Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

gabulenka
12. srp 2011

@valkat to by bylo krásný, kdyby to byl páreček 🙂 jasný, holčička se přece nebude vystavovat 🙂 úplně chápu vaše nadšení, to je krásný 😉

gabulenka
12. srp 2011

Já jdu zítra v 9.45h na transfer. Prý máme fotbalovou jedenáctku 😀

valkat
12. srp 2011

@gabulenka tak to je super,že se jich tolik udrželo,vyberou ti ty nejlepšía bude miminečko,uvidíš.....mě to taky dělal Fischer a vidíš jak jsme dopadli...... 😀

gabulenka
12. srp 2011

@valkat díky, je to super, ale chceme něco zamrazit, ale určitě ne všechno, na to bysme ani neměli. Jen je divná ta představa, že nějaký spláchnou pryč... Jojo Fischer mi dělal OPU... 🙂

valkat
12. srp 2011

@gabulenka vem si že mi jsme měli 23 vajíček a oplodnilo se jich asi 11,ale jen dvě byli uplně super na ET a ten zbytek nám řekl Fischer,že je to zbytečný mrazit,že nejsou v takové kvalitě a že je to zbytečné vyhazování peněz....takže mrazáčci nebyli vůbec a zbyli jen ty dvě a jsou z toho miminka..... 😉 tak uvidíš co a jak vám poradí....

kacnov
12. srp 2011

ahoj holky potřebuju pomoct:dnes sem byla v repromedě na UTZ zkrze folikuly dnes se 16DC a folík mám 16mm dr fišer říkal že je malý že nedoroste tak že vše znova další měsíc a říkal že jestli prostě s clostilem nic nepůjde tak se dostanu do nějaké kategorie či co-nevím asi jsem mu nevěnovala moc pozornosti ☹ ☹
nevíte některá co tím myslel? clostil beru asi ted to bude 5 měsíc...

gabulenka
12. srp 2011

@valkat aha, moc děkuju. To je fajn, že řekne jak to je a netahají z lidí peníze. Embryoložka říkala, že jsou kvalitní, ale že to probereme s doktorem zítra. Tak uvidíme. Těším se a bojím zároveň. Po OPU se necítím ještě úplně v pohodě 😒

gabulenka
12. srp 2011

@kacnov ahojky, já jsem brala clostil 6 měsíců, moje gynekoložka mě špatně ohlídala. Takže nic.Pak jsem se dostala do Repromedy. Tak mi po 2 měsíční pauze v Repromedě řekli, že zkusíme ještě 1 měsíc s clostilem, i když by se to nemělo ty měsíce navyšovat. Taky žádná extra reakce a tak jsem šla na IVF. Jiná možnost se nám v tu chvíli nenabídla. Leda menší nebo větší dávky hormonů. Ale když jsi měla clostík a 16mm folikul tak věřím, že v následujícím měsíci tak vyroste pořádný folík 😉

kacnov
12. srp 2011

@gabulenka děkuju no já sem minulý měsic měla folík 20mm a tento právě nic jenom tento malý a ty jsi nebyla na IUI ty jsi šla rovnou na IVF?
my sme se totiž s manžou domlouvaly že kdyby folík byl šli by sme na IUI
my si IVF nemůžeme dovolit-finančně je to šílená pálka ☹ ☹

gabulenka
12. srp 2011

@kacnov o financích ani nemluv 😒 já na ten clostil nereagovala, mám syndrom polycystických vaječníků, takže nemám ovulaci ☹ Takže když už jsme stimulovali injekcema, byla pro nás větší šance IVF 😉

gabulenka
12. srp 2011

@kacnov a když jsi měla folík 20mm tak jste dělali IUI?

kacnov
12. srp 2011

@gabulenka ee to chcem až tento měsíc iui no to mi povídem mám také PCO ☹

gabulenka
12. srp 2011

@kacnov tak moc držím pěsti, v Repromedě určitě vědí, co dělají 😉

kacnov
12. srp 2011

@gabulenka jojo to vím ale nechci abych se finančně položila ☹
můžu se zeptak kolik tě celkově stálo IVF?

gabulenka
12. srp 2011

@kacnov zatím cca 26tisíc bez mražení, to budeme řešit zítra

kacnov
12. srp 2011

@gabulenka cože? no to je šííílený ☹ ☹ tak na to nemám ☹

gabulenka
12. srp 2011

@kacnov ale to je u každýho jinak, my měli dlouhý protokol, tak to je asi o něco dražší. Ale neboj, tobě to vyjde s clostíkem 😉

mamba555
12. srp 2011

@valkat ahojik tak to je krásne chlapček a dievčatko heh ja som v 31tyždni tehotenstva a ešte furt neviem čo to bude nejak sa nechce ukázat som stoho taká nervozna hah ešte nič nemám kupene a neviem aké farby mám kupit tak asi kupim všetko biele a bude to heh tak držim palce a ozvi sa

mamba555
12. srp 2011

@aidule ahojik dakujem velmi pekne si milá tak snád už teraz to vyjde už nemám vela do konca.ja každému držim palce aby to každy zvládol a prekonal ja som velky bjkoš hah a od všetkého už sa bojim ale dufam že už bude všetko lendobre dakujem pekne a držim taky palce

mamba555
12. srp 2011

@gabulenka no aj ja som sa bála a ešte aj teraz niekedy ked si nato pomislim čo všetko s amože stat ale snád bude všetko ok aj u teba neboj nič musi šbyt silná a tešit sa tak zajtra ti budem držtat palce a ozvi sa papa

aidule
13. srp 2011

@gabulenka Dnes jsem na tebe moc myslela, doufám, že šlo vše v pořádku a že se cítíš dobře. Hlavně pořádně odpočívej a buď pozitivní, ať se ta pozitivita pak objeví i na těhu zestíku 😀 😀 😉 !!!

mufinka0
14. srp 2011

@gabulenka Čauky !!! Tak jak jste dopadli na transferu??? 🙂 🙂 Byla jsem tady včera nakuknout a Ty nikde 😅 Určitě jsi odpočívala, viď? 😉 To je moc dobře. 😵

gabulenka
14. srp 2011

@aidule
@mufinka0 ahoj holky, jste moc hodné děkuji. Mám u sebe 2 miminka - hatchované blastocysty (tak nějak) a 6 mrazáčků. Ale je mi dost blbě, tak skoro pořád ležím. Břicho pobolívá, žaludek na vodě, hned unavená, ufuněná atd. Možná blbě reaguju na utrogestan, nevím... Jak mi bude líp, tak nakouknu, díky moc........

aidule
14. srp 2011

@gabulenka Tak se hezky opatruj, odpočívej, to ostatní k tomu všemu patří, nedělej si žádné starosti 😉 , myslím na tebe!!! 🙂

bublenudle
14. srp 2011

@gabulenka Zlati,pěkně odpočivej a miminka hýčkej..myslim na tebe...vše bude ok 😵 😵

mamba555
14. srp 2011

@gabulenka ahojik aj ja som mala tie hatchovane blastocisty alebo čo to je hahah tak sa držte a daj vediet držimm palce pa pa

valkat
15. srp 2011

@gabulenka tak super zprávičky,to máš to nejlepší......tak to určitě vyrostou miminka držím pěstičky...... 🙂

zazy
15. srp 2011

Gabu:tak ted pořádně odpočívej a uvidíš,že tam ude za 14 dní //.Holky Vám ty týdny utíkají to je hrozný,jak ten čas letí,člověk to ani nestíhá sledovat.My opět včera večer začli horečkovat,dnes nad ránem malá měla dokonce 39.Jsou to zoubečky,chudáček.

mufinka0
15. srp 2011

@gabulenka čauky 🙂 Já měla taky hatchující blastocysty 🙂 Mě se teda bohužel neuchytly, ale já měla asi problém s krví.. 😒 Tak asi proto. Ale je to nejlepší stádium jaké můžeš mít 😉 😉 Táákže za 14 dní budou //, uvidíš !!!! 😵 😵 😵 😵 Odpočívej,..bolest břicha je úplně normální,..ne-li přímo dobré znamení. 😉

valkat
15. srp 2011

@gabulenka bolení břicha je to nejlepší,mě boleli vaječníky asi od 3. dne od ET a mělo to dobrý výsledek............ 🙂