• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

3. září 2016 
@pisislatko ja taky na prvni a doufam ze i posledni,.jojo bricho jsem ten den citila,.aha tak to jsme vynechali
7. čer 2016 v 11:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenale78 řekli mi, že mám testovat až za 17 dní. Jak se znám, nevydržím to, ale zkusím to co nejdéle vydržet.
7. čer 2016 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisislatko me rekl po 14,.jo to cekani je hrozne
7. čer 2016 v 11:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisislatko Ahojky, já po IUI žádné špinění ani bolest, jen na druhý den strašná únava, asi než si tělo zvyklo na ty 3druhy prášků co do sebe láduju :unamused:
Tak to dodatečně všechno nejlepší :dizzy_face:
My se po IUI snažili ještě dva dny, tak jsem zvědavá jak to dopadne :confused:
Jinak budu testovat až 12den po IUI nebo jestli vydržím až na krev, tak se nechám překvapit :sunglasses:
7. čer 2016 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisislatko A kdy jdeš na kontrolní odběr krve? Já 14den po IUI, tak se divím, že tobě řekli jen 17den zkusit test :confused: :astonished:
7. čer 2016 ve 12:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kanka80 ahojky, mě taky řekli jen se doma otestovat a když nedostanu MS v termínu tak se týden na to objednat na ultrazvuk
7. čer 2016 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek Aha, tak to je asi v každém CARu jiný postup :fearful: A ty jsi byla kdy? Nebo kdy budeš testovat? :slight_smile:
7. čer 2016 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem 30.5...druhý pokus IUI
7. čer 2016 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis86 Ahoj, testovat budu určitě v sobotu (pokud to vydržím :wink: ), jinak jdu v pondělí na kontrolu na gyndu, takže si nechám vzít krev, když už tam budu a bude jasno... :confused: :wink: Dneska mi přijde, že mi nějak "bobtnají" prsa, což je s mojí velikostí 75/J docela masakr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Co ty? Něco nového? :wink:
7. čer 2016 v 16:04  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek Ahoj, tak co? nějaké změny? :wink:
7. čer 2016 v 16:07  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japerinka7 ahojky, zase mě tlačí a pobolívá v tom podbřišku,trochu bradavky jinak nic.. Já to nevydržela a testla jsem si ráno a sníh je proti tomu černý:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:.. To mám za to že jsem nedočkavá.. Jen pokud ti to nebude vadit se tě zeptám kolik vážíš při té náloží co taháš? (75J)stačí přibližně.. Já mám 75E-přírodní a mám co dělat
7. čer 2016 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek 67kg :unamused: Naštěstí to moje doktorka bere sportovně, takže vždycky řekne: "...odečteme 5kg za prsa a hned to vypadá líp..." :wink: Ale je mi jasný, že bych potřebovala zhubnout aspoň na 60kg, při mých 158cm, už si začínám připadat jak tank... :unamused:
7. čer 2016 v 16:24  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ještě neni tak hrozný, já mám 80 a 171cm což už hrozný je, manžel si mě za poslední dva roky vykrmil, před 2lety jsem měla zápal plic, zánět průdušek a zánět dutin najednou, bylo to se mnou fakt mizerný. Říká že ať jsem radši takováhle alespoň něco vydržim než jako dřív s 65 kg ale když jsem omarodila vypadala jsem jako smrt.... No a to počkej až se nám povede mimíšek jak budeme pěkné holky :joy::joy::joy::joy:
7. čer 2016 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek To asi budu muset chodit do loznice přes chodbu, protože 60kama futrama z obýváku už neprojdu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ....a jestli mi ty kozy ještě narostou, tak budu muset chodit s batohem na zádech i doma, abych nepřepadla... :rolling_eyes:
7. čer 2016 v 16:37  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budeme dvě.:joy::joy::joy:,hlavně dej vědět kdyby byla nějaká změna, nečekané příznaky nebo by jsi testla dřív než v sobotu ze zvědavosti.. Jdu pověsit prádlo, moje druhá nejoblíbenější činnost po žehlení :dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
7. čer 2016 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek Určitě!! Ale myslím, že zítra ráno už to nevydžím... :confused: :grinning:
7. čer 2016 v 16:58  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chápu.. Já po dnešní sprše si dám zítra pauzu.. Držim palce
7. čer 2016 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek Jen ze zvědavosti, kdyby náhodou...... :confused: :wink:
7. čer 2016 v 17:06  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen u nas zatim spatny jen spermiky,tak uvidim,zitra ultrazvuk tak uvidim na kdy me objednaji :grinning: snad brzy,jsem nedockava,snad to vyjde
7. čer 2016 ve 21:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisislatko ja si testiky nedelam jen si hlidam plodne dny,u nas je problem se spermikama,ja jsem zcela v poradku
7. čer 2016 ve 21:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, v pondělí 6.6. jsem absolvovala 1. IUI (a taky poslední, protože jsem si sebou odnesla Ivu :slight_smile: ) a trošku mě zarazilo, že až do krevního testu za 14 dnů nám zakázali pohlavní styk...teda kromě dne následujícího po IUI. Máte s tím někdo zkušenost?
8. čer 2016 v 06:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tara585 Co? tak to slyším poprvé :confused: Spíš se doporučuje snažení ještě aspoň dva dny i doma :dizzy_face:
Nerozumím té Ivě? :confused:
8. čer 2016 v 10:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi to přijde divný, doporučují se ještě doma snažit aby se to podpořilo, bez zákazu. A Iva asi jméno miminka? :heart_eyes:
8. čer 2016 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifacek To mi právě vrtá hlavou, že tak brzy nemůže přece vědět, jestli to miminko je nebo není :confused:
8. čer 2016 v 11:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To psala jen že doufá že se to povedlo.. Taky v to doufám že to klapne a malá nebo malej je už zabydlený :heart_eyes:
8. čer 2016 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japerinka7 vůbec,takže nic nečekám...budu testovat v sobotu a pak půjdu rovnou jezdit na koni.aspon nějaké pozitivum.
8. čer 2016 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes jsem byla na druhém IUI. Zrovna byla ovulace, kterou poznám díky bolestem a zimnici. Dominantní folíky jsem měla na obou stranách tak snad už se konečně zadaří. Manžel měl opět ukázkové spermio
8. čer 2016 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10
@valeri10 Budeme na tebe myslet, určitě se podařilo :slight_smile: Nás čeká 3 UIU v úterý, tak snad do třetice všeho dobrého :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2016 ve 12:49  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kanka80 Den po inseminaci doporučili a pak už zakázali. A o Ivě už vím...jinak bych tam přece nešla jenom tak :slight_smile: hodně věcí je v hlavě :sunglasses:
8. čer 2016 ve 13:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japerinka7 ahojky, tak už jsi testla nebo ještě držíš svoji zvědavost na uzdě? :grin:
9. čer 2016 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek