Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jitkacross
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc děkuji já jsem před těma 3 rokama měla cykly 32 a více dní a za dva cykly s clostilem se mi ovulace ustálila na 13 až 14 den a cykly na 29 dní a pak to vyšlo 😀takže si myslím, že určitě vi co dělají

hahebu
13. dub 2015

@jitkacross holky, clostylbegit pomáhá dozrát více folikulům. Je možné, že tedy i zkrátí cyklus, protože to zrání urychluje, ale hlavně je to kvůli těm folikulům.

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

asi to celkově nějak poladí 🙂 jen ať to už prostě dostanu, tohle čekání je děsné..minulý cyklus to bylo 25 dní, jinak mám tak 28-29 odpoledne maximálně...teď je 30 den a zatím nic..přitom mě bolí bedra, hlava, prsa ještě trochu....chápu to správně, že pokud je později ovulace prodlouží se tím i celý cyklus a i menstruace je později?

hahebu
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc od ovulace po menses by mělo být 14 dní. Ale víš jak... Každá jsme jiná a jinak může být cokoliv. No ale třeba jsi fakt těhotná, zkoušela jsi test?

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

@hahebu nezkoušela, ani doma žádný nemám...myslím, že dneska už to přijde..podle té migrény co mám už asi třetí den, nevím co jiného by mělo přijít 😀 chtěla jsem si dát ibalgin, ale manžel byl proti, tak mě docela nahlodal.ale myslím, že zbytečně mám klasický PMS 🙄 a ty si kolikátý den?

jitkacross
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc zkus si test mě trápí migrény vždy před MS a v těhotenství mě trápily první tři měsíce furt, nechci ti dávat plané naděje,ale nemusí to znamenat,že přijde ms ☺

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

@jitkacross počkám do středy na ráno, pokud do té doby nic, už by to ve mě hlodalo asi..a gynekolog je tam stejně až ve středu, tak bych to hned ráno spojila s testem. v noci se mě zdálo, že si dělám test a mám tam nádherné 2 čárky...byla jsem tak šťastná a říkala si, jaký je to zázrak..pak jsem se probudila 😖

jitkacross
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc držím palce ať tam ty dvě jsou 😊. Já tě obdivuju já jsem testovací maniak taky bych si chtěla říct a hlavně vydržet na ten 14 den nebo i déle. Ale nejde to já hold musím sponzorovat firmy na výrobu těhotenskych testů 😂

korticka
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc jsem z tebe uplně v napětí 🙂 tak dej vědět! 😉

hahebu
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc já už bych si udělala test. Většina holek popisuje začátky těhotenství právě jako příznaky přicházející menstruace. Nebyla bych takový pesimista, třeba to vážně klaplo.

adydejka2609
13. dub 2015

Holky taky se vám stalo ze byly spermie pripraveny v katetru na iui u sestry a lékař bral jiné klienty do ordinace?

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

@jitkacross 😀 sponzorovat...já bych taky sponzorovala, kdybych je měla doma, tak testuju už tak před týdnem... právě proto je nekupuju..
@korticka dám vědět, zatím se na 90% přikláním k PMS a posunuté menstruaci díky pozdější ovulaci

hahebu
13. dub 2015

@adydejka2609 jako žes ležela na sále s roztaženýma nohama, sestřička tam stála s katetrem a doktor si šel vyřizovat jiné pacienty? Ne, tak to se mi nestalo, a kdyby jo, tak bych asi udělala dusno...

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

@adydejka2609 my to máme tak že jdu ráno na ultrazvuk a pokud ten den na IUI, jde manžel odevzda vzorek a řeknou nám v kolik mám dojít já. ale pak zvoním jinde jak do vyšetřovny, čekám jen pokud jsou obsazené postele...

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

pokud si skutečně ležela s nohama nahoře tak to by se mě nelíbilo 😎

adydejka2609
13. dub 2015

Stále čekáme a jsem nervózní protože si myslím ze to asi není úplně nejlepší....uz je to 45min.

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

čekáte v čekárně předpokládám? asi bych se zeptala zda na vás nezapomněli..nejste objednaní na určitou hodinu?

hahebu
13. dub 2015

@adydejka2609 tak pokud neležíš na sále, tak čekání v čekárně bych akceptovala, stát se může cokoliv, co doktor potřebuje řešit. Jen bych se zeptala, jestli to nemohlo ohrozit spermie, to čekání.

korticka
13. dub 2015

@adydejka2609 my taky vždycky hrozně čekáme...jsem objednaná na 11 na iui a na řadu přijdu kolikrát až ve 12, ale vždycky vidím sestřičku z laboratoře jak nese dolů katetr tak vím že už jsem na řadě 🙂
jinak doktor to bere po jednom, má vedle ordinace ještě vyšetřovnu kde mi to provádí a já tam pak ležím 5 minut s nohama nahoře 😉 sama 😀

adydejka2609
13. dub 2015

Ano v čekárně...uz jsme hotoví...fajn je ze sestřičky i doktor je super a to prostředí člověka příjemně naladi...mam dost dominantnich folikulů 4 velké 3 o neco menší

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

@adydejka2609 4?? tak to by bylo aby to nebylo...jsem zvědavá, která budete první a prolomí tu smůlu

hahebu
13. dub 2015

@adydejka2609 takže už hotoví - po IUI? Tak držím palce, ať se zadaří! Tolik folikulů, to by bylo, aby nebylo 🙂 Teď jen čekat 🙂

adydejka2609
13. dub 2015

Holky dekuju KEZ BY ;) jednou budeme tehu vsechny!

jitkacross
13. dub 2015

@adydejka2609 teeda 4 dominantní folikuly TO MUSI VYJIT! 😀

hahebu
13. dub 2015

@adydejka2609 to budeme! a kolikátý je to tvůj pokus?

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

já teď tak pročítala diskuze a jsou tady holky co se snaží třeba 5, 10 let...a nikdy se nepodaří..někdy si říkám, co když už je prostě rozhodnuto a já opravdu nikdy mít děti nebudu? 😒

adydejka2609
13. dub 2015

Toto byla treti inseminace ve stredu jdu na ctvrtou...minule jsem mela dominantni tusim dva a nejake male...pak jsem mela mesic pauzu kvuli cystam....ted jsem v dalsim snazeni....

adydejka2609
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc takove diskuze ani radeji necti...zbytecne te to stresuje...proste v dusi musis citit ze to mimi si jednou cestu najde...

adydejka2609
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc a ono si tu cestu najde! ;) ta zkouska trpelivosti kterou vsechny musime projit je tvrda..ale musime bojovat!;)

adydejka2609
13. dub 2015

@jitkacross MUSIIII 🙂 jak.jsi na tom.ty?