Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jankarica
23. bře 2015

@donia No jo, když mi doktorka ještě nedala další fotečku. Naposledy v tom 9.týdnu od té doby nic. Oni jsou dost špatně vidět, já jsem navíc docela oplácaná, takže přes ty špečky to jde ještě hůř, mám už 8kg nahoře ☹...Dnes jsem zrovna byla na kontrole, vše je v pořádku, jsou to pořád kluci🙂
Já jsem byla spíš zvědavá, jestli jste neprubli třeba tu IUI, než půjdete na KET...

jankarica
23. bře 2015

@korticka Ahoj já jsem na zrychlenou stimulaci jen Clostíkem(2x kvůli dovolené v CAR) reagovala, že to klaplo🙂

annna79
24. bře 2015

Dnes 12 den po IUI a nic ☹ ve ćtvrtek si jedu pro léky na IVF .

jitkacross
24. bře 2015

@annna79 myslíš, že se tam později ještě čárka neukáže?

zofielinda
24. bře 2015

@nowe Jednou jsem otěhotnila po KET a to jsem brala Nosifol. Jinak mi srovnal ovulaci.

nowe
24. bře 2015

@zofielinda já beru gynex plus vitaminy. Ale na nosifol jsem taky koukala 🙂 a ještě mám léky předepsaný doktorem. Takže jsi příjdu jak nějaký závislák 😀

korticka
24. bře 2015

@nowe tyjo ale to jedině se stimulací, normálně nemám ani ovu ani ms 😖 😎

korticka
24. bře 2015

@zofielinda a jak dlouho si ho brala?

nowe
24. bře 2015

@korticka fakt? Tyyy jooo... Tak aspoň, že když člověk bere ty léky tak to k něčemu je. Kde je chyba, nebo co ti řekl doktor, že nemáš menstruaci?

korticka
24. bře 2015

@nowe já mám PCO, po téhle stimulaci mi navrhoval laparoskopii a pak asi jedině IVF....proto mě to mrzí že to ted tak blbě vychází a ten příští měsíc ještě hůř.... ☹

ivullenkaaa
24. bře 2015

Ahojky holky muzu se pridat ? snažíme se s přítelem rok a pul o miminko, a porad bez uspechu.tak jsme se rozhodli ze zajdeme do centra...vysetrili nas oba,pritel ma teda pohyblivost v poradku akorát jich ma trosku min...kazdopadne,v patek jsem podstoupila první inseminaci...a dostala jsem ustrogestan na udrzeni plodu. akorát další den od inseminace spinim..mate někdo tady zkusenosti ? dekuji ....

zoufalkaolomouc
24. bře 2015

@ivullenkaaa možná je to z té inseminace, podrážděný čípek..

ivullenkaaa
24. bře 2015

Ja mam dost citlivy cipek..byla jsem i na konizaci.moc to nezabralo.muze to byt i tema praskama...

zoufalkaolomouc
24. bře 2015

@ivullenkaaa a řekli vám důvod proč nemůžeš otěhotnět? já jdu asi v pátek na inseminaci, pokud vše klapne...

ivullenkaaa
24. bře 2015

Pritel ma akorat min spermii..nic vic nevime...byli jsme i na genetice...

korticka
24. bře 2015

@ivullenkaaa ahoj...vítej. já po iui ted taky špinila...doktor mi to asi udělal nějak necitelně, protože mě to i dost zabolelo...a špinila jsem 2 dny...ale utrogestan to pak asi zastavil...přeji aby ti to vyšlo! 😎

korticka
24. bře 2015

@jankarica a co tím myslíš zrychlená stimulace???

ivullenkaaa
24. bře 2015

@korticka...no me prave sestra rikala ze po tom utrogestanu muzu spinit..prave spinim cca 4 den...tak uvidíme 🙂 a jak dlouho se snažíte ? a kde je problém ?

annna79
24. bře 2015

@jitkacross
To už by tam musel být duch.A test jsem měla, který ukáže i 4 dny před.

annna79
24. bře 2015

@ivullenkaaa
Špinila jsem ten den a prý se nic neděje.Jsem se bála a volala, že mám vodovou krev.

jankarica
25. bře 2015

@korticka no, normálně se clostilbegyt bere od 5. dne cyklu, 10tablet je v balení, takže 5dnů...No a já, aby se stihla IUI před dovolenou v CARu, tak jsem ho brala už od 3.DC a IUI pak byla 12.-13.DC. Udělali jsme to tak u 1.pokusu, který vyšel, jen bohužel těhu nedopadlo, pak byl 2. a 3.pokus se stimul od 5.DC, které nevyšly a na 4.pokus jsem to doktorovi navrhla sama a on souhlasil, a zase to klaplo 🙂 Prostě mi ten folikul rostl déle, než mi píchli Pregnyl a prdnul, taky jsem na ten posl.pokus měla 2folíky a chytly se oba 🙂

serenna30
25. bře 2015

@korticka tak dnes // na ovulačním testu, 21 DC, to zas bude dlouhej cyklus ☹

nowe
25. bře 2015

@jankarica já jsem teda brala clostik od 3.dne cyklu taky a to jsem neměla zrychlenou stimulku.

jitkacross
26. bře 2015

Ahoj holky tak dnes 13 den po iui na testu sněhobílo 😕. Tak nic počkam na MS a jde se do druhého kola ☺.

korticka
26. bře 2015

@jitkacross taky nic....holky to je jak začarovaný kruh...sakriš to už musí někdo z nás prolomit !!! 🙂
já dnes 5DC Clostilbegyt....a příští středu kontrolní ultrazvuk 😉
@serenna30 neházej flintu do žita! co já bych dala za vlastní ovu 😠

jitkacross
26. bře 2015

@korticka doufám, že to prolomime příští měsíc všechny 🙂 a ty ses nakonec rozhodla, že tento cyklus na iui půjdeš?

korticka
26. bře 2015

@jitkacross nakonec jo...ještě po domluvě se sestrou v CARu...ve středu mi udělají utz a přinejhorším se to ještě do pátku než bude iui dá dohonit Menopurem...tak uvidíme
protože příští cyklus by vycházel ještě hůř! tak nechci 2 měsíce vynechat.... 😠
jedem dááál 😅 😀 😎 to dáme

jitkacross
26. bře 2015

@korticka myslím, že jsi udělala dobře ona je větší úspěšnost když iui jdou po sobě tělo si zvykne na určitý rytmus a pak se da jednoduše trefit den D 😀

serenna30
26. bře 2015

@korticka no to jo, ale jsem z toho zdeptaná, ovu byla včera, snažení bylo, i dnes to pojistíme, ted jen čekat. Mám krátkou LF, jen 10 dní, tak uvidíme, zda se tento cyklus prodlouží, brala jsem na to pyrydoxin 😉

korticka
26. bře 2015

@serenna30 pyrodoxin? to neznám, to máš od doktora?
každopádně držíme všechny možné palce 🙂 vždyt kolik holek mívá ovu tak všelijak a otěhotněly raz dva 😉