• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu některá, které nevyšlo IVF ani na 3. pokus?

19. února 2013 
Ahojky . je tu některá které nevyšlo IVF ani na 3 pokus? jak se pak postupuje a co máme potom dále ještě za možnosti aby se nám splnil sen o miminku.
děkuji za rady.
18. únor 2013 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj nám se zadařilo až na 6 pokus.Nevím proč jste podstupovali IVF,tak možnosti neznám,ale jestli chcete jít do dalšího pokusu tak mám jen dvě rady:pevné nervy a dost peněz.Jinak když budeš chtít vědět něco dál piš do pošty.Přeji hodně úspěchu a držím palce.
18. únor 2013 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já měla pokusů více než 10, ale teď tu za mnou řádí 20 měsíční syn! Stálo to za to :slight_smile:
18. únor 2013 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Já mám teď před sebou 6. pokus. Řešením pro ty, které už mají vyčerpány pokusy na pojišťovnu je určitě minimální stimulace-je to jak klasické ivf, ale s minimálními dávkami hormonů a většinou se začíná jen tabletkami. Pokud nemáš hotové veškeré vyšetření(genetika, imunologie, trombofílie) tak bych určitě došetřila ať zbytečně neplácáš pokus.
19. únor 2013 ve 14:50  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ja mam za sebou tri pokusy...a ted uz budu davat jen minimalky,je to jemnejsi pro telo:wink:
19. únor 2013 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek