Jaká je bolest břicha na začátku těhotenství?

denisa777000
24. lis 2020

Ahoj jsem 10dni po ket. Test jsem zatím nezkousela ale už mi mešká 2dny menzes. Ale mám takové mírné bolesti v břichu... Takové slabší jako předmenstruacni. Může se jednat o začátek těhotenství. Měla to některá z vás? Jak byste tu bolest popsali? Děkuju 😊k Dr. na krev jdu za 2dny😊

2hanah
24. lis 2020

@denisa777000 Jo, přesně, bolest jako při lehké ms, pak později i pnutí, tahání, tam toho bylo😅 ale u druhého a třetího dítěte už skoro vůbec nic. A bezpečně jsem to vždycky poznala na prsou, ta byla jiná než při ms, víc "nalitá" a větší, držím moc pěsti😉

denisa777000
autor
24. lis 2020

@2hanah moc děkuju za odpověď 😊tak doufám že ms už nepřijde, není to můj první pokus ivf😥modlím se😊já právě už několik dní chodím a říkám už to dostanu už to cítím ale je to taková menší bolest než před ms😁

cherie24
24. lis 2020

@denisa777000 taky jsem měla několik dní bolest jako před MS. Je to v podstatě docela totožné. Tak přeji ať se zadaří 💕

denisa777000
autor
24. lis 2020

@cherie24 tak doufám že máš pravdu ❤️děkuju za odpověď 😊

zuzicek2013
24. lis 2020

Holky já jsem dneska taky po KET. Jaky jste měli prosím režim?byli jste v klidu nebo jste fungovali normálně?díky za info

denisa777000
autor
24. lis 2020

@zuzicek2013 ahoj mě bohužel první pokus nevyšel. Teď jsem na druhém ket a řekla jsem si že budu tentokrát odpočívat ne jako minule když to nevyšlo. Takže jsem na pracovní neschopnosti a první 3dny jsem jen ležela spala došla jen na jídlo záchod a rychle osprchovat ve vlažné vodě. A od 4dne už doma funguji domácí práce max nakoupit ale žádná zátěž 😊 minulý pokus jsem si vyčítala že jsem neodpočívala a koupala se v horký vodě takže teď to nedělám. Držím palce ať nám to vyjde ❤️

nita1984
24. lis 2020

@zuzicek2013 mám za sebou 8 transferů. Žádný režim neměl vliv na výsledek. Je to o kvalitě embrya, sliznice a taky o dávce štěstí. Držím palce

2hanah
24. lis 2020

@denisa777000 Tak já podle popisku myslím, že se zadařilo, tak tiše držím pěsti. Znám to dobře, švagrové se tak stal zázrak z ivf a po 15-ti letech se dočkala vytoužených dvojčat.

alik20
25. lis 2020

U prvního ket taky pocit na ms, ale spis takovy pichani, ted u druhyho vubec ale vubec ani nevim, ze jsem tehotna. Test si uz klidne udelej, jestli tam něco je, tak uz bude pozitivni. A ms ti muzou drzet prasky utrous apod. Pokud je beres. Hodne stesti 🍀

zuzicek2013
25. lis 2020

Holky a dělali jste něco abyste podpořili uhnízdění?

clairexr
26. lis 2020

@zuzicek2013 Pry pomaha jist para orechy a ananas. Z ananasu ten stred, takze cerstvej, ne z konzervy. Je to samozrejme blbost a jen takova babska rada, ale mne to pri tretim pokusu (po 2 neuspesnych) cirou nahodou pomohlo, tak muzes zkusit jako placebo 😀

clairexr
26. lis 2020

@denisa777000 Jo, stejna bolest jak pri ms, ale o dost slabsi. U neuspesnyho ket jsem necitila bud vubec nic, nebo bolest dole v zadech. Ale muze to byt fakt ruzny, neni to nijak smerodatny.

zuzicek2013
26. lis 2020

@clairexr a jaká jsi měla pocity při úspěšném KET?já nevím jednou se bojím,že nic,pak si říkám,že jo...mámu toho různé pocity.a u úspěšného KETU jsi měla jaký režim?ležela jsi nebo se chovala normálně?

denisa777000
autor
26. lis 2020

@clairexr děkuju za odpověď. Chtěla bych se tě zeptat jestli jsi taky brala utrogestanu? Já ho brala i pokus který nevyšel předtím a menzes jsem dostala i s utrogestanem a teď čekám a 4 dny meškám a mám taky utrogestan.... Zítra na krev.. četla jsem že někdy utrogestan brání a zastavuje menzes. Ale je možné aby Jednou ji nezastavila a po druhé zastavila? Nemáš zkušenosti? Moc děkuji za odpověď 😊

krupka3
26. lis 2020

Muze 🙂 ja mela takove slabe MS, tak drzim pesti!

clairexr
26. lis 2020

@denisa777000 Ja jsem jednou dostala ms jeste pred kontrolou v caru, a podruhe to bylo asi den pote. Zadny poradny meskani se nekonalo. Muze to byt ale ruzny si myslim.

clairexr
26. lis 2020

@zuzicek2013 Urcite zadny polehavani, delej vsechno jak jsi zvykla, krome nejake extremni namahy samozrejme. Uz si to moc nepamatuju, ale lehci bolest bricha jak pri ms, bolest v prsou a myslim, ze me i trochu bolela hlava (coz se mi jindy nestavalo). Drzim moc palecky 🙂

zuzicek2013
29. lis 2020

Holky tak jak jste tady na tom?já dneska 5 den po KET a je to teda hrůza to čekání,první dva dny mě pobolivala hlava,jinak nic a třetí den mě tak dloubalo v pochvě a pobolival podbřišek,tak nevím no 🥴,teď mě občas pobolivala podbřišek ale min,člověk se nechce pozorovat,ale stejně se pozoruje.testovat mám až příští neděli,ale pokud nedostanu MS,tak asi testu už 10 den.

martinececka
22. pro 2020

@denisa777000 2 dny zpoždění ještě nic neznamená.. moc na to nemyslete a zkuste ještě chvíli počkat 🙂