• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

27. května 2016 
Ahojky thereso - tak to jsme dvě....ja testovala taky - test,kde psali,že už se může provést 5. den po oplodnění a taky NIC!Jsem 8. den po ET.Je to tvoje taky 1. IVF?
15. pro 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dívala jsem se a mám taky rapid clear
15. pro 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to taky moje první IVF. Nakonec jsem zkoušela test YOUR YOU, Rapid Clear jsem nechala ještě v zásobě. Ale myslím, že by jsme neměli ještě panikařit. Nic není ztraceno.
15. pro 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja mam testovat ted v pondeli a mam z toho hruzu, nevim jestli se toho pondelka dockam...coz o to asi se dockam, ale nebudu mit silu se na ten tt podivat, bojim se te /, ze tam svina bude... :frowning2: na druhou stranu, v jine diskuzi je cerstva zkusenost, ze testy byly pozitivni, ale krev a UTZ rikaly opak. Ja tomu uz vubec nerozumim... :frowning2:
15. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám testovat ve středu,ale možná už to budu vědět v pondělí-musím na krev a ultrazvuk-mám totiž hyperstimulační syndrom a už jsem byla na krvi a ultrazvuku minulý čtvrtek,ale ještě se z toho nedalo poznat jestli jsem těhu nebo né, tak jsem zvědavá na to pondělí jestli už to poznají a mám strach jak to dopadne.
Všem držím pěsti a věřte je lepší počkat až na ten daný termín-držím se totiž hesla, kdo si počká, ten se dočká , i když to čekání je hrůza :frowning2: ale pak ten výsledek snad bude stát za to :grinning:
Na testy bych moc nespoléhala-kámoška byla ve 3.měsíci a testík ji ukazoval jen /
15. pro 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj klarusko1 - a ma to smysl vubec testovat? Kdyz stejne se to musi nasledne potvrdit testem krve? Mela jsi ten syndrom i po punkci? U me se doktori bali, ze nejhorsi to bude po ET. Nastesti jsem si to "vytrpela" jen po punkci, pred ET. Nikomu bych neprala ty kapacky a "nafukovani" briska...je to hrozny pocit, kdyz znate mozna rizika a pak vam metr ukaze, ze se ubirate tim spatnym smerem...Hlavu vzhuru, musime bojovat a myslet jen na to dobre...dobrou noc :slight_smile:
15. pro 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekpet já to měla až po transeferu, na transeferu jsem byla minulé pondělí a v sobotu se mi to břicho nafouklo poprvé a pak to trošku polevilo,ale v týdnu zase znova, tak jsem volala do CAR a tam mi řekli ať hned druhý den přijedeme a rovnou si mě tam nechali 3 hodiny na kapačkách.
To testování asi smysl má, aspoň se můžeme na něco těšit, že by to mohlo vyjít :wink: Neboj já budu bojovat a tobě přeju taky hodně štěstí, ať se to tady příští rok jen hemží těhulkama :grinning:
15. pro 2007 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1 - diky :slight_smile: snad se brzy zapojime i my mezi tehulky. :slight_smile:
16. pro 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekpet to mu věř, budeme si navzájem držet pěsti, jasný? :wink:
Já to budu vědět už možná zítra,tak jsem zvědavá a celá nervozní :unamused:
16. pro 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1 - dobre rano, dneska jsem testovala a mela tam krasne // :slight_smile: vim, ze nemame jeste vyhrano, ale kdyz uz jsme s miminkama v brisku dosli tak daleko, tak budeme bojovat! Volala jsem hned na CAR a tam mne sestricka rekla, ze jsem to stejne vedela od zacatku a ze moc gratuluje, tak jsem ji rekla, ze az to uvidim na UTZ budu klidnejsi :slight_smile: na UTZ me objednala az 7.1.2008, pry by tam ted nebylo nic videt. Odpoledne jdu za gynekologem a necham si asi pro kontrolu odebrat krev, abych mela uplne 100% jistotu na Vanoce. :slight_smile:
17. pro 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekpet - to je krásná zpráva hned po ránu!!!moc moc gratuluju!!!
můžu se tě zeptat,dneska jsi byla 14. den po ET? a do dneška jsi to vydržela a test sis nedělala???
17. pro 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcekpet, gratuluji ke //.Mě se bohužel ukázala jen /.Zítra jedu na krev, ale to bude už je potvrzení neúspěchu a začátek nového boje.
17. pro 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bastet - hlavu vzhuru, trebas mas jen pomaly hormony
deninka07, ET jsem podstoupila 1.12., takze jsem po ET 17. den, testy jsem si nedelala, protoze mi je manzel schoval :slight_smile: musim rict, ze se vseho byla nejhorsi dnesni noc...mela jsem nocni muru, ani vam ji nepopisu nebo by vam bylo smutno, tak jak me rano kdyz jsem vstavala...ale // me rozveselily :slight_smile:
17. pro 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já mám dnes 11. den po ET. Dělala jsem test Rapiclear direct a tam se mi asi do 5min. ukázala hezká slabá čárka. Dělal jsem dnes i test Best2 a tam je zatím velmi slabá čárka, ale oproti testu před dvěma dny je už zase čárka o něco malinko silnější. Jinak mě pořád hrozně bolí podbříšek? Máte některá taky bolesti?
17. pro 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela od patku bolesti v podbrisku taky, bala jsem se, ze o miminka prijdu a dneska rano na me koukaly // :slight_smile: :slight_smile: nadherny pocit, preji, at vam to holky rychle utece a uvidite to co ja rano // :slight_smile:
17. pro 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj theresa, ja som dnes 8. den od ET a bolesti v podbrusku mam tiez. Vraj je to normalne. Gratulujem k dvom // :slight_smile:
17. pro 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekpet upřímná gratulace z celého srdce, určitě jsi šťastná. Já ještě radějí moc nejásám, protože je to depreve 11 den po ET. Ve čtvrtek jdu na krev a když tam řeknou, že tam mimi je, tak si snad i radostí vyskočím.
17. pro 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
theresa - diky, zprvu jsem si to ani neuvedomovala, ale ted mam minutu od minuty vetsi radost a hladim si brisko a povidam si s miminkama...od manzela jsem dostala pusu :slight_smile: jeste ale nemame vyhrano, holky v brisku musi bojovat a drzet se maminky zuby nehty :slight_smile:
17. pro 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekpet a nechala sis transférovat dvě embryjka? A kolik měli buněk, když je transférovali? A ty by jsi chtěla holčičky? Já mám jenom jedno embryjko, doktor doporučil radějí jenom jedno. A holčičku bych chtěla taky moc. Manžel chce samozřejmě chlapečka.
17. pro 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych radeji chtela holcicky, manzel chce kluky, me je to uz celkem jedno, hlavne ze to bude zdrave. Priplatili jsme si za prodlouzenou kultivaci + asistovany hatching. Ano, mam v sobe 2 embryjka :slight_smile: jsem ted zvedava az se nam 7.1.2008 ukazou na UTZ.
Ja pochazim z rodiny, kde jsou same holky, manzel zase z rodiny, kde se prvni rodi sami kluci... :slight_smile:
17. pro 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme platili prodlouženou kultivaci + ICSI. Zbylo nám ještě jednou embryjko. Jinak ty moje vajíčka nic moc. Měla jsem jich 10 a nakonec zbyly dvě.
17. pro 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekpet, moc gratuluju ke //, já byla dneska na ultrazvuku a na krvi jestli jsem těhu,ale bohužel mi to nemohli potvrdit,protože mám v břiše pořád ještě tu tekutinu z hyperstimulačního syndromu.Ve čtvrtek si dělám těhu test,ale MUDr. říkala, že je to na dobrí cestě, tak na mě holky myslete.
Já byla na ET 3.12., o 2 dny déle, možná už bych mohla testovat teď,ale budu se snažit vydržet, bojim .bojim.Opatruj se a odpočívej, jasný :angry:

thesesa já měla taky ICSI, mám 2 embryjka a jedno mrazáčka, tak uvidíme.Držím pěsti a přeju // :wink:
17. pro 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarusko1 - vydrz, stoji to za to. My jsme taky meli ICSI, dneska jsem byla u sveho dr., mel mne predepsat nejake dalsi leky a protoze ma v ordinaci UTZ nemusel me 2x premlouvat. Ze 2 emryjek se uchytilo jedno, mam tam jeden gestacni vacek a bohuzel nasel take na vajecniku 2 velke cysty. :unamused:
Uz mam prvni fotecku do naseho rodinneho alba a vysledek tt si samozrejme taky zarchivuji, je to prece moje poprve :grinning:
17. pro 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekpet, ty jsi byla 1.12. na ET, že jo?Já 3.12., mrcha zatím nedorazila a nemám ani žádné příznaky - naštěstí, tak doufám, že by to mohlo vyjít, sliznici jsem měla taky vysokou,stejně jako Tobě mě dávali ,, 2 kousky ,,.ŠKoda, že to nešlo přes tu tekutinu vidět a dneska mi to těhu ještě potvrdit.
To byla Vaše 1.IVF-asi jsi mi to už psala,ale to víš už je nás tady hodně a já zapomínám, tak se omlouvám. Naše jo, 3x jsme měli neúspěšnou IUI.
Hezky odpočívej a užívej si klídku, ať máš hodné mimi :grinning: :grinning:
17. pro 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto bylo nase vubec prvni IVF, metoda ICSI s prodlouzenou kultivaci a asistovanym hatchingem...ja se v tom taky ztracim, taky si pletu holky z jine diskuze, :slight_smile:
diky a bud v poho, takze testujes uz zitra? Muzu se zeptat odkud jsi? Ja jsem z Brna. :slight_smile:
17. pro 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vydržím do čtvrtka,tak to mám v papírech, tak budu statečná a budu se snažit to vydržet, kdo si počká ten se // dočká :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to super, že se Vám to povedlo na poprvé.
Já jsem z Liberce,takže docela trošku z ruky, aby jsem spolu vozily kočárky, co? :grinning: :grinning: :grinning:
Kolik Ti je ?Teda jestli to není tajné-to je skoro jako v seznamce, co? :wink:
17. pro 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drzim Ti pesticky, at to vyjde i vam a ja se muzu pravidelne delit s nekym o sve zazitky :slight_smile:
Jinak jsem na neschopence, muj gynekolog si me prevedl k sobe na "rizikove" tehotenstvi, takze ted budu doma az do porodu...doufam, ze se vse bude vyvijet jen tim nejlepsim smerem :slight_smile: nikam nespecham, v praci nam rozdali hromadnou vypoved, takze ja se nemam ani kam vratit. A hledat ted praci, stresovat se...to nema smysl, hezky budu vyspavat, odpocivat, papat a premyslim o nejakem cviceni pro maminky (plavani anebo brisni tance pro tehotne)...uvidime jak se vse vyvrbi :slight_smile:
17. pro 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
V patek mi bude 28 :slight_smile: je to ten nejhezci darek jaky jsem kdy dostala :slight_smile:
Liberec je trosku z ruky, to je skoda... :frowning2:
Vydrz a bud statecna, budu na Tebe moc myslet a drzet pesticky :slight_smile:
17. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky neschpenku,ale zatím jí mám danou u obvodního, po potvrzení těhu testu ji budu dávát ke gynekoložce.Já si myslím, že mě taky nechají doma,teda alespoň se podle toho všichni tváří.Dělám sice v kanceláři,ale je to zase psychicky nářočné-papíry, počítání atd.asi se tam z toho zblázní,ale to už je jejich věc, šéfové vědí, že se snažíme,takže s tím musí počítat.No, to ale předbíhám.Pokud budu taky těhu, ráda se s tebou budu dělit o zážitky-kolikrát denně jsme zvracely, kolik jsme přibraly a tak, už se těším-jen je tady jedna důležitá věc a to - aby to vyšlo.
17. pro 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to jsme skoro stejné staré-teda mladé.Mně bude v březnu 29. A ten dárek k narozkám TI ze srdce přeju,ale klidně přijímej i další dárek, nesmíš být tak skromná :grinning:
17. pro 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek