• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo lánuje KET v březnu?

5. června 2010 
Mamatest jsem dělala dnes a nic, snad je fakt brzy, musím doufat. Ve středu testnu znova a Ty , Milen?
15. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo vidíííš a zklamáníčko přišlo..... chjoooo ili neblázni takhle brzy :confused: já bych nejdřív testla ve čtvrtek.... ale bojíííím :pensive:
15. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
illi :confused: :confused: :confused: , nevešaj hlavu pre niekoho je 7 den skoro,
niekomu ukáže až na 10 alebo vobec a krv je pozitívna. :wink:
moja ak nemaš mrchu tak si na najlepšej ceste :sweat_smile:
15. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili jj myslím taky,že je brzy :confused:
15. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nerada to říkám, ale mě ms držel utroš....se netestovala, chtela jsme si držet naději, ale 16 po KET / a po vysazení hend přišla ms... :cry:
15. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunko tak ty nic ??? :confused: je mi to moooc líto ......... :pensive:
15. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunko... to bylo v lednu ne ? ted jsi byla na ketíku 12.3 co jsem koukala do tabulky...
15. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utroš nedrží mencky, já po Et normál začla krvácet 10 den po et, přesně 28 den jak to mám vždy. A te´d krom Utroši jen Divinu, ta taky neovlivňuje mencky, takže mám strach. Dnes to mám dostat, zatím se držím :slight_smile:

Mili, ve středu testnu, dřív ne, slibuji. :wink:
15. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
il ty bereš divinu ? Já mám
Divigel to je totéž akorát je to gel který se vstřebá přes kůži :wink:
a žádná mrcha nikomu tady nepřijde jasný ? :wink:
15. bře 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili tak to je rozumný :wink:

já dneska byla s bráchou v obchodu a stavoval se v lékárně,tak mi koupil testíky,takže nachystaná jsem,ale naštěstí jsou v auutě,tak bude klíííídek :slight_smile:

já po ET brala utrouš taky a když pak se prcek přestal vyvíjet,tak jsem vysadila všechny léky a mrcha nikde...musela jsem jít na revizi tak nevííím,ale k tobě mrcha jistě nedorazí neboooj :slight_smile: jééé já bych se měla podívat kdy to mám dostat :sweat_smile:
15. bře 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milena přesně tak to bylo v lednu :slight_smile:
15. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili - mě ji držel - přesně tak to říkal dr..je to indivuduální... :slight_smile:
15. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapu no taky to ve mě hrklo uf uffff :sweat_smile: ještě,že táááák,páááč jsem se fáákt vylekala
15. bře 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
milena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stále čekám :grinning: :grinning: ale nic moc se necejtim..teda to bříško jo ale to je tím utrošem...beru ho 2-2-2-
15. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to může být utroušem ,ale nmemusí :grinning: no já nemám žádné příznaky jen obšas blivno,ale to může být taky lékama... jsem zvědavá jak dopadne ketík....
15. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky to nebude Utrošem, ale Utroš + léky, které ještě berete. Já co znám holky, tak žádné Utroš nedržel mencky. No, ale někdo nedostane i bez léků, je to invid. Já je mám každý měsíc přesně, můžu si řídit hodinky.
Teď zrovna na jiném tématu, 2 holčiny dostaly mencky, obě po 10 dnu po et. 10 den je asi nebezpečný. Minule jsem taky dostala 10 den, a Utroš 2-2-2
15. bře 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili my myslely jako že utroš může za bolesti bříška.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já jsme nikdy k tomu utroši léky nebrala a stejně mi ji podržel..fakt je to indivindi.. :grinning:
15. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili každá ženská má jiný vliv na léky :wink:
15. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky
aj ja riadne citim brucho :angry: :angry: :angry: a mam "tazke" prsia :sweat_smile:

Saze- gratulujeeeeeeeeem :wink:
15. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČEKATELKY NA //:

Ixi- Lenka 23 rokov, SPLN Kosice, :IVF-oktober 08-tehotna december 08 MA, mame 14 zmrzliniek, 1.KET 4.3.2009 berem Estrimax 3x1,Utrogestan 2x2,vit.E, Acidofolan, Calibrum Babyplan a kys.listovu vlozili nam 2 babulky, TT 18.3.

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, utrogestan a babyplan,KET 12.3. 2 embýsové

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.8. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

ČEKATELKY NA KET:

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ- sliznice jen 6 mm změna estrofemu na 5x1 a další UZ 17.3.

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.
15. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubko to je asi normoš :wink: při ET jsem brala utrouš a měla jsem prsa jak melouny samo manža si nestěžoval,ale já si musela podprdy bupovat ve sportu....stany :grinning: :grinning: ted to takový není
15. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno holky :slight_smile:

já jsem si dneska pěkně přispala večer jsem nemohla usnout :grinning:

jak se dnes máte ? jak se cítíte ? :wink:
16. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, já taky nemohla usnout a ráno jak zazvonil budík v 6, tak se nechtělo vstávat, naházela prášky do sebe a pokračovala ve spinkání. Jinak se cítím ok, nic mi není. Mili, ty jsi už doma, nebo u mamči?

Dnes svítí krásně sluníčko, dnes konečně asi vyrazím na tu procházku. Ještě jsem nevytáhla paty z baráku. Musím prát, mám tady narvaný koš po týdnu. Dnes do toho pustím.
16. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili - chodíš ješte do IVF leden unor hledám spolubojovnice????? :grinning: jsi tam nejak neaktualizovaná v tabulce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili já jsem akorát dorazila domů od mamči ...bylo tam super a hezky to uteklo :slight_smile:
No já dorazila domů,doma uklizíno,vypráno no prostě pohodička :wink:
16. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady jai taky nejak divne napsaná.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapu, dlouho jsem tam nebyla, je jich tam hodně, nechce se mi to dočítat po zpátku, ani všechny neznám. Tady jsem v tabulce dobře, dívala jsem se.

Mil, takže pohodička. O mě se taky dobře stará, vaří, uklízí, ale musím furt něco dělat, nemůžu jen tak ležet, tak vymýšlím. Zrovna se učím do školy, dodělávám školu a nebyla jsem teď tam, tak dopisuji sešity, to mě moc nebaví :grinning:
16. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha - já jsem nepochopila ten ket 8.8 :grinning:
16. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiši, no jo, teď se dívám :grinning: , 8.3. samozřejmě :grinning:
16. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek