Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mamba555
19. led 2011

zdravim dievčatkáá 😵

olafka
19. led 2011

Nazdááárek ženy,zdravím vás asi poprve v tomto novém roce,nevím přesně,kdy jsem tady byla naposledy,ale mám tušení,že letos už ano...3.1.jsem se vrátila ze špitálu,při inventůře mi ruplo v zádech a byl z toho přiskřipnutý sedací sval.Nešlo to rozehnat injekcemi,tak jsem týden ležela na kapačkách.od 11.1.jsem už zase v pracovním zapojení,doberu poslední dvě rehabilitace a zase bude vše v poho...Jinak 13.1.jsem byla na odebrání krve,dneska na ultrazvuk a stěry a 2.2.mám naklusat pro gonal a budeme rozjíždět stimulku.Nechce se mi to ani věřit,že před rokem jsme to taky rozjížděli vše v dubnu,ale příroda tomu zabránila.Snad letos vrána nebo čáp doletí i k nám.....Až budu zase vědět více ozvu se.Marně čekám na nějěkou zprávičku od ZAZY...jsem si jistá,že už tam něco leží v postýlce a ona zatím nic nepíše,ani fotečkou se nepochlubí,nevíte nějterá o ni něco?Mějte se všechny moc fajn,pozdravujte své milé a papa.

lola33
19. led 2011

@mamba555 Ahojky 🙂 🙂 🙂 ,tak co zlatí,dnes jsi měla KET????Vše proběhlo jak má,myslela jsem na tebe 😉 😉 😉

olafka
19. led 2011

Jo zlatíčka moje,zapoměla jsem se vás všech zeptat,jestli některá nemáte nějaké zkušenosti s pitím čaje KONTRYHEL?Na doporučení v lékárně prý od bolestive menstr.,neplodnosti,na podporu otěhotnění atd.Pokud některé máte nějakou zkušenost,tak sem s ní.Diky moc.

olafka
19. led 2011

No a do třetice...jsem normálně pitomec pitomý,ptám se v příspěvku na ZAZY,přitom už má doma Verunku a já myslela místo ní na BERYKA,ta měla termín 6.ledna a zatím od ní nic.Zazy se omlouvám a zdravím ji.

lola33
19. led 2011

@olafka Ahooojky,tak to jsou super zprávičky 🙂 🙂 🙂 ,teda mimo toho trápení ve špitále 😝 ,držím palečky,ať to rychle uteče,já jdu zítra na ET,šíleně to utíká papa hezký večer 🙂 🙂

lola33
19. led 2011

@olafka jasně kontryhel se pije přesně při těchto obtížích co píšeš,je dobrý 😉 😉

olafka
19. led 2011

@lola33 zlato moje tak to mám velikou radost,že už zítra pro vás začne zase lepší období,moc na tebe budu myslet,držet všechny palčiska,věřit i za vás,že to tentokrát vyjde-musííí,a ihned po ET mi dej vědět,jak se cítíš,kolik bylo vajušek,kolik jich oplodnili atd.však sama víš,do čeho jdeš a co budu chtít vědět.Dik za zprávy o tom kontryhelu.Měj se fajn a zítra hodně štěstííí.

lola33
19. led 2011

@olafka Děkuji moc zlatíčko 🙂 🙂 🙂 ,jasně hned jak budu schopná podám hlášení 😉 😉 😉
Si piš,musí se nám už konečně zadařit rok 2011 bude náš!!! 🙂 🙂 🙂

elisabet
19. led 2011

Ahojky děvčátka, takže trhám partu ☹ mám špatnou zprávu, 😢 dostala jsem dnes ms, jsem 8D poET, měla jsem to dostat až zítra, ale přišlo to o den dříve v plné síle, test negativní, takže náš druhý pokus opět s negativním výsledkem.

Ale co jsem si říkali o té tabulce, tak dál ať to pokračuje //. To že jsem s tabulkou nezačala nic neznamená, já nikdy v ničem nebyla první, takže vám všem přeju více štěstíčka než jsem pro tentokrát měla já!!!!!

lola33
19. led 2011

@elisabet ach jo,je to prostě nespravedlivý!!! ☹ ☹ ☹

valkat
19. led 2011

@elisabet beruško to mě moc mrzí.... ☹

valkat
19. led 2011

Ahoj holky,takže dnešní den byl následující:12DC.folikul tam je ,takže jsem dostala injekci na pátek a předepsané milování na pátek,sobotu a neděli....kdyby to nevyšlo,tak jsem dostala recept na Clostylbegyt...a protokol a mám se pak objednat na ultrazvuk a pak bude následovat buď zase nařízený sex,nebo inseminace nebo umělý.......takže se začalo něco dít a doufám ,že to snad dobře dopadne.... 😉 🙂

nelatorka
19. led 2011

@elisabet ach jo elisabet to mě fakt mrzí a já jsem na tebe tak myslela, že to vyjde. ☹ Je mi to moc líto aj slzičky se mi derou do očí 😔 No nevím nevím s tou tabulkou teť je řada na mě a mám z toho pěkný bobany.
Myslým na tebe, moc. A máte alespoň ještě zmrzlinky? je to opravdu nespravedlivé 😠

elisabet
19. led 2011

@nelatorka děkuji vám všem holky, jejda neli neplakej, na to jsem tu já!!! ty se teď soustřeď aby jsi s tou tabulkou začala!!! aby jsi to prolomila, jelikož my máme tři zmzlé miminka a určitě si pro ně pojedem co nejdříve to bude možné, ale chtěla jsem nejdříve poprosit dr aby mi udělala imunologii. Ať zbytečně zmrzlinky nevyhodíme komínem. Holky já se s tím nějak poperu a budu zase pozitivní, jen dnes a ty první dny to bude těžké, ale pak se z toho dostanu a bude dále věřit že se to jednou povede, a když uvidím Neli že ty jsi těhulka tak mě to nakopne o to více! Spíš se tě zeptám jaký je postup při KETu, můžeš i do IP. Děkuji .

lola33
19. led 2011

@valkat super zprávičky,jen tak dál 🙂 🙂 🙂

mamba555
20. led 2011

@lola33 ahoj lola si velmi velmi zlatá ano mala som joj dufam že to bude všetko ok ja sa tam bojim a ty si natom ako? 😵

nelatorka
20. led 2011

@mamba555 tak držím palečky ať to vyjde 🙂 😉

lola33
20. led 2011

Mambuško,tak to moc držím palečky,ať brzo najdeš dvě //,já měla ET dnes 😉 😉 😉 ,vše proběhlo v pořádku,jdu odpočívat papa 🙂 🙂 🙂

nelatorka
20. led 2011

@lola33 tak to taky držím všechno co mám 🙂 hezky odpočívej 😉

lola33
20. led 2011

@nelatorka Jééé děkuji moc 🙂 🙂 🙂 ,také držím 😉 😉 😉 ,vydržíš netestovat,těch 14dní,nebo testneš dřív????

nelatorka
20. led 2011

@lola33 nevím asi to nevydržím. Doktor říkal,že při těch náplastech se nedostaví menst. takže se to ani nedovím, že bych třeba dostala měsíčky. Zítra to bude 7D tak už mám nutkání, ale asi je to ještě brzy. 🙂

lola33
20. led 2011

@nelatorka 🙂 🙂 🙂 Já jsem si slíbila,že vydržím do 2.2.2011,to bude pěkné datum,ale uvidím,zda vydržím,znám se 😝

valkat
20. led 2011

@lola33 vydržíš a pak tam budou 2 krásné // ....přinesou ti štěstí,uvidíš.....

lola33
20. led 2011

@valkat děkuji moc,snad to vyjde.....poprvé jsem se stresovala moc moc a nyní jsem nějak v pohodě 😉 😉 😉

valkat
20. led 2011

@lola33 však ten klid ti moooc pomůže a vyjde to....musíš být v klidu aby bylo klidné i miminko... 😉

lola33
20. led 2011

@valkat 🙂 🙂 🙂 to jsem až moc,právě baštím druhý větrník,to jsem ještě nikdy nesnědla 😝 😝 😝

valkat
20. led 2011

@lola33 jéééé dej si i za mě,taky je mám moooc ráááda..... 🙂

lola33
20. led 2011

@valkat jasně a pak si je dáme s těma kočárkama,ju???Mažu odpočívat papa 😉 😉

valkat
20. led 2011

@lola33 odpočívej pááá....