Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

terez80
30. říj 2012

@dendinka @evickav Ahoj holky děkuji moc za odpověď, snad se ji zadaří
@luciasek1982 Ahoj mě se na nemockou ptali, ale určo si ji vem, není nad klid
@soniela Ahoj já jsem nic nedodržovala žádnou životosprávu, tělo si řekne neboj, taky jsem měla čekala na MS haha, když to chceš tak to nepřichází a nejsi třeba těhu?

aidule
30. říj 2012

@evickav No těší....ta starší zlobí, asi nám začíná puberta, tak ji straším, že Ježíšek letos bude z jejího chování smutný a vyhne se nám. A ta mladší je sluníčko, ale ta je zase nedšená ze všeho, takže s ní to bude snadné. Těším se na ta rozzářená očka u stromečku 😀 😉 🙂 !!! Doufám, že ta starší se zklidní, ať můžeme příští týden dopis Ježíškovi napsat. I tak to bude letos na naše zvyklosti vcelku pozdě, dosud jsme to stíhali vždy nejpozději do konce října 😖 ! Ale když se hold neposlouchá, tak se jinak nedá 😉 .

terez80
30. říj 2012

@olafka Ahoj máš krásné rarášky, věřím, že ti nezbývá čas. Už se na to taky moc těším, mějte se krásně. V Repromedě dělají krásné děti. 🙂

aidule
30. říj 2012

@blana12 Zdravím a zjišťuji, že máš termín narození mimi stejný, jako má sestra. Ta se na screening do Prenatalu taky chystá 😉 🙂 . Tak ať je i u vás vše v poho a krásně si to těhu užívej 🙂 !

aidule
30. říj 2012

@terez80 ...kdyby jen krásné, ale hlavně sluníčkově pohodové a vysmáté 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 🙂 !!!

luciasek1982
30. říj 2012

@aidule Je to naše zlatíčko milované!!!! Teď je chudáček trochu nemocný, má rýmečku a je trochu nesvůj! Tak snad se ho ta potvora brzy pustí!!!
Jo jo, jen plivej, plivej a plivej..... já snesu hodně 😀

maja89
1. lis 2012

Ahojky holky, dne 18.10.2012 se zapsal do našich srdcí jako nejkrásnější den 🙂 Rozrostla se nám rodinka, a hned o dvě nádherná miminka. Jako první na svět v 7:53 přišla Natálka s 2500 g a 47 cm a hned po ní v 7:54 Lilianka s 3250 g a 49 cm 🙂 Holky jsou narozené v 38+2 týdnu. Už jsme doma a užíváme si kolotoč kolem holek, naštěstí jsou zlaté a víme o nich, jen když nestíhám krmit 😉

evickav
1. lis 2012

@maja89 to je krásne 🙂 gratulujeme,,, želáme zdravíčko a nech šťastným rodičom robia bambuľky len samú radosť 😵

blana12
1. lis 2012

@aiduleděkuji, jééé, to je hezké, tak sestře přeji taky pozitivní výsledky 🙂

blana12
1. lis 2012

@maja89 Gratuluji k holčičkám 🙂 🙂

dendinka
1. lis 2012

@maja89 gratuluji, hodně zdravíčka celé rodině 🙂

soniela
1. lis 2012

@luciasek1982 Tak co odběr vajuch? Jaká byla úrodička??? 🙂 Od rána na tebe myslím a držím pěsti! 🙂

U mě nic nového. MS asi stávkuje, nebo co. Pořád nic ☹ Už jsem z toho zoufalá. Ještě tomu dávám do zítřka a pak už fakt nevím. No snad nepřijde o víkendu, protože nevím jak by to bylo, když si 2DC mám jít do Repromedy pro nadílku na stimulku 😒

soniela
1. lis 2012

@maja89 Moc moc gratuluji k holčičkám a přeji vám všem hodně zdravíčka!!!! 😵 😵

luciasek1982
1. lis 2012

@soniela Ahojky..... děkuji že jsi na mě myslela!!!! Nadílka popravdě řečeno nic moc, ještě teď se z toho tak trochu vzpamatovávám. Folikulů jsem sice měla 20, ale oocytů z toho bylo jen 15. Ty největší folikuly byly jen cysty. No a z těch 15 oocytů je jich 8 nezralých, 2 na hranici, že se teprve uvidí jestli z nich bude kvalitní embryo nebo ne no a pouhých 5 jich je opravdu kvalitních!!!!! ☹ Jsem z toho taková docela špatná!!!!!! Zítra si mám volat do laboratoře, jak to dopadlo s oplozováním!!!!!!!

Chuděro, tak ty pořád nic? A proč si pro léky na stimulku nezajedeš už teď? Já jsem tam taky byla před menstruací, protože mi taky vycházela tak nějak blbě přeš víkend!!!!!

aidule
1. lis 2012

@maja89 No to jekráááásné nadělení 🙂 🙂 🙂 ! Moc gratulujeme šťastným rodičům a holčičkám přejeme do života jen to nejlepší 😉 🙂 ! A mimo jiné, máte krásná jména, zvláště ta Natálka 😀 😀 😀 . Její míry mi nápadně připomínají ty naše...Tak se opatrujte a bude-li troška času, těšíme se na další fotečky rostoucích holčiček 😉 .

aidule
1. lis 2012

@luciasek1982 Luci, tak jak to dopadlo, byla úrodička?Doufám, že jste v pořádku docestovali na sever domů. Odpočívej a nechej se od dalších dnů překvapit, co je pro tebe v osudu přichystáno 😉 🙂. Myslím na tebe! 🙂

aidule
1. lis 2012

@soniela Nezoufej, bude to, jak to má být, uvidíš. I víkendová MS má své řešení 😉 🙂 !

luciasek1982
1. lis 2012

@aidule Ahojky..... děkuji že jsi na mě myslela!!!! Nadílka popravdě řečeno nic moc, ještě teď se z toho tak trochu vzpamatovávám. Folikulů jsem sice měla 20, ale oocytů z toho bylo jen 15. Ty největší folikuly byly jen cysty. No a z těch 15 oocytů je jich 8 nezralých, 2 na hranici, že se teprve uvidí jestli z nich bude kvalitní embryo nebo ne no a pouhých 5 jich je opravdu kvalitních!!!!! Jsem z toho taková docela špatná!!!!!! Zítra si mám volat do laboratoře, jak to dopadlo s oplozováním!!!!!!!
Tak teď už se jen modlit, aby ty dvě byly taky v pořádku a oplodnilo se jich co jak nejvíce!!!!!

soniela
1. lis 2012

@luciasek1982 Tak dobrých 5. Pokud jsou kvalitní, tak je to taky super. Tak zítra dej vědět kolik se ti jich oplodnilo a budu držet moc moc pěsti ať jich máte co nejvíc 😉
No já tam zkusím zavolat a domluvit se, že bych si tam zítra pro to zašla. A jak jsi to měla s pícháním? To sis to tam ani nezkusila? To jsi rovnou píchala sama doma?

soniela
1. lis 2012

@luciasek1982 Tak už jsem tam volala a kdyby se MS ráčila dostavit zítra, tak jsem objednaná na sobotu, a když až později, tak v pondělí. Tak doufám, že přijde co nejdřív, ať už můžu konečně s tou stimulkou začít. 🙂

luciasek1982
1. lis 2012

@soniela To víš ze by mi stačilo i jedno embryjko, pokud by bylo vítězné 😀 Děkuji za podporu 😉
Tak to je paráda, ze už jsi objednaná 🙂 Budu míč držet palečky, aby menstruace dorazila co nejdříve 😉 A pokud jde o aplikaci, tak já jsem zdravotní sestra, takže jsem nic zkoušet nepotřebovala 😉 Ale neboj oni ti tam vše vysvětlí 😉
Zítra se určitě ozvu 😉

aidule
1. lis 2012

@luciasek1982 Neboj, nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Zítra uvidíš, já jsem na tom tenkrát taky nebyla početně nejlíp 😉 . Hlavně nepropadej panice, ještě se může vyklubat třeba jediný, ale ten nejkvalitnější bojovníček 🙂 . Ty už jsi pro teď svůj díl práce udělala, tak už to nechej na osudu a hlavně věř tomu, že pokud to má vyjít, tak to klapne i s daleko menším počtem, to mi věř 😉 🙂 !!!

aidule
1. lis 2012

@soniela Ohledně aplikace injekcí se nemusíš bát, sestřička ti vše v pohodě názorně vysvětlí, jsou tam moc hodní a trpěliví. Hlavně se neboj zeptat, pokud něčemu nebudeš rozumět 😉 . Tak příjemnou stimulku s krásným výsledkem 😉 🙂 !!!

jomini
1. lis 2012

@aidule
@luciasek1982
@soniela Ahojte baby, prosim kt. den sa zacina stimulovat v RM kratkym protokolom?

soniela
1. lis 2012

@aidule Děkuji. No už aby to bylo 😀
@jomini 2DC, zrovna na ten den D čekám 🙂

jomini
1. lis 2012

@soniela my ideme zajtra po protokol 🙂 dakujem za info

evickav
1. lis 2012

@luciasek1982 trošku ťa poteším,,, ja som mala celkovo 4 folíky,,, dva boli nezrelé a zo zvyšných dvoch sa dobre oplodnilo len jedno,,, a to sa nám krásne delilo a delí sa dodnes 😀 takže aj s jedným embryjkom sa môže stať zázrak 😵
držím moc moc palce 🙂

luciasek1982
2. lis 2012

@aidule
@evickav
@soniela Ahojky holky 😉 Tak jsem zrovna volala do Brna! K oplození nakonec bylo vhodných 6 vajíček a z nich máme 6 krásných embryí! V pondělí v 11hod. si mám volat, jak to vypadá a v úterý hurá na transfér 🙂

soniela
2. lis 2012

@luciasek1982 Tak to je super zprávička!!! 🙂 🙂 🙂 Moc držím pěsti!!!

evickav
2. lis 2012

@luciasek1982 to je nádhera 😵 6 krásnych embryjok - nech sa len pekne delia, aby boli krásne silné na utorok 😉