Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nelatorka
28. říj 2010

@lola33 to je mi moc líto ☹ a nechala sis dát obě nebo jen jedno emb.? nezakázala ti tvoje doky si dát 2 em.? Děkuji že jsi napsala 🙂 určitě ti to vyjde napotřetí všeho dobrého i zlého jak se říká 😉

lola33
28. říj 2010

@nelatorka jojo je to život,když jsem si tu četla tvůj příběh,tak mi ukápla slzička,jak je to nespravedlivé,ale jak říkáš,jednoho dne se vše v dobré obrátí a budeme tu maminy všechny 🙂 věřím tomu!!! Ano na oba pokusy jsem si nechala zavést vždy dvě embrya,chodím ke stejné paní doktorce jak ty a je naprosto úžasná,vždy dokáže super člověka povzbudit a doporučila my vždy dvě,přesně jak jsi psala při jednom je pravděpodobnost 17% a u dvouch je 35%,tak proto jsme šli hned do obou 🙂 ,tak uvidíme....děkuji moc za povzbuzení 🙂

nelatorka
28. říj 2010

@lola33 ano jak říkáš je to nespravedlivé ani ve snu mě nenapadlo, že se něco takového může stát, ale je to život a čas je nejlepší lék. Myslým že tuhle kapitolu už mám zasebou a už bude jenom dobře. Snad..
Tak alespoň mám díky tobě jasno že půjdu určitě do dvou. Jsem objednaná na 6 prosince. Můžeš mi prosím napsat jak ten KET probíhá, co se při něm bere a kolik tě to stálo? platí se oba dva pokusy stejně?

lola33
28. říj 2010

@nelatorka 🙂 🙂 🙂 určitě bude už jen dobře,musí 🙂 🙂 🙂 ,jsem ráda,že jsem potkala někoho s podobným problémem,děkuji a vše potřebné Ti jdu napsat do IP 😉

nelatorka
28. říj 2010

@lola33to já taky 🙂 🙂 Je to super, když si můžeš o tom promluvit s někým kdo je na tom podobně. Děkuji si zlatá 😉 🙂

lola33
28. říj 2010

@nelatorka Tak jsem vše vypotila do IP 🙂 ,hezký večer 😉

nelatorka
28. říj 2010

@lola33 Díky, díky, díky.... Hned mi je líp když vím co mě čeká. Tak dej vědět papa 😉

mufinka0
28. říj 2010

@lola33 Ahojky,..mohla by jsi mi taky napsat do IP něco o KETu,..stimulace, cena atd v Repromedě?? Taky se nám nepovedlo IVF a máme 4 mrazáčky. 🙂

lola33
28. říj 2010

@mufinka0 Ahojky,jasně,hned Ti tam vše potřebné přepíši 🙂 ,koukám,že máme stejný problém 🙂 ,jsem moc ráda,že si tu s Vámi můžu popovídat 🙂

mufinka0
28. říj 2010

@lola33 Děkujííí!
My byli na prvním IVF na Obilňáku, podruhé v Repromedě a po Novém roce asi půjdem do KETu, ale ještě vůbec nevím kdy se na to budu cítit. 😒 Dost mě to psychicky zmáhá. Řekla jsem si, že do 3 pokusu nepůjdu,...ale kdybych se náhodou někdy rozmyslela, určitě půjdem zase do Repromedy! 🙂
Myslím 3 IVF už bych nechtěla,..já neberu KETy jako "pokus"...

lola33
28. říj 2010

@mufinka0 Uvidíš,že se určitě zadaří,musí!!! 🙂 🙂 🙂 Taky se teď dost bojím,byly to poslední mražáčci,ale kdyby náhodou,tak rozhodně půjdu v lednu do 2IVF a opět do Repromedy,jsem tam moc spokojená,jsou tam všichni úžasní!!! 😉

mufinka0
28. říj 2010

@lola33 Ano, já jsem v Repromedě taky moc spokojená 🙂 No,..zadaří,..snad už joo. 🙄 A Ty se neboj,..první IVF vyjde jen v málo procentech, takže šance máte ještě veliké 🙂 Teď se šetři a mysli jen na pěkné věci 🙂 Přeji Ti // na testu!!! Moc!! 😉

lola33
28. říj 2010

@mufinka0 Děkuji moc za povzbuzení 🙂 moc si toho cením,prostě budeme bojovat,dokud tam ty // nebudou,ne???Čtu si to tu zpětně a jsou tu opravdu samé fajn bojovnice 🙂 🙂 🙂 ,děkuji!!!

mufinka0
28. říj 2010

@lola33 Ano,..jsou tady veliké bojovnice,..třebas Beryk,..ta je těhulka až po 5 IVF :-P Je to moc silná holka! A už si to zasloužila 🙂 Já až tak odolná nejsem,...ikdyž všechno chce svůj čas! A hlavně jsme ženské a ty vydrží mnohem víc než chlapi. 😉
Já zkusím ještě ty KETy, snad bude na 2x,..a pokud nic, tak půjdem buďto vyřizovat adopci, nebo zůstanem sami. 🤐 Na 3 IVF už nemáme jak prostředky, tak já odvahu a sílu. Ale všechny bojovnice moc obdivuju!!!! Ono to prostě jednou přijde,..štěstí se unaví a sedne si na každou z nás 🙂
Vy máte co za problém, že jste museli na IVF?? Já už nemám ani jeden vejcovod, takže jinou možnost ani nemáme. 😠

mamba555
28. říj 2010

ZDRAVIM VŠETKYCH JE TU NIEKTO TERAZ?

bublenudle
28. říj 2010

@mamba555 ahojky...jak se vede?? už se chystaš na ivf??

mufinka0
28. říj 2010

@mamba555 Ahoj 🙂

bublenudle
28. říj 2010

@mufinka0 jak se máš,zlati?? 🙂

mufinka0
28. říj 2010

@bublenudle 🙂 Ahoj,..no spíš mi řekni jak se máš ty maminko.. 🙂

bublenudle
28. říj 2010

@mufinka0 😵 😵 seš brouček..no,mám se samozřejmě krásně,uživám si miminka v břišku,ale mám trošku i obavy.že bude zklamání..no víš jak...tak snad mě už tentokrát poslechnou a zůstanou... 😉 😉 co ty??? co testiky??

mufinka0
28. říj 2010

@bublenudle Testíky nevím nudličko 🙂 Jdu si pro výsledky zítra 🙂 Tak snad to bude O.K.,..ani nevím co by bylo lepší, kdyby tam něco bylo a znali jsme příčinu a tím pádem to mohli léčit a nebo kdyby tam nic nebylo a my jsme tím pádem byli zase na začátku 😒 No nechám to osudu,..s ním totiž stejně nejde nic jiného dělat!
Užívej si miminka v bříšku! Moc bych Ti přála aby tam zůstali. Hlavně na sebe buď opatrná.. Neboj,...obavy jsou normální!!! Bez nich by to ani nebylo možný 🙂 Prostě, dokud nebudeš vědět oficiální výsledky, tak jsi těhotná!! 😉

lola33
28. říj 2010

@mufinka0 Ano přesně jak říkáš,moje slova 🙂 🙂 🙂 U nás je problém v manželově SPG,tak proto IVF ☹ Taky jsem si myslela,že to po prvním pokusu vzdám,ale člověk si pobrečí,otřepe se a zase má před sebou další cíl,který chce zdolat 🙂 🙂 🙂

mufinka0
28. říj 2010

@lola33 Ano ano,..ten jáí měla po 1IVF taky,..ale teď po 2 pokusu, kdy všechno vypadalo skvěle a přesto to neklaplo, tak se moje energie a nadšení někam vytratilo,...ale ono se zase objeví 🙂 Po Vánocích třeba 🙂 😉 😉 A nebo až z jara,..uvidíme. 🙂 Dokud to nebudu cítit, tak do toho nepůjdu 🙂
Ty chodíš v Repromedě ke komu?? Já k dr. Hromadové .-) Chtěla jsem ji na doporučení tady od holek. Ale měla jsem možnost potkat i dr. Fischera a dr. Prokopovou a jsou všichni moc milí a příjemní 🙂 Cítím se tam moc dobře...Ikdyž mohla bych se cítit i líp... 😅 😅 Ale však to jednou přijde 🙂

lola33
28. říj 2010

@mufinka0 Také moc držím palečky na zítřejší výsledky 🙂 🙂 🙂 a budeme se těšit na samé dobré zprávy 😉 😉 😉

mufinka0
28. říj 2010

@lola33 🙂 🙂 🙂 🙂 Děkujííí 🙂 jsi hodná .

lola33
28. říj 2010

@mufinka0 také chodím k paní doktorce Hromadové a nedám na ní dopustit 🙂 🙂 🙂 ,ostatní jsou také moc fajn 🙂 ,jasně je potřeba do toho jít,až si je člověk 100%jistý!!!Já jsem hodně nedočkavá,tak proto ty dva KETY hned za sebou 🙂 🙂 🙂

bublenudle
28. říj 2010

@mufinka0 Tak budu držet palečky..a dej mi hned vědět jak jsi dopadla 🙂 🙂 Já si řikám,že ted to musí vyjít..dotřetice všeho dobrého 🙄 🙄 tak ja se jsu umyt a koukat s mimčama na telku,,měj se krásně,pěknej večer..paaa 🙂 🙂 🙂

nelatorka
28. říj 2010

@lola33 jak říkáš nesmíme to vzdávat a musíme věřit určitě to vyjde!!!!! 🙂 Musíme koukat jen dopředu a neotáčet se i když je to mnohdy velmi těžké ☹

Mufinko i tobě uvidíš. Jsi silná holka a určitě se to povede 🙂 🙂

mufinka0
28. říj 2010

Holky,..moc děkuju 🙂 Bude to O.K. Jdu koukat taky na nějaký film 🙂 páá a dobrou noc!

lola33
28. říj 2010

@nelatorka 🙂 🙂 🙂 Přesně tak na každého to štěstí jednou sedne!!! Jsem moc ráda 🙂 🙂 🙂 že jsem Vás tu poznala 🙂 🙂 🙂