Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
9. lis 2010

@valkat Nooo,vitej v klubu 😀 já bulim furt...hrůůůůza,hahah.po pul roce hormonu jsem uplně jiná... 😖

bublenudle
9. lis 2010

@elisabet seš hodná,diky...at jsme jednou všechny mamky..a snad Bůh dá,a bude to brzo 😵

valkat
9. lis 2010

@bublenudle jsem hotová a to nic neberu.....mě skoro rozbrečí i večerníček....🙂)))

pavlina74
9. lis 2010

Ahoj holky, jakou máte zkušenosti s Repromedou?

valkat
9. lis 2010

@pavlina74 já ti moc nepomůžu byla jsem tam minulý týden poprvé,ale působili na mě dobře....

pavlina74
9. lis 2010

Byla jsi nejdříve na konzultaci? nebo už jsi prošla nějaká vyšetření?

valkat
9. lis 2010

@pavlina74 byli jsme na konzultaci a tenhle týden šel manžel na spermiogram a já na krev....a pak se uvidí co nám brání mít mimi.....

pavlina74
9. lis 2010

@valkat od dr. jsem dostala také doporučení do Repromedy, známá byla v Unice, tak nevím, pro co se rozhodnout, procházela jsem diskuze a je to opravdu individuální. Do Repromedy jsem objednaná na pondělí a asi se zkusím objednat do Unicy, a uvidím, jak to na mě bude působit. Nevíš, jak to je finačně rozdílné? Ty už jsi něco platila?

valkat
9. lis 2010

Tak holky dobrou noc...zítra se třeba s některou potkám ráno na krvi....tak pááá a hezké sny.... 🙂

valkat
9. lis 2010

@pavlina74 neplatila......myslím že to bude asi podobné...spíš je důležité kde to na tebe bude působit příjemněji....

pavlina74
9. lis 2010

@valkat Dobrou a děkuji za odpovědi, třeba se tam někdy potkáme a přeji ti hodně štěstí

valkat
9. lis 2010

@pavlina74 tobě taky.....

zazy
9. lis 2010

Zlatíčka zadaří se to Vám všem,v reproše jsou šikulky
Pavlína:já se taky rozhodovala mezi Unicou a repromedou a zvolila jsem repromedu,má největší procento úspěšnosti.Ikdyž bych řekla,že je o trošku dražší,ale já jsem ráda,že jsem do toho šla a podívej na druhý pokus se to zadařilo a za chvíli už budu mít mimi u sebe.Ale rozhodnout se musíš ty sama

vlcek
9. lis 2010

ahoj holky,my jsme chodili s manžou nejdřív na Unicu,tam 2 pokusy a 1 ket a nic a na Repromedě u paní dr.Hromadové se zadařilo na 200%,máme Aničku a Honzíka .A finančně nás to vyšlo asi tak na stejno,akorát na repromedě daleko míň injekcí do břicha a asi o 6 vajuch víc.A navíc jsme byli z unicy tak vystreslý,že se na repromedě divili.Držíme všem moc palce,pa 4vlci

bublenudle
9. lis 2010

@valkat hahahah,dobrý..Rákosníček 😀 ??

bublenudle
9. lis 2010

Holky dobrou noc....jsu si zopaknout dnešni buleni a hají belí..krásný zbytek večera... 🙂

valkat
10. lis 2010

Dobréé ránko,tak jsem se vrátila z krve na HP a na výsledky si počkám do 3.12. si je nadělím k Mikuláši..... 😉

raaad
10. lis 2010

Ahooojky....jenom pro povzbuzení: s Repromedou spokojenost perfektní....už máme 8měsíční Ellinku : a na první pokus a při zavedení 1 kousku 🙂 Dr.Hromadová je úžasná: dělala mi odběr i ET. Cenově asi podobné, jenom PGD je možná trochu dražší(a my ho nutně potřebovali), ale kvalita něco stojí 🙂
Když jsem procházela stimulací, tak jsme na tomto fóru docela prokecávaly všechny naše trable a poznatky...a mně to stráááášně pomohlo. Nakonec jsme taková parta "repromeďaček" s malými "repromeďátky".......a založily jsme si soukromou skupinu a kecáme a kecáme a děláme si společné srazíky a ukazujeme si vzájemně mimísky...Prostě sranda. Všechny dětičky (je nás 7) jsou skoro stejně staré,tak máme o čem povídat a předávat si vzájemně zkušenosti....
Takže všem přeju mnoho zdaru...a pak ať jedete to své zlato taky ukázat do Repromedy (tak jako my) a udělat jim tím pěkný dííík.
Celé IVF je sice náročné...ale stojí to za to "štěstíčko"....
Tak papapapa všem 🙂 Rady+Elli

bublenudle
10. lis 2010

Ahoj holky....přeji Vám krásný den....ja už se těšim zítra na krev,at vysadim prášky a dostamu krámy...vím,že už to je stejně zase negativní...ale at už to mám aspon za sebou....takhle ještě do sebe peru prášky,a vim ,že je to k ničemu...zítra se domluvim co dál,uvažuji o tom,změnit car..uvidím... 😔

valkat
10. lis 2010

@bublenudle ahooojky,budu na tebe zítra myslet... ☹ ☹

bublenudle
10. lis 2010

@valkat ahojky zlati,jsi hodná..no už to chci mit za sebou 😔

valkat
10. lis 2010

@bublenudle ...no jo,beruško,ale já chci aby to bylo za Tebou protože budeš čekat mimi a nee takhle.....moc bych ti to přála...nám všem...... 😉

valkat
10. lis 2010

@bublenudle tak já pádím do práce...tak se drž a písnem si večer...páááá

bublenudle
10. lis 2010

@valkat Paa zlati..pěkný den..budu tady večer 🙂

lola33
10. lis 2010

@pavlina74 Ahojky Pájinko,také chodím do Repromedy a neměnila bych 🙂 🙂 🙂 ,jsou tam všichni moc milý a vše krásně vysvětlí 😉 ,ale určitě máš možnost konzultace a vyzkoušet více CARU a rozhodnout se papa 🙂 🙂

lola33
10. lis 2010

@bublenudle Ahojky zlatí,zítra držím palečky,jakmile odlepíš náplasti tak mrcha dorazí opravdu bleskově do dvou dnů ☹ ,vím o čem mluvím dorazila a už trvá 7dní,docela síla ☹ a zkusíš tedy jiný Car,už nemáš sněhuláčky 😉 ?Přeji krásný ničím nerušený den jo a k těm hormonům 10 dní už nic neberu a bulím a bulím,jsem asi vážně divná papa 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 Ahoky....brouči,už se fakt těšim až do sebe nic neposypu...je to hruza,uplně jsem se změnila,no a padání hlasu,hrůůůza..ano,zvažuji že pujdu jinam...V Repro jsem moooc hodní a milí,ale vysledky nemám žádné..a už mám jen jeden pokus... ☹

lola33
10. lis 2010

@bublenudle Ahojky jojo ty hormony,to je ☹ ,také mě padají vlasy po hrstech,kadeřnice se úplně zhrozila,ale co jí budu vykládat,že??? 😉 Pokud dobře chápu v Repro jsi měla již 2IVF??? a mražáčci už nejsou??? ☹ Zítra se drž budu na tebe myslet 🙂

elisabet
10. lis 2010

AHojky, tak to mám za sebou, ještě mě bolí břicho ale to je normální, tak měli jsme 9vajíčekk a po očištění nám zbylo 7, všechny půjduou ICSI jelikož máme problém se spermijkama a zítra dopoledne mám zavolat jak se vyvíjejí.

lola33
10. lis 2010

@elisabet Ahojky,tak to je super,krásná zpráva 🙂 🙂 🙂 ,držím palečky,ať se jich chytne co nejvíce!!! 🙂 🙂 🙂