Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

martiina_k
29. led 2014

@mat_ova No to já bych do krve taky nevydržela... dneska jsem sedmý den, na začátku jsme se domluvili, že si test udělám v neděli, tj. 11. den, takže musím vydržet do neděle. Na krev jedem až ve středu.

sasanka033
29. led 2014

@sofie333 ahoj, ja jsem kontrolnim UTZ a vsechno je ok, jsem v umelym prechodu a zitra zacinam stimulovat puregonem. akorat teda jsem vystihovana, vubec to pero nechapu, snad mi to s tim pujde🙂 minule jsem mela fostimon a sama jsem si to michala a pichala a to pero je teda urcite jednodussi na aplikaci, ale nejde mi do hlavy jak se to dela 😀 😀

@martiina_k ahoj, kdy jsi mela transfer?

@mat_ova jsem si to myslela, ze to nevydrzis 😀 😀 tak tfuj tfuuuj!

sasanka033
29. led 2014

@martiina_k ha, akorat jsi to nekomu psala🙂 no tak sedmy den urcite je brzy, to je jasny. v nedeli budes 11.den po transferu jak stareho embrya?

eevvaa
29. led 2014

@sasanka033 ahojky, mě to čeká od pondělí, to budeme na tom podobně časově i s OPU a ET, věřím, že se to povede

martiina_k
29. led 2014

@sasanka033 v neděli budu 11. den po transferu pětidenního embrya. Jinak v tom testu co nám dali v gennetu je v příbalovém letáku psané, že těhotenství ukáže 5.-7. den po oplodnění, tak je to dilema :D ale né, počkám do té neděle.

cicinky
autor
29. led 2014

@sofie333 Jsi MOOOOOC HODNÁÁÁÁÁ, a moooc děkuji, zítra ve 14hodin budu vědět 😉
@mat_ova - věřím že ti to vyjde 🙂

@martiina_k - a u tebe vím, že to vyjde 🙂

sasanka033
29. led 2014

@martiina_k 😀 😀 tak to by me taky svrbela ruka 🙂 vydrz to, stoji to za to. resp. nestoji za to mit zbytecne bilej test, kdybys tehu byla.

@eevvaa od pondeli stimulujes?

eevvaa
29. led 2014

@sasanka033 no minulé po jsem dostala tu úvodní, teď jsem taky v umělém přechodu a v po jedu na utz a začínám píchat, OPU mám čekat tak další stř či čtv a po neděli ET takže tak 17., 18. budu mít bobeše u sebe, máme PK, tak proto. Už aby byl začátek března. Budu mít asi nakonec taky ten puregon, kolik jsi doplácela? Někde jsem četla, že to maj změnit cenu za ten Puregon 900, doufám, že ne, že to bude takhle levné.

sasanka033
29. led 2014

@eevvaa tak to fakt pojedem spolu🙂 pac u me je OPU v planu cca pondeli, utery. takze jen o dva dny driv nez ty a PK budeme mit pouze pokud to doporuci embryolog a taky podle poctu vajicek. minule to nebylo nic moc, mela jsem 6 foliku a 4 vajicka, takze hned po dvou dnech transfer dvou embryii a na PK jsme nechali jedno a to doslo do blasty.
puregon 900 IU me vysel na 1400,- a mam ted 300 jednotek na den, takze abych se na my pojistovne vesla do tech 2250 jednotek, na ktery prispivaj, tak jsme to jeste museli lepit fostimonem, kde je 75 IU za stovku. jinak bych platila za 900 puregon 9tisic. kurvy sou to! 😀

martiina_k
29. led 2014

@cicinky ty jsi úžasně pozitivní a super ženská... Posílám dáreček 😵 díky moc
@sasanka033 já si to říkám také, že je lepší vydržet, než tam mít falešný negativní výsledek jen proto, že jsem to uspěchala.

sasanka033
29. led 2014

@martiina_k to vis ze jo, vydrz!🙂

eevvaa
29. led 2014

@sasanka033 tak to jsem zvědavá na nás.

marsie
29. led 2014

Ahoj holky, můžu se přidat? Nějak to nejde vydržet - v pondělí 27. jsem byla na ET. Protože již mám svůj díl u pojišťovny vyčerpaný, jsem samoplátce a tak zkoušíme fromou nativu - toto je můj 4.. teda ve 2 nedošlo k ET, protože v laboratoři to embryjka vzdala. Ale tou lahůdkou OPU bez anestezie jsem si prošla 4x.. teď mám dlouhé dny a noci a přemýšlím, jestli tam je / jestli to vyšlo..
Je to psycho - nejvíc se děsím dalšího neúspěchu - jsem životní optimista, na kterého je ale těch negativních zpráv už moc :(
Držím všem palce, všem to moc přeju, protože žádná rodina si nezaslouží takový nerváky..
pa m.

cicinky
autor
29. led 2014

@marsie - Ahoj marsie, chce to nějakou aktivitu a to psycho trošku poleví, ale lehce se to kecá, když mám za sebou první IVF... zítra se možná do skupiny psycho neúspěchů také přidám, ale stále doufám 🙂

cicinky
autor
29. led 2014

@martiina_k - Já ti prostě věřím, takže koukej muchlovat pelíšek, ať se tam bublince líbí 😉

marsie
30. led 2014

ahoj holky, tak dnešek je podstatně lepší, možná je to díky slevám na hadry v Lidlu 🙂))) hned je den o něco veselejší 🙂))

mat_ova
30. led 2014

Holkyyyyy, tak jsme koupili test a teď večer testli (nechtěla jsme testovat ráno bez manžela).....a je tam duch! Krásný, nefalšovaný duch! 🤐 Druhý test v pondělí ráno řped krví a doufám, že na test půjdu s úsměvem 🙂

sofie333
30. led 2014

@mat_ova
Tak to je super!!! 🙂 Nemůžem být přece všecky negativní. Myslím, že na tu krev určitě s úsměvem půjdeš!!! 😀

marsie
31. led 2014

tak to ráda slyším, že i dobré věci se dějí.. ať žije duch a ta naděje , kterou přináší - já ho tam dnes našla taky - po termínu, úplně slabej... snad vyroste, jsem dnes 5 den..

cicinky
autor
1. únor 2014

@marsie - povede se to, uvidíš 🙂

martiina_k
2. únor 2014

Tak holky, pochopitelně jsem strašně potřebovala na záchod ve čtyři ráno, test gennetu byl bílý jak slovo boží, teď když jsem vstala, tak tam je slaboučký dušík, nicméně stejně na tom letáku píšou, že se výsledek nemá odečítat po pěti minutách. Teď jsem si udělala ještě jiný a na tom je dušík hned po těch třech minutách, tak nevím jeslti se radovat, nebo radši nee 😨

martiina_k
2. únor 2014

Co to vlastně znamená, když na testu vyjde ta čárka lehce viditelná? Že v těle už nějaké hormony jsou, ale ještě jich není dostatek pro jasně pozitivní výsledek? Nebo je to chyba testu?

martiina_k
2. únor 2014

Tak ségra mi po shlídnutí fotky (na který podle mě není nic vidět) řekla, že ten mamma test (ten druhý co jsem dělala) je jasný, že to není duch ale že i na tom prvním ho vidí. Ona prý měla taky ducha a teď jí tam řve 🙂 Jenže ségra otěhotněla s prvním synovcem přes antikoncepci a s druhým se na sebe jednou vrhli a byl druhý synovec :D kluci se narodili na stejný den po dvou letech 🙂 mají narozky stejně...

marsie
2. únor 2014

@martiina_k - je to dle hodnoty těhu hormonu hcg v moči - test zaznamená podle toho kolik jí v moč máš.. je jasné, že na začátku těhu je hormon nižší, pak roste zase velmi rychle..
já teda na duchy věřím.. můj tam vyleze až po limitu, ale si říkám, že je vlastně hrozně brzy a vůbec byt to testovat neměla - říkají až po tom 10tém dni...

martiina_k
2. únor 2014

@marsie No já mám dneska 11. den, proto jsem testovala. Ve středu jdeme na krev, tak ta to úplně potvrdí. Ségra říkala, že měla ducha i 19. den...

sasanka033
2. únor 2014

@marsie
@martiina_k
pekny zpravicky!!!🙂 drzim palce, jen tak dal🙂

cicinky
autor
2. únor 2014

@martiina_k - ono to den ode dne bude sílit a sílit, až z ducha bude II 😉

martiina_k
2. únor 2014

@cicinky no snad máš pravdu, už tomu zase začínám věřit. Těším se na středu na krev, akorát nechápu, proč tam máme být ráno a výsledky jsou až po druhé odpoledne. Když jsme mezi svátky byly se známou v nemocnici s bolestí břicha, tak jí také (mimo jiné) brali krev a udělali jí i těhotenský test a výsledky jsme měli tak za půl hoďky... No ale když už jsem vydržela čekat celé ty dny, tak těch pár hodin už mě nezabije že?

cicinky
autor
2. únor 2014

@martiina_k
Oni je posílají do laboratoře, a výsledky jim přiváží až kolem 14té, tak proto 😉

marsie
3. únor 2014

takže, beru zpět.. dnes 7. den na testu nic není.. ani po limitu.. myslím, že to zase nevyšlo - mám depku..