Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

pavcahola
8. bře 2010

Ahoj nelatorka tak to je dobré znamení určitě to dopadne dobře. 🙂

zazy
8. bře 2010

Už od prvního dne.Myslím si,že ti to vyjde a pokud tě pobolívá bříško a třeba i prsa je to dobré znamení.Mě pobolívali tak 5 dní a pak mě skoro nic nebylo a taky se to nepodařilo.

nelatorka
8. bře 2010

Pavča - snad jo, děkuji za podporu mám z toho všeho takové smíšené pocity. 🙂

Zazy - děkuji to znamená, že to bude zítra 11 den tak jestli budu mít dost odvahy tak zkusím testík. Jo prsa mě pobolívají celou dobu, ale ne nijak moc.Taky chodím 2x za noc čůrat a hned ráno taky, jak se brobudím už to nemůžu vydržet a musím letět, ale to je možná z těch prášků ne? Brala si taky ten utrogestan? Nevíš jak dlouho ho budu ještě brát už mi to leze na nervy 3x denně si to tam strkat. Ale na druhou stranu pokud to k něčemu je tak bych ho klidně brala i 5x denně 🙂))))))) Pro mimi vše!

zazy
8. bře 2010

Já jsem užívala crinone,jednou ráno,je to vag.gel a pak tabletky ráno prednison a večer anopyrin.11 den už si ho můžeš udělat.

pavcahola
8. bře 2010

nelatorka já taky si udělala test 11den tak to zítra taky udělej a dej pak vědět jo?

nelatorka
8. bře 2010

Zazy - jo crinon jsem měla taky, ale měla jsem z něj svědění tak mi ho doky vyměnila jinak tabletky taky beru.

Jinak zítra si ho teda udělám a dám vědět. Bojim, bojim 🙂 , 🙂

inach
8. bře 2010

Ahoj Pavcola já měla vše v pořádku, jak jsem jela od doky tak sem se nachladila,měla jsem teplotu až přešla teplota tak mě začlo bolet v krku,ještě nejsem uplně dobrá,tak doufám že bude vše v pořádku.Jinak těh příznaky nemám,jen mi bývá špatně od žaludku ale nevím jestli je to těhotenstvím nebo tým nachlazením.Co ty?Veniku jsem tu už taky dlouho neviděla.

zazy
8. bře 2010

nelatorka:tak držím moc moc palečky,vyjde to uvidíš

venika86
8. bře 2010

Ahojky baby.
Nebojte, já Vás po očku pořád sleduju 😉
No mi měly taky nervičky. Minulý týden docela silné krvácení, ale naštěstí vše v pořádku. Už jsem byla od té doby 2x na UTZ a viděla mimčo i se srdíčkem 😵 ale máme hematom 😠 , tak odpočívám
Dnes jsem byla oficiálně svěřena do péče své gynekoložky 🙂
nelatorka - držím palce na zítra!!!
Jinak všechny móc zdravím

nelatorka
9. bře 2010

Ahojky ženy.

Tak jsem si dělala testik a mám tam krásné // čárky.
Jsem strašně šťastná 😵 a nemůžu tomu pořád uvěřit 😲 , že to vyšlo hned na poprvé . Vím že je to jen začátek, ale i tak mám z toho velkou radost. 😀

zazy
9. bře 2010

malatorka moc moc moc gratuluji,je to hezké,tak hlavně odpočívat aspon ted ze začátku

denisa76
9. bře 2010

nelatorka - to je nádherný, gratuluju! To se Ti teď musí čekat o hodně lépe, viď? Kdy jdeš na oficiální testy?

Holky, bolela Vás taky hlava při stimulaci nebo to mám z toho, že omezuju pití kafe?

pavcahola
9. bře 2010

nelatorka hrozně moc gratuluji ale zatím potichu abychom to nezakřikly.

inach já taky byla před 14dny nějaká nachcípaná ale už to naštěstí odeznělo,tak hlavně pěkně odpočívej.Jinak se mám dobře dneska jsem byla u své gynekoložky se objednat tak snad bude všechno v pořádku.

venika musela jsi jíd do nemocnice nebo jsi byla doma?Hlavně at je všechno v pořádku.

Jinak všechny moc zdravím. 🙂 🙂

nelatorka
9. bře 2010

Holky moc Vám všem děkuji.

Denisa- jo jo čekání už je teť o něco lepší, ale stejně si oddychnu až bude slyšet srdíčko a mimi uvidím a taky jestli nebudou náhodou dvě to by bylo teda taky překvápko. V pátek to bude čtrnáctý den tak myslýte že už se můžu objednat na krev?

Zazy - jiinak jsem už od ET doma tak opravdu poctivě odpočívám a nikam skoro nechodím ( kromě venčení našeho zvířecího miminka) abych nechytla nějakou chorobu. Taky už mám z toho aspoň 3kg nahoře. Pořád něco kuchtím.
Tak to budu muset aspoň chvíly doma ještě vydržet.

Denisa mě teda hlava nebolela, ale byla jsem dost unavená a pokud jsi na kávu dost zvyklá tak to možná tím bude.

moc na Vás všechny myslým ať je vše v poho. 🙂

venika86
9. bře 2010

Nelatorka - tak to je nádhera, moc blahopřeji!!
Pavca - ne, byla jsem jen doma, teď odpočívám a užívám si volna 🙂

pavcahola
9. bře 2010

nelatorka tak jim ve čtvrtek zavolej a v pátek si myslím že pudeš na kontrolu tada já jsem to tak měla.

frozinka
12. bře 2010

Ahoj holky, můžu se přidat, taky jsme začli chodit do Repromedy. Jaké máte zkušenosti a pocity? My chodíme k Dr. Hromadové, je fajn... 😎

nelatorka
12. bře 2010

Tak jsem dnes byla na krvi a ultrazvuku. HCG jsem měla přes 800 a byl vidět 1 malinkej gestační váček, ale doky říkala, že ten druhý nemusí být ještě vidět takže nebude předbíhat a mám přijít za deset dni znova. Není to nějak moc na 14 den?Taky že mám ještě zvětšený jeden vaječník 😒 tak mám odpočívat, ale jinak že je vše vpořádku. Tak to snad bude dobrý. Ale byla jsem tak zmatená, 😕 že jsem se zapoměla objednat a vlastně ani nevím na čem jsem. Jestli je teda pravděpodobné, že tam budou dvě nebo co se teda vlastně děje 😀

zazy
12. bře 2010

Ahojky Frozinko,já taky chodím do repromedy a ted začínám 2 IVF.Chodím také k doky Hromadové je výborná a i všichni ostatní.Kdy začínáš stimulovat??

pavcahola
13. bře 2010

Ahoj nelatorka tak to tam bude asi jenom jedno protože já jsem měla po 14dnech HCG přes 8000 ale třeba se tam ještě ukáže,ale gratuluji že se zadařilo.

frozinka
13. bře 2010

Ahoj Zazy, 22.3. jdu na UZ a pak se rozhodne. Dostala jsem léky na snížení prolaktinu, z odběrů mi vyšel dost vysoký, tak ho nejdřív musíme snížit. A podstoupila jsi po prvním neúspěšném IVF ještě nějaká další vyšetření, třeba laparoskopii atd....?

pavcahola
14. bře 2010

Ahoj frozinka jaké léky jsi dostala na snížení prolaktinu?Já ho mám taky zvýšený a beru norprolak.

nelatorka
14. bře 2010

Pavča děkuji. To jsem trochu klidnější no uvidíme za týden snad bude vše OK už se nemůžu dočkat.

zazy
14. bře 2010

Frozinka :Ne po prvním jsem nebyla na žádném vyšetření,mám danou diagnozu , endometrioza,na laparo jsem byla v říjnu a byly mi odstraněny oba vejcovody.

frozinka
15. bře 2010

Pavcahola: Taky beru Norprolac. Taky se ti z toho tak točí hlava a chce spát? Já jsem porodní babka a na noční je to celkem peklo, spát se mi chce už v osm večer 😎
Zazy: Mně se právě moc na laparo nechce, snad to nebude potřeba. A jaký máš protokol, dlouhý nebo krátký? Mně říkala něco o krátkém a uvidí se jak na to budu reagovat.

zazy
15. bře 2010

Frozimko:já budu mít tentokrát dlouhý protokol,tak doufám,že už to konečne vyjde.A kdy máš píchat první injekci,promin je to tvé 1 nebo 2 IVF?

frozinka
15. bře 2010

Moje 1. IVF. O první injekci se rozhodne až 22.3., jedu na UZ. Ale stimulovat se začíná až 2. den MS, ne? Nebo jsem to špatně pochytila? 😅

pavcahola
16. bře 2010

Ahoj frozinka já už ani nevím z čeho mě bolí hlava protože beru takových prášku,ale když jsem začínala s tým norprolakem někdy v listopadu tak se mi po něm chtělo spát,ale ted už si tělo zvyklo jen nevím jak bude reagovat (tělo) až za měsíc všechny prášky vysadím. 😒

frozinka
16. bře 2010

Pavcahola, držím pěsti, aby si zvyklo rychle a bez problémů. A můžu se zeptat, jestli jsi otěhotněla po IUI nebo po IVF a kolikrát jste to absolvovali?

denisa76
16. bře 2010

Ahoj holky!

Já jdu v pátek na odběr vajíček, tak jsem se chtěla zeptat, jestli vám některé potom bylo špatně nebo jestli jste potom během těch 5 dní fungovaly normálně.
Taky jste se musely před odběrem "vyplachovat"?

Nelatorka - tak jak všechno pokračuje? kdy půjdeš na první ultrazvuk?