Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

ili5
15. bře 2009

Mamatest jsem dělala dnes a nic, snad je fakt brzy, musím doufat. Ve středu testnu znova a Ty , Milen?

milena26
15. bře 2009

noo vidíííš a zklamáníčko přišlo..... chjoooo ili neblázni takhle brzy 😕 já bych nejdřív testla ve čtvrtek.... ale bojíííím 😔

luly3
15. bře 2009

ahojte 😉
illi 😕 😕 😕 , nevešaj hlavu pre niekoho je 7 den skoro,
niekomu ukáže až na 10 alebo vobec a krv je pozitívna. 😉
moja ak nemaš mrchu tak si na najlepšej ceste 😅

milena26
15. bře 2009

ili jj myslím taky,že je brzy 😕

kapunka
15. bře 2009

holky nerada to říkám, ale mě ms držel utroš....se netestovala, chtela jsme si držet naději, ale 16 po KET / a po vysazení hend přišla ms... 😢

milena26
15. bře 2009

kapunko tak ty nic ??? 😕 je mi to moooc líto ......... 😔

milena26
15. bře 2009

kapunko... to bylo v lednu ne ? ted jsi byla na ketíku 12.3 co jsem koukala do tabulky...

ili5
15. bře 2009

Utroš nedrží mencky, já po Et normál začla krvácet 10 den po et, přesně 28 den jak to mám vždy. A te´d krom Utroši jen Divinu, ta taky neovlivňuje mencky, takže mám strach. Dnes to mám dostat, zatím se držím 🙂

Mili, ve středu testnu, dřív ne, slibuji. 😉

musilka
15. bře 2009

il ty bereš divinu ? Já mám
Divigel to je totéž akorát je to gel který se vstřebá přes kůži 😉
a žádná mrcha nikomu tady nepřijde jasný ? 😉

milena26
15. bře 2009

ili tak to je rozumný 😉

já dneska byla s bráchou v obchodu a stavoval se v lékárně,tak mi koupil testíky,takže nachystaná jsem,ale naštěstí jsou v auutě,tak bude klíííídek 🙂

já po ET brala utrouš taky a když pak se prcek přestal vyvíjet,tak jsem vysadila všechny léky a mrcha nikde...musela jsem jít na revizi tak nevííím,ale k tobě mrcha jistě nedorazí neboooj 🙂 jééé já bych se měla podívat kdy to mám dostat 😅

kapunka
15. bře 2009

milena přesně tak to bylo v lednu 🙂

kapunka
15. bře 2009

ili - mě ji držel - přesně tak to říkal dr..je to indivuduální... 🙂

milena26
15. bře 2009

kapu no taky to ve mě hrklo uf uffff 😅 ještě,že táááák,páááč jsem se fáákt vylekala

kapunka
15. bře 2009

milena 😀 😀 😀 😀 stále čekám 😀 😀 ale nic moc se necejtim..teda to bříško jo ale to je tím utrošem...beru ho 2-2-2-

milena26
15. bře 2009

jo jo to může být utroušem ,ale nmemusí 😀 no já nemám žádné příznaky jen obšas blivno,ale to může být taky lékama... jsem zvědavá jak dopadne ketík....

ili5
15. bře 2009

Hojky to nebude Utrošem, ale Utroš + léky, které ještě berete. Já co znám holky, tak žádné Utroš nedržel mencky. No, ale někdo nedostane i bez léků, je to invid. Já je mám každý měsíc přesně, můžu si řídit hodinky.
Teď zrovna na jiném tématu, 2 holčiny dostaly mencky, obě po 10 dnu po et. 10 den je asi nebezpečný. Minule jsem taky dostala 10 den, a Utroš 2-2-2

kapunka
15. bře 2009

ili my myslely jako že utroš může za bolesti bříška.. 😝

jinak já jsme nikdy k tomu utroši léky nebrala a stejně mi ji podržel..fakt je to indivindi.. 😀

milena26
15. bře 2009

ili každá ženská má jiný vliv na léky 😉

lubkaeck
15. bře 2009

ahoj kocky
aj ja riadne citim brucho 😠 😠 😠 a mam "tazke" prsia 😅

Saze- gratulujeeeeeeeeem 😉

kapunka
15. bře 2009

ČEKATELKY NA //:

Ixi- Lenka 23 rokov, SPLN Kosice, :IVF-oktober 08-tehotna december 08 MA, mame 14 zmrzliniek, 1.KET 4.3.2009 berem Estrimax 3x1,Utrogestan 2x2,vit.E, Acidofolan, Calibrum Babyplan a kys.listovu vlozili nam 2 babulky, TT 18.3.

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 3x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve). 9.3.09 -dnes zavedeny 2 embrijka, tt 24.3.

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, utrogestan a babyplan,KET 12.3. 2 embýsové

ILI5- Ili 35 let, Car FA OL, 1 mražáček, KET 8.8. 3x1 Divina, 2x3 Utroš zavést, 1x1 Listovka tt 23.3

ČEKATELKY NA KET:

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ- sliznice jen 6 mm změna estrofemu na 5x1 a další UZ 17.3.

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

milena26
15. bře 2009

lubko to je asi normoš 😉 při ET jsem brala utrouš a měla jsem prsa jak melouny samo manža si nestěžoval,ale já si musela podprdy bupovat ve sportu....stany 😀 😀 ted to takový není

milena26
16. bře 2009

dobrý ráno holky 🙂

já jsem si dneska pěkně přispala večer jsem nemohla usnout 😀

jak se dnes máte ? jak se cítíte ? 😉

ili5
16. bře 2009

Ahojte, já taky nemohla usnout a ráno jak zazvonil budík v 6, tak se nechtělo vstávat, naházela prášky do sebe a pokračovala ve spinkání. Jinak se cítím ok, nic mi není. Mili, ty jsi už doma, nebo u mamči?

Dnes svítí krásně sluníčko, dnes konečně asi vyrazím na tu procházku. Ještě jsem nevytáhla paty z baráku. Musím prát, mám tady narvaný koš po týdnu. Dnes do toho pustím.

kapunka
16. bře 2009

ili - chodíš ješte do IVF leden unor hledám spolubojovnice????? 😀 jsi tam nejak neaktualizovaná v tabulce 😝

milena26
16. bře 2009

ili já jsem akorát dorazila domů od mamči ...bylo tam super a hezky to uteklo 🙂
No já dorazila domů,doma uklizíno,vypráno no prostě pohodička 😉

kapunka
16. bře 2009

a tady jai taky nejak divne napsaná.. 😝

ili5
16. bře 2009

Kapu, dlouho jsem tam nebyla, je jich tam hodně, nechce se mi to dočítat po zpátku, ani všechny neznám. Tady jsem v tabulce dobře, dívala jsem se.

Mil, takže pohodička. O mě se taky dobře stará, vaří, uklízí, ale musím furt něco dělat, nemůžu jen tak ležet, tak vymýšlím. Zrovna se učím do školy, dodělávám školu a nebyla jsem teď tam, tak dopisuji sešity, to mě moc nebaví 😀

kapunka
16. bře 2009

aha - já jsem nepochopila ten ket 8.8 😀

ili5
16. bře 2009

Jéžiši, no jo, teď se dívám 😀 , 8.3. samozřejmě 😀

kapunka
16. bře 2009

😀 😀 😀 😀