Je tu někdo, komu kompletne selhalo oplodnení ICSI?

bobalka
5. srp 2009

Ahoj devcata,

Je tu prosim nekdo komu kompletne selhalo oplodneni ICSI?

Pry je to neobvykla zalezitost, tak jedna z tisice pripadu... Nam selhala fertilizace 8 vajicek pri nasem prvnim IVF, pry normalnich, manzovy spermijky byly pry take v ramci co se od nich pri ICSI ocekava. Nevime co dale... Pokusili jsme se uz o 2 IUI s darcem, tentokrat nam rekli, ze manzelovy spermijky se na ISCI v pohode mohou pouzit, ale bohuzel...

meduna
5. srp 2009

dobře jsi udělala,nemá cenu to v sobě dusit,zítra bude líp uvidíš 😉 Taky bych se potřebovala vybrečet,ale nějak už nemám slzy,jen díru v srdci,ale doufám,že se zahojí

bobalka
autor
5. srp 2009

Moc a moc me mrzi! Takovy ten pocit prazdnoty bez emoci me taky strasi. Budu se za tebe taky modlit. VYDRZ!

meduna
5. srp 2009

děkuji moc.Bobalko,musím jít do hajan,ráno do práce 😝 Opatruj se,kéž tě to moc nebolí a zítra přijď na pokec

bobalka
autor
5. srp 2009

Jasne. Dobrou noc.

meduna
6. srp 2009

Ahoj Bobalko,jak se dnes máš?

bobalka
autor
6. srp 2009

Nazdarek! No zatim lip. Ty depky jsou asi nejhorsi vecer, ze jo... A co ty? 🙂

Dokonce jsem se vcera pidila po informacich o adopci v Cechach. Nechci rict, ze to vzdavam, ale rada bych vedela, co od teto moznosti ocekavat.

meduna
6. srp 2009

myslím,že večery jsou nejhorší 😒 A co jsi zjistila?A tvůj muž má jaké občanství?

bobalka
autor
6. srp 2009

On je american. Z tohoto hlediska jsem nic jeste nezjistila.

Musim jit vyzvednout nejake vysledky testu. Mela bych byt na pocitadle pozdeji k veceru. Zatim hezke odpoledne! 🙂

meduna
6. srp 2009

tobě také 😉

rosienka
6. srp 2009

ahoj bobalka a meduna - tak sme tu aspon tri podobne "pripady" 😉
bobalka, neviem, ci nam ponuknu ineho darcu, zatial sme mali toho isteho a asi ked sa minu davky 🙂 tak prejdu na noveho...neviem, nemame na to ziaden dosah, je to na lekaroch, oni vyberaju podla vonkajsich znakov manzela. Inak, co sa tyka platenia, ani vo Svajciarsku neplati stat ani fuka, vsetko z vlastnej kasy a je to asi 4000 Euro, alebo aj viac, podla liekov. Zatial na to mame, ved kam by sme tie prachy davali ako bezdetny par, no nie? 😉

rosienka
6. srp 2009

inak meduna, tebe sa tiez nic na poslednom ICSI neoplodnilo?

meduna
6. srp 2009

😀 😀 no,to je fakt,co s těma prachama 😀 Rosienka,oplodnilo,ale tak nějak divně 😖 taky neprodukuji moc vajíček ☹ Přijdu později,musím něco zařídit

rosienka
6. srp 2009

medun - ja tiez nie som bohvieaka "nosnica" 😉 vzdy okolo 8 vajicok, ale keby sa aspon ta polovica z nich oplodnila, ako je statistikach, tak to nie je az tak zle...vkladam sance bud do noveho muzovho spg, alebo do toho darcu, nech uz to klapne! Vy budete skusat len s manzelovymi?

meduna
6. srp 2009

Rozienka,muže mám jak plodného býka 😀 to jsi dobrá nosnice 8,pěkné číslo,já kvokala na 4 a z toho jen tři ok a ve finále dvě 😀

bobalka
autor
6. srp 2009

Ahoj Meduno! Chtela jsem se te zeptat kolik mas za sebou pokusu? Jak dopadly? Kolik ti je? Dekuji!

meduna
6. srp 2009

Ahoj bobalko,měla jsem tady ještě návštěvu.Tak já mám za sebou tři pokusy celé, plus jeden KET,nikdy se to nepovedlo.A bude mi za měsíc 36 😝

bobalka
autor
7. srp 2009

Meduno!
Diky za odpoved. To je dlouha cesta. Jsi pasak! 🙂

Jsi ceska obcanka? Napadlo me, ze ve tvem veku by Ti to mohla jeste platit pojistovna, pokud se jeste muzes prihlasit... Jak dlouho jsi pripravena jeste cekat? Uvazovala jsi nekdy o adopci? Nebo - jaky mas nazor na adopci? A co tvuj muz? Jak se s tim vyrovnava on?

Mela jsem tady nejakou urgentni praci a poSkypovala jsem s manzou. Snad je Ti taky dneska lip u srdicka. Abych pravdu rekla me moc jeste ne, ale je to moc cerstvy. Casem se veci zahoji, ze jo, a nebo uz pak clovek tak znecitlivi, ze necejti nic... Ach jo, ty depreeeeze... 😒
Tak zatim dobrou!

rosienka
7. srp 2009

bobalka - inak ja idem asi tiez tak v oktobri do dalsieho pokusu, tak uvidime ako nam to spolu vyjde, este aj vajicok sme mali priblizne rovnako 🙂 My uvidime podla spg, ci pojdeme pol na pol, ale este ani neviem, ci to v nasom CAR-e tak robia, alebo je to bud-alebo ☹ Ideme 28.8. na pohovor

rosienka
7. srp 2009

meduna - aj ked len 4, hlavne je, ze sa vam oplodnia...lebo naco mne je 8, ked sa oplodni len jedno? dobre len na peknu depku 😠

meduna
7. srp 2009

Dobré ráno holky,
dnes mám volno 🙂 Pozvala mě kamarádka na návštěvu,tak peču bábovku a odpo razím.Bobalko,jsem česká občanka,ale pojiš´tovna mi neplatí nic,jelikož žiji v Německu a jsem zdravotně pojištěná tady,musím,když tu pracuji a dvě zdravotní nejdou,už jsem se na to informovala.No a tady v němec by to mi to snad pojišˇˇtovna uhradila,ale vyšlo by mě to s doplatkem ještě dráž,než když zajedu do Čech 😝
To víš,že se všechny rány zahojí a nebudeš ani věřit tomu,jak jsi mohla být tak smutná,teď se ti zdá,že snad to ani nemůže jít,ale věř,že to jde.
Adopce pro nás nepřipadá do úvahy,je to věkově omezené tady 😝 tak jen nějaká pečovatelská péče a to nechci,to se můžeš taky o dítě starat a pak si přijde vlastní matka a ty ho musíš odevzdat 😕

Rozienka,tak tam zaolej a optej se,zda to dělaj

slunicko9
7. srp 2009

Holky, jdu vás podpořit. Nám se také pomocí ICSI ani jednou nepoadřilo oplodnit ani jedno vajíčko. Poprvé jsme si říkali, náhoda, podruhé, je to v pytli. Tak jsem podstoupila IUI s dárce a na druhý pokus to vyšlo. A jsme oba moc šťastní.
Spermije byly získané po M/T, resp. po TESE, kvalita nic moc.
Nevzdávejte to.

bsik
7. srp 2009

Holčiny, taky vás chci podpořit. Je to běh na dlouhou trať, ale když jste v cíli, tak si řeknkete, že to stálo za to. Já to mám ještě hezkých pár metrů, ale doufám, že doběhnu v pořádku 😀 Můj má taky špatný spermigram (jen 0,5 mil/ml a jen 1% pohyb ☹ ) A pořád nás hnali do dárce, ale protože nejsem kdovíjaká slepička, tak tam vždycky tu jednu nebo dvě spermijky vylovili 😉 A v jednom CARu mi dokonce udělali i několik IUI - sice bez valných šancí, ale alespoň jsme to zkusili a já se mezi jednotlivými cykly tolik netrápila tím jak mi utíká čas.Holky přesně vím jak vám je a držím vám palce, aby to bylo už za váma a vy měli v náručích ty svoje vytoužený miminka.

meduna
7. srp 2009

Ahoj bobalko,tak jak jsi prožila dnešní den?

meduna
8. srp 2009

ahoj,tak tady nikdo neni ☹

bobalka
autor
9. srp 2009

Jeee. Dekuji za podporu. Hezky se to cte, kdyz je clovek zadepreseny.

bobalka
autor
9. srp 2009

Ahoj Slunicko9! Moc rada bych se zeptala na detaily okolo Vaseho pripadu. Kolik se Vam jich neoplodnilo? Na kterem centru se lecite? A hlavne gratuluju k uspechu!!!!!!!!!!!

bobalka
autor
9. srp 2009

Ahojka Meduno! Dlouho jsem tu nebyla. Udelaly jsme si v sobotu s kamoskou vylet do prirody, nejakych 20 km, docela me to zdolalo 😝 Dneska jsem odpocivala 🙂 Pak jsme varily nejaky indicky jidlo... Mas dobrej recept na babovku? Mnam! 😝