Kam na reprodukční imunologii? Poradíte lékaře?

fiedlermonika
10. srp 2017

Ahoj kde jste byli na reprodukční imunologii, po tom co jste měli neúspěšné IVF? Našla jsem prim. MUDr.Karin Malíčková , reprodukční imunologie ÚLBLD VFN a 1.LF UK v Praze , ale ta nás odmítla objednat, udajně už od zaří nebude ordinovat..... a do Plzně je to pro nás hodně daleko jsme z východní Moravy. děkuji za tipy

galatea_a
10. srp 2017

Zkus zavolat do Podolí - ÚPMD 😉 https://www.upmd.cz/

linusha
10. srp 2017

@fiedlermonika my půjdeme na imunologii do Brna. Do AKI 🙂

teri3553
10. srp 2017

Můžu doporučit Podolí. Dřív tam byl MuDr. Madár, který byl naprostá špička. Teď nás doléčila MuDr. Trnková, taky výborná.

mariejosef
10. srp 2017

V brne jsme byli pred rokem a super 👎

linusha
10. srp 2017

@mariejosef ahoj, byli jste tam spolu s manželem? Co všechno Vám tam dělali ať vím s čím počítat?

fiedlermonika
autor
10. srp 2017

dekuju zkusim to podoli

mariejosef
10. srp 2017

@linusha Ano s muzem prvni pohovor a pak spousty testu z krve a manzel i sperma a myslim 6 tydnu a byly vysledky i postou zaslali 👍

garalela
11. srp 2017

Ahoj, byli jsme u Dr. Galové Ulčové také v Plzni, ačkoliv jsme rovněž z Moravy - hodinu do Olmu, než člověk naváže rozumný spoj na Prahu a pak dál. V lokalitě nevidím problém, naopak se ledasco plánovalo pořádně tak, abychom nemuseli jet na několikrát, což místním klidně dělají.

linusha
11. srp 2017

@mariejosef moc děkuji. A tu krev brali při prvním při prvním setkání nebo jste tam pak ještě docházeli několikrát?

mari90
11. srp 2017

Ja doporucuji take Plzen - profesorku Ulcovou - Gallovou. Sice jsme to my mely kousek, ale rikala nam ze ji tam jezdi pacienti prave az treba z Moravy, nevim jak to chodi jinde, ale tady by se melo jet dohromady asi trikrat, ale oni jsou schopny vymyslet to tak, aby jste tam zbytecne tolikrat jezdit nemusely 😉

teri3553
11. srp 2017

@fiedlermonika zažádej si svého gynekologa o žádanku a zavolej si do Podolí (na netu je číslo i čas od kdy volat). Počítejte s tím, že si cca dva měsíce počkáte (záleží na období). Musíte s partnerem chodit oba. On na spermiogram a ty na krevní rozbory. Pak trvá asi měsíc než přijdou výsledky. Jsem přesvědčená, že repr.Imunologie většině párů vyřeší problém s otěhotněním, stejně jako u nás. Hlavně u ženských to řeší "alergii" na sperma nebo zárodek plodu. Držím palce ať se co nejdřív dočkáte štěstí

babeta1
11. srp 2017

@fiedlermonika Ahoj, ja chodila prave k prim. Malickove, je opravdu vyborna..a nerekla Ti, kde bude ordinovat? Udajne by mela totiz prejit snad nekam do soukromeho sektoru.. Jinak u ni jsem sla na krev pouze ja, partner vubec. Lecila me kortikoidy, uspesne🙂 Tak drzim palce at natrefite na nekoho schopneho a ne jen doktora, co Ti automaticky Prednison a poradi sex s kondomem🙂 Uz vite, ze mate nejaky imuno problem nebo potrebujete jen otestovat?

fiedlermonika
autor
11. srp 2017

@teri3553 my máme už j3IVF xkrát KET jednou ET, ted priprava na poslední KET vic uz nemame zmrazenych jednou samovolný potrat, beznou imuno me delali v car NK bunky v poradku, leiden negativni, fosfolipid negativní, jen se roky lecim s hypothyreozou, jinak IVF chodíme kvůli PCO anoovulace, bez mesicku, klasické problémy spojeneé s PCO

fiedlermonika
autor
11. srp 2017

@babeta1 3IVF xkrát KET jednou ET, ted priprava na poslední KET vic uz nemame zmrazenych jednou samovolný potrat, beznou imuno me delali v car NK bunky v poradku, leiden negativni, fosfolipid negativní, jen se roky lecim s hypothyreozou, jinak IVF chodíme kvůli PCO anoovulace, bez mesicku, klasické problémy spojeneé s PCO
malickova rekla jen ze uz nebude ordinovat

babeta1
11. srp 2017

@fiedlermonika aha, no ja mela taky delane imuno normalne v CARu.. Zkusila bych tedy pripadne tu Plzen nebo na podzim mrknout, jestli Malickova bude nekde jinde. Hodne stesti!

teri3553
13. srp 2017

@fiedlermonika jukni na stránky http://www.neplodnost.org/forum/forum54-reprodu...
Ony totiž výsledky klasický imunologie a reprodukční jsou trochu odlišný (někde to tam MuDr.Madár popisuje, musíš se tím probrat). Můžeš mu tu i přímo napsat celou svojí anamnézu a on ti za nějaký čas odepíše. Zeptej se ho zda vidí východisko v reprodukční imunologii. Je hrozně ochotný a hlavně jeden z průkopníků a kapacita v tomhle oboru. Nám po několika letech snažení a dvou potratech po spontálním i IVF oplodnění pomohl. Teď jsem ve 34tt a čekám holčičku na kterou se nemůžeme dočkat. Opravdu upřímně ti držím palce. Hlavně věřit že to jednou dopadne!!!

fiedlermonika
autor
28. srp 2017

dekuju uz sem objednana na konec zari do podoli k mudr trnkove

nimea
23. únor 2020

@fiedlermonika ahoj můžu se zeptat na zkušenosti s Mudr. Trnkovou z Podolí? Pomohla vám?

fiedlermonika
autor
29. únor 2020

@nimea tak jestli pomohla to netuším ale už mám 14 měsíční dceru pna imunologii mě nic moc nezjistili kromě toho že má imunodeficit tak jsme v dalších cyklech už nedávali prednison

tralala75
9. čer 2020

doporučuji Mudr. Madara z Arepimu

tralala75
9. čer 2020

žádné dlouhé čekání, objednání a výsledky do týdne

macl77
14. črc 2020

@tralala75 mohu se zeptat za jak dlouho tě objednali? Když budu volat dnes, vezmou mě hned příští týden? A platila jsi něco nebo to jde na pojišťovnu?