Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

lucishek007
5. bře 2014

@monyna83 no já ses spíš bojím, že by testík byl negativní tak radši aby u toho byl i on, až se to dozvíme... a ty budeš kdy testovat?

monyna83
5. bře 2014

@lucishek007 No, já chci zkusit testík už v neděli, páč jdu v pondělí do práce a nevím, s jakou vervou se budu vracet. Pracuji i z domova a pěním nad některými zaměstnanci, co si dovolí, když tam nejsem. Takže udělám ihned pořádek. Ale pokud bych byla těhu, tak na to dlabu, ať se snaží říďa...Čílit se nebudu 🙂

lucishek007
5. bře 2014

@monyna83 no mě sestřička říkala, že dřív jak 10den po ET testovat nemám, takže mě by to vycházelo na středu. ty jsi kolikátý den po ET? já v pondělí taky jdu do práce,ale stresovat se rozhodně nehodlám i tak šéf bude pomlouvat že nic nedělám

monyna83
5. bře 2014

@lucishek007 Já jsem dnes 7 den od ET, čili budu v neděli 11 dní. Mě v CAR řekli, tak 14 dní, ale to jsou učebnicové poznatky. Záleží na každém těle, jak reaguje. Jen pro shrnutí, já byla na ET 26.2. a zavedeno mi bylo asi čtyřbuněčné embryjko. Jak je to u Tebe?

lucishek007
5. bře 2014

@monyna83 a pociťuješ na sobě něco? já byla na ET teď v pondělí a zavedli mi po 3dnech jedno osmibunečné jedničkové embryjko. já chtěla dvě,ale manžílek rozhodl, že jedno, že se to povede. ale dneska jsme volali na kliniku že bysme chtěli zbytek zamrazit a ze 4 zůstalo jen jedno. tak doufám, že ten prďola v bříšku se pořádně zahnizďuje

monyna83
5. bře 2014

@lucishek007 my už žádné jiné nemáme, takže v bříšku je jediná možnost úspěchu...
Já si nic vnucovat nechci a nehlídám se, ale trochu mě pálí žáha, běhám častejí čůrat, bolí mě prsa, ale ta už v období před ET a navíc, bolavá prsa je u mě i klasický PMS. Ale mám nafouklé břicho a prdím 😀 😀 😀 Břicho navíc bolí, jako před MS, ale to už asi 3 dny...A ty?

lucishek007
5. bře 2014

@monyna83 no mě odebrali 8 oocytů z toho 6 vajíček oplodněno. po 3dnech jsme měli jedno osmibuněčné jedničkové, jedno osmibunečné dvojkové a pak nějaké čtvřbuněčné trojkové. no a po pěti dnech zůstalo jenom to jedno osmibuněčné tak snad to další v bříšku se taky vyvíjí a zahnizďuje. mě prsa taky bolí a břicho taky, ale to je těma práškama všema. no a tím že se snažím dodržovat pitný režim tak taky pořád běhám na záchod

monyna83
5. bře 2014

@lucishek007 No, musíme se nechat překvapit, já bych tomu chtěla strašně moc věřit. Počkej, takže také nemáte žádné zamražené? Jen to jedno v bříšku? jako já? Kolikáté je to IVF? Mé první...

lucishek007
5. bře 2014

@monyna83 tak tak, necháme se překvapit 😉 taky si strašně moooc přeju aby to vyšlo... no jedno je v bříšku a druhé zamražené. mysleli sme, že jich bude k zamražení víc,ale bohužel zůstalo jen jedno...tady toto je naše první IVF kdy jsme došli až k ET. poprvé (před 2roky) sme k ET nedošli

papkla
5. bře 2014

@monyna83 To ani nevim, ze Elonva je omezena nejak vahou. No jo, nesmis mit 40 kg i s posteli. V patek dam vedet, mozna se to pokusim vydrzet az do soboty. Mydlim, ze nejste jedini, oba zdravi a nedari se ☹ Tak by to melo klapnout ted, ne? Drzim pesti.

monyna83
5. bře 2014

@lucishek007 Alespoň máte mrazáčka, takže nějaké drobné uklidnění.
Ale což, toho budete potřebovat až jako sourozence, né? 😀 😀 😀 😉 😉 😉

monyna83
5. bře 2014

@papkla Já to také nevěděla, přitom nejsem žádná kostra z čápa, mám skoro 60kg. Doktorka nechtěla, páč na to nemám váhu...Prd jsem tomu rozumněla...Určitě dej vědět, budu mačkat, ať najdeš // 😉 😉 😉
Holka, 80% neplodnosti je určeno jako " nezjištěná příčina ". Doktorovi jen nešlo do hlavy, proč tak malá úspěšnost, když jsme OK. Tak jsem to myslela. Musí to klapnout, nám všem. Znovu se mi do celého IVF nechce, já tomu maličkému broučkovi moc fandím, zvládne to-my oba 😉

martiina_k
6. bře 2014

Holky držím vám palce...Snad se vám to podaří...

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 noooo já si pak říkala, že sme oba mohli dat,ale teď už to bude jen jako další sourozenec 😉 mysleli sme, že mražáčků bude teda víc... ty co používáš jako podporu? já mám crinone

lucishek007
6. bře 2014

@martiina_k děkujiii. kéž by. nechci zažít to zklamání

hanys28
6. bře 2014

Ahoj. Můžu se přidat? V úterý jsem byla na ET a teď to nekonečné čekání.... Vůbec nevím jak to přežiju, už teď se doma strašně nudím 😒

lucishek007
6. bře 2014

@hanys28 ahojky, no já mám o jeden den náskok a taky se strašně nudím. naštěstí mám doma dopoledne manžílka a odpoledne pak knihy nebo seriály 🙂 kolik embryjek máš v bříšku?

hanys28
6. bře 2014

@lucishek007 já jsem právě celý den doma sama 😒 Chtěla jsem dvě embryjka, ale doktor mě přesvědčil pouze na jedno. Je to první pokus a kvalita prý A1. Kolik jich máš ty? Držím palečky ať to vyjde 😉

lucishek007
6. bře 2014

@hanys28 tak to věřím, že se nudíš... já chtěla taky dvě,ale manžílek rozhodl že dáme jedno. máme jedno osmibuněčné jedničkové embryjko tak uvidíme... i já držím palečky 😉 snad se všechny dočkáme. děláš něco na podporu?

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Mám utroš(utrogestan 2-2-2) 😉

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 ahááá já mám crinone. je to gel a dávám ho vžy večer v 21:00. a něco k tomu pro svůj pocit děláš?

hanys28
6. bře 2014

@lucishek007 u mě manžel chtěl taky dvě, ale doktor mi pěkně vysvětlil, že s mojí hubenou postavou by dvojčata byly velký risk, tak jsem se nechala ukecat 🙂 Takže máme jednu murulu a další jednu a jedno osmi buněčné zamražené. Doufám ale že ty zůstanou v mrazáku až budeme chtít sourozence 🙂 Na podporu nedělám nic, jen zobu listovku, snažím se odpočívat a nestresovat se. Nebo mi něco dalšího doporučíš?

lucishek007
6. bře 2014

@hanys28 a ta murula to je co? my dávali už 3-denní embryjko tak uvidíme jak se probojuje. no já beru femibion a relaxuju doma 🙂 mně bylo doporučeno červené víno na prokrvění sliznice,ale to jen do ET, tak se ptám, jestli ses třeba ty nedozvěděla o nějakých babských radách 🙂

hanys28
6. bře 2014

@lucishek007 já měla 5-denní embryjko a je to buněčný stádium co jsem četla na netu 🙂 Právě, že to nechávám osudu, a jen doufám, že to bude OK.

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Holka, já měla dnes děsně zvláštní a krásnej sen, kterej úplně dobře nekončil... Ale snažím se být veselá, vyhledávám jen pozitiva, koukám na komedie, zobu Femibion800, je mnohem lepší, než jen listovka a tak... Do toho trochu pracuju po tel a na mailu, takže mi dny pěkně utíkají...Dnes jsem 8 den od ET.

lucishek007
6. bře 2014

@hanys28 no já měla právě 3-denní... tak tak musíme doufat

monyna83
6. bře 2014

Holky, něco Vám tu dám, je to moc krásný, mám to také od jedné kočiny z koníka. Velmi nádherně napsané a především poučné...Mrkněte 😉 Vaše otázky budou rázem zodpovězeny, viz. co je to Morula 😉

http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/prvni-...

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 ještě že to byl jen sen, viď? 🙂 já taky papkám femibion a piju teda magnesium ptž mě často bolela hlava. tobě to utíká krásně 😉 já si včera dělala nehty, dneska jsem dala prát pračku a chystám se žehlit. za chvíli budu mít oleženiny když nebudu nic dělat 😀

nadijka
6. bře 2014

Holky.. tak já bych měla testovat zítra 12 den po ET a vůbec se mi do toho nechce.. 🙂 měly jste někdo podobně pocity.. všude čtu jak všichni testují spíš dřív..nemám skoro žádný příznaky, jen prsa ohromná a viditelné žíly na nich.. ale to připisuju utráči..jinak ani špinění, jako zahnizďování.. nic nic nic 😀 takže jako největší pesimista na světě počítám s neúspěchem..

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Ten Femibion je prý výbornej, to děláš dobře, že ho dlabeš... Já se chystám na úklid, včetně prádla až o víkendu...Teď se fakt snažím hlídat, co zvedám...Já mám sušičku, čili nežehlím...Ale pračku a sušičku na 7 kg prádla, takže to přenášet nechci.
Max. udělám myčku, setřu prach, poklidím, ale třeba tahat lux, to prostě ne...Vygruntila jsem si před ET a teď to udržuju, ale na nějaký generální úklid, to se můžu vyprdnout...Jinak, jsem celkem maniak na úklid, uklízím vlastně pořád něco, ale tento týden to mám jaksi na salámu 😀 😀 😀 Až se sama divím, jak mě to nevadí 😀 😀 😀