou jak tam půjdu příští týden. Asi to budu chtít vysvětlit 😉

Anni super zprávičky s babulkou, jen to bříško mě mrzí. Doufám, že tě to brzo přejde. No a kdyby náhodou tak to přece musíme vydržet 😒 Jéé už se taky těším na to období koukání po kočárkách atd, ted mám zatím ještě strach, aby se něco nezakřiklo.

Přiznám se, že ted je pro mě divné období. Vaječník přestal bolet - to jsem moc ráda, ale připadne mi že se vůbec nic neděje a tak je ve mě velký strach co bobek dělá, atd??!!! No šílený období. Já bych potřebovala kontroly asi každý týden neli 2x týdně 😉 Jo a každý den jsem vzhůru ve 3 ráno super stavy ☹

Mimuško dávej na sebe pozor!!!!!!!!!!!!!!!!§

Tobě Aničko 2 moooc gratuluji a přeji krásnou dovolenou.

Beruny moje jdu trochu pouklízet. Kamarádce za chvilku končí kurz tak ji tu budu zase mít a ve čtvrtek mě čeká další velká návštěva. Přijedou mi 2 kamarádky z Ostravy neviděla jsem je asi půl roku. Takže za jeden týden toho budu muset zvládnout víc. Tak jdu na úklid.
Prozatím všem přeji krásný den a těším se na další zprávičky 🙂