Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

venika86
18. únor 2010

Pk - je prodloužená kultivace.
Pavca - tak to budem držet palce, určitě bude všechno v pořádku.
Mě je dneska jaksi šoufl, tak jen tak polehávám.

pavcahola
18. únor 2010

Už 11den jsem měla // ale ještě nebyly tak silný jako dnes.

nelatorka
18. únor 2010

Ahoj holky děkuji za reakce. Můžu se ještě zeptat měli jste po gonalu nějaké vedlejší účinky? Bolí mě břicho a na stranách tak trochu píchá. cítím se strašně nafoukle. Je to normální?

zazy
18. únor 2010

Pavčo nevím,jestli jsem se tě ptala,ale chci se zeptat,jestli mě může pobolívat bříško ,jak kdybych to měla dostat,ikdyž bych byla tehotná.Dnes mě trochu pobolívá,ale zrovna zítra bych podle správného měla dostat normálně menzes.Tak doufám,že ne.Ono mě totiž i prsa bolejí méně,tak doufám,že to není špatně.
Nelatorka:někdo na ten gonal tak reaguje,myslím si že je to normální,já si píchala peregon a břicho mám jak mičudu doted.

pavcahola
18. únor 2010

zazy mě bolelo břicho jako kdybych to měla dostat už 3den po ET a bolí mě každý den jednou lehce a pak zase víc,ale kamarádka mi povídala že ji bolelo taky a myslí si že by se to miminko mohlo uhnizdovat,když jsou takové bolesti.No a ted už bude pomalu rodit,tak nevím jak to je.

zazy
18. únor 2010

No uvidíme,už to řešit nebudu,pokud se má zadařit tak se zadaří,už aby to uteklo,děkuji za radu a povzbuzení

venika86
19. únor 2010

Zazy - mě taky bříško pobolívalo, je to opravdu normální, i když každý reaguje jinak
nelatorka - přesně ty příznaky, které píšeš, jsem měla poprvé taky. Jsou to docela velký dávky hormonů, tak na to tělo reaguje. Taky jsem měla břicho jak v pátým měsíci 🙂

ob.soklina
19. únor 2010

ahojte holky tak Vas jdu pozdravit a podelit se Vama o radost. 12.2.2010 jsem se stala maminkou dalsiho Repromedatka -Davidka. meli jsme 3140g a 49cm.malinkej se ma krasne k svetu. Doufam ze tato zprava povzbudi vsechny snazilky. Jinak moc gratuluji novym tehulkam a cekatelkam na test moc drzim pesticky.

zazy
19. únor 2010

ob.soklinka:Mooooooc gratuluji k miminku.Doufám,že jste aby zdravý.Doufám,že i já tu budu moct potom písnout,že máme taky repromedátko a nejen já ale všechny ostatní.Ještě jednou moc gratuluji

venika86
19. únor 2010

Já se taky přidávám ke gratulaci. 😵 😵 😵
Potom přidej fotečky, ať se můžeme pokochat.

inach
19. únor 2010

Pavcola-dvě čárky to je dobrý,jak jsi dnes dopadla u doky?

Soklina to je nádherný MOC GRATULUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pavcahola
19. únor 2010

Dopadla jsem dobře jsou tam dvě miminka teda jestli si to některý nerozmyslí.

Soklina taky moc gratuluji.

nelatorka
19. únor 2010

Zazy a venika děkuji tak to už jsem klidnější. Dnes jsem byla na krvi a ultrazvuku tak jsem to říkala i pro jistotu doktorce a taky mi říkala že je to normální. V pondělí jdu na OPU a v sobotu na ET. Tak doufám, že to bude všechno bez problémů. No a potom budeme už jen čekat a jak to tak vypadá to čekání bude ze všeho nejhorší co?

venika86
19. únor 2010

pavca - no to je nádherný !! Blahopřeju 😵 😵
koukám, že repromeďačky mají úspěch. To je moc dobře 😉

venika86
19. únor 2010

pavca - a to už byly vidět mimča na UTZ nebo to víš z krve?

zazy
19. únor 2010

nelatorka:nebudu ti lhát,to čekání je nejhorší.Já budu zítra 9 den,tak se mi to pomale krátí,ikdyž ono to člověku připadá,že se to vleče,já měla každý den návštěvu,aby mě to uteklo,ještě chvíli musím vydržet.Ono to uteče pak už se budeme těšit na ty naše drobečky,určo

nelatorka
20. únor 2010

Zazy moc děkuji držím ti palečky věřím že to dopadne všechno dobře.
pavca - gratuluji!! to je výborná zpráva a ještě k tomu dvojnásobná to je fakt super.

Moc to všem přeji.

pavcahola
20. únor 2010

Ahoj venika jo byly vidět krásně na ultrazvuku,paní doktorka povídala že jsou uhnízdění proto byly tak hezky vidět.

inach
20. únor 2010

Pavco blahopřeji,to je úžasný,to máš dobrý když už byly i vidět.Kdy jdeš na další kontrolu?

Veni to my si ještě počkáme,ty už to zjistíš v úterý a já příští pondělí.

pavcahola
20. únor 2010

Na další kontrolu jdu 5.3. ale už ted se těším,hlavně abych nezapoměla říct si o fotečku.A ty jdeš tohle pondělí na kontrolu?to už bys je taky mohla vidět nebo kolik jich máš v sobě?

inach
20. únor 2010

Já jdu až to příští.to už vidět bude určitě,jestli je vše OK

inach
20. únor 2010

Pavco kolikátý den jsi po ET?

pavcahola
20. únor 2010

Dnes je to 16den.

inach
20. únor 2010

Já jsem s venikou dnes 18,naběhly jsme tam hned 14 den ale ještě nic vidět nebylo.Asi záleží kdy se uchytí,mě se nejspíš uchutili 12.2. to jsem trošku špinila.Závidím ti že už jsi je viděla jsi dál než my.A víš kolik jsi měla HCG?

pavcahola
20. únor 2010

Nevím já jsem byla tak v šoku že jsou tam dvě že jsem na víc věcí zapoměla.

venika86
22. únor 2010

Ahoj holčiny.
Tak u mě dnes proběhlo menší špinění. Ráno jsem se probudila a na intimce to bylo vidět, pak ještě trošku a teď už je to snad dobrý. Občas mě píchne v bříšku, tak jsem z toho byla ráno dost nervózní. Zítra už jdu na kontrolu, tak uvidíme. Snad bude všechno v pořádku. Nestalo se to taky některé z Vás?

zazy
22. únor 2010

Ahojky děvčata tak u mě ode dneška střevní chřipka i s teplotou tak snad to bude v poho.Zítra mám v plánu zkusit testnou,tak uvidíme
Venica:určitě bude,jen se pořádně zavrtavají
Jinak doufám,děvčata,že jste všechny v pohodě.

zazy
22. únor 2010

Ahojky děvčata,tak jsem dneska začla špinit,doufám,že to nic není,uvidíme jsem dneska 11 den,myslíte,že je to normální???

venika86
22. únor 2010

já jsem dnes 20 den po ET a taky jsem špinila, takže to asi normální je. Teď už je to fajn, tak snad se to nevrátí

inach
22. únor 2010

Zazy já taky špinila 11 den po ET,bylo to to zavrtání,tak to může být ono.Jen ta chřipka to ve tvém stavu není dobré,musíš na sebe dávat pozor,nepouštět k sobě nemocný nebo nachlazený lidi,já když k nám někdo jede tak se první ptám jestli je zdravej,ted ta chřipajzna řádí.Držím palce a pořádně se vylež.

Veni já jsem v pohodě ale v bříšku mě taky sem tam píchá tak snad to tak má být.Do Repromedy jsi nevolala aby ti něco k tomu řekli ?
Já dnes byla na hematologii kvůli zvíšené srážlivosti krve,zítra budu volat pro výledky,tak snad to bude OK.Do Repro jedu příští pondělí.Pořád je to takové doufání at je vše v pořádku.