• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

3. září 2016 
@blauen to jsem se divila i já jak jsem se ptala dr jak velký mám folík a on mi řekl 20mm,však jsem v pondělí měla 11mm :grinning: počítala jsem s tím,že budu mít daleko menší folík :grinning: :grinning: ale docela tomu i věřím,že to vyšlo :grinning: :grinning: mám nějaký divný vnitřní pocit :grinning: toto je už 5 IUI a poprvé mě bolelo i břicho :grinning: :grinning: a taky jsem dostala ten klobouček na čípek a asi cca 5 minut ležela :grinning: minule jsem tam neležela a dostala jsem jen ten klobouček :grinning: :grinning: no snad to vyjde :slight_smile: jak dlouho jsi měla ty v těle pregnyl? :slight_smile: a taky jsi měla 5000j?
6. kvě 2016 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Já ti to psala, že do patku je daleko a bude v patek krásný folikulek :wink: Já jsem mela myslím 10000 jednotek pregnylu dvě ampule. Já nevím jak dlouho jsem ho mohla Mít Já se poprvé testla AZ 11DPO tt testem. A 7-8 den jsem si dělala ovu testy a tam byly pokaždé duch tak to mohl byt ten pregnyl.
6. kvě 2016 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen to ano to jsi mi psala,ale já tomu moc nevěřila :grinning: :grinning: že fakt bude pěkný :grinning: já spíš počítala s tím,že bude ovulka v pondělí :grinning: :grinning: ale jsem moc ráda :slight_smile:
tak to jsi asi měla těch 10000j když jsi měla 2 ampule já měla jen jednu :slight_smile: :slight_smile: no ovu testy zkoušet nebudu,ale mám hodně těhu testů tak budu testit,jsem fakt zvědavá jak dlouho ve mě zůstane pregnyl :grinning: :grinning: nebo bude lepší když vydržím do mého svátku do 17.5 a testnu? :grinning:
6. kvě 2016 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ty jsi Anetka? Já myslela Míša asi me zmatla přezdívka :slight_smile: sestřička mi říkala Bo se me ptaly kdy jsem dělala tt testy, že 10 dni od pregnylu muzou byt falesne testy někdy prý i dele...
6. kvě 2016 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal mam z toho opravdu velkou radost, že Vam to IUI dnes vyšlo. :slight_smile:
6. kvě 2016 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blauen děkuji sluníčko moje,já taky a moc,ale doufám,že to vyjde :slight_smile: :slight_smile: snad :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen ano ano jsem Anet :grinning: :grinning: jinak manžel je Michal a chce kdyby jsme měli holčičku aby se jmenovala Julie,tak proto taková přezdívka :grinning: :grinning:
takže ještě 10 dnů od pregnylu můžou být testy falešně pozitivní?tak to je fakt dlouhá doba :grinning: :grinning:
6. kvě 2016 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal tak to máš krasne složenou tu přezdívku Julie to je krasne jméno, kamarádka má taky Julii :slight_smile: těch 5 tisíc jednotek by melo vyprchat dřív. Tak příští týden pokud bys chtěla testovat v patek už by nemusel byt pregnyl :slight_smile: Já budu s tebou v napětí čekat :wink:
6. kvě 2016 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
juliemichal klobouček?to neznám,ani jsem neležela,hned mě vyšoupli. 1000 jednotek se má vyplavit za den,ake každé tělo reaguje jinak,no
6. kvě 2016 ve 20:11  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blauen no mě se zase Julie nelíbí,já bych chtěla buď Melanii anebo Anitku :slight_smile: :slight_smile: no a ještě jsem chtěla Annu Marii,ale tu nechtěl Michal :grinning: :grinning:
taky si myslím,že eventuálně by mohlo těch 5000j. vyprchat dřív :slight_smile: :slight_smile: no já budu testit denně :grinning: :grinning: chci schválně vědět jak dlouho ve mě ten pregnyl vydrží :grinning:
a jinak moc moc děkuji,jsi fakt moc hodná :slight_smile: snad se taky těch // dočkám :slight_smile: :slight_smile:

@salenas ano ano klobouček,podle mě to je asi něco podobného jako ten menstruační kalíšek.a povedlo se anebo ne?nevím jak na tom jsi :slight_smile: :slight_smile: a jinak máš pravdu každé tělo reaguje jinak :slight_smile: jak mi vyprchá pregnyl tak přestanu testit a potom třebas testnu za 2 dny :slight_smile: jinak jak jsem chodila do toho min caru tak jsem taky vůbec neležela a ani jsem neměla ten klobouček :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Melanie to je cizí jméno nebo naše? Anitka je hezke jméno. Nám se libi Lilien, Ellen a Kristýnka a kdyby to byl chlapeček tak Kryštof nebo Vasik. Zatím rika manžel ze mam v bříšku krykryho :grinning: zkratkou Krystynky a Kryštofa :slight_smile: pronajímáme chaloupku v Beskydech a ted na víkend tam máme faráře a manžel přijel s Tim ze mi necha v neděli az bude končit posvětit bříško od něho :grinning: tak už me dlouho nerozesmal jak dneska :grinning: na co ti chlapi nepřijdou :grinning:
6. kvě 2016 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal nepovedlo,ani et
6. kvě 2016 ve 20:32  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen Melanie bude cizí jméno :slight_smile: já jsem zase mamce vybrala pro malinkou jméno Elizabeth :slight_smile: :slight_smile:
tak to máte krásné jména vybrána :slight_smile: a pěkně říká miminečku manžílek :slight_smile: :slight_smile: krásnou přezdívku dal :slight_smile: :slight_smile:
jéva tak to bych jsem se taky bavila,kdyby mi to řekl manžel ohledně toho faráře :grinning: :grinning:
jinak bolelo tě bříško po tom IUI?mě to bolí prvně po IUI :frowning2: což nechápu,snad to je na dobré cestě :grinning:

@salenas jéva tak to je mi líto :frowning2: :frowning2: teď to zkusíte doma přirozeně? :slight_smile: snad se povede co nevidět :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 20:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal na sále jak to do me vstrikl dr. a jak jsem pak ležela jsem nepocitovala žádnou bolest a na druhý den po iui jsme jeli na chatu a stěhovali jsme nábytek a když jsem něco těžkého zvedla pichalo me z ostra v podbřišku na vajecnicich. Určite to bude dobrý musíme věřit. :wink: ještě to pojistite nějaký den?
6. kvě 2016 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen no mě to taky na sále nebolelo,ale jak jsme jeli domů tak jsem měla kruté bolestí,že by to bylo tím,že se mi uvolnilo to vajíčko a byla ovulka? :grinning: :grinning: vy jste to ještě pojistili?já uvažuji,že to ještě zítra pojistíme :slight_smile: :slight_smile: od neděle mám brát utroš :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal ale ted jsem si vzpomněla jsi mi to připomněla tim vajíčkem, že po první iui jsem mela v noci velke bolesti bříška nemohla jsem spát trosku jsem i v noci zaspinila slabounko a dr. říkal na druhý den iui, že to v noci byla ovulace. Tak jsi myslím, že se ti uvolnilo asi fakt vajíčko a dochází k ovulaci :wink: my jsme se měli tady když by se nám chtělo snažit ještě v patek večer po iui, ale už se nám nechtělo, tak jsme to nehrotili :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal nene,doma to nepůjde,dnes jsem po ketu dvou blastocyst :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 21:20  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@salenas tak to držím moc palečky ať to vyjde a je z toho mimisek nebo nejlépe dva mimisci :wink:
6. kvě 2016 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen jé a to jsi měla tak velký folík jako já,že?v době prvního IUI? :slight_smile: :slight_smile: no bolí mě i nějak záda a to mě nebolí.to asi bude s toho a fakt to bude ovulka :grinning: no manžílek si dal s mamkou vínko tak sexík už nechci :grinning: ale zítra to asi ještě pojistíme,pokud se nám bude chtít :grinning: :grinning: já u ovu ještě nikdy nešpinila tak ani nešpiním :slight_smile: :slight_smile: a taky to hrotit nebudu,buď to vyjde nebo ne :slight_smile: :slight_smile: ale doufám,že ano :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@salenas jé,tak to strašně moc moc držím palečky :hearts: :hearts: aby se zadařilo :slight_smile: to asi budeme dělat testík spolu,že? :slight_smile: :slight_smile: a jak staří byli miláčci? :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ten jeden folik měl 22 mm a druhý 18mm myslím. Já taky právě ještě nikdy při ovulaci nespinila, proto me to vystrasilo a dr. říkal že to je normální což u me nebylo :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blauen takže byl větší než ten můj :grinning: :grinning: ale třebas fakt dnes mi praskl folík,kdo ví,byla bych moc ráda :slight_smile: :slight_smile: závidím,že jsi měla 2 folíky já jen jeden no teda 2 na obou dvou stranách,ale nevím kolik mm měl ten folík na levé straně,dr mi měřil jen na pravé :grinning: :grinning:
6. kvě 2016 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal 5denní,já budu testovat až 20,do tý doby si chci užot ten pocit a ne být zklamaná od devátýho dne
6. kvě 2016 ve 22:23  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@salenas tak to tě obdivuji,že tak dlouho vydržíš :slight_smile: :slight_smile: já chci testit toho 17.5,ale budu zkoušet jak dlouho mi v těle vydrží pregnyl a potom testit nebudu :grinning: :grinning: a strašně moc držím palečky aby jsi ty // našla :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal víš,když je nenajdu ted,najdu je příště,když budu vidět všechno černě,nepřijde to,prostě dnes oddechový den,od zítřka tak napůl,a pak se prostě uvidí :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 22:28  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@salenas krásně to bereš,tak to taky beru :slight_smile: :slight_smile: když to teď nevyjde tak dáme zase tomu volný průběh :slight_smile: :slight_smile: ale tobě to určitě vyjde :slight_smile: :slight_smile: když se miminka krásně vyvíjeli tolik dnů,tak u tebe se jim bude dařit dobře :slight_smile:
6. kvě 2016 ve 22:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal Já mela celkem tři foliky, ale s tim jedním už se nepočítalo, že by mohl prasknout. Ty foliky jsem mela jen díky clostiku, který jsem brala 3 az 7 DC ráno a večer. :wink:
7. kvě 2016 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blauen to já jsem clostyl bohužel neměla.prý,že když sama od sebe ovuluji tak není důvod abych baštila clostyl... protože bych mohla i mít vícečetné těhu mno :frowning2: ale divím se,že mi clostyl nepíšou...
7. kvě 2016 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal pokud ovulaci máš,roste folikul,je to zbytečné ti takový driák dávat,smí se šestkrát za život
7. kvě 2016 v 11:04  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@salenas děkuji :slight_smile: já ho měla právě víckrát za život než 6x,ale už bohužel nevím kolikrát.
7. kvě 2016 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek