Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

cicinky
autor
19. led 2014

@sofie333
Holka já bych nečekala, vím co to je trombóza, být tebou tak mažu ;)

sofie333
19. led 2014

@cicinky
A myslíš, že by to mohlo být po té stimulaci??

cicinky
autor
19. led 2014

@sofie333
Ano, stimulační léky jsou plné kortokoidů (snad to píšu správně), já si každý den musím kvůli tomu píchat Clexane, ten ředí krev, vážně tě nechci strašit, ale běž, jistota je jistota, i jeden hloupý den může být problém

sofie333
19. led 2014

Já vím, jenže na pohotovosti, znáš to aby se mě rychle zbavili, něco mě píchnou a já budu mít po // 😠

sofie333
19. led 2014
cicinky
autor
19. led 2014

@sofie333
A ty nemáš číslo přímo k lékaři?

sofie333
19. led 2014

@cicinky
To právě nemám. 😠 . Nechávali jsme si s přítelem dělat genetiku, ale už je to víc jak 2 měsíce a pořád nemám výsledky. Ty máš tu Leidenskou mutaci?

cicinky
autor
19. led 2014

@sofie333
Ano mám kompletně všechno, no každopádně, ráno v 7 hodin jim tam volej a nedej se!

sofie333
19. led 2014

@cicinky
Pokusím se, doufám, že ráno budou chytřejší 😒

cicinky
autor
20. led 2014

@sofie333
Budu fandit, ať je vše v pořádku 😉
Pak mi napiš, jak jsi dopadla.

sofie333
20. led 2014

@cicinky
Ahoj, tak už jsem zpátky 🙂 Nakonec jsem skočila na gyndu, tam mi vypsala žádanku na cévní. Pěkně jsem si počkala 2 hodinky v čekárně. Hned jak to viděla, tak zkonstatovala, že je to zánět žil. Dělala mi ultrazvuk, to se potvrdilo a jelikož jsem prodělala hormonální stimulaci a můžu být těhotná, předepsala mi injekce Zibor, které si budu muset při příp.těhotenství píchat po celou dobu 🙄 ach joooooo! Já fakt nemůžu mít nic bez problémů ☹

cicinky
autor
20. led 2014

@sofie333
Jé, ale to bude dobrý 😉, já si taky každý den pícham, dá se to zvládnout 🙂. Hlavní je, že nemusíš nic přerušovat! 🙂

sofie333
20. led 2014

No řekla mi, že když se mi tohle u hormonální léčby stane, tak to pro mě není vhodné, tudíž bych ji neměla podstupovat. Tak nevím, když se to nepovede, jestli se mám začít modlit aby se stal zázrak a já otěhotněla neposkvrněně!?!?! 😠

cicinky
autor
20. led 2014

@sofie333
ale ale, já mám hormonální problém, jsem bez štítné žlázy, každý den beru tabletky, pač mi chybí hormony, je pravda, že si každý den píchám Clexane, právě proto, aby mě nezauzlíkovali cévy, takže i u tebe je možnost... 😉
A zrovna se ti to přirozeně spontáně povést může 😀 , to by bylo super 🙂

sofie333
20. led 2014

@cicinky
Tak ty to máš taky zajímavý, nebudu si pořád stěžovat a budu prostě muset věřit, že to vyjde 😅
Kdyby to bylo přirozeně, tak by to bylo nejlepší, ale....
Jak se máš ty??? Já dneska pociťuji, jak kdybych to měla dostat. Doufám, že se mi po těch injekcích nespustí MS. Zítra raději ještě zavolám na Obilňák a řeknu jim to. Zdá se mi ta dávka nějaká vysoká 😕

cicinky
autor
21. led 2014

@sofie333
U mě bohužel přirozené početí není možné, nemám ani jeden vejcovod,ale u dnešní době si myslím, že to není tragédie 😉
Moje pocity, jako bych to měla dostat, jako by se mi spodni partie chtěla roztáhnout, ale teď ráno je to lepší 🙂
Co u tebe?

sofie333
21. led 2014

@cicinky
ahoj, ty tak ponocuješ, nebo vstáváš tak brzy?? 😕
Včera jsem měla takový tlaky i v prsou, ale dneska zase nic. 😨

cicinky
autor
21. led 2014

@sofie333
Kdepak ponocuji, ve 4 ráno se budím na WC a už pak nemůžu usnout 😠
Muž vstává v 5 hodin, takže se spíš pak už jen válím 🙂
V 6 hodin zase beru Utrouše, tak se mi nevyplatí ani zabírat 😀

Ty tlaky mám taky takové chvíli jo, chvíli ne, dneska už nemám tlak ani ve spodní partii... tak snad je vše ok 😉

sofie333
21. led 2014

@mat_ova
Ahojky, tak jak se cítíš po ET??? 🙂

sofie333
21. led 2014

@cicinky
Jo a hrozně mě dneska třeští hlava a to už jsem dneska vypila litr vody 😖

mat_ova
21. led 2014

@sofie333 ahoj. Tož nevím, divně 🙂 Náladou v pohodě, ale mám problém zůstat ležet, jsme zvyklá pořád něco dělat, sjem doma sama, takže stejné musím chodit přikládat do kotle, starat se o zvěřinec a tak....a pak si lehnu a uvažuju, jestli se nic nestalo. Trošku mě bolí podbřišek a motá se mi hlava. A pořád si řpedstavuju, jak to budeme zvládat s dvojčatama, protože samozřejmě mylsím pozitivně a ono to řpeci vyjde!

cicinky
autor
21. led 2014

@sofie333
Dnes se cítím docela dobře 🙂
Včera jsem byla hrozně nafouklá a nebylo mi dobře, ale dneska je to dobrý 😉

A hlava tě asi bere z nízkého tlaku ☹

sofie333
21. led 2014

@mat_ova
zvládli to ostatní, my to taky zvládneme!!! Je to přece radost!!! 😀 Mě taky vkládali 2 embrya, jedno bylo 8-mi buněčné a druhé morulka, tak jsem taky zvědavá. A už se mi to krátí, je to s nervama čím dál horší. 😅
Jak stará embrya ti vkládali, zbylo ti něco na mražení?? A hlavně se moc nepřepínej, dělej jen to co nutně musíš. Mě už taky bolí zadek, ale přítel řekl, že mám relaxovat tak relaxuju 😀

mat_ova
21. led 2014

@sofie333 kurnik, asi mám nedostatečné informace, v jakém stádiu embryjka byly. Punkce byla 15.1, oplodnilo se jen 6 vajíček z omdi a do včerejška vydržely tři, ale za to prý krásné. Takže dvě zavedli a jedno zmrazili. Tudíž mají embryjka 6 dnů, v jakém jsou stádiu netuším.

sofie333
21. led 2014

@mat_ova
Mě se zdá, že včera byly 5ti-denní,ne? To bývají většinou blastocysty a jestli ti řekli, že jsou krásné, tak to bude kvalitka!!! Taková embrya mají vysokou pravděpodobnost, že se uchytí 😉

irennn
21. led 2014

Holky,mně už tu spinká čtyřměsíční dítko,ale když jsem byla na prvním IVF - tak jsem byla snad hned od začátku nafouklá jak balon,kdovi jestli z utrogestanu nebo z toho těhotenství,jinak mi bylo skvěle, až na ten strach,že to nevyjde....to nafouknutí mi vydrželo až do porodu grrrrrr 😀 držím vám mooc palce!

mat_ova
21. led 2014

@sofie333 no 5 nebo 6, ale mylsím, že 6, že je oplodnili hned ve středu....no paní doktorka je hodně vychvalovala. Doporučovala mi zavést jedno a dvě zmrazit, ale my jsme od začátku počítali se dvěma....a nebyla proti. Takže jestli by to byla kvalitka a chytly by se, užijem si to 😀

Asi budu muset přestat chodit na koníka, víc pak na to myslím 😀

cicinky
autor
21. led 2014

@irennn
Nafouknutí také řeším, jsem jak meloun, embryjko mi vkládali jen 1 ve čtvrtek, a jsem jak pučmeloun stále 😠
Měla jsi takové divné pnutí ve spodku? 🙂 Omlouvám se, že se ptám tak blbě, ale jsem z toho totálně mimo 😅

irennn
21. led 2014

@cicinky jj.dokonce mě tam píchalo jako na MS, že jsem z toho byla špatná,že to určitě dostanu...

cicinky
autor
21. led 2014

@irennn
To mám právě také, úplně mi to připomíná můj první den před MS... i když dnes je to zase klidné, jediné co mě bolí jsou vpichy od injekcí, jinak nic ... snad je bublinka ok a zavrtala se :D