Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

larunnka
27. bře 2007

Ahojky Saskie, zrovna toto období prožívám a k tomu jsem ještě doma, jsem na PN, takže je to nekonečné tuplem. Ty ted taky čekáš na těhu test? 😅

saskie
autor
27. bře 2007

ahojky larunnko ano cekam na test ,na krev mam jit 4.4 a ty jak jsi na tom ?

larunnka
27. bře 2007

Já jsem byla na ET 20.3. a test si mám dělat ted v pátek a když budu negativní, tak v neděli, transférovali mi dvě embryjka, dnes jsem do rána malinko špinila, ale snad to nic neznamená.

Kolik jich máš transférovaných ty?

saskie
autor
27. bře 2007

ahojky tak ja jsem na et byla taky 20.3 tak to jsme byli ve stejny den mi transgerovali 3 embrylka.oni ti rekli ze si mas udelat tehotensky test?taky drzim moc palecky

marinka
27. bře 2007

Ahojte holky, já jsem to teda zvládala hodně těžko, bylo to nejstresovější období v mém životě a během týdne jsem zhubla 3 kila. Byla jsem hlavně zmatená z těch prvních dnů, bála jsem se něco udělat, abych něco nepokazila.Stačilo málo a už jsem si to vyčítala. Chvíli jsem měla pocit, že to vyšlo, pak že vůbec, každý den jsem brečela. 8 den po ET už jsem byla tak na prášky, že jsem se rozhodla, že si druhý den udělám test. No, a 9 den po ET tak byla slabá čárka, která postupně sílila a 12 den po ET to už byla pěkná tlustice 🙂 Moc dobře vím, co prožíváte - zkuste se nějak odreagovat, jak to jen jde. Mně mc pomáhaly návštěvy kamarádů, když jsme si pustily nějaký dobrý film apod. Nejhorší bylo být sama doma a pořád na to myslet. Oběma vám držím moc palce, ať to dobře dopadne!!

saskie
autor
27. bře 2007

a k tomu spineni to nic neni spinit se muze jen ne krvacet.rika se ,ze kdyz spinis tak se muzou mimi zahnizdovat ,pokud jen malinko spinis nestresuj se nic to neni 😅

marinka
27. bře 2007

Špinění je opravdu v pohodě, toho se nemusíte bát. Já jsem ho sice neměla, ale kamarádka jo a teď čeká dvojčátka 🙂

larunnka
27. bře 2007

Saskie, ano, že si ho mám udělat sama a pak až dojít na krev, tak snad to bude v pohodě, to špinění mě vystrašilo...

Marinko, tak to je krásný a to jsi byla na prvním IVF, já mám ted za sebou druhé.....

saskie
autor
27. bře 2007

marinko tak to ti moc a moc gratuluji .no vcera taky na mne prisla takova deprese rano zacala jsem z niceho nic brecet ,nevim proc to bylo ,bylo moc brzo rano ,ale pak jsem bylav pohode a kolik jsi tehotna ?

marinka
27. bře 2007

larunko, podařilo se to napoprvé. Dali mi dvě embryjka a udržel se jeden bojovníček 🙂 Měli jste i ICSI a asistovaný hatching?

saskie
autor
27. bře 2007

je tak to kamaradce taky gratuluji dvojcatka?to bych taky brala

saskie
autor
27. bře 2007

ja mela icsi i asistovany hatching je to me druhe ivf

marinka
27. bře 2007

saskie, děkuju 🙂 Já jsem brečela fakt každý den a taky naprosto nečekaně. Prostě ten stres a nervy se v tobě hromadí a pak to jde ven přes slzičky. Ale je to lepší, než si hrát na hrdinku a držet to v sobě.. Teď začínám 4 měsíc, tak už to snad bude všechno dobré 🙂

marinka
27. bře 2007

Oni jí dávaly hrozně malé šance, že se těhu podaří a nakonec se chytla obě emryjka, takže takový malý zázrak 🙂 Já jsem taky měla ICSI i AH, zajímalo by mně, jestli to tomu pomohlo, že to vyšlo..

saskie
autor
27. bře 2007

bude neboj ,a ty jsi mela asistovany hatching a icsi marinko

saskie
autor
27. bře 2007

no ja chtela prodlouzenou kultivaci taky ,ale mela jsem jen tri vajicka a ty se oplodnili tak mi je zavedli vsechny 3 chtela jsem ,ze bude aspon vetsi sance tak uvidim .ale na prodlouzenou kultivaci to nebylo protoze jsem mela malo vajicek tak jsem si dala ten asistovany hatching

saskie
autor
27. bře 2007

marinko a pobolivalo te taky nekdy brisko a zada jak na ms ?nekdo rika ,ze je to normalni

marinka
27. bře 2007

Já jsem měla i PK, ale měli jsme 10 embryjek. Jenže po té PK nám zůstaly jen dvě pěkné, které mi zavedli a zbytek prý nebyl na zmražení. Z toho jsem byla dost špatná, protože jsme mysleli, že nějaké mrazáčky určitě budou.. Naštěstí to vyšlo, ale až jednou budeme chcít pro dítko sourozence, tak to budeme muset podstoupit znovu :(

larunnka
27. bře 2007

Marinko, tak to je nádherný, když napoprvé 😅 , my jsme měli ICSI + AH + PK + PGD 😀

marinka
27. bře 2007

saskie, mně bolelo břícho úplně přesně jako při MS, tak jsem si myslela, že to asni nevyšlo a asi tak od 5 dne po ET mně začala hrozně bolet záda - v kříži, ale i celá a občas mně bolely i klouby na nohách. A taky jsem měla pořád hroznou žízeň..

marinka
27. bře 2007

larunnko, tak to taky musí vyjít, při takové kombinaci 🙂!!!

larunnka
27. bře 2007

no taková kombinace byla i poprvé, ale ted jsem jedla i llistovku a jím pořád, já jsem věřila, ale to špinění mě vystrašilo 😠

marinka
27. bře 2007

Mně špinění spíš příjde jako dobrý příznak, že se něco děje 🙂 Když se embryjka neuchytí, tak se prý vstřebají a špiněním se to neprojeví, takže když špiníš, tak by to mohlo spíš znamenat, že to vyšlo a emryjka se zavrtalo 🙂

larunnka
27. bře 2007

no já to beru jako začátek ms, ale kéž bys měla pravdu, mě záda bolela dva dny po transféru, uvidíme, snad to bude dobré, manžel má zítra narozeniny a nerada bych hlásila špatné zprávy 😀

saskie
autor
27. bře 2007

halo halo je tu nekdo ?vy jste odesli holky

marinka
27. bře 2007

larunnko a kolikátý den po ET jsi?

marinka
27. bře 2007

saskie, jsme pořád tady a pilně píšeme 🙂 Musíš občas dát aktualizovat stránku (těma dvěma zelenýma šipkama na horní liště), jinak si ti nově napsané přispěvky nezobrazí..

saskie
autor
27. bře 2007

larunko tak to by mnel manzel ten nejhezci darek ze? 😅

larunnka
27. bře 2007

dnes jsem 7. den, když nepočítám den transféru.
Saski, ano to by byl nejkrásnější dárek, který kdy dostal, nesmíme to vzdávat, jdu holky hodit sprchu, za chvilku jsem tu 😀

marinka
27. bře 2007

larunko, takže ty plánuješ dělat test taky 9 den po ET??
saskie, a ty budeš kolikátý den toho 4.4?