Je tady někdo, kdo otěhotněl po Nativu?

andri79
18. únor 2010

Holky prosím Vás, jaká je úspěšnost nativního cyklu a je tady některá, která otěhotněla po Nativu? děkuji A.

lintea
21. únor 2010

Jen posouvám, taky by mě to zajímalo.

kvakuska
21. únor 2010

Já se hlásím, otěhotněla jsem při IUI, při nativu i při minimálce, ve všech případech bylo i srdíčko ... to, že nakonec všechna tato těhotenství skončila předčasně, nemělo nic společného se způsobem početí 😖

h.jitka
21. únor 2010

taky mě to zajímá, takže posouvám.
taky by mě zajímalo, kolik to kde stojí. vím, že ve Zlíně 13.000. co jinde?

standifous
22. únor 2010

Ahojte holky, také by mě zajímalo jestli to u někoho dopadlo a co a jak. Tak také posouvám.

standifous
23. únor 2010

Zdravím. Jen posouvám toto téma. Kdyby měl někdo zkušenost napiště prosím.

nadis.h
23. únor 2010

Holky já s nativem zkušenost nemám, ale dle mého názoru pokud je žena OK a "vyplodí" dobré vajíčko(a) tak závěr už bych řekla že je stejný jako při klasickém IVF... Pokud se vajíčko(a) oplodní a vydrží do ET tak % si myslím je šance srovnatelná jako s IVF. Ale ruku do ohně za to nedám. Je to jen můj laický názor.

blabunka
23. únor 2010

Ahoj nadis máš pravdu. Je to přesně tak, jak píšeš. Já mám za sebou 2 nativy, bohužel s negativním výsledkem. Právě podstupuji třetí, tak doufám, že to vyjde.

h.jitka
23. únor 2010

blabunko, tak ať to je teď úspěšné. 🙂

mufyxa
18. čer 2013

já jsem otěhotněla po nativu bohužel v 10tt už srdíčko nebylo přestalo se miminko vyvíjet ☹ ☹ byla jsem na revizi 9.6 . tak ted jsem v šestinedělí a čekám na první mrchu abychom se mohli zase snažit . 😝 😝 😝 😝

viavia
8. dub 2014

Máme z nativu holčičku...ted mám zavedené další mimi, ale 7. den po ET jsem vnoci trošku zašpinila, tak uvidime ..