• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak si zkrátit čekání mezi ET a testem?

13. srpna 2013 
Zažívám IVF potřetí a kdo ví, jestli naposledy. Stála bych o kupu nápadů, co dělat v tom dlouhatánském období mezi embryotransferem a testováním. Klidový režim mě připravuje o většinu dobrých nápadů, jak si tu dobu zkrátit. Zatím jsem přišla na: 1) luštění sudoku - nedá se to vydržet půl dne, ale zapomenu při tom perfektně; 2) hraní na cello - to zas nemůžu dělat dlouho, protože je to docela makačka. Máte někdo nějaké další osvědčené tipy, jak "tu věc" dostat z hlavy? Díky předem všem za nápady!!!
10. srp 2013 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supermarket1976 U mě zabraly počítačové hry.
10. srp 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem si koupila puzzle a háčkovala jsem :slight_smile:
11. srp 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se dneska ráno rozparádila nad naší politickou situací :angry: :grinning: Ale naštěstí mě manžel uklidnil... mám ten samý problém jako Ty... takže se nechám inspirovat :slight_smile:. jsem 6.den po et. 1.IVF a vlastně o tom moc nevím, tak serfuju...
13. srp 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě mám jednu zábavu- skenuju negativy starejch fotek a dělám v tom pořádek...
13. srp 2013 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supermarket1976 ahoj:slight_smile: podle me ty pocitacovy hry jsou super napad. me treba desne chytla jakasi mafie, je to ceska hra a hodne se tam jezdi v krasne udelanym mestem v aute. je to makacka jen se to naucit ridit a trefit kam chces:slight_smile: jen to zabere x hodin:slight_smile: a garantuju, ze uz chapu, jak nekdo muze 24 hodin jen hrat, u toho ti utika cas jak nikdy:slight_smile:)
jinac jsem holt sjizdela serialy a tak...ale u toho myslenky utikaj jinam, to tolik nefunguje.
takze doporucu ty PC hry naky:slight_smile:
13. srp 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek