• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

3. září 2016 
@donia No jo, když mi doktorka ještě nedala další fotečku. Naposledy v tom 9.týdnu od té doby nic. Oni jsou dost špatně vidět, já jsem navíc docela oplácaná, takže přes ty špečky to jde ještě hůř, mám už 8kg nahoře :frowning2:...Dnes jsem zrovna byla na kontrole, vše je v pořádku, jsou to pořád kluci:slight_smile:
Já jsem byla spíš zvědavá, jestli jste neprubli třeba tu IUI, než půjdete na KET...
23. bře 2015 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka Ahoj já jsem na zrychlenou stimulaci jen Clostíkem(2x kvůli dovolené v CAR) reagovala, že to klaplo:slight_smile:
23. bře 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes 12 den po IUI a nic :frowning2: ve ćtvrtek si jedu pro léky na IVF .
24. bře 2015 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annna79 myslíš, že se tam později ještě čárka neukáže?
24. bře 2015 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nowe Jednou jsem otěhotnila po KET a to jsem brala Nosifol. Jinak mi srovnal ovulaci.
24. bře 2015 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofielinda já beru gynex plus vitaminy. Ale na nosifol jsem taky koukala :slight_smile: a ještě mám léky předepsaný doktorem. Takže jsi příjdu jak nějaký závislák :grinning:
24. bře 2015 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nowe tyjo ale to jedině se stimulací, normálně nemám ani ovu ani ms :confounded: :sunglasses:
24. bře 2015 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofielinda a jak dlouho si ho brala?
24. bře 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka fakt? Tyyy jooo... Tak aspoň, že když člověk bere ty léky tak to k něčemu je. Kde je chyba, nebo co ti řekl doktor, že nemáš menstruaci?
24. bře 2015 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nowe já mám PCO, po téhle stimulaci mi navrhoval laparoskopii a pak asi jedině IVF....proto mě to mrzí že to ted tak blbě vychází a ten příští měsíc ještě hůř.... :frowning2:
24. bře 2015 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky muzu se pridat ? snažíme se s přítelem rok a pul o miminko, a porad bez uspechu.tak jsme se rozhodli ze zajdeme do centra...vysetrili nas oba,pritel ma teda pohyblivost v poradku akorát jich ma trosku min...kazdopadne,v patek jsem podstoupila první inseminaci...a dostala jsem ustrogestan na udrzeni plodu. akorát další den od inseminace spinim..mate někdo tady zkusenosti ? dekuji ....
24. bře 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivullenkaaa možná je to z té inseminace, podrážděný čípek..
24. bře 2015 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam dost citlivy cipek..byla jsem i na konizaci.moc to nezabralo.muze to byt i tema praskama...
24. bře 2015 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivullenkaaa a řekli vám důvod proč nemůžeš otěhotnět? já jdu asi v pátek na inseminaci, pokud vše klapne...
24. bře 2015 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pritel ma akorat min spermii..nic vic nevime...byli jsme i na genetice...
24. bře 2015 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivullenkaaa ahoj...vítej. já po iui ted taky špinila...doktor mi to asi udělal nějak necitelně, protože mě to i dost zabolelo...a špinila jsem 2 dny...ale utrogestan to pak asi zastavil...přeji aby ti to vyšlo! :sunglasses:
24. bře 2015 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankarica a co tím myslíš zrychlená stimulace???
24. bře 2015 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka...no me prave sestra rikala ze po tom utrogestanu muzu spinit..prave spinim cca 4 den...tak uvidíme :slight_smile: a jak dlouho se snažíte ? a kde je problém ?
24. bře 2015 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkacross
To už by tam musel být duch.A test jsem měla, který ukáže i 4 dny před.
24. bře 2015 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivullenkaaa
Špinila jsem ten den a prý se nic neděje.Jsem se bála a volala, že mám vodovou krev.
24. bře 2015 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka no, normálně se clostilbegyt bere od 5. dne cyklu, 10tablet je v balení, takže 5dnů...No a já, aby se stihla IUI před dovolenou v CARu, tak jsem ho brala už od 3.DC a IUI pak byla 12.-13.DC. Udělali jsme to tak u 1.pokusu, který vyšel, jen bohužel těhu nedopadlo, pak byl 2. a 3.pokus se stimul od 5.DC, které nevyšly a na 4.pokus jsem to doktorovi navrhla sama a on souhlasil, a zase to klaplo :slight_smile: Prostě mi ten folikul rostl déle, než mi píchli Pregnyl a prdnul, taky jsem na ten posl.pokus měla 2folíky a chytly se oba :slight_smile:
25. bře 2015 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@korticka tak dnes // na ovulačním testu, 21 DC, to zas bude dlouhej cyklus :frowning2:
25. bře 2015 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankarica já jsem teda brala clostik od 3.dne cyklu taky a to jsem neměla zrychlenou stimulku.
25. bře 2015 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dnes 13 den po iui na testu sněhobílo :confused:. Tak nic počkam na MS a jde se do druhého kola :relaxed:.
26. bře 2015 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkacross taky nic....holky to je jak začarovaný kruh...sakriš to už musí někdo z nás prolomit !!! :slight_smile:
já dnes 5DC Clostilbegyt....a příští středu kontrolní ultrazvuk :wink:
@serenna30 neházej flintu do žita! co já bych dala za vlastní ovu :angry:
26. bře 2015 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka doufám, že to prolomime příští měsíc všechny :slight_smile: a ty ses nakonec rozhodla, že tento cyklus na iui půjdeš?
26. bře 2015 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkacross nakonec jo...ještě po domluvě se sestrou v CARu...ve středu mi udělají utz a přinejhorším se to ještě do pátku než bude iui dá dohonit Menopurem...tak uvidíme
protože příští cyklus by vycházel ještě hůř! tak nechci 2 měsíce vynechat.... :angry:
jedem dááál :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: to dáme
26. bře 2015 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@korticka myslím, že jsi udělala dobře ona je větší úspěšnost když iui jdou po sobě tělo si zvykne na určitý rytmus a pak se da jednoduše trefit den D :grinning:
26. bře 2015 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@korticka no to jo, ale jsem z toho zdeptaná, ovu byla včera, snažení bylo, i dnes to pojistíme, ted jen čekat. Mám krátkou LF, jen 10 dní, tak uvidíme, zda se tento cyklus prodlouží, brala jsem na to pyrydoxin :wink:
26. bře 2015 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@serenna30 pyrodoxin? to neznám, to máš od doktora?
každopádně držíme všechny možné palce :slight_smile: vždyt kolik holek mívá ovu tak všelijak a otěhotněly raz dva :wink:
26. bře 2015 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek