• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tady někdo, kdo otěhotněl po Nativu?

8. dubna 2014 
Holky prosím Vás, jaká je úspěšnost nativního cyklu a je tady některá, která otěhotněla po Nativu? děkuji A.
18. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen posouvám, taky by mě to zajímalo.
21. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se hlásím, otěhotněla jsem při IUI, při nativu i při minimálce, ve všech případech bylo i srdíčko ... to, že nakonec všechna tato těhotenství skončila předčasně, nemělo nic společného se způsobem početí :confounded:
21. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě to zajímá, takže posouvám.
taky by mě zajímalo, kolik to kde stojí. vím, že ve Zlíně 13.000. co jinde?
21. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, také by mě zajímalo jestli to u někoho dopadlo a co a jak. Tak také posouvám.
22. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím. Jen posouvám toto téma. Kdyby měl někdo zkušenost napiště prosím.
23. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já s nativem zkušenost nemám, ale dle mého názoru pokud je žena OK a "vyplodí" dobré vajíčko(a) tak závěr už bych řekla že je stejný jako při klasickém IVF... Pokud se vajíčko(a) oplodní a vydrží do ET tak % si myslím je šance srovnatelná jako s IVF. Ale ruku do ohně za to nedám. Je to jen můj laický názor.
23. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nadis máš pravdu. Je to přesně tak, jak píšeš. Já mám za sebou 2 nativy, bohužel s negativním výsledkem. Právě podstupuji třetí, tak doufám, že to vyjde.
23. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
blabunko, tak ať to je teď úspěšné. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem otěhotněla po nativu bohužel v 10tt už srdíčko nebylo přestalo se miminko vyvíjet :frowning2: :frowning2: byla jsem na revizi 9.6 . tak ted jsem v šestinedělí a čekám na první mrchu abychom se mohli zase snažit . :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme z nativu holčičku...ted mám zavedené další mimi, ale 7. den po ET jsem vnoci trošku zašpinila, tak uvidime ..
8. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek