Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jitkacross
9. čer 2015

Tak a teď to holky rozjedte😊. Držím vám všem palce a věřte vyjde to 😉

korticka
9. čer 2015

😀 😀 😅 😅 jééé tak to je krásnééé dvojčátka. máte to v rodině? a manžel zelený proč? takže byste doma měli 3 děti potom

jitkacross
9. čer 2015

@korticka ano tři 😂😃 děti. No nemůže to rozdychat, že to nečekal 😀😀bude si muset zvyknout 😁

atevinka
9. čer 2015

Ahoj holky,dovoluji se k vám přidat. 😉
Máme bohužel spatne zkusenosti, aspon zatim.
Jednou jsme měli přírodní cestou zamlklé těhotenství a po druhé samovolný potrat..obojí vždy v 7. tydnu těhotenství.
ted skoro po roce snažení pořád nic,atak nam v centru asistované reprodukce pomahájí.
Dnes jsem po inseminaci,jsem zvědavá jak to dopadne..
Holky,všem nám držím pěsti!:-*

korticka
9. čer 2015

@jitkacross tj no ;) ale dítě je dar 🙂 tak se to musí brát....já bych brala dvojčata hned 😀
my to máme i v rodině...

jitkacross
9. čer 2015

@korticka já jsem moc ráda chtěla jsem velkou rodinu, ale manžela to zaskočilo 😁 na to druhé jsem ho musela trochu přemlouvat 😃. No vidíš třeba se ti zadaři i jednovajecne 😉

hanulkavelunka
9. čer 2015

@jitkacross ahoj gratuluji takove foliky jsem mela taky'9dc s menopurem tak mi dal dr na so ve 23 hod prenyl a vcera v 10 bylo nase 3 iui a i spermie ok takze ted uz jen cekame 😀
Muzu se te zeptat? Citila jsi nejaky tlak jak jsi mela ty folikuly?? A bylo ti neco po'pregnylu??? Ja prvni 2 iui bez uspechu ale s bolestma a ted nic jen po skonceni stimulace popichovani ale po pregnylu nic a ani v den iui nic az vcera vecer prsa citlive a dnes popichovani v podbrisku.
Holky jak vam je nebo bylo po iui ktere vyslo??

hanulkavelunka
9. čer 2015

@atevinka ahoj ja jsem byla vcera 🍀🍀🍀🍀 na 3 iui
Jak ti je? Stimulovala jsi necim?? Mela jsi pregnyl?? Dekuji za odpoved.

hanulkavelunka
9. čer 2015

@jitkacross a taky jsem pila kontryhel a k tomu 2 sacky inofoliku 😀 at uz je 22.at vime jinak se snazime 3,5rok t a toto je 3.iui a taky jsme do toho dali jak ja tak i manzel maximum Prosim jak ti bylo po pregnylu a po iui??? Ja necila po pregnylu skoro nic az dnes 1d po iui malinky tlak v podbrisku a ob2as male popichovani🍀🍀🍀🍀

atevinka
9. čer 2015

@hanulkavelunka ahojky,tak taky drzim moc pesti!ja beru delsi dobu utrogestan,mela jsem 3-8.den clostilbegyt,a v nedeli jsem si pochla pregnyl...jsem zvedava,uvidime,byla jsem na inseminaci poprve...a ty? 😉

atevinka
9. čer 2015

@atevinka aha,jsem slepa pises potreti...tak do tretice vseho dobreho...

atevinka
9. čer 2015

@hanulkavelunka aha jsem slepa..pises po treti...tak do tretice vseho dobreho!🙂

hanulkavelunka
9. čer 2015

@atevinka po 3 a je to uplne jine 😀
Jak ti bylo po pregnylu a jake jsi mela foliky?

atevinka
9. čer 2015

@hanulkavelunka jak uplne jine?delaji to jinak?no,jako foliky pry nic moc,ale mela jsem tam nejvetsi 16.pak 14, a 3x8..to jsem si zapamatovala...vic nevim..tak uvidim..😉,vim,ze nesmim nic zvedat,slunit se...po pregnylu me bolel podbrisek,ale nebylo to tak hrozny...v nedeli si mam vzit zase utrogestan a za 14dni na krev😉,asi to do de doby nevydrzim...

hanulkavelunka
9. čer 2015

@atevinka stimulovala jsem merionalem 2cykly a po pregnylu jsem mela bolesti ale folikuly jen 2 20mm a pregnyl jen 5tis a ted stimulace menopurem foliky v pravo 2 kolem 13n a vlevo 3 15az18mm a to 9dc pak jsem jeste 3 dny pichala menopur a v so ve 22 hod pregnyl 10tis at to stoji za to a vcera iui v 10 a 10mil tech nej spermii z 235milionu,pri stimulaci jsem pila kontryhel a 2 sacky dene inofoliku 2 mes v kuse tak je mozne ze me nic neboli,nepicha diky inofoliku a kontryhele. A dnes proste mam pocit ze se to konecne podarilo dala jsem do toho max. A od vcera slabe spineni dnes uz skoro nic a jen tlak v podbrisku a malinke popichavani. 🍀🍀🍀🍀

atevinka
9. čer 2015

@hanulkavelunka moc drzim pesti,urcite to klapne!😉
Dala si do toho maximum!a ted se podari! 😉

hanulkavelunka
9. čer 2015

@atevinka moc dekuju a tobe taky at se dari 🍀🍀🍀🍀 a je vse ok
Ja uz se na to po 3,5 letech tak neupinam ikdyz. . .
Ted to vyjde citim se tak pa pa

hanulkavelunka
9. čer 2015

@atevinka nevis prosim te jak se pocitaji tydny teh.po iui??? A od kdy po iui je uz srdicko??

atevinka
9. čer 2015

@hanulkavelunka je,tak to se omlouvam,vubec netusim,jak se to po iui pocita..myslela jsem,ze stejne..
Ja po prvnim potratu byla strasne smutna a zklamana,ale pak jsem se obrnila..clovek musi byt silny..zvlast zensky.😉.doufam,ze to klapne,uvidim😉
Proste musime doufat😉

hanulkavelunka
9. čer 2015

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

atevinka
9. čer 2015
hanulkavelunka
9. čer 2015

@atevinka a co citis ty????jak ti je???

jitkacross
9. čer 2015

@hanulkavelunka cítila jsem se pokaždé asi stejně. Bolest břicha jako před MS až do MS popichavani ve vaječníku až na to třetí to me asi tak 5 den přešlo a už jsem cítila takový plný pocit 😊. A v den iui jsem si nemohla ani sednout.

jitkacross
9. čer 2015

@hanulkavelunka těhotenství se počítá jako u normálního početí od poslední MS. A srdíčko by mělo jít vidět mezi 6 až 8 týdnem 😊

hanulkavelunka
10. čer 2015

@jitkacross njn každá jsme jiná, tohle jsem měla předchozí 2 iui a nevyšlo to a tohle je jiné ale v bříšku něco cítím božééé at už je aspon 20.6 😀

jitkacross
10. čer 2015

@hanulkavelunka držím palce 😊

hanulkavelunka
10. čer 2015

@jitkacross dekuju🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

ladyfox
11. čer 2015

...mám zpoždění 6 dní...těhotenský test nevyšel..tak nevím...

adydejka2609
12. čer 2015

@korticka ahojky dalsi tyden na kontrole mi mudr.rekl ze to je mozna tehotenstvi ale radeji mi dal agolutin...to bylo v patek a v po jsem mela prijit na krev...ktera vysla negativne...ve stredu dosla menstruace s temer s 3 tydenim zpozdenim...
Byly to nervy..a nevyslo to..na dalsi iui nepujdu...leto si uzijeme
..pujdu na laparo a pak zkusim dalsi iui...

korticka
12. čer 2015

@adydejka2609 bobši to mě mrzíííí 😔 to by mě zabilo... ☹ člověk si dává takové naděje a pak nic....
no nezoufej 😉 léto bude krásnéé užij si ho, nech to koňovi když má větší hlavu...a pak zkusíš tu laparku..
já už ani nevím že jsem nějakou prodělala 😀 ted budu stimulovat na další IUI a pak si dáme taky prázdninky...