Jaké má Gonal-F vedlejší účinky?

jitule
8. zář 2009

Ahoj snažilky, těhulky a maminky, omlouvám se, jestli jste toto již probíraly, ale nějak to nemůžu najít. Já konečně po xxx operacích mám zelenou a dnes jsme dostali s mužem první informace o IVF, že začnu brát nějaký GONAL-F než se půjde na věc a má otazka tedy zní:
Jaké má Gonal-F vedlejší účinky, myslím, z vašich vlastních zkušenosti. Bylo vám špatně, měly špatnou pleť, byly jste ve špatné náladě, přibraly jste po něm nějakou váhu na víc, atd? Předem všem děkuji za info.
A další, léčí nebo léčil se někdo v ISCARE centru v P8?

Díky a těhu zdar 🙂

luciebx
8. led 2017

@mzabkova me zbylo nenacate pero gonal f 300. a jako samoplatce me stal prez 3 tisice.. takze ona ta palka je vysoka. Nas vyslo cele ivf na 100 tisic.. jako samoplatci. masakr. takze proto se zbytek leku snazim taky prodat. pac mi to zabira misto v lednici

iwex
26. dub 2017

Ahoj holky, ja jsem tu nova, zdravim vas. Rada bych se vas zeptala na radu. Jdu poprve na IVF, cyklus uz jsme zapocali. Ted jsem ve fazi tesne pred punkci. Dostala jsem Gonal a rozpis na 7 dni, kolik si mam denne pichnout. Denne si mam pichat 225 jednotek Gonalu, doktorka rekla, abych si to pichala zhruba ve stejny cas (+/- 2 hodiny). No a me se to bohuzel ten ctvrty den trosku vymklo a pichla jsem si ho az po 3,5 hodinach. Myslite, ze jsem tim mohla vyvoj folikulu hodne ohrozit? Dekuji za nazory.