Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

hanulkavelunka
25. črc 2015

@atevinka. Od 14.8 stimuluji na ivf
Iui je na nic a to jsme s manzou oba uplne ok a iui 12% a ivf 70% a u nas pry 90% 😀 ale i tak vsem hodne stesti.

atevinka
25. črc 2015

Ja jsem si u prvni iui delala test tak za 12dni..u druhe iui jsem pockala 14dni az na krev..ja zatim kupovala mama test...drzim pesti!😉

atevinka
25. črc 2015

@hanulkavelunka taky me iui popravde prijde ze to ma malou uspesnost...
Pac my jsme s manzelem taky v poradku, a zatim nic..ale tak jeste to zkusime...ivf prece jen stoji docela dost,tak to musime jeste probrat...😉,tak drzim pesti!!!!

krmv
26. črc 2015

ja dnes 10den od iui a nic. myslite ze je brzy. dekuji

hanulkavelunka
27. črc 2015

@atevinka dekuji,tak max.28tis.to neni tak hrozna castka a myslim ze to bude i min.
A 4 roky jsme jen cekali a co kdyby to ted nebo ted vyslo a porad nic,uz davno jsme to meli podstoupit. A uz dele cekat nebudeme pa pa

laura9001
27. črc 2015

Holky, iui neni uplne na nic. Jsme toho dukazem, na prvni pokus a jsem v sedmem tydnu nyni 😉 i znamim se to povedlo. Jedine, ze by v teplickem pronatalu byli naddoktori, ze jim to t tak jde 😀 🙂
Jinak vsem drzim moc palecky 🙂

chnapicek
27. črc 2015

Ahoj holky taky to máte jsem od pátku po iui a pořád cítím takové zvláštní chvění v podbřišku a trochu me pobolivá jako bych to měla dostat, měli jste to taky. Jestli to jsou první příznaky tak se asi zblázním

krmv
27. črc 2015

@chnapicek ja mela podobne pocity jak vy u prvniho ditete po iui.tak drzim pesti.ted jsem 11den po iui chceme druhe ditko a zatim na teh.testu nic.

atevinka
28. črc 2015

@laura9001 tak to je super,ze se to tak povedlo.ted pujdu po treti...tak treba do tretice?😉

nevesta172
29. črc 2015

Ahoj holky, tak ja byla dneska na prvnim iui. Folikul 1 ktery je velky 18mm. V patek mam prijit znova a pichne i pregnyl. Jsem zvedava 🙂 citim po dlouhe dobe nadeji. Poprve co folikul vyrostl po pul roce hormonu...

krmv
29. črc 2015

ja minule mela folikul 19mm a pichnul me hned pregnyl a za dva dny jsem sla na iui.drzim pesti

ladyfox
30. črc 2015

Na poslední kontrole na gyndě jsem měla zrovna před ovulací, tak jsme to ještě zkusili ...a teď čekám co bude. Zatím čekám na výsledky z cytologie a následně si vyfasuji doporučení do CAR ( pokud tedy nebudu těhotná) ..od neděle večer mám zvýšenou teplotu ..pobolívá mě podbříško...tak nevím...holky mohla bych být v tom? Nevím jak to máte vy ostatní, ale já mám pocit, že mi opravdu začíná hrabat...před každou menses stres, zda dojde či ne...je to k zbláznění...

karlos12
30. črc 2015

Ahoj bojovnice, mám dotaz : ko si doma ovu i při docházení na folikulometrii? Pomalu se mi blíží náštěva Dr. a IUI, tak se jen ptám.Moc díky a všem držím pěsti nebo gratuluji 😉

karlos12
30. črc 2015

@ladyfox a nehrabe jen Tobě.Právě si toto hrabání užívám.Dnes jsem 28 DC a ms nikde.Cykly mám dlouhé 26 a 28 dní.Takže tak 🙂 A ržím pěsti 😉

ladyfox
30. črc 2015

@karlos12 také držím pěstičky 🙂 snad z toho úplně nezblbneme...
za rohem od práce mám lékarnu,..chodím tam kupovat těhu testy...už se tam i stydím dojít 😀 .-D no hrůza

karlos12
30. črc 2015

@ladyfox Já mám lékárnu v práci ( v nemocnici ), sice těhu testy jen tak nedělám, ale pro vitamíny si tam chodím.Už si říkám že si klepou na čelo že tam furt lezu a nic.Jako by jsem je zajímala.Už magořím, no 😉 Ale ještě je to únosné 😉

ladyfox
30. črc 2015

@karlos12 ..já si je taky nedělám jen tak.., ale že mám vždycky pocit, že jsem těhotná 😀

karlos12
30. črc 2015

@ladyfox já měla jednou zpoždění a už jsem se přemlovala na testování, ale dostala jsem strach že tam bude jen jedna /.Jako by to ten test olivnil.Takže raději netestuji.A pocit ? Těm už nevěřím a mému tělu také ne, dělá si co chce a kdy chce.

ladyfox
30. črc 2015

@karlos12 já měla týden zpozdění a to je u mě divné, ale v pátek jsem si dělala test a sobotu na to jsem to dostala...no takže jsem z toho byla dost zklamaná...takže si právě taky nechci nic malovat dopředu 😀 snažíme se o miminko rok, a manžel je po chemoškách a jedno varle nemá...tak je problém...doktor mu po spermiogramu řekl, že je šance 4 % , že otěhotníme normálně...takže asi tak...

karlos12
30. črc 2015

@ladyfox aha, hlavně se je manžel v pořádku a ono se to nějak zvláne.Můj je úplně v pohodě, spermoigram také .Já jsem také O.K. a snažíme se rok a třičtvrtě.Tak nevím kde je chyba.Prostě nás to naše mimčo napíná a testuje 😉 To zklamání je hrozné, co ?Ale už jsem ve fázi kdy při ms nebrečím, což je dobrý posun, si myslím

ladyfox
30. črc 2015

@karlos12 teď už je...ještě, že jsou dneska ty možnosti. Já jsem taky zdravá, ovulaci mám..tak věřím že to bude v pohodě...hmm když jste oba v pohodě a nic...to je taky pitomý ...zklamání, vztek ...no prostě se ty pocity ve mě melou..ze všech stran taky posloucháme jak jsme starý (já 33, muž 37) že to bude jen horší a menší šance...ale copak jsem si měla dítě pořídit s kýmkoliv jen proto, že mám na to věk..vdaná jsem rok...dva roky se známe...no i tak jsem to vzali hopem 🙂

krmv
30. črc 2015

Dnes jsem 14den od iui a tehu test negat.mesicky bych mela mit dnes a zadne priznaky a chodi pravidelne.volala jsem na gyndu ze bycgg sla na krev zitra a rekla ze to nema cenu kdyz teh.test je negat.a utz nic neukaze.v sobotu razime na dovcu.tak co vy nato?

karlos12
30. črc 2015

@ladyfox Hele hopem, my jsme spolu téměř 15 let, 2 roky manželé a za měsíc mi bude 33 a manžel 34.Mladší nemladší, teď s tím nic neuděláme a máš pravdu, děla si děti jen kvůli věku je blbost.Ono to vyjde, u chlapů je věk fuk a nemyslím že bychom byly tak staré.Spíš nejlepší doba je teď 🙂

karlos12
30. črc 2015

@krmv Ahoj, když to nedostaneš testi za pár dní.Nevím proč Ti nechce vzít krev, ale můžš si ji nechat vzít přímo v laborce, ale stojí to asi 200 Kč, nebo tak nějak.A uvidíš.Hlavně si užijte dovču.A držím pěsti 😉

ladyfox
30. črc 2015

@karlos12 zadaří se nám 🙂

krmv
30. črc 2015

@karlos12 Diky moc.prave jsem zmatena zeteh.test negat.a mesicky nikde. myslim ze teh.testy jsou kvalitni snad.

karlos12
30. črc 2015

@krmv jak které.A hlavně jak už tu někde bylo psáno, někomu ukazují až pár dní do vynechání.Proto bych asi nechala odenrat krev , nebo testila dýl.Držím pěsti 😉 a není zač

nevesta172
30. črc 2015

Holky, držím všem palce. Je to záhul na nervy, kdo si to nevyzkouší, tak neví. Já už hlavně nechci brát žádné další hormony. To je pro mě docela náročné. Zítra to jdeme pojistit, tak uvidím, těším se 🙂

chnapicek
30. črc 2015

@nevesta172 Já už taky nechci za měsíc 5kg nahoře ted mam 2iui za sebou a cekam jak to dopadne, doufám že dobře jsem na fouká tlačí mě tam no hrůza

nevesta172
30. črc 2015

Holky, kdy vam doktor pichal pregnyl? Hodne ctu ze 2 dny pred iui. My to mame zvladnout zitra v 1 den.